Navigace a data v zahraničí?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Kobrovnik | čtv kvě 02, 2013 7:37 pm

Navigace a data v zahraničí?

Ahoj, přátelé potřebuji radu. Za týden se chystám na Slovensko do špeluňky s přítelkyní. Je to chatka v lese a cesta k ní je celkem obtížná, ale o co mi jde. Plánoval jsem jet podle navigace od Applu, ale kamarádi v hospodě říkali, že bacha na data, až přejedu na Slovensko.
Prosím tedy o radu, zda si zakoupit nějakou navigaci nebo to jde odjet i na Apple mapy, ale zase nemám žádný roming a ani nic podobného nechci. A už vůbec ne pekelný účet za telefon.
Takže jak to teda je, co je nej?
Děkuji moc za radu
(Nemám JB, za pořádnou aplikaci/hru/navigaci si zaplatím - dokážu ocenit práci druhých)
 

Uživatelský avatar Kony.cz | čtv kvě 02, 2013 7:43 pm

Re: Navigace a data v zahraničí?

mel by ti stacit treba navigon, nebo sygic, jsou to offline navigace a potom vypnout mobilni data na telefonu a budes v klidu
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 909
Registrován:
pát črc 17, 2009 2:01 pm

seamaster | čtv kvě 02, 2013 7:46 pm

Re: Navigace a data v zahraničí?

Raz a navzdy kupit navigaciu a mas vystarane. To je najelegantnejsie riesenie ;-)

Inak aj cez online navigacie sa da navigovat v zahranici, ked si naplanujes trasu doma a potom to uz vedie, pruser je, ked zides z trasy a navigacia potrebuje nejake udaje z netu.


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 440
Registrován:
pát pro 09, 2011 9:19 pm

Kobrovnik | čtv kvě 02, 2013 8:15 pm

Re: Navigace a data v zahraničí?

A kterou mi doporučíte, četl jsem ty recenze a zkušenosti tady a těžko vybrat. Bohatě i postačí Sygic za tu poloviční cenu než Navigon či TomTom ?
 

seamaster | čtv kvě 02, 2013 8:19 pm

Re: Navigace a data v zahraničí?

Ja mam Sygic a nemal som problem, kazdy ti bude odporucat nieo ine, ale pomer cena vykon je u Sygicu bezkonkurencny :-)


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 440
Registrován:
pát pro 09, 2011 9:19 pm

orlov | pát kvě 03, 2013 10:00 am

Re: Navigace a data v zahraničí?

Použi Be-on-road s OpenStreetMaps. Je to offline, free a je celkom presná.
Host
Host
 
Příspěvky: 107
Registrován:
stř úno 23, 2011 12:22 pm

Uživatelský avatar Sajfi | pát kvě 03, 2013 12:24 pm

Re: Navigace a data v zahraničí?

Já mám Sygic Europe a jsem spokojený. Původně jsem měl Dynavix T-mobile. Jakožto klient T-mobilu jsem ho měl zadarmo a je v něm mapa ČR a SR. Na tyto země je naprosto dostačující, i když jiné programy jsou trochu více "user friendly". Vzhledem k tomu, že ale jezdím často i do ciziny, zvolil jsem nakonec nákup Sygicu (Vánoční akce za 29 EUR) a jsem s ním velmi spokojen.
Jestli ale potřebuješ navigaci jen pro ČR a SR a jsi, nebo máš někoho kdo je klient T-mobile, tak si zavolej na jejich hotline o licenci na Dynavix, myslím, že Ti bude stačit a mapy má mnohdy podrobnější, než Sygic (teda co se týká třeba čísel popisných v ČR).
iPhone 8 64 GB Space Gray
iPad mini II WiFi 32 GB Space Gray
Apple TV 4K
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 141
Registrován:
pon pro 03, 2012 5:38 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé