Iphone 3Gs 3.1.3 (Spirit Jb) Na 3.1.3 (Sn0wbreaz JB) - nejde

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

djkvido | pon zář 20, 2010 6:46 pm

Iphone 3Gs 3.1.3 (Spirit Jb) Na 3.1.3 (Sn0wbreaz JB) - nejde

DObrý podvečer všem mám takový problém již několykrát sem restoroval systém ale vždicky mi to šlo a tak se ptám touto cestou co dělám špatně
Itunes 9.2 normal restore (přes shift) nejde error 16xx něco s toho vždicky
Přes Recovery to samé , přes DFU to samé poraďte prosím co s tim předem děkuji za každou radu
 

Uživatelský avatar House_MD | pon zář 20, 2010 6:56 pm

Re: Iphone 3Gs 3.1.3 (Spirit Jb) Na 3.1.3 (Sn0wbreaz JB) - nejde

protože musíš mít JB přes redsn0w, pak tam můžeš cpát custom ze sn0wbreeze, takže restoruj na 3.1.3 normální, udělej JB přes redsn0w a pak custom
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

djkvido | pon zář 20, 2010 7:05 pm

Re: Iphone 3Gs 3.1.3 (Spirit Jb) Na 3.1.3 (Sn0wbreaz JB) - nejde

Aha tak to je ta chybyčka děkuju moc jdu to vyskoušet a dam vědět ještě jednou děkuju moc :) dam pak vědět jak to dopadlo :)

EDIT:

Buď sem blb.. nebo já nevim prostě nemužu udělat restore na čistej 3.1.3 shsh zálohu mam ale furt to házýé nějakou chybu 3194 nebo tak nějak ted to skoušim na itunes 10 nemuže to bejt tím prosim ještě o radu děkuju nevim si už rady :(

EDIT:

Takže stahnul sem new 3.1.3 než co sem měl(asi byla vadná nevim :D) dal sem normal restore pres shift a tradada už to jede tak ted to restoruju pak udělam JB přes redsn0w a dam veďet jak to fachá :) zatim díky all

EDIT:
Tak už sem dostal do IPHONA 3.1.3 čistej FW tak sem skoušel Přes redsn0w
jb podstrčil sem mu 3.1.2 a vše proběhlo akorát na konci kdyby sem měl ip restartovat tak zamrznul a nic tak sem ho vykopnul z recovery a ip beží ale bez JB tak to jdu skusit nějak rozběhat nebyl by prosím nějaký nápad kde by mohla být chyba prosim předem děkuju

EDIT:

Takže nevim proč ale JB přes redsn0w mi nejde všechno proběhne ale na konci vydim jenom černej display nechal sem to 15 minut a nic prosim pomoc od někoho předem děkuji

EDIT:

Už nevim jak dál skoušl sem na Win7 64bit z itunes 9.2 , Win7 64bit 10 (jiné pc) XP Profi 32bit Itunes 10 už nevim co s tim neukáž se mi tam ani logo normal redsn0w beži ale na iphonu modročena plocha a to je vše prosim pomocte předem všem děkuji
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé