nepovedený JB - nyní origo iOS 4, co s tím?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

nowis | čtv črc 08, 2010 11:46 am

nepovedený JB - nyní origo iOS 4, co s tím?

Zdravím,

včera jsem tady řešil upgrade z 3.0.1 na 4, nicméně toto téme nějak zmizelo, tak zakládám nové téma :cry:

Původně jsem měl 3.0.1 JB, ten jsem updatnul na 3.1.2 JB. Poté jsem se rozhodl vyzkoušet iOS 4. Nahrál jsem nejprve přes iTunes stažený ipsw z DFU, a od té doby nemůžu nic, jen se mi píše chyba 1600 z DFU a 1604 z restore mode při každem pokusu o nahrání JB ipsw iOS 4, anebo downgrade na 3.1.2 JB i nonJB.

Pokud jde o ty chyby, samozřejmě jsem googlil, ale nic nezabralo. Pak jsem si ještě jednou, pozorněji, přečetl návod http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=129&t=30545 a je tam napsáno, že Pokud na iPhone 3GS provedete restore na originální iOS 4.0, ztratíte zatím možnost provést JB.

Opravdu to znamená, že jsem si definitivně uřízl větev, nebo mám nějakou šanci?
Já měl za to, že když dělám JB, musí tam ten origo systém už být nahraný přes Restore (rovnou z 3.1.2 JB na iOS 4.0 JB to ani nešlo)

Dík, a doufám, že tady ten dotaz přežije, protože jinak jsem víte kde...
 

tatran222 | čtv črc 08, 2010 12:11 pm

Re: nepovedený JB - nyní origo iOS 4, co s tím?

stiahni original os 4.0 a daj sift+restore a mas mne to ide zatial jailbreak na novy bootrom je ale musis mat shs zalohu inak zatial musime cakat
 

nowis | čtv črc 08, 2010 12:28 pm

Re: nepovedený JB - nyní origo iOS 4, co s tím?

...no, vždyť píšu, že jsem tam nahrál origo iOS 4 a teď mi přes to nejde nahrát cokoliv jiného ať JB, či nonJB.

Mám starý iBoot.
 

Uživatelský avatar dwick | čtv črc 08, 2010 12:30 pm

Re: nepovedený JB - nyní origo iOS 4, co s tím?

nowis: na originalni iOS4 custom fw nedas. Musis provest nejdriv downgrade na 3.1.3 (a ten ti pujde pouze pokud mas zalohu shsh)
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

djkvido | čtv črc 08, 2010 12:31 pm

Re: nepovedený JB - nyní origo iOS 4, co s tím?

A máš zálohu SHSH ? a upravenej host na saurik server ? pokud ano musí to jít !!!
Sorry nevšim sem si že už je tam post o tom co píši já :D
 

nowis | čtv črc 08, 2010 12:49 pm

Re: nepovedený JB - nyní origo iOS 4, co s tím?

nemám zálohu... proto jsem tu včera dával to téma, než jsem přešel z 3.0.1 na 4 :-(
Doufal jsem, že mně někdo upozorní na takovou "drobnost", o které jsem neměl páru...

No tak nic, co teď čekat, že dev-team něco vymyslí? Nebo je to definitivně ztraceno?
 

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv črc 08, 2010 12:51 pm

Re: nepovedený JB - nyní origo iOS 4, co s tím?

Oni určitě něco vymyslí, jen třeba trpělivě čekat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé