Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Jailbreaknete si iPhone 3G, navzdory tomu že příjdete o záruku?

Ano jailbreaknu, příjdu tak o možnost reklamace.
181
47%
Ještě nevím, podle toho co nabídne Installer. (Cydia)
98
26%
Neudělám to, chci záruku a možnost reklamace.
105
27%
 
Celkem hlasů : 384

Uživatelský avatar H0NZ1K | úte led 20, 2009 5:57 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

je tu hned ze zacatku napsany :),
ze proste kdyz se ti s tim neco stane tak to hodis do DFU modu das tam legalni FW a nikdo nic nepozna, mysli ze kdyz ti upadne ja nvm tlacitko na tichy rezim, tak se te nebudou ptat jestli mas JB :P
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Lukhin | úte led 20, 2009 6:06 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

tak vzdy muzes udelat restore v DFU a pokud to nejde, tak musis mit z iP asi lego ;D Ja sel do JB a jsem moc spokojenej..
 

Bobar | úte led 20, 2009 6:37 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ok,super.
Takže to legální není - hlavně že nějací borci ( je jich tady málo ) nemaj rádi nelegal veci.

Jinak diky za odpověď chlapy!!
 

Lukhin | úte led 20, 2009 6:39 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

proc by to nemelo byt nelegalni? Pokud jsi iPhone neukradl, ale zakoupil sis ho, tak si muzes delat, co chces s nim....
 

Bobar | úte led 20, 2009 7:00 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Já jen proto že tady nekteri lide maji reci ze někdo stahuje warez atd...
A v podpisu maji třeba JB 2.2 :-)
Ja si taky davam warez a je me jedno co rikaj nekteri - jak
rikas, at si tam kazdej dava co chce! ;-)
 

Uživatelský avatar dodo_mt | úte led 20, 2009 7:03 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Pocuj ty si uz naozaj mimo... nie je to warez! Nic sa nikomu neukradlo to ze si to upravujes pre svoju potrebu nie je warez. A ak nevies co znamena jailbreak tak si to nastuduj. Dalsie podobne diskusie zacnem mazat nema to nic spolocne s touto temou.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

pharlap | úte led 20, 2009 7:34 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

alibo.. a to ALL nezkusenym..
JB je jen tvoje volba a ja ji vsem doporucuji..
predesle verse FW byly nestabilni.. mne se to alespon stalo, ze po JB FW 1.1 mi iP. nekolikrat spadnul.. ale verse FW 2.2 se mi proti tem predeslym daleko "stabilnejsi"
nicmene.. jestli je to legalni ci nelegalni je UPLNY NESMYSL se bavit.. presne jak rikal "admin".. iPhone neni warez.. neni to nic nelegalniho.. proste jen nekdo prisel na to, jak prolomit SW ochranu oper.systemu iPhonu.. a tim padem se mu umoznilo si nahravat svoje aplikace a svoje veci.. a to NENI nic nelegalniho!!! se svym iPhonem si muzes delat co chces! predevsim se tady bavime o jeho FW a tim padem JB. A bavime se o tom, ze kdyz prijdes do servisu s tim, ze ti system spadnul po JB, a oni ti reknu "f*** off", ze si udelal neautorizovany zasah do FW.. nediv se :) mel si udelat RESTORE a JB zkusit znovu!
uff.. jsem vycerpan..
jsem sice taky zacatecnik, ale nekdy mi prijde, ze nekteri lidi tady opravdu nepremysleji.. a chteji vsecko mit HNED a jen pro sebe do detailu vysvetlene.. a takova ta pokora a snaha hledat..
mno.. co dodat :?
 

Uživatelský avatar H0NZ1K | úte led 20, 2009 7:39 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Alibo píše:Já jen proto že tady nekteri lide maji reci ze někdo stahuje warez atd...
A v podpisu maji třeba JB 2.2 :-)
Ja si taky davam warez a je me jedno co rikaj nekteri - jak
rikas, at si tam kazdej dava co chce! ;-)

Warez je kradeni app... Takze kdyz proste nejaky Dev Team se snazi vytvorit nejakou app, potom po te namahave praci neco vytvori, a ty jim to potom takto krades, tak to si myslim ze neni fer... proto tu na foru je warez zakazanej...

za to JB? tim nikomu nic nezpusobis... nikoho tim neokradas...

Prostuduj forum chlape
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Uživatelský avatar murder | úte led 20, 2009 8:51 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Vraťme se k původní otázce. Dnes jsem konečně přinesl domů vytoužený iP 3G 16GB bílý a ani jsem nestihl nastudovat jak se ovládá, nastavení a pod. A už tam mám JB 2.2 s CZ od Whiskyho :D
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar Hape | úte led 20, 2009 8:56 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Myslím, že budeš spokojenej, možnosti po JB jsou nebývalé a nekonečné !
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 687
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:58 pm
Bydliště: Orlová

Uživatelský avatar H0NZ1K | úte led 20, 2009 8:58 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

murder píše:Vraťme se k původní otázce. Dnes jsem konečně přinesl domů vytoužený iP 3G 16GB bílý a ani jsem nestihl nastudovat jak se ovládá, nastavení a pod. A už tam mám JB 2.2 s CZ od Whiskyho :D

staci trochu instinktu ;)...

Vsak jen tak dal, JB4ever... Takhle to ma vypadat :D... prijit JBnout a nedivat se na to jestli budou problemy, az budou tak se budou resit ne ?
co jinyho by se tady taky dalo resit ? :P
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Saddako | úte led 20, 2009 11:29 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

H0NZ1K píše:
Saddako píše:Vyvolavaji stejne jako zde zadana anketa, ktera podsunuje pocit, ze pri JB delate neco co cim telefon zcela znicite... :?


tak to je urcite kravina to co rikas, jako mozna tomu bylo driv, ale tedka je vsechno v poradku...

souhlasim s pharlap


?? Podle me je kravina, ze jedina moznost v ankete pri ktere chci mit JB znamena, ze chci prijit o zaruku. To je kravina, kterou tady nikdo neobhajil a pripadu reklamaci (i po JB) uz tady bylo dost.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.3
iMac 27" 3.0GHz/8GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.3
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.3
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1097
Registrován:
stř čer 18, 2008 8:08 pm
Bydliště: Krajina za zrcadlem

pharlap | stř led 21, 2009 6:52 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ano Saddako, anketni otazka je polozena VELMI zavadejicim zpusobem. To, ze sem delal JB na svem iPhonu, neznamena, ze co se mi honilo hlavou bylo, "Chci prijit o zaruku". :D Naopak.. byl jsem zvedavy, jake rozsireni to prinese.A vyplatilo se. A kdyz doslo k fatal zamrznuti pristroje a ja ho musel hazet do DFU modu a celej znovu predelat atd atd., tak az tehdy jsem myslel na to, co se zarukou, rovnez nekolik telefonatu na linku T-mob., jestli se to smi, a ze mam logo ananasu na start.obrazovce a nic se s nim nedeje.. protoze jsem si chvilku nevedel rady, jak to dat dokupy. (pozn. na infolince T-mob., stejne nevedeli co po nich chci :D ).
Pokud je tedy anketni otazka spatne polozena.. a JB byl v rozsahle diskusi obhajen - protoze lze udelat RESTORE a tim padem i za cenu castecne ztracenych dat pristroj do puvodniho stavu.. pak lidi co si JB neudelaji, voli "konzervativni" opatrnou cestu, a budiz jim zeme lehka. :)
 

cheer | stř led 21, 2009 1:49 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

"Ano jailbreaknu, příjdu tak o možnost reklamace."
Uf to je ale hloupě manipulativně napsaná varianta ankety...
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 331
Registrován:
pon pro 22, 2008 12:00 pm
Bydliště: Praha

marseli | stř led 21, 2009 1:57 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Mam pocit, ze anketa vznikala v dobe kdy se jeste presne nevedelo jak to bude s tou zarukou, takze asi proto tam je moznost prijit o zaruku pri JB.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Uživatelský avatar H0NZ1K | stř led 21, 2009 2:38 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

ja nvm, ale proste jako stejne si myslim ze DFU mod jde udelat vzdycky, tutiz je to podle me bez problemu ...

Zatim jsem restoroval pouze jednou, a to kuli tomu ze me to kamos nejak dodrbal, DFU mod sel v pohode.... dal jsem restore a pak JB ;)... opet me vsechno funguje, sice je blby ze jsem vsechno musel installovat znova, ale nastesti jsem si veci z Cydie pamatoval...

Ja mam od QuikPWN takze tam nemam ananas ... me na prvni pohled na nic neprijdou :D
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

PeterKiss | stř led 21, 2009 2:44 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

To je totaaaall,brutus velka HLUPOST prides o zaruku ja som mal iphone3g v oprave 2x a vzdy dali novy RESTORE VSETKO VIRIESI a slovakom orange baz servisu :lol:
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar H0NZ1K | stř led 21, 2009 2:51 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

a to sis restore nemohl dat sam ?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

99momo99 | stř led 21, 2009 9:41 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ja som svoj iPhone Jailbrekoval ale zatial som spokojní :wink: je to dobre aj Cydia aj Instaler :wink:
 

Saddako | čtv led 22, 2009 1:09 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Mozna by bylo lepsi tento topic smazat... Zbytecne to lidi mystifikuje.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.3
iMac 27" 3.0GHz/8GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.3
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.3
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1097
Registrován:
stř čer 18, 2008 8:08 pm
Bydliště: Krajina za zrcadlem

Diablo | čtv led 22, 2009 5:32 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Souhlasim smazat ... řada informací zde je zcela zavádějících (viz už několikrát zmiňovaná anketa) ... nevidím prakticky žádný přínos tohoto Topicu nově příchozím uživatelům těžko se někdo bude pročítat všema 15 stránkama aby pochopil jak to opravdu je. Jediné co tenhle Topic způsobí bude ještě větší zmatek ohledně toho jak to doopravdy je.
 

bombajack | ned úno 08, 2009 5:40 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ano presne tak Diablo....
Jsem tu novy a nevim jestli JB muzu nebo nemuzu udelat kvuli zaruce jelikoz se tu milion nazoru stretava.

Jestli je JB takovej problem nebo jsou lidi proste dementni a neumi s PC..porad ma nekdo nejaky problem(treba ho budu mit i ja),ale Paly mi psal ze je to v 99 procentech problem zidle---->klavesnice.Tak ja nevim.... :mrgreen: :roll:
 

Diablo | ned úno 08, 2009 5:50 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Můžu ti potvdrit, že Paly ti říkal pravdu :) .
 

bombajack | ned úno 08, 2009 5:51 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Jdu do toho... :mrgreen: :wink:
 

Paly | ned úno 08, 2009 10:09 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Juramac: neodrazaj tu chalaniska od JB ;) nahodou ja som velmi spokojny, momentalen mam 2 kusy a oba slapu s JB ako hodinky.

Ziaden problem nemoze nastat pokial si precita aspon zakladne veci o JB a zopar prispevkov na tomto fore.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar iTukan | ned úno 08, 2009 10:13 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Myslel jsem si, že si nikdy nepořídím iPhone - už ho mám
Myslel jsem si, že ho nebudu breakovat - už je (vydžel jsem to dva dny)

Zatim bez problemu... :lol:
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar toncek | ned úno 08, 2009 11:29 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ono hlavně Paly, ale i my všichni s první generací iPhonu nemáme jinou možnost než ten jailbreak :lol:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar dodo_mt | ned úno 08, 2009 11:34 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Asi tak ako vravi toncek :) A asi by som ani nechcel iPhone bez JB iba koli jednej app a to Bossprefs uz len koli nej by som ten JB podstupil... a mal tie "problemy" s iPhone. :P

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

Uživatelský avatar Beavers | pon úno 09, 2009 9:38 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

V závěru mého příspěvku trochu OT: Problémem není jailbreak a nářky nejsou kvůli němu, ale kvůli mnohdy nesmyslnému instalování kdejaké aplikace, z nichž 95% považuji za nicotné, zbytečné a takové, které nejsou dobře napsané, čímž se mezi sebou mohou "mlátit" a tím poškodit stabilitu systému. Souhlasím s názory těch, kteří - jako já - mají iP 1. generace, že bez JB se prostě obejít nelze. Ať už kvůli vzpomínané app BossPrefs, anebo jiným, které rozšiřují možnosti iPhone a jsou vytvořeny tak, aby nenabourávaly operační systém. Nejsem zastáncem aplikací typu Winterboard, Summerboard, Kate... a mnoha daších a také spousty (s prominutím) stupidních her. Nářky nad nefunkčním telefonem vznikají tím, že mnozí majitelé iP jej považují za hračku a experimentují a tím riskují jeho poškození. Podobně se dá poškodit jakákoliv věc a vždycky bude existovat tábor takovýchto "experimentátorů a vědátorů". Ovšem na druhé straně by bez nich byla na světě nuda, pokud pominu experimenty se zbraněm a vším, co ohrožuje nejen lidský rod, ale celou přírodu.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar JackieTran | úte říj 13, 2009 9:51 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

pokud mas iphona rozbityho,nezapnes..a prijdes k operatori se zarukou,tak oni nemuzou zjistiti jestli mas to JAILBREAKNUTE takze ti musej opravit...podle me mit JB neznamena ze mas po zaruce
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

pharlap | stř říj 14, 2009 1:39 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ale jackietrane.. :D Plho! :D To uz se tady resilo kdysi kdysi na zacatku vlakna, ze tato anketa je svymi otazkami zavadejici.. 8) A toho, ze jestli ztratis ci neztratis zaruku pri jailbreakovani sveho iP... Toho se tady uz namluvilo taky dost a dost.. Takze sorry bracho :wink: S krizkem po funuse :arrow:
 

Uživatelský avatar JackieTran | stř říj 14, 2009 5:12 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

pharlap : ja jsem vubec necetl XD,tak jenom sem napsal svuj nazor,ale ok,pokud to tam je je to fajn :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar simir77 | sob lis 07, 2009 1:11 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Čaute,já jsem na svém IP dělal JB několikrát.Jednou se mi nelíbilo že když přijde new firmware přijdu o data a budu je muset znovu nahrávat,takže restore a bez JB,pak mi scházeli aplikace jako jsou SBS a doručenky takže znovu JB pak zase když jsem hrál hry dost mi to zpomalovalo tak znovu restore a bez JB.Ted mám opět JB a ptáte se proč?Zjistil jsem,že JB tolik baterku nežere když se udělají určitá opatření a IP jede jak má....nenahrávám žádné zbytečné ptákoviny jen SBS,doručenky,open SSH a samo M.Terminal.Vše klape jak má,žádný problém s baterií,prostě super.Zálohu také jde udělat...pocit že mám konečně stroj který šlape jak má.Z druhé strany si po tom čase co mi to šlape říkám že vlastně kdybych neměl JB tak by se zase tolik nestalo.....takže dle mého po těch všech JB a a restore bych řekl:jde o to co preferujete!!!!!!!Já vím jedno příště už si Jailbreak dělat nebudu...protože jsem zjistil,že ho zase tolik nepotřebuji!!
Píši to pro lidi,jako jsem já..nerozhodné,co chtějí věc vyzkoušet a podobné.Opravdu ve většině případech nic nezkazíte když uuděláte JB sami pak zjistíte jestli je to co jste chtěli nebo ne:
MiniBook Lenovo 1.60 GHz Windows 7
Ipad 16 GB WiFi

Macbook Air
Game center:simir77
Twitter: Simir7777
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 204
Registrován:
pát zář 12, 2008 6:24 pm
Bydliště: Cheb

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé