iphone nelze zapnout

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

optimus | čtv čer 17, 2010 6:33 pm

iphone nelze zapnout

muj problem je ze se mi iphone jednou proste sam od sebe vipnul a pak uz nesel zapnout jablicko s pocatku normalne na obrazovce mam ale proste porad tam jen sviti a nezapne se asi po 5 minutach se vymne a znova tam naskoci logo apple do dfu modu se normalne dostanu a restore jde normalne taky udelat vse se dokonci ale pak se zase nezapne predem dekuji za radu :-)
 

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv čer 17, 2010 6:34 pm

Re: iphone nelze zapnout

Když jsi dal nový restore, dával jsi obnovovat ze zálohy nebo ne?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

optimus | čtv čer 17, 2010 6:54 pm

Re: iphone nelze zapnout

Necituj předchozí příspěvek. Nastuduj si pravidla. Smazáno. Beavers.

nedaval ani nak nevim jak se to dava proste dalk sem restore a upgrade na 3.1.3 no a normalne se to preinstalovalo ale pak jak se to ma zapnout tak uz se to nezapne
 

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv čer 17, 2010 10:28 pm

Re: iphone nelze zapnout

Nejspíš bude chyba někde v HW telefonu. Pokud už telefon nemáš v záruce, tak zajdi s ním do servisu. Když ani restore nepomohl.

Ještě taková otázka, stalo se ti to po JB nebo před? Jsi si jistý, že děláš správně DFU mode? Jakmile je iPhone v DFU modu, tak nevidíš na displayi nic, display je černý bez loga iTunes a kabelu.

Popřípadě udělat restore na jiném počítači.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

optimus | pát čer 18, 2010 11:39 am

Re: iphone nelze zapnout

no jako kdys se dostanu do dfu tak tam mam jako na obrazovce kabel a jako ze sipka spojit s itunes tak nevim jesli tohle delam spravne
iphone uz mam dlouho jailbreak jsem na nem delal hodnekrat a vse slapalo bes problemu stalo se mi to proste byl jen zaplej najedou se vypl a uz nesel zapnout a mel se FW 3.1.2 a kdys sem instaloval ten samej firmvare tak to neslo pak sem dal jako upgrade a najednou to slo telefon slapal asi 3 dny a najednou se stalo to sami akorat ze tet kdys tam znovu davam 3.1.3 tak uz to proste nejde jo a stalo se to po jb ale to s tim podle me nesouvisi asi mas pravdu ze to bude v HW zajedu asi do prahy a necham to prohlednout a uvidim no diky za radu :-)

Necituj poslední příspěvek. Citace smazána. ls8
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pát čer 18, 2010 12:36 pm

Re: iphone nelze zapnout

No tak to s tím souvisí, na internetu je hodně případů, kdy se jim tohle stalo po JB právě. Pomůže jedině DFU mode, který neděláš správně. Při DFU modu, jak jsem již psala, tak na displayi iPhonu nic není, žádné logo s kablem. Takže znova to zkoušet a pořádně udělat DFU mod.

Prostě připoj iPhona k USB počítače. Hned na to zmáčkni home+sleep button najednou, počítej asi 10s iPhone by se mezi tím měl vypnout. Než ti naskočí znova jablíčko na displayi, tak musíš pustit sleep button a držet pouze home button. Jak jsem řekla, od podržení obou tlačítek počítat 10s a předtím, než se objeví jablíčko na displayi, musíš to stihnout, tak pustit sleep a držet pouze home button. Potom by se ti měl iPhone znovu nalogovat do windows až poté můžeš pustit i home button, iTunes ti zařvou, že je jakože v recovery modu a že je potřeba udělat restore, v tomto stádiu na displayi nesmí svítit nic. Display musí být černý a zhasnutý. Žádné logo iTunes s káblem, prostě nic. Jakmile to tak bude, tak máš úspěšně DFU mode. Do té doby, proces stále opakovat a opakovat, až se ti to podaří chytit.

No pak už nezbývá nic jiného, než udělat restore. Potom teoreticky by to mělo být v pořádku, hlavně pak neobnovovat ze zálohy. A nedělat JB a počkat pár dní, jestli pojede v pořádku.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

optimus | pát čer 18, 2010 6:18 pm

Re: iphone nelze zapnout

Projdi si pravidla, abys věděl, že nemáš citovat předchozí příspěvek. Je snad logické, že na něj odpovídáš. Smazáno. Beavers.

no konecne jsem se asi na potreti dostal do toho dfu modu a ja myslel ze dfu mod je to co jsem delal :-D iphone se spojil s itunes a na obrazovce iphonu nebylo nic ale bylo mi to stejne k nicemu protoze po restore mam stale stejny problem takze to nejspis budu muset dat opravit :-(
 

Uživatelský avatar Metalgirl | sob čer 19, 2010 11:46 am

Re: iphone nelze zapnout

V tom případě, když ani restore po DFU nepomohl, tak opravdu už jedině servis.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar Beavers | sob čer 19, 2010 12:06 pm

Re: iphone nelze zapnout

OT: :arrow: optimus: A protože teď asi nebudeš mít co na práci, tak ti doporučuji, abys případnou nudu zaháněl studováním pravidel fóra. Prozatím jsi ignoroval upozornění moderátorů a věř tomu, že naše trpělivost může být u konce. Já osobně to budu řešit nelítostným mazáním tvých příspěvků.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé