iTunes chyba 0xE8000065

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

wolodo | pon srp 10, 2009 2:31 pm

iTunes chyba 0xE8000065

Zdravim,
mam takyto problem: Pokusal som sa aktualizovat FW na 3.0 (stiahnuty z linky, ktora bola v navode na jailbreak na tomto fore).
Postupoval som podla navodu. Stiahol som image, dal som shift+restore, pockal kym to dobehne. Vsetko prebehlo ako ma. Nasledne som sa pokusil iPhone aktivovat, ale iTunes sa odmieta s telefonom spojit, vyhadzuje chybu 0xE8000065 (could not connect to iphone because of unknown error...)

Otazka znie: preco je to tak?

Redsnow som este nepouzil (podla navodu som pochopil ze by sa mal telefon aktivovat este pred tym). Skusal som restarovat aj telefon aj pocitac, skusal som mazat nastavenia itunes, skusal som ine USB porty ale vzdy s robnakym vysledkom. Este cakam kym sa mi dotaha itunes na inom pocitaci (windows xp/vista) a ak to ani tam nepojde tak mi dosli napady.
Robim nieco zle? Stretol sa niekto s touto chybou?

Vopred vsetkym dakujem za pomoc.
 

ls8 | pon srp 10, 2009 11:30 pm

Re: iTunes chyba 0xE8000065

Nenapsal jsi co mas za model iPhone - 2G, 3G, 3GS. Najdi si v sekci "Navody" presny postup pro svuj model a postupuj podle nej.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

wolodo | úte srp 11, 2009 8:44 am

Re: iTunes chyba 0xE8000065

Mam model 3G. A postupoval som podla navodu (nerobim to prvy krat). Ten firmware co sa da stiahnut z odkazu na tomto fore je priamo od apple alebo je nejako upraveny? Samotny jailbreak mi problemy nerobi, len moje iTunes odmieta komunikovat s telefonom (iba v DFU). Inak btw ak pripojim telefon a spustim iTunes tak mi zblbne komplet pocitac, internet prestane chodit tak ako ma (pritom pingovat sa da). Skusal som aj reinstall iTunes aj iny pocitac a chovalo sa to podobne.
Inak (viem ze sa to tu diskutovalo)...je zistitelny jailbreak teraz, ked mam na telefone nahraty FW 3.0 (redsnow som nepouzil) a nie je aktivovany? V pripade ze by bola chyba v telefone...

Vdaka vsetkym za pomoc.
 

ls8 | úte srp 11, 2009 5:12 pm

Re: iTunes chyba 0xE8000065

Na tomto foru je asi 1000 odkazu na ruzne firmwary, nevim o kterem konkretnim odkazu mluvis, takze neumim odppovedet, jestli je to originalni nebo upraveny firmware.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

wolodo | úte srp 11, 2009 8:59 pm

Re: iTunes chyba 0xE8000065

Firmware je odtialto: viewtopic.php?f=96&t=18302
Troska som sa pohol. Podarilo sa mi telefon aktivovat pomocou mac booku. Ale stale odmieta komunikovat s iTunes pod windovsom (xp, vista). Niekde som sa docital ze to moze byt sluzbou apple mobile device, ale zatial sa mi to nepodarilo spojazdnit. Cize v podstate nejde ani o jailbreak ale o komunikaciu s iTunes a telefonom.
 

ls8 | úte srp 11, 2009 11:54 pm

Re: iTunes chyba 0xE8000065

Postupuj presne krok po kroku podle navodu, napis kde presne se to zadrhne, co presne v tom okamziku ukazuje iPhone, jaka presne chyba se zobrazi na pocitaci. Bez podrobnych informaci se dal nepohneme.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

wolodo | čtv srp 13, 2009 2:05 pm

Re: iTunes chyba 0xE8000065

Ved som napisal uplne presne informacie...ale mozem este raz....(tento postup som niekolko krat zopakoval)
Nainstaloval som iTunes 8.2
Pripojil som telefon
Dal som SHIFT+restore
Pockal som kym sa operacia dokonci.
Dalej som sa telefon pokusal aktivovat, lenze iTunes s nim odmieta komunikovat, vypisuje: neda sa pripojit k iPhone kvoli neznamej chybe 0xE8000065

tu som skoncil

Pokusal som sa mazat nastavenia iTunes, restore cez DFU, preinstaloval som vsetko mozne.
Dalej som vyskusal to iste spravit na MAC booku. Tam vsetko prebehlo bez problemov ako ma, cize problem bude jednoznacne v mojich pocitacoch s windows (skusal som XP aj Vistu, vzdy s rovnakym vysledkom). Mimochodom sprievodny jav tejto chyby je, ze prestane fungovat vacsina protokolov internetu (ping funguje).

Niekde som sa docital ze problemy moze robit sluzba applemobiledeviceservice.exe, lenze neviem ako chybu odstranit.

Nie som ziadny novacik ale tento krat si ponizene priznavam ze si fakt neviem rady...zatial :(
 

ls8 | čtv srp 13, 2009 2:13 pm

Re: iTunes chyba 0xE8000065

OK, informaci o tom, ze se vse podarilo pres MacBook, jsem prehlidl. Dalsi duvod proc nepouzivat Windows :) Bohuzel sam pouzivam pouze Macy, takze proc ti to nejde ve Windows, neumim poradit.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

wolodo | čtv srp 13, 2009 4:00 pm

Re: iTunes chyba 0xE8000065

Skoda...tak snad sa este niekto najde. Vdaka aspon za snahu pomoct :)
 

tajfun1 | čtv úno 04, 2010 7:39 am

Re: iTunes chyba 0xE8000065

Neviem aky operacny system pouzivas, mne vypisovalo tu istu chybu na Windows 7, pouzil som tento navod http://www.ipodtouchfans.com/forums/sho ... p?t=158724 a uz to facha

Preco davas url do code? Prestuduj si pravidla fora. Paly
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé