Pomoc iPhone hlasi BSD root !!!

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

mitchelka | pát led 02, 2009 7:27 pm

Pomoc iPhone hlasi BSD root !!!

Koupila jsem pred rokem mobil z Usa, prisel odblokovany a celou dobu fungoval na 1, po roce odolavani jsem chtela upgradovat na novejsi verzi mela jsem 1.0.2 ( myslim ) zkousela jsem pres program QuickPwn, na doporuceni znameho ale asi jsem udelala neco spatne, byl zablokovany pouze na tisnova volani a nedel odblokovat az pres program Ziphone. Nedalo mi to, tak jsem zkusila znovu, ale chyba, naskocila mi hlaska BSD root : mdO, major 2 a jede to furt dokola. Asi je iPhon v haji . Prosim je nejaka pomoc !!!! Snazim se nejak opravit a vratit aspon tu starou verzi ale bez uspechu . Jsem to ale Jitka , neni nekdo z Ostravy ze by mi pomohl osobne to dat do poradku ? Samozrejme nechci to zadarmo .Nebo pokud existuje nejaky navod ktery zvladnu i ja, budu opravdu moc vdecna. :? :? Diky
 

Uživatelský avatar dodo_mt | pát led 02, 2009 8:44 pm

Re: Pomoc iPhone hlasi BSD root !!!

Vyskusaj navody v sekcii Navody su popisane uplne ako pre hlupakov :) nemal by byt problem vsetko opravit...
Dalej by si mohla uviest aky iPhone mas usudzujem ze iP 2G teda starsi model kde by nemal byt ziaden problem s JB a Unlockom.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

mitchelka | pát led 02, 2009 9:41 pm

Re: Pomoc iPhone hlasi BSD root !!!

Jdu se prokousavat navody, snad to tedy zvladnu. :shock:

EDIT: No ale narazila jsem na problem, telefon se nehlasi v i-tunes takze ho nemuzu restore , ja jsem z toho jelen.


Pouzivaj funkciu EDIT a nepostuj viac prispevkov pod seba! dodo
 

Uživatelský avatar dodo_mt | pát led 02, 2009 9:50 pm

Re: Pomoc iPhone hlasi BSD root !!!

Musis dostat iPhone do DFU modu a potom urobit restore. Pohladaj na fore nieco v tomto zmysle tiez to je v navodoch.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

mitchelka | sob led 03, 2009 10:36 am

Re: Pomoc iPhone hlasi BSD root !!!

Tak se mi to nejak podarilo vratit zpet. Takze mi iPhonek jede, sice se starim firmware ale je funkcni. :D :D :D :D Diky Dodovi za rady !!!
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé