Zjištěna jiná karta SIM

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Lunaris | čtv srp 05, 2010 5:56 pm

Zjištěna jiná karta SIM

Ahoj,

dnes ráno mi dorazila Phonebook karta z UK, tak jsem ji hned hodil do iP a objevilo se menu. Ani nevím, jestli se iP zaktivoval, prootže to furt psalo čeká se na aktivaci....

udělal jsem JB pomocí jailbreakme.com a pak repo666... hodil jsem tam svojí VF SIMku a všechno v pohodě.

Jenže jsem před chvílí udělal reboot, přičemž mi pak naskočilo: zjištěna jiná karta SIM - připojte k iTunes...

nemohl by mi někdo pomoct, jak to fixnout? .... hledal jsem fakt všude, ale jsou to ještě tutoriály z minulýho roku... a restore jsem už udělal...

/edit: jak zjistím, jestli je můj iP zaktivovaný? Pokud není, jak ji lze manuálně navodit?
 

citizen.one | čtv srp 05, 2010 6:46 pm

Re: Zjištěna jiná karta SIM

jsem na tom nemlich stejne, viz tema o nekolik radku niz, reseni nikdo vpodstate poradne nehleda a ani nenabizi. Z minula bych si tipl, ze by melo stacit prekopirovat nejakou tu slozku Lockdown, iFunBoxem se do rootu iphonu 4.0.1 dostat da bez problemu...ale na druhou stranu si myslim, ze prave tohle mel udelat UltraSn0w, kazdopadne nad tim dneska uz 5 hodin sedim a vysledek v nedohlednu :(
 

Lunaris | čtv srp 05, 2010 7:21 pm

Re: Zjištěna jiná karta SIM

neměli bychom být jediní.... jenom doufám, že se vyvine co nejrychleji nějakej fix :(
 

Lunaris | čtv srp 05, 2010 8:06 pm

Re: Zjištěna jiná karta SIM

problém vyřešen.

viz tento návod :P.... http://forum.gsmhosting.com/vbb/f456/i- ... a-1034504/

prosím o Lock ;)

A co takhle editovat příspěvky? Ty nemusíš? Beavers.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé