Youtube funguje, push z aplikacii nie

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

semircok | pon zář 27, 2010 2:58 pm

Youtube funguje, push z aplikacii nie

caute,
mam iphone 3g 8gb

robil som restore z 4.0.1 na 3.1.2, musel som pouzit na hacktivaciu redsn0w, lebo sa mi telefon nechcel rozbehnut kvoli novsej verzii modemu (05.13.04) a jedina moznost bola pouzit redsn0w. nemozem ho aktivovat normalne, lebo bez redsn0w/blackra1n sa mi telefon nerozbehne, zostane trcat v restore mode.

teda dalej, youtube nefungovalo, pouzil som Push Fix, youtube funguje. Facebook aj eBay app si vypytali povolenie na prijimanie Push sprav, v nastaveniach mam aj dostupne nastavenie "Notifications" a vsetko je zapnute.

Push notifikacie nechodia zo ziadnej aplikacie a youtube funguje korektne.

je to uz asi piaty restore, co som robil. na custom fw 4.1 vsetko fungovalo OK, ale ten som aktivoval normalne sim kartou viazaneho operatora.


stretol sa s tym niekto ? je na to nejake riesenie ? push fix a push doctor som skusal


diky


edit: push nastaveny v e-mailoch a kalendaroch funguje korektne. cokolvek pridam do google calendaru, sa mi o chvilu ukaze v kalendari v iPhone
Naposledy upravil semircok dne pon zář 27, 2010 3:00 pm, celkově upraveno 1
 

ls8 | pon zář 27, 2010 3:00 pm

Re: Youtube funguje, push z aplikacii nie

Pokud to jde, aktivuj i na 3.x správnou SIM kartou. Pokud to nejde, nainstaluj z Cydia balíček Push Doctor z repozitáře http://www.cmdshft.ipwn.me/apt/
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

semircok | pon zář 27, 2010 3:02 pm

Re: Youtube funguje, push z aplikacii nie

to nejde, mam vyssiu verziu modemu a nemam SHSH na cydii. s touto verziou modemu robim restore na 3.1.2. takto:

1. DFU+restore itunes = error 1015
2. klasicky restore mode + restore itunes = error 1015
3. redsn0w jb

po tejto procedure sa telefon rozbehne, ale uz je aktivovany JB

skusim este push doctor, dakujem
 

semircok | pon zář 27, 2010 8:36 pm

Re: Youtube funguje, push z aplikacii nie

ls8 píše:Pokud to jde, aktivuj i na 3.x správnou SIM kartou. Pokud to nejde, nainstaluj z Cydia balíček Push Doctor z repozitáře http://www.cmdshft.ipwn.me/apt/


nefungovalo to nijak. push maily aj youtube ok, ale push z facebooku nic. tak som si nasiel neaktivovany custom firmware, restore cez itunes a klasicka aktivacia cez viazaneho operatora, az teraz ma to napadlo

kazdopadne dik za ochotu
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron