iPhone 2G po jailbreaku iba čierna obrazovka

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Butter | stř črc 15, 2009 10:05 pm

iPhone 2G po jailbreaku iba čierna obrazovka

Zdravím neviem či sa nájde niekto kto už mal podobný problém ale predsa skúsim. Mám iPhone 2G a mal som v ňom staršiu verziu softu 2.01 rozhodol som sa ,že si idem dať 3.0 Po restore sa mi vyskytol nasledovný problém asi minútku svieti iba logo apple no a potom keď zmizne tak čisto čierna obrazovka tiež asi minútku a potom sa stále dookola reštartuje a stále sa opakuje to isté. Telefón sa dá v pohode dostať do DFU modu skúšal som aj opakovaný restore ale nič nepomáha stále to isté vždy mi nabehne len čierna obrazovka a dookola sa reštartuje. Skúšal som spraviť jailbreak a ten sa mi podarilo normálne úspešne prebehol ale nič sa nezmenilo stále sa dookola reštartuje. Neviete náhodou niekto poradiť?
 

scorpi | čtv črc 16, 2009 5:54 am

Re: iPhone 2G po jailbreaku iba čierna obrazovka

Pokud se ti po restore objevuje popsaný problém, tak proces neproběhl korektně

Jediná rada zní: restore-> NEobnovovat ze zálohy, ale dát jako nový iPhone->JB.
Máš 2G, takže předpokládám, že máš stažené bootloadery, které pro JB verze 2G potřebuješ.
Jiná cesta v tuhle chvíli pro tebe není.
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Butter | čtv črc 16, 2009 7:06 am

Re: iPhone 2G po jailbreaku iba čierna obrazovka

Zdravím no ja som ho neobnovoval zo zálohy, ale dal som nový. A restore prebehne úspešne vždy tak ozaj neviem v čom môže byť chyba...možno jedine ak sa dáky hardware pokazil, ale netuším v čom by to mohlo byť...
 

TriFith | pon srp 17, 2009 5:32 pm

Re: iPhone 2G po jailbreaku iba čierna obrazovka

Ahoj,
mam podobny problem.
Udelal jsem JB na iPhone 2G 8GB a po dokonceni redsnow mi iPhone zustal v "recovery" modu. iPhone chtel pripojit k iTunes, tak sem to udelal a iTunes chtel restore. To jsem asi nemel delat, nicmene udelal ted mi pise at pro aktivaci vlozim spravnou sim bez pin.

Co bych ted mel delat?
 

michalga | sob srp 22, 2009 11:53 am

Re: iPhone 2G po jailbreaku iba čierna obrazovka

zdravim mal som rovnaky problem ako mate / maliste vy od scorpiho som sa dostal k navodu ako mam postupovat a urobit JB. treba ist presne podla postupu v nicom sa neunahlovat no a ono mi to nabehlo vsetko nazad tak ak budete chciet viem vam dat ten navod
 

hansmile | pát říj 09, 2009 10:52 am

Re: iPhone 2G po jailbreaku iba čierna obrazovka

mam ten samý problém byl bych rád kdyby jsi mi poradil díky moje icq 269622479 email marek.plicka@seznam.cz
 

Uživatelský avatar Patrezko | pát říj 16, 2009 7:17 pm

Re: iPhone 2G po jailbreaku iba čierna obrazovka

a keby si radsej sledoval forum? :D
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 274
Registrován:
úte srp 25, 2009 4:25 pm
Bydliště: Pezinok

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé