Zablokovaný 3GS

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Veverus | stř črc 21, 2010 9:31 pm

Zablokovaný 3GS

Ahoj,předem se omlouvám za dotazy,ale cely tu procitam forum a jsem uplne hotovej :)
Koupill jsem iphone pouzity 3GS a a kdyz jsem ho pustil tak tam bylo jen Apple
logo a loadovaci kolecko.Tak jsem to na doporuceni hodil do restore modu a
v itunes jsem dal restore.Ale samozrejme tam mam jen emergency call a nechce me to nikam pustit.Mockrat dekuji za radu.Nevim zda mam novy ci stary bootroom a zda je to dulezite,zkousel jsem snad uz vsechno.Dokonce i nejaky custom FW co jsem zde nasel,ale to mi zase nechce projit itunes.Diky moc

Klidne jestli jste nekdo z Prahy a okoli tak bych prijel a zaplatil vam za to :)
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
stř črc 21, 2010 9:25 pm

Juramac | stř črc 21, 2010 9:47 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Nejsi prvni ani posledni, kdo naletel se zbrklou koupi zablokovaneho iPhonu neznameho puvodu. Aby ti nekdo mohl poradit a pomoci, je potreba vedet, jaky ma iP puvod, kde byl prvne koupeny a u jakeho operatora-kde byl pusteny do site a take jaky ma system. To se da zjistit , ale neni to az tak jednoduche. Hledej odkaz na zjisteni puvodu telefonu, nekde tady v tom maglajzu je o tom vlakno, pripadne pomuze google. Az budes mit tyto zakladni informace, na kterych se da stavet, pak se ptej dal.Ale obavam se, ze jestli jsi udelal restore z iTunes, tak se ti tam natahl posledni system,a ten odblokovat zatim nelze. Ale mozna se mylim....
 

Veverus | stř črc 21, 2010 9:55 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Na krabicce od nej T-Mobile SK.pomuze to ? :)
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
stř črc 21, 2010 9:25 pm

Juramac | stř črc 21, 2010 10:01 pm

Re: Zablokovaný 3GS

No, moc ne, ale jsi o krok dal. T-Mobile SK je jako na potvoru jediny slovensky operator, ktery iPhony blokuje na smlouvu. Ale udajne je mozne je s nim domluvit na odblokovani. Ale s tim ti urcite pomohou nasi zdejsi slovensti pratele, kteri se v tom vice orientuji. Zkus hledat " t-mobile SK - odblokovani". Je tady o tom temat vice. Hodne stesti.
 

Veverus | stř črc 21, 2010 10:03 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Zatim Ti dekuji.
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
stř črc 21, 2010 9:25 pm

Veverus | čtv črc 22, 2010 2:22 am

Re: Zablokovaný 3GS

Tak bohuzel jsem se niceho nedopatral.Vubec nevim co stim:( Doufam , ze se tu nekdo najde,kdo by mi mohl pomoct.

Nedělej dva příspěvky pod sebou, viz. pravidla fóra, ale používej tlačítko upravit a tak edituj první příspěvek. sweet22
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
stř črc 21, 2010 9:25 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv črc 22, 2010 6:16 am

Re: Zablokovaný 3GS

a nemas kontakt na prodejce? jestli byl na 3gs JB tak je sance ze by mohla byt i shsh zaloha a tim padem by sel i downgrade na 3.1.3 a tam uz by myslim sel JB a unlock a tim padem by sis zavolal,tim ze je to od sk t-mobile tak tam ten jb mohl byt ... zkus tady ten topic viewtopic.php?f=129&t=31392&hilit=shsh+zaloha
to by ti mohlo pomoct a od dwicka je tam odkaz na navod tak se na to podivej ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Veverus | čtv črc 22, 2010 2:33 pm

Re: Zablokovaný 3GS

A zeptam se,ten tvuj SHSH se neda pouzit?Nebo nejaky profik by mi s tim nemohl nejak pomoci.Vubec nevim co s tim mam delat.Diky

EDIT:Nepomuze mi SIMkarta od T mobile SK ?
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
stř črc 21, 2010 9:25 pm

Uživatelský avatar iTuxx | čtv črc 22, 2010 4:52 pm

Re: Zablokovaný 3GS

podla serioveho cisla na drziaku SIM karty si vies na apple stranke zistit ci je v zaruke a ktory tyzden bol vyrobeny.
Pomocou Tmobile SK SIM karty si ho vies max aktivovat aby si ho mohol pouzivat ako iPod.

A poopravim vyssie spomenutu info: Odblok u Tmobile vybavite len so zbranou pri hlave generalneho riaditela :wink:
iPhone 5 16GB UK edition Factory unlocked
MacBook Pro 13'' (Mid 2009) + Magic Mouse
iPod Mini 2gen 4GB Green
iPod Shuffle 2GB 4gen
iPad Mini 16GB wifi + cellular
Tricko Apple, Vankus iPhone 4
:)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 308
Registrován:
pon kvě 10, 2010 10:28 pm

Uživatelský avatar tvosi | čtv črc 22, 2010 7:15 pm

Re: Zablokovaný 3GS

stahni si program TinyUmbrella, pres nej se da overit, zda na serveru cydie je ulozen SHSH pro tvuj telefon
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Juramac | čtv črc 22, 2010 7:21 pm

Re: Zablokovaný 3GS

No, mozna nebude potreba. :wink: Zkusil bych tam napsat a nebo zavolat, jak mam postupovat. Ten, co ti to prodal evidentne nesplnil smlouvu a rychle se ho zbavil. Je mozne, ze pokud ten telefon doplatis u t-Mobile do plne ceny bez dotace, tak ho odblokuji. Podle ID snadno zjisti, s jakou dotaci ho prodali a kdyz doplatis do plne ceny, odblokuji ho. Stejne tak to dela T-Mobile v Nemecku. A urcite nejsi jediny, kdo "naletel" vychcankovi, ktery se takto zbavil sveho zavazku. Mozna ten doplatek az tak vrazedny nebude. Ale musis s nimi komunikovat.
 

Uživatelský avatar tvosi | čtv črc 22, 2010 8:56 pm

Re: Zablokovaný 3GS

rozhodne je blbost neco doplacet...pockej, mel by vyjit JB i na nejnovejsi firmware..
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Juramac | čtv črc 22, 2010 11:18 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Tvosi- cekaji mnozi. A uz hodne dlouho. A jeste cekat budou dal, protoze jejich buh se na to vybodnul...Takze kdo vi, jak jeste dlouho budou cekat. JB mu telefon neodblokuje,to snad dobre vis,operator ano. Mozna si dluznika sam zkasiruje, ma s nim nakonec smlouvu a operatori to umi.... A pak mozna bude platit podobne, jako u O2 v UK jen nejaky maly poplatek. To nevim a proto potreti opakuji - JEDNAT a komunikovat s operatorem. Jinak by mohl jeste dlouhe mesice a navic s nejistym vysledkem stravit v cekarne.
 

Uživatelský avatar icefiresr | pát črc 23, 2010 5:30 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Padaju tu same nezmysly, hlavne od complete kolegov fora... Predtym, nez vobec napisete take nezmysly, tak si to overte, aj na tom vasom spominanom Google. A teraz k veci.

Ak ho ma z T-Mobile, nedokaze ho odblokovat. Nijakym sposobom, neda sa to. Minimalne nie bez znamosti.

Neda sa doplatit ani zvysok pausalu, lebo to nie je mozne. A nikto nerusil ziadny pausal, pisat taku hlupost...

Pockaj 2 roky, kym skonci viazanost, potom ti ho odblokuju za 4?. Pripadne ho predaj niekomu zo Slovenska.

To mas len za svoju lakomost na peniaze, ze si sa snazil usetrit a teraz si na to doplatil.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 215
Registrován:
ned dub 05, 2009 3:21 pm
Bydliště: Nitra, Slovakia

TommyS | pát črc 23, 2010 5:45 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Promazáno od OT.
 

Veverus | pát črc 23, 2010 11:30 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Nevim zda je vyraz lakomost zrovna tim pravym nazvem.Rozhodne to nebyla lakomost z me strany v dobe koupe.
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
stř črc 21, 2010 9:25 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | sob črc 24, 2010 9:16 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Promazáno od dalších OT. Jestli se tu i nadále budete hádat, tak toto téma zamknu!
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar pablo666 | sob črc 24, 2010 9:20 pm

Re: Zablokovaný 3GS

sweet22,preco si to ako zmazala??nechapem stale len rusis ludom prispevky,preco?nikto to nerobi tolko ako ty!vdaka za vysvetlenie :shock:

Víš proč? Tohle téma bylo založeno kvůli pomoci, nikoliv kvůli tomu aby jste tu řešili sra*ky. TommyS
iMac 21,5 (Late 2012) osx Mojave
iPhone 7 Black 256gb. O2 sk
iPhone SE Gold 128gb O2 sk
iPhone 5 black 64gb iOS 8.4 JB Taig
Macbook late 2007,13'3 White,3gb ram ,HDD 250gb,OS X LION
iPhone 4S White 32gb iOS 7.1.2 JB-Pangu 1.0.0
iPhone 3GS 16gb iOS 5.1.1 JB Jailbreakme.com
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 667
Registrován:
pon pro 28, 2009 1:32 pm
Bydliště: HC,Slovakia

Uživatelský avatar Metalgirl | sob črc 24, 2010 9:37 pm

Re: Zablokovaný 3GS

Po mém varování další OT. Lock. sweet22
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

drneo | pon črc 26, 2010 7:23 am

Re: zablokovany 3gs

    Pokial chces telefon len sfunkcnit bude ti stacit karta o t-mobile.sk, po aktivovani telefonu ziskas vsetky potrebne informacie, potom sem napis budeme ti vediet skor poradit.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé