Zamotaný problém? [vyřešeno]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pizzman | čtv srp 12, 2010 6:49 am

Zamotaný problém? [vyřešeno]

Dobrý deň všetkým! Mám takýto problém. Pomocou repo666 som odblokoval uspesne 3G IPHONE. Potom som ho úspešne zablokoval z novým FW 4.0.1. Ďalej som spravil downgrade na FW 3.0.1 pri instalacii som ho nechal dôjsť do chyby 1000....atd. Použil som blackra a znovu som ho odblokoval. Dal som doňho sim-ku skopiroval som si kontakty urobil som nejake nastavenia atď. Teraz to najlepšie. V nastaveniach som dal obnovenie pôvodných nastavení. Čiže vymazať IPHONE. Od tej chvíle sa telefón zbláznil. Dôjde pri vymazavani do určitého bodu,zamrzne po chvíli sa zreštartuje a toto robi stále dookola. Skušal som doňho cez DFU nahodit FW 3.0.1 Aj začne naťahovať ale len do určitého bodu a potom sa dostane do tej istej slučky. Budem vďačný za každú radu! Ďakujem.
 

Uživatelský avatar miro1309 | čtv srp 12, 2010 8:44 am

Re: Zamotaný problém?

Nedávaj tam fw 3.0.1 ale 4.0.1 tiež sa dá odblokovať. Sprav restore cez DFU. Na 4.0.1 to musí ísť určite. Ak by to nešlo, skús iný komp.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 477
Registrován:
ned led 25, 2009 5:10 pm
Bydliště: Žilina

pizzman | čtv srp 12, 2010 10:08 am

Re: Zamotaný problém?

To som chcel urobit ale Uphone nechce komunikovat s Itunes,pise ze nelze spojit s Itunes
 

Uživatelský avatar Marek | čtv srp 12, 2010 10:12 am

Re: Zamotaný problém?

DFU, restore, askus na FW 3.1.2 a potom jailbreak cez blackra1n, FW 3.1.3 nema hackaktivaciu, a 4.0, 4.0.1 a 4.0.2 su strašne pomale
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

pizzman | čtv srp 12, 2010 2:59 pm

Re: Zamotaný problém?

Problem vyrieseny! Pani dakujem,uz sa v tom zacinam orientovat,Iphone znovu bezi! Prajem pekny den :D :D :D

lck ls8
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé