Jailbreak 2.1 iPod Touch 1G

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Kenny.no | pát říj 10, 2008 4:14 pm

Jailbreak 2.1 iPod Touch 1G

Zdravim, rad bych sem zavedl diskuzi na tema jailbreak FW 2.1 pro ipod Touch 1 generace..uz sem stahl hodne souboru ale nekde asi delam chybu neco me nejde proste..tak bych chtel nekoho poprosit aby sem dal primo navod nebo odkaz kde bych ten navod pro ipod toucg 1G nasel diky

PS:na foru sem todle hledal ale bez uspechu..
 

ls8 | pát říj 10, 2008 4:23 pm

Re: Jailbreak 2.1 Ipod Touch,1G

Postup je stejny jako u iPhone 2G. Pwnage Tool, WinPwn, QuickPwn. Viz. http://blog.iphone-dev.org/
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Kenny.no | pát říj 10, 2008 4:26 pm

Re: Jailbreak 2.1 Ipod Touch,1G

OK vrhnu se na testovani ale jak sem rikal neco podobneho jsem zkousel dopadlo to ze v QuickPWN sem ztroskotal u bodu 2 a to u toho kde mam vybrat svuj ten kterfy prave pouzivam firmware..pricemz sem ho vybral a nic to neudelalo..zkousel sem i jine take nic..

edit: OK takze potestoval sem "Adminovu" stranku boohuzel bezuspesne zadnej navod sem tam nenasel jen hodne odkazu na nastroje k tomu..a ty uz mam (quickPWN ..atd.) tak prosím o podrobnejsi navod diky

Almi: príspevky zeditované.nepostuj viac príspevkov po sebe ale používaj tlačidlo "upravit" ak potrebuješ niečo doplniť.
 

lou138 | sob říj 25, 2008 1:06 pm

Re: Jailbreak 2.1 Ipod Touch,1G

Ahoj, mam stejny problem...zkousel jsem naloadovat ipsw u 2. kroku, ale nic se nestalo. (mam 2G ipod touch 2.1.1).

Uz se ti to nejak podarilo zprovoznit?

BTW zkousel jsem i Ziphone, ale ipod uplne crashnul a musel jsem ho Restorovat, aby zase fungoval...



Takze zmena:
Zjistil jsem, ze 2G zatim nejde JB, tim padem se omlouvam za zbytecny spam
 

Kenny.no | sob říj 25, 2008 6:36 pm

Re: Jailbreak 2.1 Ipod Touch,1G

Jak nejde ja jsem jiz po uspesnem JB v mem pripade i zasahu do FW hlavni co musis splnovat je ze si na ipoda nahraj nejdtriv FW 2.0 a vyssi pak si natahni do pc nejakej quikpwn kterej podporuje to co mas v ipodu ne to co tam chces ale co mas!! to chvilku trva az to budes mit tak to normalne updatuj neRESTORUJ pokud by si nenasel v pocitaci FW kterej mas stazenej..tak si zapni tento pictac a do adresy zadej "%APPDATA%" (bez uvozovek ale s procentama) a tam prohledej slozky nekde tam je ..kdyby nekdo potreboval pomoct icq>> 349-499-049
 

constantine6 | úte zář 29, 2009 8:40 pm

Re: Jailbreak 2.1 Ipod Touch,1G

Zdravím.Chtěl bych se zeptat,zda nejde nejak zmenit to, že kdyz vypnu ipod tak se nezapne znovu a musim ho pripojit k pc a prvest boot s tim prikazovim radkem kdyz sem delal jailbrake.Mam itouch jailbrake 2.2.1 .Prosím
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé