Omylom aktualizovany na 3.0 a telefon sa zablokoval...

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Bakara | sob čer 20, 2009 7:24 am

Omylom aktualizovany na 3.0 a telefon sa zablokoval...

Takže, měl jsem 2G iPhone FW 2.1.x JB a nechal jsem si ho přes iTunes aktualizovat na FW3.0 a to se samozřejmě nepovedlo, telefon byl zamknutej, ale můj operátor tam byl, ale prostě jsem se do něj jedostal a tak jsem ho dal obnovit v iTunes, takže nevim, co mam za verzi telefonu a vubec nevim, co s tim, tak jestli by jste mi nekdo poradil, navody jsem tady prolez, ale nevim co hledat, moc to spech, zitra odjizdim pryc a potrebuju funkcni telefon
 

Uživatelský avatar Kolombo | sob čer 20, 2009 7:58 am

Re: POMOC - RYCHLE -odblokování

iPhone 5S --> 10.1.beta2
iPhone 4S --> 7.0.2 --> 7.1.1 JB
iPad NEW --> 6.1.2. JB --> 10.1.beta2
iPhone 4 --> 6.1.3
iPhone 3GS --> 5.0.1. JB
iPhone 2G USA --> 1.1.4. --> WinPwn 1.0 --> QuickPWN FW 2.2.1 --> OS 3.0 custom fw
Host
Host
 
Příspěvky: 91
Registrován:
ned úno 10, 2008 10:51 pm

Bakara | sob čer 20, 2009 8:01 am

Re: POMOC - RYCHLE -odblokování

Ale já už nemám orig. soubory, vubec nevim, co mam za verzi
 

Uživatelský avatar Kolombo | sob čer 20, 2009 8:10 am

Re: POMOC - RYCHLE -odblokování

original soubory nech odpocivat, soubor(y), ktere budes potrebovat k oziveni si vzdycky najdes. Dulezite je aby jsi si nastudoval zakladni informace, bez kterych se nehnes z mista. Firmware, DFU mod, restore, jailbreak atd. Dalsi, kde se tvuj problem resi je tady : http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=115&t=17561&st=0&sk=t&sd=a
Tam uz se koketuje s novym upravenym fw 3.0 pro 2G, ktery opravdu funguje. Taky jsem to dnes v noci podle instrukci dokazal :D
iPhone 5S --> 10.1.beta2
iPhone 4S --> 7.0.2 --> 7.1.1 JB
iPad NEW --> 6.1.2. JB --> 10.1.beta2
iPhone 4 --> 6.1.3
iPhone 3GS --> 5.0.1. JB
iPhone 2G USA --> 1.1.4. --> WinPwn 1.0 --> QuickPWN FW 2.2.1 --> OS 3.0 custom fw
Host
Host
 
Příspěvky: 91
Registrován:
ned úno 10, 2008 10:51 pm

Bakara | sob čer 20, 2009 8:19 am

Re: POMOC - RYCHLE -odblokování

Ja jsem fakt v haji, vubec nevim co s tim, hrabu se v tom od vcerejska od 10-ti vecer, jeste jsem nespal a potrebuju ten telefon zprovoznit

- dal jsem ho v itunes na tovarni nastaveni
- operator se mi tam ukazuje

CO S TIM?
 

Uživatelský avatar Kolombo | sob čer 20, 2009 8:27 am

Re: POMOC - RYCHLE -odblokování

Jo mistre snazil jsem se te rozumne pomoci, ale vidim, ze studovat se te nechce. Takze koncim. Jestli cekas ze te nekdo bude navigovat ve stylu "vem telefon do leve ruky, zapoj kabel " atd. nevim nevim jestli se dockas. Vse co potrebujes aby si to zprovoznil najdes tam co jsem te psal.
iPhone 5S --> 10.1.beta2
iPhone 4S --> 7.0.2 --> 7.1.1 JB
iPad NEW --> 6.1.2. JB --> 10.1.beta2
iPhone 4 --> 6.1.3
iPhone 3GS --> 5.0.1. JB
iPhone 2G USA --> 1.1.4. --> WinPwn 1.0 --> QuickPWN FW 2.2.1 --> OS 3.0 custom fw
Host
Host
 
Příspěvky: 91
Registrován:
ned úno 10, 2008 10:51 pm

Uživatelský avatar rony | sob čer 20, 2009 10:55 am

Re: Omylom aktualizovany na 3.0 a telefon sa zablokoval...

problem je, ze riesis to v iTunes.

Mas to v prvom rade riesit nastrojmi ako je napr. Ziphone.org atd. A vo finale tam nahras nejaky upraveny firmware.

Nejako mi doslo, ze si unlock svojho 2G nerobil ty ale ze si ho tak uz kupil.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Bakara | sob čer 20, 2009 11:27 am

Re: Omylom aktualizovany na 3.0 a telefon sa zablokoval...

Takže ziphonem telefon odemknu a pak mi do toho už půjde nahrát třeba 3.0?
 

Uživatelský avatar rony | sob čer 20, 2009 1:00 pm

Re: Omylom aktualizovany na 3.0 a telefon sa zablokoval...

pozri, pouzi navod na iClarified, uved telefon do DFU modu a nahraj tam firmware, ktory si si upravil.

tu je navod

viewtopic.php?f=96&t=17691

je to pre MAC, takze KED sa najde ochotny clovek, co ti da downloadnut firmware, ktory si pripravil, tak by ti malo stacit

restornut tymto upravenym firmwarom.

ale bohvie co si si urobil, mozno si si upgradol bootloader, bohvie = nevies to ani sam poriadne zreprodukovat takze rada na buduce

nemusis sa drbat medzi prvymi k upgradom ale na druhu stranu, na kom by sme sa smiali...

na to, aby si urobil unlock, jailbreak a aktivaciu a to u 2G musis vzdy, treba aspon RAZ si poriadne a uspesne prejst tento proces, nie dva dni pred odchodom ziadat tu na fore pomoc :) na hlinikovy ifon to proste musis vediet.

a vzdy mat v zalohe subory, programy ktorymi si dostanes telefon do prevadzky schopneho stavu.

to je moja rada :)

ja sa tym tiez riadim a VZDY cakam, na blbcov, ktori si znefunkcia telefon a hlavne cakam na pohodlne nastroje.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé