Zkušenosti s multitaskingem na 3G

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Maekoboss | pát črc 16, 2010 2:54 pm

Zkušenosti s multitaskingem na 3G

Cus chci se vás zeptat na vaše zkušenosti s multitaskingem na 3Géčku. Nechci tady řešit rychlost, všichni víme, že to je pomalý, ale zajímala by mě jeho použitelnost.

Čekal bych například, že když shodim safari, tak mi na pozadí zatim načte stránku, ale to se neudělá. Máte to tak taky?
 

Uživatelský avatar Pasis | pát črc 16, 2010 4:55 pm

Re: Zkušenosti s multitaskingem na 3G

Ahoj,přesně tak to je,aplikace na pozadí ve skutečnosti neběží,nýbrž zamrznou na místě,kde jsi je naposledy vypnul.Musí samozřejmě multitasking podporovat,což samozřejmě safari podporuje.Není to jako u backgrounderu,ve kterém aplikace na pozadí běžely.
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 364
Registrován:
sob čer 06, 2009 7:55 am
Bydliště: iPlzeň

ls8 | pát črc 16, 2010 5:09 pm

ApIikace na pozadi ma dokoncit datovy prenos, je to jedna z funkci v MT (data transfer completion), stejne jako background audio, background location a dalsi.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Pasis | pát črc 16, 2010 5:42 pm

Re: Zkušenosti s multitaskingem na 3G

Ano,v tom s tebou samozřejmě souhlasím,ale multitasking v iphone je zcela jiný než třeba ve windows mobile atd.Datový přenos iphone dokončí třeba při odesílání emailu nebo sms,pokud aplikaci vypneš při odeslání,takhle to fungovalo i při nižším fw ne?Zde je zdroj,podle mě je to tam nějak polopatě vysvětlené.Samozřejmě,některé aplikace na pozadí musí běžet,aby měly svůj účel.

http://www.jablickar.cz/multitasking-v- ... e-vypinat/
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 364
Registrován:
sob čer 06, 2009 7:55 am
Bydliště: iPlzeň

wancohoff | stř črc 28, 2010 6:41 pm

Re: Zkušenosti s multitaskingem na 3G

prave som si dal 4.0 s multitaskingom a wallpaperom na moj iphone 3G 8GB, a ide vsetko super..ziadne sekanie, iba trosticka vidno spomalenie ked prebieha nejaka ta "menu animacia" ale i multitasking pracuje rychlo..vsetko ide minimalne tak rychlo, ako islo na 3.1.2 ktory som predtym mal....mam samozrejme urobeny aj jailbreak a unlock...
zatial vsetko v pohode...
s pozdravom wancohoff
 

ShapeCZ | pát zář 03, 2010 11:53 pm

Re: Zkušenosti s multitaskingem na 3G

Necituj poslední příspěvek, citace smazána. Metalgirl

Ano, když jsi to právě udělal, jde to rychle. Ale už po týdnu používání je ta rychlost nesnesitelně pomalá, když před spuštěním každého programu neuvolňuješ RAM s SBSettings... S novym FW (u me 4.0.2, ale u 4.0 a 4.0.1 to pochopitelně bylo to samý - padá i Safari, když mam víc záložek a tak). Když mi někdo volá, přijmu hovor, to trvá i 3 sekundy, pak dalších 7 sekund už hovoru, než si můžu přepnout telefon nahlas.... Prostě pro mě nesnesitelný, takže teď, po měsíci a půl používaní multitaskingu na 3G, restore a JB bez MT.....

Ma někdo podobný zkušenosti s takovou rychlostí?
 

Lincoln Six Echo | sob zář 04, 2010 12:34 pm

Re: Zkušenosti s multitaskingem na 3G

Jo tak nějak to "fungovalo". Doporučuju vypnout MT nebo přejít na 3GS.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé