sygic - Telekom Edition

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

mitobb | stř bře 21, 2012 7:43 pm

sygic - Telekom Edition

čaute. v Tmobile je teraz akcia na sygic , cela europa na 30 mesiacov pri kupe nejakeho pausalu . . . viete mi povedať, ze ako si to stihanem do iPhone 4s ? pretoze v AppStore nič take nie je...

mne pani (....) povedala, ze sa to na iPhone neda, tak som to nainstaloval svagrovi na Android - napisal som do marketu : Sygic telekom edition - ono to stiahlo krasne, vlozil som ten kluc co som dostal a bolo . . . . asi 2 dni na to som sa zrazu docital (pred tym to na stranke Tmobile nebolo ), ze aj na iOs to ide . . . pani v Tmobile ktorej som to bol povedat, ze co mam teraz ako spravit ked som to nainstaloval uz svagrovi , ci mi to nevedala povedat ze aj na iOs to bude, tak proste ze smola . .. tak som sa aspon opytal ze ako si to mam stiahnut , a ked som jej povedal ze to v App Store nie je, tak mi povedala ze to si tam musim najprv stiahnut . . . tak som pochopil, ze iPhone asi v ruke ešte nedržala a rozhodol som sa napisat sem . . . ten kupon si viem ešte jeden kupit za 15 € a myslím že sa to oplati, len to nechcem kupovat, kym to nebudem mat stiahnute v iPhone .


dakujem za každú radu !
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
pon črc 12, 2010 5:34 pm

Uživatelský avatar rony | stř bře 21, 2012 7:53 pm

Re: sygic - Telekom Edition

vyrozpraval si pribeh ale aku radu chces si nenapisal
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

mitobb | stř bře 21, 2012 8:37 pm

Re: sygic - Telekom Edition

Naschvál som to ešte rozdelil na 2 časti moj príspevok ... 1 časť je prosba o radu, kde sa pytam ako si to mam dat do iPhone, ked ziadnu aplikaciu na appStore ktora sa vola Sygic Telekom edition neviem nájsť ... pribeh je v druhom stlpci kamoš
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
pon črc 12, 2010 5:34 pm

Uživatelský avatar benitoSVK | stř bře 21, 2012 8:45 pm

sygic - Telekom Edition

Je v appstore Free app,hľadaj!je mám pocit v prvej 10!


Poslané cez Tapatalk
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 696
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:52 pm
Bydliště: Český Těšín

Uživatelský avatar rony | stř bře 21, 2012 8:53 pm

Re: sygic - Telekom Edition

http://itunes.apple.com/sk/app/sygic-te ... 54613?mt=8

http://itunes.apple.com/sk/app/sygic-te ... 54613?mt=8

ziskal som to tak, ze som v pocitaci v itunes klepol na okienko hladat, napisal som sy a napoveda vyhladavania mi v zozname uz ponukla cely nazov, takze som na to potreboval 3 sekundy...

chlape, miesto sugestivnych trojbodiek v pisomnom prejave skus trosku viacej ako "nie je tam".

ak nechapes preco pisem o trojbodkach, precitaj si nahlas, co si napisal a vsade, kde mas trojbodky sprav 1-2 sekundy prestavku, ako sa ti javi clovek, ktory odrazu na par sekund "vynecha"? :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

mitobb | stř bře 21, 2012 9:24 pm

Re: sygic - Telekom Edition

klídek, tie bodky su zlozvyk. miesto jednej pouzijem tri, prepáč.


Hľadal som to na nete asi 2 hodiny, niečo k tomu napisane, no vzdy som sa dostal iba k androidu , naozaj . aj cez mobil som to hladal milion krat. aj cez i Tunes. ešte že si sem dal link - dik.

mozem ta ešte vyrušiť ? otvorim si tu stranku, mam aj mobil pripojeny k iTunes. na stranke kliknem na "view in iTunes" , no napise mi : the item you"ve requested is not currently available in the UK Store. but it is available in slovak store . click change store to view this item . "

kliknem change store , načíta mi to , tam kliknem na FREE APP ( to je asi ze stiahnut ) no a pyta odo mna prihlasenie pre stahovanie z iTunes Store . . . : Apple ID a PASS . . . napisem normálne moj mail a heslo, ako mam presne tak ked stahujem cez App Store a napíše mi to :

"this apple ID is only valid for purchases in the UK iTUnes Store "





ja som totiz to kupil prvy iPhone v UK no a dal som si tam aj adresu kedze som zil v Londyne , mozno preto mi to nešlo ani najst . Len nevieš mi poradiť, či teraz si mám urobit novy slovensky ucet? alebo sa to dá nejako spraviť ?

dakujem


/// davnejsie mi to nešlo, teraz mi to ide, skusim si zmenit v nastaveniach krajinu a pod . . . lenze tu asi nejde dat moznost NON CARD co ? nevadi

/// dobre ide to - stahujem . . .

dik za rady, mozete lock . . .
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
pon črc 12, 2010 5:34 pm

muhamad.lee | sob zář 08, 2012 5:02 pm

Re: sygic - Telekom Edition

opytam sa uplne ako debko, ale nie je to moja doména tieto aktualizácie a aplikácie, chcem konkretné tuto app http://www.mp3.sk/sygic-gps-navigation- ... 09060.html je rec o nej? :)
 

Uživatelský avatar rony | pon zář 10, 2012 5:53 am

Re: sygic - Telekom Edition

mozem sa najprv opytat, ked poviem CIERNA, BIELA. Alebo KOCKA, GULA. Pripadne jablko, hruska, android. Vidis alebo pocujes tam nejaky rozdiel?

Na tvoju otazku, ano je a nie, nie je. Bavime sa o Sygic. Nebavime sa o tej, na ktoru sa pytas.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

hagarko | úte led 08, 2013 9:28 pm

Re: sygic - Telekom Edition

Zdravím chcem sa spýtať mám nainštalovanu navigáciu Sygic od Telekomu v iPhone asi rok a chcem si ju aktualizovať ale neviem ako,vie niekto poradiť ako to aktualizovať? Dik za radu alebo návod.
 

Uživatelský avatar nviper | stř led 09, 2013 7:56 am

Re: sygic - Telekom Edition

Sygic - Telekom Edition bola taka promo akcia pre zakaznikov Telekomu a tusim bola zadarmo. Kedze nemam Telekom, je to len dohad.
Ale k Tvojej otazke. Pokial Ti iTunes neponukne aktualizaciu na tuto verziu, tak update nie je. Ak chces novsi Sygic, tak si ho musis kupit. Ten sa Ti potom bude aktualizovat.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0
Host
Host
 
Příspěvky: 116
Registrován:
čtv říj 28, 2010 6:59 pm

ipho4S | stř led 09, 2013 4:14 pm

Re: sygic - Telekom Edition

nviper, zadarmo bola iba pre tych, ktory si predlzovali viazanost alebo brali nejaky pausal.. a aj to iba na urcitu dobu....
iPhone 8 plus 256GB
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 347
Registrován:
úte bře 06, 2012 7:00 am

Uživatelský avatar nviper | stř led 09, 2013 8:10 pm

Re: sygic - Telekom Edition

Hej, pozrel som to v AppStore. Zadarmo 14 dni, potom je za mesacny poplatok. No myslim si, ze to bola objednavka od Telekomu aj s upravenym menu v navigacii a pravdepodobne si aktualizaciu neobjednali.
Obrázek iPhone 6S 64GB (iOS 9.2) | Obrázek Waze 4.0.1.1 | Obrázek Sygic Europe 15.5.0
Host
Host
 
Příspěvky: 116
Registrován:
čtv říj 28, 2010 6:59 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé