Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ls8 | stř led 20, 2010 8:14 pm

Tak uz nevim, cim jsou ty problemy s GPS zpusobene, me se stejnym custom FW funguje GPS perfektne.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Cenayus | sob led 23, 2010 10:08 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

nebude to chyba v nasich iphonoch? mne to gpsko stale nejde, ani na original FW
 

Uživatelský avatar Hape | sob led 23, 2010 1:06 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Tak mě třeba poruchy signálu, popřípadě jeho nenalezení dělala folie od ZAGG Invisible Shield ! Po jejím odstranění GPS signal O.K. :mrgreen:

EDIT: Vše beru zpět. Po delší době jsem zjistil, že příčinou problému s GPS signálem nebyla fólie, ale, že problém je někde v SW. Fólii mám novou a GPS funguje i s ní, takže se tímto omlouvám za mylnou informaci :oops: :wink:
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 687
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:58 pm
Bydliště: Orlová

Mrsel | čtv led 28, 2010 2:11 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

jsem slysel ze jakekoli kreky heky nepujdou staci si koupit lriginaln verzi navigonu nebo nejake navigace a pofrfito. Co si o tom myslite to je jak stema push notifikacema
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

srabik | úte úno 02, 2010 12:41 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Je mozne, aby GPS fungovala jenom nekdy? Kdyz jdu v okoli sveho bydliste na nakup, normalne funguje. Jenom teda mezi budovama je pozice opozdena asi o 100m, ale to je zrejme normalni kvuli ruseni a odrazum (*. Kdyz jsem ale GPS opravdu potreboval - jeli jsme za kamaradama - proste nefachalo. A to i cely nasledujici den :(. Doma vsak opet zase fungovalo. Mam vyply mobilni internet jak na IP, tak i u operatora, pouze doma mam WiFi. Jedinou spojitost bych videl v tom, ze v okoli sveho bydliste mam nacacheovany ty google maps a u toho kamarada ne. Ale to je proste divny aby to s tim nejak souviselo.

ad (* Zkousel jste se nekdo navigovat v Praze? S tim 100m zpozdenim to je podle mne uplne naprd, to prejedu 2 odbocky a jsem na mape porad na stejnym miste :( Podotykam, ze jsem zadny pristroj s GPS doposud jeste nemel.

Diky za pripadne tipy :)
 

ls8 | úte úno 02, 2010 8:14 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Samozrejme ze pouzivam navigaci i v Praze. I bez aktivniho drzaku funguje bez problemu, zadne zpozdeni. Udelej restore na orifinalni firmware bez jailbreaku, a zkus GPS bud v aplikaci Mapy nebo v nejakem navigacnim softwaru, ktery mas koupeny. Pokud to stale nepojede, neni problem v Jailbreaku a doporucuji iPhone reklamovat.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Mrsel | úte úno 02, 2010 5:11 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

SrabIku tak mame stejny problem ono kdyz mas to gps doma tak kdyz pujdes jinam tak te chyti trianglace a uz nepusti gps pracovat pak jak synchronizujes s itunes tak to zas pofacha jen ze zacatku. Dej vedt jak po restore orig. Me to itak neslo
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

Uživatelský avatar dodulo | stř úno 03, 2010 1:44 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

este taky maly dotaz, mozno to uz tu niekde padlo, ale nechce sa mi citat vsetky vlakna, vam co nefunguje GPS mate daky datovy tarif? resp. ci nemate vypnute data cez bossprefs pripadne SBSettings?
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

srabik | pát úno 12, 2010 3:35 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Tak jsem s tim nic nedelal a zda se, ze to ted 10 dni funguje bez problemu. Jenom teda v miste meho bydliste je husta zastavba, proto asi ten spatny signal. Kdyz jsem jel tramvaji, chytalo se to dobre a dokonce to psalo 49km/h stejne jako mel ridic na tachometru :) Holt ten cip neni moc citlivy a potrebuje slusnou davku signalu k fungovani :-/ Kamos ma externi bluetooth GPS, tak ji zkusim az mi zacne v pondeli skola.

ad dodulo:
Ja mam primo u operatora zakazany jakykoliv internet (IP se pripojoval pres GPRS i kdyz jsem mu vypnul ty 3G site, behem nekolika vterin 60Kc v riti). Wifinu jsem mel zaplou i vyplou, podle toho, jestli jsem ji zapomnel vypnout z domova.
 

miruna | čtv úno 18, 2010 2:17 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

na fw 3.0.1 cz iphone neblokovany JB ano bezi navigon skvele soubezne s datovym tarifem vodafone. Na druhem iphone z USA 3.1.2 se stejnymi aplikacemi ani prd. tak asi tolik.
 

Mrsel | stř úno 24, 2010 1:52 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

muj problem je nasledujici: ať s JB bez JB s fixem bez fixu s GPSserialem bez GPSserialu, problem je vzdy stejny, GPSka mě zaměři, ano konečně to funguje tak na pul, jenze po minutě cesty odkudkoli se strati GPS signal! naběhne triangulace a už nikdy se GPS signal nechyti!!! :( ...problem: je jen otazkou času kdy vypnu mobil nebo kdy se vybije baterka... po zapnuti telefonu se nezapne ani po 2 hodinach nabihani jablička prostě FREEZE, proto ho restartnu, po restartu nejde spustit žadna oficialní aplikace, crashuje!, po sync s Itunes se to nakopne a zas to všechno jede, aji GPS, dokud nestratim signal, lepe řečeno: dokud nenajde IP novou GSM triangulaci... to same děla navigon, google earth, maps
měl někdo podobny problem? jako by triangulace byla primarni a GPS sekundarni! opravdu zvlaštní
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

Toper | úte čer 22, 2010 5:09 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Zdravím, po Unlocku FW 3.1.3 a basebandu 5.12.01 se mi zbláznila GPS. Zaměřilo mě to rovnou do Vídně. A ne a ne si říct.
Tenhle stejný problém se mi stal i tehdy, když jsem v iPhonu neměl žádnou SIM kartu a iPhone byl uzamčen na O2 UK. Nemohl využít triangulaci GSM a tak mě posadil do Vídně.

Tedy jsem vydedukoval, že problém s GPS je způsobem nějakým problémem s Unlockem/SIM kartou. Když jsem totiž do iP šoupnul simku O2 UK, tak mě zaměřil bez problému a ihned správně.

Dnes jsem udělal unlock pro český Vodafone a GPS zase mimo.
Pročetl jsem něco tady na fóru, někdo radil vypnout wifi a zkontrolovat pozici. Udělal jsem to a ono to pomohlo. Wifi jsem zase zapnul a iPhone se v rámci svých možností zaměřil na moji pozici. Pak jsem zkusil ještě Reboot a znovu to samé, jestli se už GPS vzpamatovala, a už to šlape jak má.
Tak snad toto někomu pomůže.
 

Mrsel | úte čer 22, 2010 10:43 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

jakožeby Simkarta ovlivňovala GPSko? to abych zašel a požádal o výměnu Simkarty u O2 jestli teda můžu, ale jsem tak nakousnutý, že bych se o to pokusil...
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

donsalieri602 | čtv říj 14, 2010 1:56 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

3gs fw 4.1 zadna zmena gps porad nejde :(
 

saxoo | pát říj 15, 2010 6:24 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

nazdar, kupil som iPhone 3G 8gb 3.1.3 JB a nefaka mi GPS, najde moju polohu tj. modra bodka a okolo nej modry kruh asi tak 10km... vidim ze ste tu uz dlho nepisali tak plsa fixli ste to za ten rok nejako ? skusal som povypinat 3g, wifi, gpsSerial... vonku na luke a stale nic... plsa poradte alebo hodte link na nejaky fix :(((( vdaka zatial
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé