Ako zaheslovany iPhone (zabudnute heslo)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

czbezdomovec | stř črc 14, 2010 2:47 pm

Ako zaheslovany iPhone (zabudnute heslo)

Ahoj všem,hledal jsem zde na fóru jak odemknout zamčený Iphone 3G přinejhorším i s resetem,ale nic jsem nenašel :( Můj problém spočívá v tom že Iphone je uzamčený a není již možné zadat heslo.Dcerka si sním hrála a teď je možné jen tísňové volání :( Dočetl jsem se zde že se dá resetovat stisknutím power tlačítka a zároveň s tlačítkem home,ale potíž je ten že tlačítko power nereaguje vůbec :( Firmware nevím jaký v tom je,neřešil jsem to páč ip běhal pro mou spokojenost velmi dobře.Zálohu ip v Itunes též nemám z důvodu reinstalu systému a po připojení chce též zadat heslo.V ip nemám v celku nic důležitého.Ip mám teprve krátce takže jsem lama.Děkuji mnohokraát všem za rady.
 

ls8 | stř črc 14, 2010 2:52 pm

Re: Zamčený Iphone,moc prosím o radu

V iTunes tlačítko Restore.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

czbezdomovec | stř črc 14, 2010 3:04 pm

Re: Zamčený Iphone,moc prosím o radu

bohužel v Itunes tlačítko restore nemám :( verze 9

Necituj poslední příspěvek! TommyS
 

ls8 | stř črc 14, 2010 3:07 pm

Re: Zamčený Iphone,moc prosím o radu

Obrázek
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

czbezdomovec | stř črc 14, 2010 3:22 pm

Re: Zamčený Iphone,moc prosím o radu

Potíž je v tom že po nainstalování Itunes chce též abych zadal heslo v ip a akci opakoval,pak už by asi nebyl problém dát restore :( a tudíš zařízení není vidět v Itunes
 

TommyS | stř črc 14, 2010 3:23 pm

Re: Zamčený Iphone,moc prosím o radu

Tak udělej restore přes DFU mode. fiz. FAQ 11 viewtopic.php?f=112&t=24789
 

czbezdomovec | stř črc 14, 2010 3:32 pm

Re: Zamčený Iphone,moc prosím o radu

Tento postup sem již chtěl též provést,jenže jak již píši nahoře tak nevím z jakého důvodu nefunguje tlačítko na ip nahoře vedle krytky pro simkartu.Tlačítko power nebo spíš usapní.
 

czbezdomovec | pát črc 16, 2010 1:42 am

Re: Ako zaheslovany iPhone (zabudnute heslo)

Lidičky poradí někdo pls. Dám kilčo :cry: tedy pokud to bude běhat. :D popřípadě oprava v servizu? Má někdo zkušenost?záruku nemám (dovoz)

Ušetři si kilčo a hlavně nedělej doubleposty, čili přečti si v pravidlech, jak se editují příspěvky a hlavně, dělej to tak. Když někdo bude moci poradit, určitě ti poradí. Novými výzvami toho nedocílíš. Beavers.
 

czbezdomovec | ned črc 18, 2010 9:19 pm

Re: Ako zaheslovany iPhone (zabudnute heslo)

Tak zatím bohužel marně hledám a googluji :-( pravděpodobně to skončí nějakým servizem.Ještě mě napadla nějaká věc,zda se to nedá obejít nějakým jiným prográmkem než je Itunes bez nutnosti přihlášení.

Nedělej dva příspěvky pod sebou, ale pomocí tlačítka upravit edituj ten poslední. sweet22
 

Uživatelský avatar Metalgirl | ned črc 18, 2010 9:26 pm

Re: Ako zaheslovany iPhone (zabudnute heslo)

Zkoušel jsi restore přes DFU a hlavně neobnovovat ze zálohy? NESMÍŠ obnovovat ze zálohy, ale musíš v iTunes nastavit jako nový iPhone. Protože pokud obnovíš ze zálohy, tak to stále po tobě to heslo bude chtít.

Jinak jsi si jistý, že to je heslo k iPhonu a ne PIN kod SIM karty?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé