Every trail pro padá

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

jga | úte kvě 29, 2012 4:53 pm

Every trail pro padá

Loni jsem koupil app Every Trail ve verzi Pro. Ještě před 14 dni jsem zaznamenává trasu a provedl upload na web. V nedeli uz to neslo. Po zadání záznamu trasy app spadne bez hlásky. Nic jsem neinstaloval, GPS v jiných programech šlape.
Myslím, že jsem loni na fóru našel i vlákno o teto app s návody, teď uz ho nemohu najit.
Díky Honza 3GS 16MB bez JB
 

Jadro | úte kvě 29, 2012 5:58 pm

Every trail pro padá

Ja mel jen trial, ale stejna zkusenost... Jak jsem pustil zaznam, spadlo to... Bylo to ted o vikendu

EDIT: Tak dokonce v aplikaci porad sviti aktivni zaznam, ale jakmile kliknu na mapu, tak sleti
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | úte kvě 29, 2012 6:32 pm

Re: Every trail pro padá

Nainstaluj predchozi verzi, nova verze to bohužel zhonila. Už jsme to psal tvurci. Jinak aplikaci použivma 3tí rok a uplne bez problému, dokonce nežere tolik baterku jako ostatni. Ale nová verze ma bug pro IP3 bohuzel :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Jadro | úte kvě 29, 2012 7:22 pm

Every trail pro padá

Jen pro iP3? Ja mam iP4S a tak pada, ale nemam Pro verzi...
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | úte kvě 29, 2012 8:35 pm

Re: Every trail pro padá

Nevím, ten nemam zase já, ale co jsem koukal na web every trail, na jejich forum tak hlavne IP3. Proste Cris tu posledni verzi nejak uchvatal. Ale vratil jsem se k te predchozí a vse uplne v pohode. Jen min CT, PA, SO i NE, jsem monitoroval trasu a ani jeden vypadek, maká spolehlive.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé