Zaloha SMS pri upgrade fw?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar spachal_tmp | stř zář 17, 2008 2:06 pm

Zaloha SMS pri upgrade fw?

Nachylil se cas, kdy se asi rozloucim se svym fw1.1.2 & BladoxTS ;) a nahraji si vyssi fw, asi 'jen' 1.1.4. Nedelam to dobrovolne, dosel limit na SMS..
A prave kvuli nim se ptam, jak probiha obnova db s SMSkama po upgrade fw? Je to spolehlive, myslim tim zaloha a restore pres iTunes?

Pripadne mate doporuceni na sw pro spolehlivy backup a restore SMS zprav na fw 1.x? Dik za tip! :]
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

pacholek | stř zář 17, 2008 2:14 pm

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

z vlastni zkusenosti..provedl jsem sync s itunes, odpojil iphona, updatoval itunes na 8.0 provedl restore na whiskyho firmware a po restoru mi itunes nabidly restore backing up frome itunes.. takze mi tam najeli vsechny kontakty a sms a nastaveni wifi, kalendare budiku... proste vse
 

Uživatelský avatar sasaj | stř zář 17, 2008 2:45 pm

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

jo jo me to slo taky jen kdyz sem udelal upgrade... i kdyz priznam sel jsem z 2.0 do DFU na 1.1.4 --> 2.0 --> 2.1 a pak jen obnova zalohy v itunes a cumel jsem jak bacil do lekarny co tam vsechno zustalo SMS samozrejme taky ale hodne veci
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
pát lis 09, 2007 7:54 pm
Bydliště: Prague

seaman | stř zář 17, 2008 9:56 pm

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

No a nebo si pro sychr vyextrahuj soubor sms.db a pak ho vrat na jeho misto. Delam si takhle zalohu jednou za cas i mimo updaty. Spolu s tema sms resim uplne stejne i notes.
 

Uživatelský avatar toncek | stř zář 17, 2008 10:19 pm

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

Když jsem přecházel z 1.1.2 udělal jsem to jako seaman. Ručně jsem si zkopíroval soubor sms.db, ale taky addressbook.db, notes.db, calendar..

Po restore jsem tam všechny ty soubory naházel zpět. Přijde mi to jako nejspolehlivější způsob :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar spachal_tmp | stř zář 17, 2008 11:46 pm

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

OK, diky vsem za info, souborovy system si obcas zalohuji kompletni :]. A pro jistotu jeste pres PCSuite, coz je asi to same, a to by bylo, abych o ta data prisel (velkej pru*er..) ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

sari2b3 | čtv led 28, 2010 2:31 pm

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

Zdravím.
Cetla jsem Vase prispevky a snazila se jako laik porozumet, jak si z Iphonu zalohovat/zkopirovat sms do pocitace. Pres veskerou mou snahu jsem neporozumnela :oops: mam itunes 9, synchronizovane se svym iphonem. Je zde nekdo, kdo by byl ochoten mi polopate vysvetlit, jak to provest? Diky moc, Sarka
 

Uživatelský avatar phaeton_esc | čtv led 28, 2010 5:21 pm

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

Šárko, bez Jailbreaku to nepůjde, takže JB je to první, co je potřeba udělat..
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Haveja | pon pro 27, 2010 2:58 pm

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

mam iphone 4 fw 4.1 jb, chtel bych zazalohovat sms (kontakty v pohode) a pak upgradovat na fw 4.2.1, ale bez zalohy abych neměl stopy JB, a pak dát sms zpet bez JB,
je fakt ze pri sync taky zalohuje JB veci?
R.I.P. Steve Jobs
Host
Host
 
Příspěvky: 126
Registrován:
pon srp 11, 2008 1:25 pm

Křeček | pon led 03, 2011 9:23 am

Re: Zaloha SMS pri upgrade fw?

Jo.
 


Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé