Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

jarok | čtv črc 08, 2010 12:40 pm

Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

Testoval uz niekto navod uzivatela ray0o?
viewtopic.php?f=129&t=30850

Mam pocit ze vzdy ked tu niekto spravi nieco viac ako banda moderatorov tak dostane BAN :!:

Z akeho dovodu bola tato tema zamknuta!!!!!Nikto nemal ani moznost diskutovat o danom probleme kedze pan najmudrejsi (jackietran) ihned uzamkol temu!!!!!Da sa tu vobec o niecom diskutovat???????Prosim ak to niekto skusal nech mi napise.


Nizsie uvedeny postup som testoval.Sice som spravil Jailbreak no po zamknuti IP uz nenabehol a musel som znova nastartovat IP pomocou Ibooty = NEPOUZITELNE.

viewtopic.php?f=129&t=30718


Co ty se tady vztekáš jako? Zamknout to téma mělo svůj důvod. sweet22
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
úte črc 07, 2009 10:15 am

Uživatelský avatar dwick | čtv črc 08, 2010 12:43 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

jarok: Je to samozrejmne nesmyslny navod.

1. Downgrade na originalny iOS 3.1.3, pri ktorom vypíše chybu 1015, telefón spustíte zapnutím programu blackra1n a podržaním power + home na 15 sekúnd


Jak chces provest downgrade na 3.1.3 BEZ SHSH?
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

jarok | čtv črc 08, 2010 12:46 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

Ja mam zalohu SHSH.Az taky nezmyselny nemusi byt kedze je dost podobny tomu co som skusal ja.Aj v tom navode boli chyby ktore som musel riesit.
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
úte črc 07, 2009 10:15 am

almaniak | čtv črc 08, 2010 12:47 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

aj ja som sa cudoval ked zamkli tu temu.uz sa mi zda ako keby to forum nebolo robene preto aby sa diskutovalo ale preto aby si nikto nic nemohol dovolit napisat.malo by sa tu ludom pomahat a nie zhadzovat ich.
mne sa nezda ze by ray0o klamal.pisal ze da aj screeny a vyzeral podla mna seriozne.
 

jarok | čtv črc 08, 2010 12:52 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

Screen je nam na dve veci.Screen som mohol spravit aj ja s tethered jailbreak a myslel by si si ze je to funkcne.Ked ta video by bolo fajn.Ja by som to aj skusil no nechce sa mi kazedy tyzden nahadzovat iny firmware :(.
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
úte črc 07, 2009 10:15 am

Uživatelský avatar Beavers | čtv črc 08, 2010 1:00 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

OT:
:arrow: jarok a almaniak: Vy jste advokáty uživatele ray0o? Ptám se proto, že se tu rozohňujete nad zásahy moderátorů, přestože se vás to netýkalo. Pro příště si odpusťte kritiku moderátorů tam, kde se vám právě chce se vyzvracet a najděte si témata určená k připomínkám k fóru. Je vám jasné, že porušujete pravidla v několika bodech?
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

almaniak | čtv črc 08, 2010 1:11 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

beavers niesme advokaty ale ak mal naozaj funkcny navod na untethered 3gs new bootrom tak je skoda ze sa nedozvieme ci mal pravdu alebo nie.
 

jarok | čtv črc 08, 2010 1:18 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

Je mi uplne ukradnute ze porusujem pravidla!!!!A kludne mi mozte dat BAN.Neslo iba o temu uzivatela ray0o.Mal som uz podobny problem a sem tam si citam aj ine prispevky kde som uz par krat videl arogantne spravanie zo stran moderatorov a pod...Ked vam tak vadia niektore nazory uzivatelov tak vytvorte temu bez pravidiel pre ludi ktory chcu diskutovat a neunuvajte sa tam co i len pozriet aby ste nemali zle svedomie ze ste to nezamkli.
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
úte črc 07, 2009 10:15 am

Uživatelský avatar dwick | čtv črc 08, 2010 1:19 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

almaniak: Nemyslis si, ze kdyby skutecne existoval zpusob untethered jailbreaku 3GS s novym bootromem, ze by toho byl plny internet?
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv črc 08, 2010 1:19 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

OT: Nejsme tady povinni vám vysvětlovat proč a nač. Autor toho tématu porušoval pravidla fóra a to během chvíle 3x za sebou, když byl na to upozorněn, tak se tam začal rozčilovat na moderátory a pokud jste to četli, tak tam musíte vidět, co si dovolil. Pokud jste to neviděli, tak jste asi slepí. My tu se sebou nenecháme zametat, jak si vy uživatelé myslíte. Každý má povinnost na tomto fóru si ty pravidla přečíst a dle toho se tak i chovat. Uvědomte si, že jste tu na návštěvě, toto fórum není vaše. Je to fórum Julka, který za jeho provoz vydává nemalé částky. Tak se dle toho chovejte. Nebýt jeho, tak nemáte žádné fórum.

Navíc vás upozorňuji, toto není téma, ve kterém se řeší, proč a nač jsme něco zamkli, ale téma, ve kterém se řeší úplně něco jiného. Další OT tady uvidím a zamknu to tu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

jarok | čtv črc 08, 2010 1:22 pm

Re: Jailbreak 3GS iOS 4.0 newboot

no myslim ze je treba si uvedomit aj to ze je plny internet for ako anglickych (najkvalitnejsich) tak i domacich a chovanie ako tu som este nikde nevidel.Prvorada je pomoc a rada pre neznalych.Ale tu NIE.


Děláš si ze mě prdel? Dělá ti to dobře co? Co jsem říkala, ještě jedno OT a zamykám to tu.
Zapoj svoji hlavu, byl sprostý, porušoval pravidla, jdi si znova přečíst do toho tématu, co tam napsal.
Ano i tu jsou lidi, kteří jsou ochotni pomoct, ale v rámci pravidel! Jak by to tu vypadalo, kdyby je nikdo nedodržoval! Byl by tu chaos a nikdo by se tady v ničem nevyznal! Uvědom si to, že jsi tady na návštěvě, jestli se ti tu nelíbí, tak se sbal a jdi si na další fórum, na kterém se ti líbit bude. My tě tady nedržíme. Jestli nejsi schopný se podřídit zdejším pravidlům, tak takového, jako jsi ty, tady nikdo nechce. sweet22



Pokud někdo bude chtít poradit ohledně toho návodu a nebude tu řešit off topic nebo plivat na moderátory s tím, že proč a nač, tak mě může požádat o znovu odemčení. sweet22
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
úte črc 07, 2009 10:15 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé