iPhone 3GS s iOS 4.0.2 jailbreak VYŘEŠENO

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

simima2 | pon srp 30, 2010 11:38 pm

iPhone 3GS s iOS 4.0.2 jailbreak VYŘEŠENO

Zdravím. Pořídil jsem si iPhone 3GS s nainstalovaným iOS 4.0.2 .
iPhone jsem si chtěl jailbreaknout ale co jsem se dočetl tak na tento firmware zatím žádný jailbreak nevyšel a dokonce někde psali že ani nevyjde. Pokud tedy chci jailbreak, musím do iPhona nějak dostat 4.0.1, ten prý jailbreaknout jde, jenže jsem to zkoušel podle různých návodů již pětkrát a pokaždé neúspěšně, iTunes mi vždy vyhodí nějakou chybu. Bylo by možné mi napsat nějaký postup jak na to? Protože anglicky moc neumím a právě díky tomu jsem asi udělal někde chybu, protože jsem si to špatně přeložil. Předem děkuji.
 

Uživatelský avatar dwick | pon srp 30, 2010 11:46 pm

Re: iPhone 3GS s iOS 4.0.2 jailbreak

Nejprve si zjisti, jake mas zalohy SHSH. Budto ti to vypisuje Cydia v zahlavi a nebo to jde zjistit timto zpusobem. Pokud mas zalohu SHSH pro fw 4.0.1, tak je nasledny postup jednoduchy. A pokud na druhou stranu nemas, tak mas bohuzel zatim smulu.

- Do C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts pridas na konec radek
Kód: Vybrat vše
74.208.10.249 gs.apple.com

- Zde stahnes 4.0.1 firmware pro svuj telefon
- V iTunes zmacknes Shift+Restore a vyberes to, co jsi v predchozim kroku stahnul
- Bingo, mas v telefonu 4.0.1 a muzes provest jailbreak.
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

simima2 | úte srp 31, 2010 12:04 am

Re: iPhone 3GS s iOS 4.0.2 jailbreak

Ani netuším jak Vám poděkovat, přesně tak jednoduše jak jste mi to napsal vy jsem to potřeboval, právě se mi povedlo po pěti hodinách stahování různých firmwarů a prográmků během deseti minut nainstalovat OS 4.0.1 :D ještě jednou moc děkuji :)

Lock. Metalgirl
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron