Rychlost iPhone 3G iOS 4.0.1 po JB

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ada12 | úte srp 03, 2010 8:23 am

Rychlost iPhone 3G iOS 4.0.1 po JB

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli ma JB na iPhone 3g nejaky vliv na rychlost - pripadne jestli se da ten telefon pomoci JB nejak zrychlit (nikdy predtim jsem JB nemel).

Nebo zda je lepsi downgrade na 3.1.3 a pak JB? Ta rychlost s iOS 4 na 3G me zabiji a to jsem zkousel restore, cistou instalaci a vsechny ty veci kolem... Porad hrozne pomaly a tak premyslim jak na to...

Dik
 

Uživatelský avatar JackieTran | úte srp 03, 2010 8:26 am

Re: Rychlost iPhone 3G iOS 4.0.1 po JB

3G s iOS + Jb je poimaly,ja bych nedoporucoval.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

vidocq | úte srp 03, 2010 8:27 am

Re: Rychlost iPhone 3G iOS 4.0.1 po JB

imho pokud máš problémy a ty workaroundy ti nepomáhají, tak je nejrozumější řešení downgrade na 3.1.3 a čekat na optimalizovanou verzi iOS
 

ada12 | úte srp 03, 2010 9:30 am

Re: Rychlost iPhone 3G iOS 4.0.1 po JB

A pokud downgraduju na 3.1.3 můžu pak přes to jailbreakme.com ten telefon jailbreaknout - nebo už bude s JB a Cydií? Mě jde o to - jediný co mi přijde oproti 3.1.3 na iOS4 lepší jsou foldry a jak jsem koukal ty jdou s JB zařídit...

Asi mam hodně začátečnický dotazy, ale jak říkám neni to moje nejsilnější stránka... :shock:

Díky

Necituj poslední příspěvek přímo nad tvým. Metalgirl
 

vidocq | úte srp 03, 2010 9:54 am

Re: Rychlost iPhone 3G iOS 4.0.1 po JB

Jop, iPhone 3G on 3.1.3 je podporovaných iDevice takže by to mělo fungovat přes jailbreakme. Osobně to však ozkoušené nemám.

Jinak co se downgradu týče, určitě se mrkni po návodu, tady na fóru je několik thredů.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]

cron