Jailbreaknutý iPhone se hlasí jako neJB [Cydia funguje]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

miruna | pát kvě 21, 2010 3:43 am

Jailbreaknutý iPhone se hlasí jako neJB [Cydia funguje]

Mam 3.0.1 3G, asi rok jailbrejknuty. Najednou mi hlasi v ifunboxu jailed, v pc suite ze neni jailbrejk. pritom cydia funguje i vsechny programy. Mohu nejak jailbrejknout (zpristupnit system souboru) pomoci nejake aplikace rovnou z iphone? Restore delat momentalne nechci, mam tam jednu aplikaci o kterou nechci prijit a uz davno nevim kde jsem ji sehnal....navíc itunes nevidi korektne iphone...

Zmenen nazev topicu...tvosi
 

Uživatelský avatar JackieTran | pát kvě 21, 2010 6:10 am

Re: iphone jailed cydia funguje

nainstaluj si "afc2add" z cydie.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

miruna | pát kvě 21, 2010 5:08 pm

Re: iphone jailed cydia funguje

predne dekuji za reakci :D

to jsem udelal, ale nevidim zadnou zmenu... :( Uz ani nejde se dostat do fotek. Vcera to slo. Sice naskoci dalsi adresar jako iphone po pripojeni, ale neni v nem nic....

Restore bez ztraty dat asi nelze ze? Jedine co mi jde zalohovat jsou fotky. Nevim jak zachranit kontakty atd. Zadne itunes na zadnem pc se mi nespoji....



Obrázky smazány, dej je sem menší. A nedělej doubleposty. masklin
 

TommyS | ned kvě 23, 2010 5:07 pm

Re: iphone jailed cydia funguje

Kontakty si zálohou přes Outlock na fóru najdeš návod :)

btw: Zmenši si ty screeny rozhazují layout fóra :wink:
 

miruna | pon kvě 24, 2010 2:16 am

Re: iphone jailed cydia funguje

ok asi to nejde nijak obejit. Za vetsi rozmer obrazku se omlouvam. Jdu hledat custom 301 s jailbreakem. Bojim se jit na 312 aby chodily aplikace co mam nakoupeny. Kontakty ktere asi nemam v zaloze sem odfotil power/home a pak jsem stahl obrazky coz je jedine co pc vidi.... Asi zase dostanu servano od moderatoru ze se hloupe ptam a mam hledat ale zkusim to:
3.0.1 jailbreak mizi pri nejakem vybiti baterie nebo restartu?
3.1.2 jsem tu nekde tusim ze ano, to pak jsem v cizine v pytli bez PC...
 

ls8 | pon kvě 24, 2010 7:12 am

Mas 3G, toho se problem s tethered JB (nenaskoci po restartu) netyka. Vsechny aplikace, ktere ti funguji na 3.0.1, ti budou fungovat i na 3.1.2 nebo 3.1.3. Pokud chces jen JB a nepotrebujes odblokovani na operatora, muzes udelat update na 3.1.3 a pak JB pres Spirit.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

miruna | stř kvě 26, 2010 11:41 am

Re: iphone jailed cydia funguje

Mam iphone koupeny u nas neblokovany. S tim updatem na 3.1.3:

- nebude zadna nevyhoda ze se mi updatuje baseband?
- ten jailbreak pres ten spirit nemusi se obnovovat po vypnuti iphone?
- a posledni otazka pokud budes tak hodny, restore na orig 301 se mi nepovedlo a skoncilo chybou 2002. (mozna ze 301 nejde restorovat v itunes 9.0)
 

miruna | čtv kvě 27, 2010 1:28 pm

Re: iphone jailed cydia funguje

najde se dobra duse ktera zna odpoved na moje otazky? Nemohu to srozumitelne najit a netelefonuju..... :(
iphone uz mi nabiha jen do bileho displeje....musim to resit
 

Uživatelský avatar dwick | čtv kvě 27, 2010 1:43 pm

Re: iphone jailed cydia funguje

1) ne
2) ne
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

miruna | čtv kvě 27, 2010 3:37 pm

Re: iphone jailed cydia funguje

diky! :))
 

miruna | sob kvě 29, 2010 12:59 am

Re: iphone jailed cydia funguje

mam neco s iphonem...Asi to bude hardware....zamrza mi treba i hned po restore, kdyz je jeste prazdny...Nekdy zbělá displej a zasekne se to, nekdy prijimam hovor a zasekne se obrazovka... Kdyz nahravam z itunes zpatky aplikace, ktera je vetsi nez 50MB hodi to hlasku mnoho prenosovych chyb...Asi se se mnou muj pritel louci. Ten nahradni co mam, tam nejde wifi a do noveho asi z cenovych duvodu nepujdu i kdyz jsem si uz zvykl... :( :( :( Dal jsem itunes 8.2 a udelal restore z dfu znova na 3.0.1. To se pak zaseklo po back upu. Tak jsem dal restore na original 3.1.3 a zatim drzi....uvidime. Dekuji vsem za dosavadni trpelivost a cenne rady. Jdu hledat jak na ten spirit....
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé