Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Jailbreaknete si iPhone 3G, navzdory tomu že příjdete o záruku?

Ano jailbreaknu, příjdu tak o možnost reklamace.
181
47%
Ještě nevím, podle toho co nabídne Installer. (Cydia)
98
26%
Neudělám to, chci záruku a možnost reklamace.
105
27%
 
Celkem hlasů : 384

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 8:22 am

Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ahoj, udělal jsem menší anketu, jenom ze zvědavosti. Zajímalo by mě, jestli navzdory tomu že příjdete o záruku iPhone jailbreaknete. Já nejspíš ne. Protože podívejte se co se může stát (majitelé za to na 95% nemohli) - zde a zde... Je to náhoda, ale takové věci se dějí, a nechci aby ta náhoda potkala náhodou i mě..
Naposledy upravil Antabelus dne stř srp 13, 2008 9:49 am, celkově upraveno 1
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

coolll.sk | pát srp 08, 2008 8:37 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ten Installer tam asi bez jailbreaku nepojde ze nie?

Hadam bude stacit ta Cydia
 

Uživatelský avatar vbruno | pát srp 08, 2008 8:40 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Rozhodne to delat nebudu. Cekam na iPhone od ceskych operatoru hlavne kuli zaruce a vubec oficialnimu zpusobu veskerych procedur. U vsech telefonu ktere jsem mel jsem bohuzel zaruku vyuzil, takze predpokladam, ze me to potka i u iphone. Kazdopadne jsem tenhle telefon predtim nemel, takze asi nemam presne predstavy, o co vsechno se bez jailbreaku pripravim a co naopak ziskam. Ale dat 10+ tis za telefon bez zaruky povazuju za hazard :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 8:43 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

coolll.sk píše:Ten Installer tam asi bez jailbreaku nepojde ze nie?

Hadam bude stacit ta Cydia


Ani Cydia bez jailbreaku nepojede..

@vbruno: Mám shodný postoj ;-)
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Drago | pát srp 08, 2008 9:58 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ak budem mat iPhone od jedneho z nasich operatorov ( zrejme Orange SK ) tak jailbreak na 70 percent neurobim, z dovodov vyssie uvedenych, teda bojim sa mech. vad. Ale zase neviem, ako si budem nahravat app do iPhonu, ked nevlastnim tu kartu. hmm, dalo by sa to nejako obist potom ?
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 410
Registrován:
pát črc 18, 2008 3:32 pm

ls8 | pát srp 08, 2008 10:18 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Myslim ze je na case objasnit celou saradu s Jailbreak, App Store atd.

Jailbreak = otevreni zadnich vratek do operacniho systemu iPhonu, aby bylo mozne instalovat vlastni aplikace nebo aplikace nepochazejici z oficialniho Apple iTunes App Store. Pro instalovani techto neoficialnich aplikaci se pak pouzivaji (opet neoficialni) programy Cydia resp. Installer nebo primy pristup k souborovemu system prostrednictvim ssh (secure shell). Bez provedeni Jailbreake nelze nainstalovat Cydia, Installer ani ssh.

Bez provedeni Jailbreak lze instalovat pouze aplikace z oficialniho Apple iTunes App Store. Pro pristup k temto aplikacim je nutna registrace na Apple iTunes Store, registrace vyzaduje platnou kreditni kartu. Cislo kreditni karty je treba zadat pri registraci (za registraci se nic z karty nestrhava) i pokud pak chcete stahovat jen aplikace, ktere jsou zdarma.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

rasite | pát srp 08, 2008 10:20 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Okamžitě kdy se mi dostane do rukou další iPhone tak ho stejně jako ten první budu jailbreakovat, ztratit reklamaci je sice trošku nevýhoda, ale připravil bych se o spoustu dalších věci a trošku napětí :-D

Takže jsem naprosto pro jailbreak :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
stř črc 30, 2008 9:42 am

ls8 | pát srp 08, 2008 10:24 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Jaka ztrata zaruky provedenim jailbreaku? Kdyz budes potrebovat telefon reklamovat, provedes restore na originalni (nejailbrekovany) firmware a nikdo nic nepozna. Jailbreak je pouze softwarovy zasah ktery se reinstalaci (restore) firmwaru zase beze stopy odstrani. Pripadne lze pak jeste vratit bootloader do puvodniho (non-neutered) stavu a proces virginizace je hotovy :)
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar vbruno | pát srp 08, 2008 10:25 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

To ls8:
Diky moc za info, zrovna jsem chtel nekho pozadat, aby shrnul vse co se tyka jailbreak. Jake to ma vyhody a nevyhody, co to obnasi.

Samozrejme predpokladam, ze je samozrejmost, ze pouzitim zminenych SW se automaticky prichazi o zaruku?

A jeste jedna vec:
Z tveho prispevku pusobilo, jako ze variana bez jailbreak je opruz :-). Ma to i vyhody mit oficialni iPhone? Predpokladam ze ano.

A co se aplikaci tyka: pokud stahuju aplikace oficialne a jsem treba ochotny za ne zaplatit, bude vyber hodne omezen oproti pouziti installeru? diky moc
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 10:34 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Nesouhlasím s tvrzením, že číslo karty musím zadat.. Po mě ho to chvíli chtělo, sice nevím jak ale proklikal jsem se k tomu, že tam číslo karty nemám a stahuju si free aplikace...

A ted mi reknete co v pripade, ze mi odejde touchscreen, a ja budu chtit uplatnit zaruku (s jailbreakovanym telefonem)? Poslou mě domu :P
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

ls8 | pát srp 08, 2008 10:39 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Oficialnich aplikaci v AppStore je uz pres 1000, polovina z nich je zdarma. Nevyhodou techto oficialnich aplikaci je to, ze jejich autori museji splnovat prisne podminky Applu: oficialni aplikace nesmeji pristupovat, upravovat a pouzivat urcite funkce telefonu (napriklad pristup k souborovemu systemu apod.).

Bez Jailbreaku napriklad nelze vypnout autokorekci pri psani SMS a emailu.

Antabelus: kdyz odejde touchscreen tak se neda udelat restore? :D
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 10:40 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Často slýcháváme případy kdy odejde touchscreen a iTunes jednoduše nerestoruje :wink: A hlavně - restorem se všechny stopy nezahladí... Jen se podívej co obnáší taková správná virginizace...
Naposledy upravil Antabelus dne pát srp 08, 2008 10:42 am, celkově upraveno 1
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

marseli | pát srp 08, 2008 10:41 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

To proklikani by me zajimalo, taky nemam kartu na net.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 10:43 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Tady neřešíme kartu na net, ale kreditní.

Kdyžtak kdyby mi někdo nechtěl věřit, tak tady to je. Ale za boha nevím jak jsem to tam dostal, ale trápil sem se s tím asi tak 15 minutek.
Naposledy upravil Antabelus dne pát srp 08, 2008 10:52 am, celkově upraveno 3
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

marseli | pát srp 08, 2008 10:44 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

ach ty slovicka, mam kartu VISA od KB, ale ta mi tam nejede, tak predpokladam, ze je potreba nejaka k platbe pres net.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

ls8 | pát srp 08, 2008 10:44 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Na americky iTunes Store se bez karty zaregistrovat da (vyzkouseno, s nekterymi promotion kody) - viz. viewtopic.php?f=4&t=6262

Ale ze by to slo i na ceskem iTunes Store?

ad virginizace: virginizace znamena obnoveni filesystemu, bootloaderu a firmwaru baseband modemu. Nevim jak WinPwnage (nebo jak se to jmenuje pro Widlaky :)), ale Mac verze PWnage Tool toto vsechno umi: podle me kdyz zadam Enable Baseband Update a zakazu Neuter Booloader, udelam restore takovymto IPSW a pak provedu restrore originalnim IPSW, dosahnu tehoz. Nebo ne?
Naposledy upravil ls8 dne pát srp 08, 2008 10:51 am, celkově upraveno 1
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

kenny | pát srp 08, 2008 10:51 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Takze jestli jsem to pochopil správně..... Když si koupím 22.srpna oficiálně v ČR iPhone, Jailbreaknu ho, budu používat. Pak se něco pokazí, budu ho chtít reklamovat, provedu restore na originalni firmware a nikdo nic nepozná?
Problém možná bude v tom, jestli odejde touchscreen. Jestli restore jde udělat pripojenim do kolíbky a přes PC....
 

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 10:55 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

ls8 píše:Na americky iTunes Store se bez karty zaregistrovat da (vyzkouseno, s nekterymi promotion kody) - viz. viewtopic.php?f=4&t=6262

Ale ze by to slo i na ceskem iTunes Store?

ad virginizace: virginizace znamena obnoveni filesystemu, bootloaderu a firmwaru baseband modemu. Nevim jak WinPwnage (nebo jak se to jmenuje pro Widlaky :)), ale Mac verze PWnage Tool toto vsechno umi: podle me kdyz zadam Enable Baseband Update a zakazu Neuter Booloader, udelam restore takovymto IPSW a pak provedu restrore originalnim IPSW, dosahnu tehoz. Nebo ne?



V tom odkazu který si poslal je taky registrace na ČR a taky tam má volbu 'none'.. Ale mě se tam neukázal hned, nějak sem si s tím chvíli hrál...
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar vbruno | pát srp 08, 2008 11:00 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

to ls8:
Myslis, ze autokorekce na anglictinu bube opravdu pritomna v oficialne zakoupenym iPhonu od ceskeho operatora? to preci neni mozny. Takze obycejny lajk co si koupi oficialne iphone s cestinou si nebude moct vypnout autokorekci pro anglictinu? To je jako kdybych si koupil nokii u vodafone a mel tam fixne anglickou t9.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

ls8 | pát srp 08, 2008 11:06 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

vbruno píše:...Myslis, ze autokorekce na anglictinu bube opravdu pritomna v oficialne zakoupenym iPhonu od ceskeho operatora?...


Spekulace. Zatim se nevi, jestli (a kdy) telefony budou mit cestinu a ceske slovniky.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar vbruno | pát srp 08, 2008 11:11 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

No jedna vec je koupit iphone v USA a pak ho pocestit a druha vec je oficialne si koupit iphone u ceskeho operatore, ktery dle meho nazoru musi zajistit maximalni lokalizaci. Takze dle meho nazoru je nepripustny aby se kdokoli musel zabyvat tim, ze pri psani sms bude bojovat s autokorekci.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

ls8 | pát srp 08, 2008 11:15 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Prekpoklada se, ze budouci firmware 2.1 bude cestinu (a slovenstinu) obsahovat, ale nikdo to zatim nepotvrdil. Stavajici 2.0.1 zatim cestinu neobsahuje.

Lokalizaci musi zajistit Apple, nikoliv operatori. Ti do systemu telefonu nesmeji nijak zasahovat (ani branding).
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 11:32 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

A o co že Vodafone ten telefon prodá počeštěný.. :P Je mi jedno jak to udělají nebo s kým to dohodnou nebo jestli to Apple dovolil nedovolil nebo jestli se domluvili - ten stroj bude počeštěný.. :P
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

ls8 | pát srp 08, 2008 11:35 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ja netvrdim ze ne, take si myslim ze to nejak na posledni chvili stihnou, jenom rikam, ze oficialne se to jeste nevi.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar vbruno | pát srp 08, 2008 11:48 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

A tim "pocesteny" znamena, ze autokorekce bude probihat i v cestine?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

ls8 | pát srp 08, 2008 11:50 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ano.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar vbruno | pát srp 08, 2008 11:54 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Tak to by byla bomba :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 2:54 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Samozřejmě všechno spekulace :lol:
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

ko56 | pát srp 08, 2008 3:48 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

omg v cesku musi mit cestinu jinak ho tu nemuzou prodavat .... nevim co delate urcite bude mit lokalizaci
 

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 4:04 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

To je někde v zákonech?
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

kenny | pát srp 08, 2008 4:10 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Si myslím, že ne... Mám několik výrobků(elektroniky) co se normálně prodávají s českým tištěným manuálem, ale prostě na displayi to je anglicky. Přibalí k iPhonu tištěný manuál v češtině...
 

Uživatelský avatar vbruno | pát srp 08, 2008 4:18 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Kazdopadne neverim tomu, ze by cesi musli bojovat s autokorekci. Pokud se tohle stane, tak by to bylo od ceskych operatoru primo trapne.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 4:24 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Já mám PSP... V angličtině... Sony, vy tam, hej!! Jste trapááááácííííííí!!! :lol: (takhle nějak? :P ) - nehledě na to že podle všeho ve FW 2.1 příjde oficiální česká lokalizace - nehledě na to že o VF a tady děním zde na fóru něco tuuušííííím (spekuluji spekuluji a někdy to výsledky má ;-) ) takže vsázím na to že ho VF nabídne česky! :)
Naposledy upravil Antabelus dne pát srp 08, 2008 4:27 pm, celkově upraveno 1
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

marseli | pát srp 08, 2008 4:27 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

To jakoze kazdou krabicku rozbalej, dohrajou novej fw a pak zase zabalej a ...
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Uživatelský avatar vbruno | pát srp 08, 2008 4:30 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Ja teda nevim jak to chodi, ale pokud apple presne vi, v kterych zemich se ve ktery den zacne iPhone prodavat, tak neni schopen naplanovat implementaci lokalizace pro danou zemi? to snad ne..
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 4:38 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Co je za problém, až bude 2.1 releasnutá, udělat upgrade? (Každý sám, ti co si iPhone 3G koupí z této vlny)..

A druhá vlna (a ty další, pokud nějaké vůbec budou) už příjde s FW 2.1 (tedy s ofiko češtinou - snad)..
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

Bhu z Crecelu | pát srp 08, 2008 7:56 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Co se tyce Francie, tam je iP francouzsky. Je to sice velka zeme, ale muze to leccos napovedet. Omlouvam se za diakritiku, prave ve Francii jsem.
 

Uživatelský avatar Antabelus | pát srp 08, 2008 8:01 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Co máš s francií? No a že je tam iPhone francouzsky? To je logické ne? Hlavně je v nabídce i angličtina... A čeština se dá doinstalovat.. Nebo co jsi nám chtěl tímto říct?? :shock:
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

Diablo | sob srp 09, 2008 1:16 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

:D Nektere prispevky jsou uplne mimo ale budiz.

Jen pro upresneni Firmware se nahrava do vsech iPhonu uplne stejny , muzete se o tom presvedcit i nyni jelikoz soucasny Firmware ma podporu vsech jazyku statu ve kterych se v soucasnou chvili OFICIALNE prodava. Je mozne ze az tech jazyku bude potreba opravdu vice tak se tento zpusob mozna zmeni a nedivil bych se kdyby pak fungovalo neco jako US / EU / AS verze Firmwaru s podporou jazyku na danem kontinentu .

Jak uz sem rekl Lokalizace FW je zatim podporovana u vsech statu kde se oficialne prodava nevidim duvod proc by se to melo menit .. cestine bude na 100%.


K tematu .. ja osobne 3G neplanuji ale kdybych si iPhone kupoval v CR ( jako ze bych nikdy nekoupil protoze veskera Elektronika je v CR nehorazne predrazena ) tak bych Jailbreak urcite udelal , proste bez programu jako Customize Summerboard , OpenSSH , Terminal apod. si Iphone nedokazu takrka predstavit , lide bez jailbreaku prakticky nemusi chodit ani na toto Forum protoze pro vetsinu Navodu a Modifikaci je potreba mit Jailbreak tzn pristup k systemovym souborum . a Popis Iphone Aplikaci je lepsi na jinych webech.
 

Uživatelský avatar vbruno | sob srp 09, 2008 9:37 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

to Diablo:
Ja si pockam jestli se pouzitim jailbreaku ztrati zaruka, az kdyz nekdo z lidi bude telefon po tomhle zasahu reklamovat a pujde to, protoze sice pises, ze si bez techto uprav nedokazes iphone predstavit, ale opravdu mi prijde jako silenstvi si koupit telefon se zarukou za 10tis. a pripravit se o ni. Driv to s iphonem jinak neslo, ale ted kdyz to jde, tak je to preci hovadina. Ja jsem vyuzil reklamaci zatim u vsech telefonu co jsem mel a to treba hned po pul roce pouzivani. Kolikrat mi menili zakladni desku. Kdybych telefony nemel v zaruce, asi bych se nedoplatil. Takze nejde o to, jestli je telefon po jailbreaku lepsi nebo ne, to je preci jasne ze ano, ale jeslti to za to stoji.

Navic tu hovoris o techto strankach a ze pro lidi co nemaji iphone jailbraknuty tak tu nic neni. Ale zopakuju zakaldni fakt a to je, ze doted nebylo mozne mit cesky iphone oficialni takze jina moznost nez jailbreak nebyla, ze? Nyni nastava uplne nova situace a zaruka je proste ohromne padny duvod. Nebo jsem tu snad jediny pro koho 10+ tis za telefon neni dost na to, aby se clovek nemlatil hlavou do zdi, az se mu iphone podela a nebude zaruka?
Naposledy upravil vbruno dne sob srp 09, 2008 11:32 am, celkově upraveno 2
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé