3G dovoz po JB nejde Wifi A Unlock

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

hiju | úte srp 31, 2010 4:30 pm

3G dovoz po JB nejde Wifi A Unlock

udělal jsem JB na 3G8Gb dovoz, a nefunguje wifi,respektiv se ani nenabízí v nastaveni je tam napsáno "NENÍ WIFI",je to šedivé a nejde nato kliknout,poté nefunguje vodafone,píše to hledání a nic,mám tam soft 4.0.2 8A400 model MB046LL , Firmware 05.13.04,Cidia instalována.Kdyby jste věděli radu dík
 

Uživatelský avatar DD_ | úte srp 31, 2010 4:51 pm

Re: 3G dovoz po JB nejde Wifi A Unlock

No ze 'neni Wifi' a zasedla moznost ji zapnout/vypnout zacalo delat kamosovi na iPhone a skoncilo to reklamaci a vymenou za novej kus.
Takze nechci byt prorokem spatnych zprav ale je mozne ze je na tom iPhonu neco spatne po HW strance.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1321
Registrován:
čtv srp 12, 2010 12:48 pm

hiju | úte srp 31, 2010 5:00 pm

Re: 3G dovoz po JB nejde Wifi A Unlock

chyba bude jinde,dal jsem tam original soft a odemkl universalní sim,a wifi tam je
 

hiju | úte srp 31, 2010 5:45 pm

Re: 3G dovoz po JB nejde Wifi A Unlock

dělám něco špatně?Mám v telefonu origo 4.0.2 soft,pres redsn0w_win_0.9.5b5-5 nahraju stahnutý soft iPhone1,2_4.0_8A293_Restore,vse probehne korektne ananas,telefon nabehne,dám tam sim vodafone a nic,pořád jen hledání...wifi a bluethot jsou sedivi a nefunguji,pokud dam origo soft tak wifi i bluethot jso a funguji,sim ne je blokovaná telefon je dovoz do menu se dostanu universalni aktivacni sim.

Porušení pravidel fóra, téma zamykám. Metalgirl
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron