Update iPhone 3G 3.1.2JB na 3.1.3

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

cisa75 | pon čer 07, 2010 2:52 pm

Update iPhone 3G 3.1.2JB na 3.1.3

Zdravím. Mám iPhone 3G 8GB od O2CZ s FW 3.1.2 a JB přes Blackra1n. Do teď mi tato konfigurace zcela vyhovovala, ale na AppStoru se stále častěji objevují aplikace (updaty aplikací), které pro svůj běh vyžadují přítomnost FW 3.1.3.
Tedy uvažuji o updatu. Ale zároveň bych nechtěl přijít o aplikace a utility, ze Cydie či Rock app (SB settings, Backgrounder, BiteSMS, Kirikae...).

Jaký je "nejbezpečnější" způsob updatu FW?

Kámoš radí použít Pwnage Tools, jinej zas update přes iTunes a následně Spirit. Mně by asi nejvíc vyhovovala pohodlná cesta iTunes > Spirit, případně Blackra1n. Ale nevím, co všechno mi z iPhonu zmizí a budu muset znovu nahrát. Navíc jsem někde četl, že Spirit neinstaluje Rock app a je s tím nějaká anabáze. Další problém je, že mi na iPhonu nefunguje korektně home button (prolitej pivem), takže je pro mě dost problém dostat se do DFU modu. I proto bych upřednostnil Spirit nebo Blackra1n.

Za případné rady předem dík

Update: A ještě jedna věc. Co všechno a jak bych měl zálohovat před případným updatem, abych maximálně eliminoval ztrátu dat z neoficiálních aplikací a utilit?
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
stř črc 01, 2009 5:19 pm
Bydliště: Praha

kvasimodo | pon čer 07, 2010 9:27 pm

Re: Update iPhone 3G 3.1.2JB na 3.1.3

Rock se Ti sice pri Spiritu nenainstaluje,ale jednoduse si ho potom nainstalujes ze Cydie.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 155
Registrován:
úte pro 29, 2009 9:44 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé