Odblokování FW 3.0 - Windows

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

aivos | stř čer 17, 2009 8:35 pm

Odblokování FW 3.0 - Windows

Zde pište jak to odblokovat :-P jako pokud najdete návod nebo tak něco ;)
 

cechi | stř čer 17, 2009 8:50 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Pokud máš český 3G, tak ti běží a to je v tuto chvíli všechno. JB teprve bude.
Pokud máš 2G, tak ti stačí updatovat na 3.0 z Custom 2.2.1, který byl PWNtoolem pwnut (nikoliv quickpwn - ale vzhledem k tomu, že quick je na windows a PWNt nikoliv, tak bych to přes restore raděj přehrál).

FW pro 2G (2.2.1), ze kterého lze aktualizovat na 3.0 BEZ následného zablokování telefonu:

http://www.filesavr.com/iphone112215h11customrestore

nedávej linky do code. toncek
 

TonyZA | stř čer 17, 2009 9:02 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Rad by som od Vas dostal rady. Mam iPhone 3G, locknuty na slovensky T-mob. (ale nie som si isty, ci je zo SR). BB je 02.30.03 - takze dodnes nesiel urcite unlock. Bol jailbreaknuty. Mozem teraz hodit 3.0 bez obavy, ze mi zasa pojde unlocknut este NESKOR, ako ked mam 2.1 ? Podla prispevku od cechi-ho som pochopil, ze ked tam dam 3.0, tak by mal byt dokonca uz odblokovany? DAKUJEM PEKNE
 

cechi | stř čer 17, 2009 9:07 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

já jsem psal návod na 2G, čili starý iphone - na to pozor! s novým nemám zkušenost... u toho 3G se přehrává baseband, takže je možné, že po aktu bude zablokován. ale nerad bych radil, nemám vyzkoušeno.

2G jde jak jsem napsal, 3G musí poradit jiní
 

TonyZA | stř čer 17, 2009 9:11 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Aha jasne....No dufam sa ale nieco tymto pohne dopredu co sa tyka toho unlocku mojho iPhonu (3G). Podla http://blog.iphone-dev.org/ to ale vyzera dobre...len dufam, ze tomu spravne rozumiem.
 

cechi | stř čer 17, 2009 9:15 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

já bych to řekl asi takto: pokud jsi ho koupil v zemi, kde ho používáš - dejme tomu od TM/O2/VF v čr, v SK orange a dál nevím :D , tak jsi s ním nemusel nic dělat (odblokování) a s updatem nebude problém.
pokud máš ovšem dovoz, u kterého je nutné odblokování (nemyslím přímo JB, ale SIM; např. dovoz z USA do čr), tak musíš počkat ja JB ori 3.0. foun by se zablokoval...
 

TonyZA | stř čer 17, 2009 9:20 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Ja prave neviem, odkial je...kupil som ho od typka. Ale po tom, ako som ho dal do servisu je unlocknuty, ale len na T-mob. - tak neviem ci je to tym, ze je z predajnu u nas, alebo nie...ale asi to bude od nas, bo keby sa mu to (pri BB 02.30.03) podarilo odblokovat, tak to v tom servise odblokuje na vsetky siete...
Takze teraz ho mam zablokovany (na Orange, na ktory potrebujem unlock).
Takze pockam teda na JB a ostatne veci a informacie k 3.0 a podla toho sa zariadim...aby som nieco este viac nedovrzal. Kazdpoadne diq za ochotu zatial...
 

pharlap | čtv čer 18, 2009 12:22 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Tohle jsem nasel na webu..
http://www.blogsdna.com/3674/iphone-os-30-jailbreak-tool-pwnagetool-quickpwn-coming-this-week.htm
takze JB fw 3.0 je na spadnuti!
Jupiiii! :lol:
 

TonyZA | sob čer 20, 2009 12:37 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Uz je mozne vykonat jailbreak OS 3.0.

Info nájdete tu:

http://blog.iphone-dev.org/post/126908912/redsn0w-in-june


Stiahnite si redsn0w z niektoreho z linkov z najnovsieho prispevku na tom blogu a pokracujte nasledovne:
(upload na 3.0 funguje len s najnovsim iTunes)
Ak este nemate OS 3.0, tak dajte klasicky v iTunes UPDATE a nahodte 3.0.

Ked to budete mat, spustite staihnuty redsn0w

Dajte browse a vyberte subor, ktory by sa mal nachadzat v priecinku C:\Documents and Settings\VÁŠ PROFIL\Data aplikací\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates\

riadte sa instrukciami, preklikajte sa az na koniec a pockajte, kym telefon cely proces dokonci.
Malo by to byt hotove. Uzivajte novy OS 3.0. Mam to vyskusane, funguje to. Teraz uz len (aspon v mojom pripade) treba pockat na odblokovaci ultrasn0w, nech funguje všetko ako ma.
 

Jiri Nowak | sob čer 20, 2009 2:18 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Super, jdu to zkusit :P
 

Jiri Nowak | sob čer 20, 2009 2:30 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

ALL DONE! Cidia nainstalována - jdu testovat, zda všechny aplikace pojedou v pohodě 8)

edit: dokonece i aplikace se rozjely takže je nemusím znovu instalovat pohoda :-)
 

matejko95 | sob čer 20, 2009 2:49 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Ďakujem ti veľmi pekne ide mi to ako po masle :D :D :D
 

TonyZA | sob čer 20, 2009 3:50 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Rado sa stalo ;)
 

bobbik | ned čer 21, 2009 7:36 am

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Tak jsem program spustil, nahrál soubor IPSW, ale bohužel tlačítko next se mi nerosvítí a nemohu dál. Kde je chyba??? Díky
TAK UŽ JSEM TO ROZCHODIL!! Rval jsem tam soubor z ipoda!! Díky moooc
 

martythesailor | ned čer 21, 2009 10:58 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

K mému překvapení se iPhone po "update" z 2.2 na 3.0 probudil plně funkční, bez potřeby cokoliv s ním dělat. Tedy jsem spustil Redsn0w a vše proběhlo ok a Cydie byla opět na svém místě. Spustil jsem jí a chtěl nainstalovat iLocalis a nastal problém: po doteku tlačítka "Restart springboard" iPhone zatuhl a bylo vymalováno. Musel jsem dát restore a vše opakovat. Problém se opakoval tentokrát s BiteSMS jen s tím, že se mi nedaří rozchodit iPhone už vůbec... Poté, co nechám proběhnout Redsn0w, zůstane iPhone lehce podsvícený a nic se neděje. Opakoval jsem to snad 15krát... Má někdo nějaký tip?
Ok - udělal jsem to ještě asi 20* a podařilo se, ale Cydii zatím nezkoušejte, nebo někdo mazanější napište, co dělám blbě... Dík
 

Uživatelský avatar Picco | pon čer 22, 2009 1:09 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Hmm, ja pre zmenu neviem najst ten ipfw subor. v uvedenom linku ...\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates mam vsetky predosle okrem toho na 3.0 ked som dal aktualizovat na 3.0 ani sa ma neopytal..ci ho chcem downloadnut najskor na comp...kde je chyba??
Ipad 2 64GB/3G fw. 6.1 JB Evasi0n
Ipad Mini 64GB/3G fw. 6.0.2 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
úte zář 02, 2008 7:52 pm
Bydliště: Bratislava

martythesailor | pon čer 22, 2009 2:49 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Zkus: C:\Users\UŽIVATEL\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

a nebo si ho stáhni tady:

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=750

P.S.: Dokud nebudou nějaké opravy a nápravy, na Cydii bych se doporučoval jen koukat...
 

pvencl | úte čer 23, 2009 6:21 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

re martythesailor
měl jsem podobný problém. Vždy iphone během jailbreaku zešedivěl a zůstal tak. Kabel jsem měl připojený přes usb hub. Dal jsem kabel přímo do PC a vše proběhlo na poprvé a funguje vše. Třeba náhoda možná ne ...................
 

kais | stř čer 24, 2009 11:00 am

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Mam trosku jiny problem. Udelal jsem update na FW 3.0, pote jsem stahl redsn0w a udelal JB. Ten probehl v poradku, ale telefon mi nechce nabehnout. Ani v iTunes ho nevidim. Stalo se to nekomu?
 

h.a.s.p.e.k.l.o | stř čer 24, 2009 2:03 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

ano stalo se mi to zrovna dneska...uz jsem zacinal plasit a na obrazovce iphonu se obejvilo neco ve smyslu "Waiting for activation iPhone" tak jsem cekal a asi za 2-3minutky to bylo v pohode, takze ti poradim jen cekat ;)
 

kais | stř čer 24, 2009 2:58 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Tak ani cekani nic nevyresilo. Musel jsem do DFU modu a z nej uz se to podarilo rozjet. Na podruhe se JB povedl. Jen mi nefunguje Cydia, ale to bude reseno v jinem tematu
 

h.a.s.p.e.k.l.o | stř čer 24, 2009 3:02 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

no reseno mozna, ale nevyreseno...ja uz tu hledam asi dva dny jak cydii rozchodit a porad nic... :cry:
 

a.kadar | stř čer 24, 2009 7:57 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Lol chlapi help mel sem fw 2.2 a v nem five ikon dock a mel sem tam slozku setting po nahozeni fw 3.0 slozka settings chybi...Diky toho si nemuzu zapnout data ani wifi atd...Muzete mi nekdo poradit jak z toho ven?Pls help...
 

a.kadar | stř čer 24, 2009 7:59 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Tvůj příspěvek jsem smazal, protože porušuješ pravidla fóra (viz odkaz), konkrétně o editaci příspěvků. Nauč se to a nebudeš mít problémy. Beavers.
http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=112&t=10929
 

Uživatelský avatar Mike_99 | stř čer 24, 2009 11:27 pm

Re: Odblokování FW 3.0 - Windows

Nemozem najst ten program ipsw :( mam tam setky predtym co som mal okrem 3.0 ked som si ho stiahol rucne tak to nemam ako 1 program ale mam to akesi divne, nevyznam sa v tom pls help :(
iPhone 3G 16GB Black
iPhone 3GS 16GB Black
iPhone 4 16GB Black
iPhone 5 16GB Black, 32GB White
iPad Air 16GB White
iPhone 6 16GB White
iPhone 6s 16GB, 32GB Silver
iPhone 7 32GB Black
iPhone X 64GB Black
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 234
Registrován:
čtv pro 25, 2008 2:07 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé