[DOTAZY] iPad - k cemu a pro koho ?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Uživatelský avatar toncek | ned led 31, 2010 11:30 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Když už se dají na iPadu tak pěkně prohlížet fotky, dají se v terénu stáhnout, tagovat, určitě budou možné i nějaké jednoduché úpravy přímo v zařízení, uvítal bych nějaký způsob obousměrné synchronizace s iPhoto.

Přeci jenom upravit a otagovat si fotky přímo v iPadu a potom toto dělat znovu na počítači by se mě osobně moc nelíbilo.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | ned led 31, 2010 11:51 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Také názor na věc :-)

Obrázek

Obrázek
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar ygy | ned led 31, 2010 12:09 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

mňa by aj dosť zaujímalo ako chcú spraviť aby mi vytiahol iTunes z iPhoto faces :D
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar Carabei | ned led 31, 2010 12:26 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

už teď itunes synchronizujou iphoto, tak není problém aby doprogramovali pár řádků který ti sesynchronizujou soubor(jeden či více), který obsahuje data faces.

edit: jinak podle mého je otázka času, kdy ta redukce dock-usb female co je pro foťáky bude přístupná i jiným aplikacím coby flashka
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Uživatelský avatar dodulo | ned led 31, 2010 2:43 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

este by som na margo Flashu v iPhone dodal, mame tu HTML5 skor ci neskor flash vykape :D, ved kolko moznosti nam nuka HTML5, ktore iPad podporuje :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar rony | ned led 31, 2010 2:48 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Spolocne mozno oslavime prveho, ktory vyhlasi: iPad sa mi nepacil a stale som opakoval, co vsetko je na nom zle. Ale teraz ho mam.

(a mozno neoslavime) :-) (a mozno o par mesiacov pride do predaja iPad "vylepseny" o par z veci, ktore teraz "nema" :-) (vsimnite si uvodzovky) :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar 2L8 | ned led 31, 2010 4:52 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Je super, ale fakt ja si ho aj tak nekupim. :) skôr má význam pre mna MacBook. Ale keď urobia všetky nov "vylepsenia", bude to pekná masinka, ale ani vtedy si ju nekupim. Ten prvý, čo si to tu kúpi určite ako "novú vec" doma bude ospevovat a chvalit. Tak potom nech hodí koment čo a ako, jeho pocity z hmatatelneho vyskusaneho ...

Edit: neviem, či ste toto citali. Takze ľudia mali veľké očakávania a ako spoznali toto zariadenie, tak "uzas" opadol. Svedčí o tom aj graf:
http://www.macblog.sk/ipad/uvedenie-ipa ... -3116.html
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Enduros | ned led 31, 2010 9:46 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

udivuje mě, že ještě nikdo se nezeptal "A co studenti?"
teď budu hlavně mluvit o USA kde bude iBook Store funkční
- nakoupí si do něj všechny knížky, iWork a místo 3kg tašky si do školy ponesou jen iPad (u nás - doufám toto bude fungovat co nejdříve)
s tím casem se na něm poznámky budou psát jedna radost (mám na mysli ten černý který po určitém "rozložení" poslouží jako "stojánek" )
nevím třeba mi něco uniklo ale já v tom vidím jednu z nejsilnějších stránek iPadu (ještě za předpokladu že klávesnice bude user friendly jak se rozplýval Steve na podiu) stejně jako jste si (určitě všichni ;) ) zvykli na dotykovou klávesnici na iPhone, tak snadno si zvyknete na dotykovou klávesnici u iPadu (IMO)
- já jako pracující student jsem určitě ochoten obětovat nějakých 600$ za takovéhle zařízení (do školy nosím netbook - acer aspire one - po jednom roce používání baterka stěží vydrží hodinu a půl provozu => musím s sebou neustále tahat i nabíječku - váží 1,5kg (iPad cca 600g !!! ) ) a věřím, že nebudu sám :-)
 

Hnykda | ned led 31, 2010 9:56 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

:arrow: Enduros
Sdílím stejný názor. Hezky napsané, stejné skušenosti...
HP Compaq... Nejde ani tak o výdrž jako o váhu a vůbec to co se děje s taškou (omlacování o rohy, pády, někdo na ní občas šlápne...).
Mít iPad, a v něm tyhle features pro studenty, mám prostě jednu tašku a v ní v nějakym odolnym obalu tenhle pro mě zázrak
 

Uživatelský avatar rony | ned led 31, 2010 10:36 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

hm, ja som do skoly siel s perom a par A4kami :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar 2L8 | ned led 31, 2010 10:51 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Ja som mavál tašku zasa plnú jedla ... :D
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar Golf | pon úno 01, 2010 9:18 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

trumpetka píše:Jsem zvědav, co na to konkurence... Wir7 pokud bude mít multitouch a všechny věci, po kterých většina hlasitě volá, může solidně zamíchat trhem...
PS: kde je konkurence, tam bývá i vývoj... :D

Tady je srovnání "konkurence"...
Obrázek
zdroj:http://appadvice.com/appnn/2010/01/tablet-showdown/

Jinak mi to vše připomíná situaci při uvedení kdysi iPhonu a také iPodu. U obou těchto zařízení si snad všichni "odborníci" tipovali, že to nejsou žádné zázraky, že je plno lepších zařízení atd, iPod dostal i nějakou cenu za největší propadák roku.
Přesto je iPhone nejprodávanějším smart mobilem planety a iPod nejprodávanějším MP3 přehrávačem planety a osobně si dovolím tipnout, že i iPad - do třetice - bude nejprodávanějším tabletem/čtečkou e-knih zeměkoule (i přes ten chybějící Flash a multitasking, protože kdybyste bez tohohle nedokázali žít, tak si asi nepořídíte ani iPhone).
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Qwuiddo | pon úno 01, 2010 9:47 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Docela dlouho jsem se držel od této diskuze stranou, musel jsem vstřebat pocity, udělat vnitřní pro a proti. Nyní, když se na to dívám, dejme tomu s týdením odstupem, tak za sebe můžu říct, že věci jako flash, fotoaparát, SMS a obecně funkce telefonu mi tam nechybí - na to mám přece iPhone, který nosím jako telefon, naprosto všude, tím pádem ho budu nosit stejně, i kdybych měl iPad. Naopak iSight kamerka na videohovory, mi chybí stejně jako na telefonu, v duchu doufám, že půjde použít iPhone jako modem, ikdyž s mým operátorem, ikdyby šel, je mi to na prd :D. Osobně jestli do něj půjdu, tak 16 nebo 32GB verze a nejspíš pouze WiFi, 3G mám na iPhone a na vyřízení pošty to rozhodně stačí. Když takto učiním, už to ale neudělám tak, jako kdysi, že jsem si nechal 2G přivézt z US a 3G koupil v prvním týdnu co vyšel u nás :D Hezky si přečtu vaše dojmy a pocity a pak se uvidí !!! :D
 

Zahradník | pon úno 01, 2010 9:48 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

iPad pro studenty?

To je tedy dobrej fór. :)
 

Uživatelský avatar Carabei | pon úno 01, 2010 9:51 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

no na vejšku klidně, na střední určitě ne.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Uživatelský avatar Golf | pon úno 01, 2010 9:56 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Jen tak mimochodem, já už ho téměř mám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Zahradník | pon úno 01, 2010 9:59 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Carabei píše:no na vejšku klidně, na střední určitě ne.


Na vejšku už vůbec ne. :)

Většina z nás tady používá iPhony. Zkuste si někdy na virtuální klávesnici iPhonu napsat nějaký delší souvislý text (třeba do mailu) a uvidíte sami. :)
 

Uživatelský avatar Carabei | pon úno 01, 2010 10:05 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Já bych to využil.

Poznámky z přednášek píšu rukou, s těma pitomejma vzorečkama bych se na macovi upsal :mrgreen: ale kdykoliv dojde na laborky, tak buď máme přepřipravené "formuláře", a nebo to jistí excel, tam by se i velikost iPadu hodila.

EDIT: vzhledem ke způsobu používaná maca když jsem ve škole jsem si docela jistej, že iPad pro mě udělá to samý s třetinovou hmotností.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Uživatelský avatar 2L8 | pon úno 01, 2010 10:12 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Tak ja mam po vyske a aj ked nie som za kupu iPadu, tak rozhodne by som ho doporucoval na vysku, to urcite! :) Viem ako to chodi ...
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Zahradník | pon úno 01, 2010 10:16 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Jasně, každý má svůj styl práce.

Naše studijní parta používá diktafony (všeho druhu) a foťáky (taky všeho druhu).

A já je jistím svými papírovými poznámkami. :)

Máme tam i holku, co se tahá s notebookem, ale ta trénuje rychlopsaní (délá tátovi ve firmě sekretářku). :)

PS: Vše provádíme legálně se souhlasem příslušných profesorů. :)
 

Uživatelský avatar ygy | pon úno 01, 2010 10:23 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

keď si budem kupovať iPad tak jedine aj s tou klávesnicou. na chvílu sa na tej virtuálne klávesnici bude dať písať ale vašie slohy , poznámky môžu byť problém . a ťahať ipad aj klávesnicu do školy môže byť diskutabilné.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Qwuiddo | pon úno 01, 2010 10:26 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

a ta klavesnice tam pujde pouze v tom kitu se stojankem, nebo se pujde dat pripojit pres BT i normos klaveska ?

edit: jeste bych tedy dodal ke svemu predchozimu prispevku - to cteni knih. Prave z toho duvodu, ze me bolivaly ze zariveho displaye oci, jsem si poridil HanLin e-reader ... bylo to sice drahé jak pes, ale opravdu nelituju. Cte se na tom paradne, myslim, ze bezkonkurencne. Nicmene je to opet dalsi zarizeni do kufru :D
 

Uživatelský avatar Carabei | pon úno 01, 2010 10:36 am

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

myslím, že i normální (od Applu) bt klávka jede, někde to psali
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Hnykda | pon úno 01, 2010 4:48 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Proč by to nemělo jít? iPad má mít iWork, nechápu proč by to nemělo jít? :)
Já nevím co potřebujete na psaní poznámek, ale mě stačí "-" "," "." "ENTER" + samozřejmě normální písmenka s mezerníkem (a shiftem pro puntíčkáře).
Ale nevím, nezkoušel jsem to jen v tom nevidím problém...
Také nechápu názor proč ne na střední :) , jsem na obecném gymnáziu, kde se musim šprtat a staromodně psát stohy papírů - Literatura, dějepis, zeměpis, ZSV, bižule...
A pokud učitel nejede podle nějaké konkrétní učebnice/skripta kde stačí jen podtrhávat tak nemáte jinou možnost než si to psát do sešitu(neházejte tady na mě něco jako: "Máš si to zkopčit od někoho jinýho...").
A to nemluvím jen o Pages na poznámky. Viděli jste na tom Keynote? Pastva pro oči - přechody a efekty které to umožňuje...
 

Qwuiddo | pon úno 01, 2010 5:27 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Staromodní psaní má totiž něco do sebe ... Já například rád píšu dopisy a posílám pohledy, z míst kde jsem byl, protože vyfotit to a poslat MMSkou nebo mailem, nemá to kouzlo a prarodiče se na to nepodívají ..
 

Uživatelský avatar ygy | pon úno 01, 2010 5:33 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

ale veď to je jasné ale kolko krát si v škole unavený a píšeš ako mačka a potom doma lúštiš čo to malo asi byť . príde skúška a jééb :D
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Zahradník | pon úno 01, 2010 5:40 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Hnykda: Nejde o to jestli je iPad dobrý nebo špatný.

Chtěl jsem jen naznačit, že se to zařízení pro psaní zápisů z přednášek prostě nehodí.

Přitovnal bych to k situaci, jako kdybychom chtěli někde v poušti závodit ve Ferarri. Přestav si to: Máš nové Ferarri a chceš v poušti předjet terénní Toyotu ...
 

Uživatelský avatar JackieTran | pon úno 01, 2010 5:52 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Jenom pro zajimavost :

Apple upravil svoje reklamni video o iPadu (kvuli FLASH)

Obrázek
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

cheer | pon úno 01, 2010 6:04 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Golf píše:Tady je srovnání "konkurence"...

Moc pěkná tabulka!

Vycházejí mi z ní důležitá srovnání:
1) iPad je nejlehčí ze známých s obrazovkou kolem 10" (Dell s 5" asi bude lehčí).
2) iPad má nejdelší předpokládanou výdrž (doufejme, že v tom Apple nepodvádí), zvláště pak proti modelům s procesory Intel Atom, zato Nvidia Tegra 2 je na tom skoro stejně, očekávám rozšíření této platformy.
3) Win jsou oproti OS založených na unixu (X, Android, Linux) nenažrané a potřebují Atomy (výsledkem je malá výdrž). Dokáže toto MS změnit s WM7, jako se mu to celkem povedlo u desktopů Vista->7 ?
4) multitouch jakože mají (skoro) všichni, ale je použitelný jako u iPadu? Vždyť i u nejlepších telefonních konkurentů Androidu 2.1 a nadstavbách na WM vše na 1Gh procesorech se dotykové ovládání zadrhává!
5) a naopak multitasking prý nemá (skoro) pouze iPad. Automatický multitasking nejdůležitějších aplikací v OS se nepočítá, hlavně že na jiných si můžete pustit jednoho kecálka na pozadí navíc :-)

RH by z toho jistě vyčetl opak (;-), ale pro mě jsou body 1, 2 rozhodující a v jejich světle USB mass storage, kamerka nebo flash podružnosti.
Vedle iPadu mi pak z tabulky vypadl jediný kloudný konkurent a to mě dosud neznámý indický (!) Notion Ink Adam Je mj. i hezký, v bodech 1, 2 srovnatelný a i hdmi výstup je uživatelsky příjemný. Jen nevěřím, že tu kvalitu dotykového ovládání Android jentak dožene, ikdyž má z konkurence našlápnuto nejvíce.
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 331
Registrován:
pon pro 22, 2008 12:00 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | pon úno 01, 2010 6:24 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

kolkokrat sa este dozviem, ze apple prefarbil legokocku vo videu? :-) neurazajte sa, pisem to zo zartu, viem, ze si to precitam ako OBJAV od desiatok dalsich ludi este tisickrat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Enduros | pon úno 01, 2010 8:45 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Jirkus píše:iPad pro studenty?

To je tedy dobrej fór. :)

Cekal bych vice argumentu, ja osobne v tom nevidim problem (samozrejme ted nemluvim o matematice-tam by to chtelo nejakou hodne dobrou app ktera by prizpusobila klavesnici
btw: nesmime taky zapomenout ze se snazis porovnavat klavesnici iphonu a ipadu (kde je rozdil nekolika palcu) a ja nevim jak vam ale me se na iphonu v landscape modu pise krasne a cetnost chyb neni tak velka(tento text mi nedelal vetsi problemy) a pokud psani na ipadu bude alespon tak komfortni jako je na iphonu tak IMHO nebude zadny vetsi problem
 

Uživatelský avatar phaeton_esc | pon úno 01, 2010 8:53 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

poměrně zajímavá infografika...iPad je vlastně dost levnej

http://www.cultofmac.com/wordpress/wp-c ... o_Much.png (nedávám přímo, rozesralo by to layout..)
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Paly | úte úno 02, 2010 3:23 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Este len nedavno predstaveny iPad a uz ho pouzival moderator na odovzdavanie cien Grammy Awards 2010 :)

Zobrazit video na http://youtu.be/AKFBMSLFe4E
Kód do fóra: [youtube]AKFBMSLFe4E[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar ygy | úte úno 02, 2010 4:36 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

iPad mal na predstavení iSight kamerku !
Obrázek
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar rony | úte úno 02, 2010 5:08 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

2 mesiace je tak dlhy cas, ze SU mozne aj HW zmeny. Celkom kludne mohli ist pri predstaveni takto:

predstavili komplex "iPad" nielen hw ale hlavne to, co sa s nim da robit - o tom bolo cele predstavenie, to sme videli. Ked prideme o dva mesiace do obchodu, mozno bude na vyber sirsi sortiment. To su moje DOHADY, nicim nepodlozene.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dodulo | úte úno 02, 2010 5:18 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

ku tej kamerke, no uvidime, ale ja si myslim ze je to Photoshop
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Qwuiddo | úte úno 02, 2010 5:54 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

Každopádně kdyby ji měl, tak myslím, že nejen pro mě, to je daleko větší motivace ... Volám s našima i s jejich rodičema, babičkou a dědou :), přes skype, když se dlouho nevidíme ...
 

Uživatelský avatar jojosr | úte úno 02, 2010 6:02 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

dodulo píše:ku tej kamerke, no uvidime, ale ja si myslim ze je to Photoshop


Noooo, myslim si, ze ani nie:
http://www.blogcdn.com/www.engadget.com ... mg8034.jpg
http://www.blogcdn.com/www.engadget.com ... mg8067.jpg
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
stř dub 02, 2008 7:19 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar ygy | úte úno 02, 2010 6:04 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

si pusti to video s keynote a zastav to okolo 1 hod a niečo keď ukazuje ten ipad , zastav a priblíž a uvidíš to tam . možno je to len zhoda náhod ( osvetlenie , naklonenie ) ale aj tak sa mi nezdá že to je až tak v strede. možno tú kamerku odvolali na poslednú chvílu , svedčí o tom aj fakt s SDK-čkom . tak isto to bolo aj s ipodom touch . ( nasvedčovali o tom púzdra a keď ipod touch rozobrali tak v ňom bolo presné miesto na kamerku. no uvidíme )
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar dodulo | úte úno 02, 2010 9:43 pm

Re: iPad - k cemu a pro koho ?

ja sa nehadam :wink: , mozno to bude surprise :) ktovie uvidime, len sa pytam, ze preco nemali webku aj tie ostatne iPad-y, ktore su na youtube v hands-on videach, ktovie mozne je aj to ze webku bude mat len 3G model ( ako ma aj GPS modul oproti wifi modelu )

EDIT: neviem ci to uz tu bolo spomenute, ale ta klavesnica k iPadu by mala stat 59$ a tie redukcie SD karta --> Dock a USB female --> Dock by mali stat dokopy 29$
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé