Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

LosGalacticos | čtv črc 30, 2009 9:04 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

nejak sem nepochopil co tim chces rict? jak schovanou?
Host
Host
 
Příspěvky: 100
Registrován:
pát říj 31, 2008 12:14 pm

Merlin_CZ | pát črc 31, 2009 6:40 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

pomocí SBsetings jde schovat nepoužívané ikony - aby zbytečně nezabíraly místo na ploše.
iPhone 4S 64GB 6.1.2.JB
Host
Host
 
Příspěvky: 48
Registrován:
úte pro 04, 2007 8:23 am
Bydliště: iBrno

kendy1991 | pát črc 31, 2009 11:50 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

nejen SB settings ale i bossprefs a podobne... mne tohle opravdu pomohlo
 

Uživatelský avatar Martin_K. | pát črc 31, 2009 4:23 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Mně pomohl postup na těchto stránkách : http://gamesonar.blogspot.com/

Moc děkuji tomu kdo na to přišel. :D
ObrázekiPhone 5S 16GB - ČR iOS 8.2 non JB O2 - CZ
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
sob črc 11, 2009 2:52 pm

lorkodux | pon srp 03, 2009 8:34 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Ahojte, napisem tu navod kt. mne pomohol a to ani neviem kolko navodov som skusal (Iphone 3G, FW 3.0 s JB)... Takze v nastaveniach treba vypnut uzamykanie klavestnice na nikdy potom treba resetnut vsetky sietove nastavenia, iphone sa restartuje, potom kliknete na ikonku mapy pri dotazovani na napojenie wifi date nie a modry bodik pekne blika ... :) toto je moj prvy prispevok na tomto fore tkze hadam to niekomu pomoze ;)
 

Hafik14 | pát srp 07, 2009 12:32 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

tak i mě bohužel GPS nešla sygic nechytil vubec signál ,a app mapy dělala velkej kruh , tak sem přez DFU restornul, na čistej FW 3.0, hned jak sem nainstaloval vypl sem push a 3G, dal sem smazat všechna nastavení-- po 50 minutach hotovo, udělal sem JB přez REDPWN 3.0.3 a ejhle sygic mi naběhne tak do 10 vteřin,ukaže uplně přesně moji polohu, a iGo my way se chytne ještě rychlejc a taky s 100% přesností;) takže spokojenost ;)
 

tomano | sob srp 08, 2009 6:53 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Koukněte na tohle možná to pomůže link
a když máte vypli 3g tak i edge ( já mám v letovi režim, a funguje GPS )
 

Dadla | pát srp 14, 2009 3:28 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

nejdriv me gps sla, ale asi pred tydnem jsem zas nemohl chytit signal... udelal jsem teda jailbreak na 3.0.1 potom hned podle http://gamesonar.blogspot.com/ tohodle navodu a ted kdyz jsem venku a zapnu jakoukoli gps navigaci tak mi to ani nepise hledani signalu ale ihned to zameri mou presnou polohu..i za jízdy v aute...
Host
Host
 
Příspěvky: 45
Registrován:
sob říj 11, 2008 10:52 am
Bydliště: Nový Bydžov

wolfino | stř srp 19, 2009 11:46 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Mohl by mi někdo napsat jaký je nejlepší program na gps ? Nejlépe ve 3D ? a jak ho tam dostanu nějaké page s návodem pls.-..

Zřejmě si nepochopil smysl vlákna. Tady se diskutuje o problémech s GPS.
Navigace jako taková se řeší v jiném threadu.
V něm ti určitě ostatní poradí za kolik ji v AppStoru koupíš. scorpi
 

folny | čtv srp 20, 2009 1:12 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Čaute skúste niekto komu blbne GPS nainstalovat TomTom z akeho kolvek zdroje aj ked nemate mapu CZ alebo SK ako som to nainstaloval tak GPS my ide uz asi dva dni bez problémov tak potom dajte vediet ci to dakomu pomohlo

EDIT:

Ešte som zabudol dodať že ked TomTom najde signál objaví sa v spodnej časti navigácie 0KM/H ak nieste v pohybe

Ak zabudnes nieco napisat tak uprav predosly post a nepis jeden za druhym. dodo
 

iko111 | ned srp 23, 2009 4:33 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Chcem sa spytat pri rezime lietadlo nefunguje Gps chip?
chcem spravit jailbrake a neviem ci mi to prestane fungovat ??neviem ale ci mi to funguje teraz? mam len google maps ked zapnem vyhladavanie polohy najprv mi to spravi velky kruh potom mensi a pulzujte cize mi to ide cez gps chip??netaha mi to uz data zo siete??
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pát čer 12, 2009 9:14 am

Moonlight | ned srp 23, 2009 4:48 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Ak Ti v Googlemaps(pevnej aplikacii v iPhone)zobrazuje polohu lem pulzujuci bod a nezobrazuje sa mapa tak by to malo byt podla GPS.Ak by to tahalo nieco z netu tak by sa Ti mala nacitat aj mapa.V mojom pripade ak niesom pripojeny na net a stlacim aplikaciu Mapy tak mi nabehne okno kde je napisane"Nepodarilo sa aktivovat mobilnu datovu siet:Nemate predplatene mobilne datove sluzby"potom odkliknem OK a urci moju polohu ale bez mapy cize len pulzujuci bod na obrazovke.Niekedy mi zobrazi aj mapu ale to len vtedy ak ju ma este v pamati,ale vzdy je tam ten varovny text(ked nemam pripojenie na net)
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

iko111 | ned srp 23, 2009 6:12 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

no ked vyberiem kartu tak mi to polohu najde ale ked dam airplane mod tak nenajde nic. bojim sa spravit jailbrake aby mi to neslo chcem si tam dat neaku turn by turn navigaciu vie mi nekto poradit?
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pát čer 12, 2009 9:14 am

Uživatelský avatar Martin_K. | ned srp 23, 2009 11:07 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Tak 31.7.2009, jak jsem již psal, mi to GPS fungovalo, ale na druhý den opět ne. Po nějaké době jsem vyzkoušel další z postupů a zase GPS naběhlo, ale po chvíli zase nic, tak už fakt nevím co s tím. :x
ObrázekiPhone 5S 16GB - ČR iOS 8.2 non JB O2 - CZ
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
sob črc 11, 2009 2:52 pm

Popkornak | čtv srp 27, 2009 1:27 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Tak jsem skusil ten návod a furt mi to nefunguje. TO apple nemuže aspon udělat nějaky prohlášení nebo nějakej fix dpc
 

eisy | čtv zář 03, 2009 4:33 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Taky mi nechodi, zkousim vsechno mozny a funguje jenom chvilku. Velke zklamani z Applu :-(
 

Uživatelský avatar Martin_K. | sob zář 05, 2009 10:16 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Tak, tak souhlasím s tebou velké zklamání z Applu :cry: . Taky mi to chvíli fungovalo a pak zase ne. Teď už mi to nefunguje vůbec, nepomáhá už žádný z návodů tady uvedených. :(
ObrázekiPhone 5S 16GB - ČR iOS 8.2 non JB O2 - CZ
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
sob črc 11, 2009 2:52 pm

Uživatelský avatar bohem | sob zář 05, 2009 11:51 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

hmm.. tak u mne se zklamání z Apple nekoná: GPS (stejně jako vše ostatní) s FW 3 funguje naprosto stabilně, skvěle, rychle, přesně a bezproblému, mám 3G FW 3.0 JB přes Pwnagetool.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

Uživatelský avatar Bulwa | sob zář 05, 2009 7:11 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Ahoj,možná jdu "s křížkem po funuse",ale taky jsem měl problémy se signálem GPS u apl. Navigon, někdy byl ,někdy ne,trvalo dlouho načtení atd. Po pročtení diskuse jsem vyzkoušel všelico,ale dost pomohla instalace GPS Serial za Cydie,jak psal už.laraczech.Po zapnutí aplikace jsem měl GPS zapnuto na iGPS360,přepnul jsem podle rady na iPhone GPS a signál bez problémů naskočí do několika vteřin. Zkusil jsem to několikrát vratit zase na pův. GPS a zpět a pokaždé byl znát rozdíl (zatím zkoušeno jen u domu).
Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 208
Registrován:
čtv pro 11, 2008 4:06 pm
Bydliště: SM

Uživatelský avatar icefiresr | stř zář 09, 2009 8:57 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Mam tento isty problem so zakupenym Navigonom, len dodam, ze Bulwa-ve riesenie je nanic.

Ked to spravim, WiFi mi prestane chytat signal aj ked som 10 cm od routra a GPS sa stale nedokaze zamerat.

Hadam to na 3.1 pojde :?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 215
Registrován:
ned dub 05, 2009 3:21 pm
Bydliště: Nitra, Slovakia

Dajlr | pon zář 21, 2009 11:45 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Čau, zkoušel jste už někdo reklamaci ?
IPhone 3G
IPhone 3GS
IPhone 4 sn0wbreez CFW 5.0.1 + Redsn0w unt. JB + Gevey PRO

IPhone 5
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 54
Registrován:
úte pro 30, 2008 3:33 pm

szoustal | úte zář 22, 2009 1:35 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Měl jsem podobný problém. Jednou jsem přehodil sim karty a už jsem GPS nechytil a nyní po přehrání customize FW3.1 to stejné. V obou případech pomohlo obnovení nastavení sítě. Akorát poprvé než jsem na to přišel stylem pokus omyl jsem nad tí strávil docela dost času.
iPhone 3GS 32G FW 3.1.2, Nokia 6303
Host
Host
 
Příspěvky: 135
Registrován:
úte říj 16, 2007 5:43 am

bigros | pát říj 02, 2009 9:34 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Možné řešení problému!
Již delší dobu jsem měl stejný problém jako většina z vás, zničeho nic, NEFUNGUJE GPS! S mojí SIM mě přestalo nefungovat GPRS a i GPS, poté co jsem půjčil synovi telefon a on vyměnil SIM. S každou jinou kartou připojení i GPS fungovalo. V O2 mě 2x vyměnily SIM s úsměven - "teď už to bude fungovat". Nefungovalo! Software SensorData ale detekoval že modul GPS funguje, tak že jsem nazdal, že problém není na straně iPhonu. Byl jsem v O2 neodbytný a úspěch se dostavil. Technik zjistil, že nějakou záhadou "asi chyba v matrixu" se povypínaly všechny služby a nastavení jejich systému, vůči mojí SIM kartě. Během 10 minut bylo vše nastaveno a již vše funguje jak má.
Testováno 2.2 3.0 3.1 JB i bez
 

Uživatelský avatar icefiresr | sob říj 03, 2009 2:08 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

bigros dakujeme za tvoje poznatky, skusim ich v najblizsich dnoch aplikovat aj na moje zariadenie :wink:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 215
Registrován:
ned dub 05, 2009 3:21 pm
Bydliště: Nitra, Slovakia

Cenayus | pát říj 09, 2009 3:20 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

takze pojdes k operatorovy a budes sa stazovatt?? aleboako?
lebo mna strasne trapy to moje gpsko
 

Uživatelský avatar icefiresr | pát říj 09, 2009 3:33 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

no pre mna to uz je bezpredmetne. dnes som si vyzdvihol svoje 3Gcko z reklamacie a bol tam uz soft 3.1 nahodeny, takze som to synchronizoval, nahral navigaciu spat a na 3.1 uz ide ako ma
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 215
Registrován:
ned dub 05, 2009 3:21 pm
Bydliště: Nitra, Slovakia

chroust | pát říj 09, 2009 9:51 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

tak sem chtěl zkusit zprovoznit si GPS dle návodu ale nemam tušení kde je v položka lokalizační služby..bud jsem slepej ale já to prostě nevidím..dík za rady
 

Moonlight | pát říj 09, 2009 10:01 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Nastavenia/vseobecne/lokalizacne sluzby(hned pod Bluetooth)
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

chroust | pát říj 09, 2009 10:24 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

jej tak ted se šíleně stydím..v ČJ je to polohové služby..a mě nějak v mím slepičím mozečku nedošlo že poloha:D sem bral polohové služby jako natáčení displeje :(
 

jurod | stř led 13, 2010 11:02 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Dalsí mozný způsob je tady:

Můj kamarad měl problém s iPhone 3GS 3.1.2 po jailbreaku (blackra1n) mu neslo gps jak v mapach tak i v motionx gps lte a navigonu 1.4.0 europe. Zkouseli jsme vsechny postupy tady napsané, vsechny fora i fix ze cydie, ale neuspesne.
Asi 10 restoru, porad dokola nevyhledalo signal. Tak jsme premysleli cim to bude a on má nainstalovaný v počítači i windows XP i windows 7. On vsechno delal na itunes v Windows XP. Nakonec se rozhodl nainstalovat itunes i do windows 7. V nastavení iphonu jsme dali obecné/Obnovit/smazat data a nastevení.
Pak jsme dali iP do DFU modu a spustili restore ve Windows 7. Pak jsme dali Set up as a new iphone a dokoncili restore. Dále jailbreak s blackra1n.

Takze pokud jsme delali to samé v XPčku 10krat, tak to nešlo. Teď jsme to zkusili jen tak ve Windows 7 a jede to. Možná náhoda a možná ne.


Dalsí rada, kterou by jste meli vyzkouset.

Příspěvek upraven. toncek
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

Mrsel | čtv led 14, 2010 4:29 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Ta rada se hodi hned jak prijdu home tak to vyzkoušim, ono normalně mě to jelo a po vypnuti a zapnuti mobilu zas ne... a to jsem nic nedělal, tak restore opět a znova...
problem trva a je nasledujici prvni zaměřeni funguje a jakmile vypnu mobil a zapnu tak už to nejede ani po restartu polohovich služeba nastaveni sitě, jen restore a zase chytnu a kdyz jen na moment zalezu pod strechu nebo pod most, a vratim se na volne prostranstvi tak už se pozice nenacte jen triangulace stale stale pořad dokola, jsem už zoufalí když už to konečně jde nejde

po dalsím restoru: jsem udělal muj postup ve zkracené podobě a nefungovalo to, tak jsem udělal krok za krokem jak jsem psal o 2 přispěvky vyše, hola hou zas to na chvily fungovalo... jak jsem chytil signal šel jsem naproti k oknu a stratil signal už nenašel ani zpatky u prvniho okna, tak jsem dal obnovit polohove služby a vypl zapl IP, co se nestalo hodilo mě to do safe modu, nevite proč?
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

jurod | pát led 15, 2010 9:28 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Dokonce to opět omylem připojil na windows XP a dal v itunes synchronizovat a uz mu to zase nejede to GPS. Dal pouze synchronizovat s itunes, neuvedomil si, ze je na XPčku. Nic neinstaloval.
A nejede to.
Tak musel delat zase restore ve windows 7 a vse zase jede i gps.
Rikal, ze itunes uz vymazal z XPcka.

Tak asi na tom neco bude.
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

Mrsel | stř led 20, 2010 12:53 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

vždy, ale vždy po zaměření GPS a nasledně vypnuti telefonu, se IPHONE nezapne, musim tvrdy restart, po restartu mi nejdou žadné apps, musim sync přes itunes aby se apps nakoply, je to dosti unavne pořad byt u PC,
restoroval jsem bez JB s JB pořad OFF/ON a jablicko, čekal jsem jednou už 25minut, pak jsem opět tvrdě restartl.
jo a po tvrdem restartu mi to napiše iphone je aktivovaný :!:
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

Moonlight | stř led 20, 2010 8:36 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

A robil si restore bez obnovenia zo zalohy?
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

Mrsel | stř led 20, 2010 10:35 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

ano jasně bez zalohy, včera jsem nainstaloval win7, restoroval IP a nešel JB přes Blackrain žadnym zpusobem uvedenych na nejen tomto foru,
¨najel jsem na XP a provedl jsem JB, z5 na win7 sync s itunes,
GPS děla a dělalo vždy to same, poprve mě zaměří, ale pak, když vypnu telefon tak už nejde zapnout(jednou jsem čekal 25min), tak tvrdy restart, pak se načte ale nejde spustit žadna orig App, tak musim sync Itunes a nakopne se to, a znova zaměři mě signal vypnu a zapnu mob a ... Lag!
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

rajsky | stř led 20, 2010 11:30 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Kua už aby se to konečně nějak vyřešilo, ta navigace...to jediný mě u iPhone omezuje :(
 

ls8 | stř led 20, 2010 11:32 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

custom-fw vytvoreny v Pwnage Tool 3.1.4 jsi zkousel? Ten netrpi problemy s GPS, WiFi ani Youtube, alespon podle mych zjisteni.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Mrsel | stř led 20, 2010 11:56 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

nezkoušel a nemam mac na custom FW, navic už jsem originalně removoval přes itunes bez shiftu, tak jdu zkusit GPS teď...

edit: tak nejen při zameřeni, po orig bez JB firmware, restartoval jsem polohove služby a nastaveni sitě, po vypnuti a zapnu se telefon opět nezapl, restart, a po restartu to piše Iphone je aktivovaný + zas nejde zadna apps musim zas sync s Itunes
Naposledy upravil Mrsel dne stř led 20, 2010 12:31 pm, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

ls8 | stř led 20, 2010 11:58 am

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

tady je mas hotove: viewtopic.php?f=96&t=25230
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Mrsel | stř led 20, 2010 8:04 pm

Re: Nefunkčí GPS na FW 3.0 s JB - někdo s fw3 a funkcni GPS sem!

Tak jsem zkusil aji custom FW a stejně GPS nejede ani nenajede už vubec, postupem času budu zkoušet fixi a uvidime jestli se to nakopne, ale zatim jen triangulace.... youtube mi jede vždy dobře a wifi taky aspoň něco nemusim řešit
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
stř pro 09, 2009 6:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé