[Konkurence iPad] MS Surface,Transformer, Galaxy Tab a další

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Uživatelský avatar rony | čtv úno 10, 2011 9:28 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Skoty píše:Ono stejně nejaký chytrý člověk dokáže rozchodit iOS i na Galaxy Tab,WP,atd...

Na youtubu jsem našel video jak někdo dokázal iOS4 na HTC...


nebol by som taky optimista.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

r.a.c.e.k | čtv úno 10, 2011 10:28 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

webOS nevypada zle, ale pochybuju ze valny procento vyvojaru aplikaci bude programovat svoje veci pro dalsi OS. Je tady Android a iOS a i tak me brani prechodu na Android nekolik pro me dulezitych App z iOS.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

ls8 | čtv úno 10, 2011 10:35 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Ano, je to o obsahu. Se stále rostoucím počtem platforem tabletů (iOS, Android, WebOS, BlackBerryOS, Linux, Windows) si vývojář musí vybrat, pro který OS bude svou aplikaci vyvíjet. A logicky si vybere tu platformu, na které nejvíc prodá = nejvíc vydělá. Tedy iOS. Naštěstí pro nás, uživatele.

Všechny tyhle tablety jsou hardwarově stejné nebo možná lepší než iPad, ale co je jimm to platné, když pro ně není dost kvalitního obsahu (zejména aplikací a dalších služeb v čele s iTunes Store)? Apple vsadil na správnou kartu, přitáhl uživatele hlavně obsahem.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Fanuš | čtv úno 10, 2011 10:35 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Skoty píše:Ono stejně nejaký chytrý člověk dokáže rozchodit iOS i na Galaxy Tab,WP,atd...

Na youtubu jsem našel video jak někdo dokázal iOS4 na HTC...

1) To nebylo iOS na HTCku. Ale skin iOS bezici na HTC.
2) Dokud Applu neuniknou kody iOS primo z Cupertina, coz je asi tak stejne pravdepodobny jako ze Bin Ladin se zejtra pujde vzdat Americanum, tak to fakt nehrozi. Ten system je jednoduse uzavrenej :) . Hackintosh je uplne jina vec...

...........
HP TouchPad! Mnamka, konecne webOS s poradnym HW! Ty moznosti synchronizace s telefonem (slabina Applu) a notifikace (dalsi slabina Applu) tam vypadaj naprosto skvele. Konkurence se rozjizdi, k tomu HP zamestnalo byvaleho sefa Applu, ktery pracoval jako CTO pro Lucasfilm (!). No kazdopadne stoji za pozornost :))
 

anims | čtv úno 10, 2011 11:38 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

ls8:
To mas sice pravdu ale v app storu je uz tak velky pretlak ze se tam prosadit bez kontaktu na PR clanky nebo velkou fan zakladnou je vcelku nemozne.. Proto je kazdy novy OS vyvojari vitan jelikoz v nem neni tak velka konkurence a pujdou vice videt ovsem je to vykoupeno tim ze zarizeni a uzivatelu v pripade uspechu neni tolik. Ale samozrejme pokud by nekdo vymyslel neco originalniho na nejakou mene znamou platformu na iTunes by se objevila kopie v radu hodin :-) Cili v podstate jsi vyhral :-)
+ dneska existuje uz mnoho multiplatformnich nastroju ktere portovani mezi OS zlehcuji. Uz to neni tak komplikovane jako za dob j2me :-) Cili udelat verzi nejakeho SW pro vice OS neni zase takovy problem.. Cili spolu s iTunes budou rust i ostatni..

Edit k tematu:
To predstaveni od HP se mi hodne libi ovsem co se mi nelibilo byla ta ukazka funkcnosti toho tabletu kdy slo videt ze to opravdu nezvlada snad to jeste vyladi do jara.. Jinak webOS jako takovy jsem zkousel na vzdalene plose k palm pre a moc me to nechytnulo tak snad to vylepsili :-) Zatim porad z tabletu se mi nejvic libi playbook od rim skoda pouze toho ze je k tomu nutny i tel. od nich :-/
 

Uživatelský avatar kosmonaut | čtv úno 10, 2011 1:24 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

WebOS tu je už nějaký ten pátek a pár aplikací na něj už taky vzniklo. Problém byl ve špatné propagaci, Palm prostě očekával že se bude systém prodávat sám od sebe a příliš jej nepodpořil. Nicméně jak telefony (pré jsem chtěl koupit na ozkoušení jako doplněk iP) tak tablet se mi moc líbí a když to nepřepísknou s cenou, tak za zkoušku to stát určitě bude. TouchPad vypadá papírově báječně, uvidíme, jak to bude vypadat s odezvou a výdrží.
Palm/HP zaujmout umí - ten jejich Touch-to-share vypadá velmi zajímavě (dovedl bych si takovou komunikaci představit mezi iPhonem a iPad/Macem), stejně jako před 2 roky bezdrátové nabíjení... Snad tentokrát nenechají nic náhodě a budou se o svůj systém trochu starat.

Ad vývoj aplikací: Přesně jak píše anims...proč by se měl vývojář spokojit s jednou platformou, když může prodávat na androidu, iOS WebOS a WP7 zároveň a tím zisky zvýšit? Je to jen otázka náročnosti portace na daný systém - to je podle mě podstatné, ne to, který market je nejrozšířenější - tady se situace může velmi rychle změnit, protože např. android market se vyšvihl docela rychle a naopak, jak praví klasik - kdo chvíli močil, již močí opodál..
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 218
Registrován:
stř úno 04, 2009 10:11 pm

Uživatelský avatar rony | čtv úno 10, 2011 2:10 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

HP zamestnalo byvaleho sefa Applu, ktery pracoval jako CTO pro Lucasfilm


ak skutocne robil pre filmarov, tak im prilis nepomoze ;-)

programovanie pre viac platforiem: je jedna vec, ak si to ty sam alebo ak ste firma produkujuca aplikacie. Tej firme je to podla mna jedno, vybera si platformy s najlepsim odbytom, nie podla toho ako lahko sa pre nu programuje. Myslim, ze to je u programovani "velkych" aplikacii asi ten najmensi problem :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Fanuš | čtv úno 10, 2011 3:23 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

CTO = Chief technology officer. Udajne byl kvuli vyvoji aplikaci, coz by i davalo smysl.

Jinak rony s tim programovanim mas pravdu. Staci se podivat na Gameloft - veskere sve novinky vydava nejprve na iOS a postupne portace na Android a jine platformy.
 

Uživatelský avatar Skoty | čtv úno 10, 2011 3:23 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

1) To nebylo iOS na HTCku. Ale skin iOS bezici na HTC.
2) Dokud Applu neuniknou kody iOS primo z Cupertina, coz je asi tak stejne pravdepodobny jako ze Bin Ladin se zejtra pujde vzdat Americanum, tak to fakt nehrozi. Ten system je jednoduse uzavrenej :) . Hackintosh je uplne jina vec...



Jestli je toto Téma tak se omlouvám,ale je tada profesionálně a detailně udělané...je tam i multitasking atd....

[youtube]OynS0yrm3lk&feature=related[/youtube]
Follow me on instagram - Skoty (PS: mám na profilovce fotku pepsi)
iPhone 2G Totality Expert
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 946
Registrován:
ned srp 15, 2010 9:57 am

Uživatelský avatar dodulo | čtv úno 10, 2011 3:39 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

jo je to tema uz sa to tu niekde na fore rozoberalo
EDIT:
uz som to nasiel kde :)
viewtopic.php?f=7&t=33711
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

anims | čtv úno 10, 2011 4:08 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

ad app:
Ja jsem se bavil o vsech vyvojarich.. Opravdu ve svete neexistuje pouze gameloft a jemu podobni pro ktere porting aplikace je zlomek nakladu.. A verte nebo ne i jednotlivci si nechavaji portovat sve aplikace na jine OS jinyma develop. spolecnostma bud za penize nebo za urcite procento z prodeje..

Moje pointa proc jsem to vubec napsal byla v tom, ze rozdily v poctu aplikaci na ruzne OS se postupem casu smazou.. Ale ano mate pravdu vzdy se to poprve objevi na tom kde se da nejvic vydelat v tudle dobu je to iTunes..
 

ls8 | pát úno 11, 2011 2:06 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Viděli jste to video z předváděčky TouchPADu? Já jsem se u toho musel chechtat, jak se zoufale snažili kopírovat Stevovy Applovské keynotes. Působilo to trapně a komicky.

Nejvíc mě dostalo že prý "With TouchPad HP is once again redefining the category with features that blow other devices away." (v čase 23:50). Muhehehehe :D Jaký fíčrs to má proti iPadu? Nějak mě nic nenapadá. Je to zatím asi nejpovedenější konkurence (nebo napodobenina?) iPadu, to ano, nejvíce se to iPadu blíží, ale nevidím nic navíc. Stejný HW dostane iPad dokonce dřív, už v dubnu, tohle půjde na trh až někdy v létě.


Zobrazit video na http://youtu.be/VnjwG7Z8AM8
Kód do fóra: [youtube]VnjwG7Z8AM8[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Skoty | pát úno 11, 2011 2:43 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

ls8// Souhlasím.... ještě si vezme černý rolák a bude to už hodně trapné :D
Follow me on instagram - Skoty (PS: mám na profilovce fotku pepsi)
iPhone 2G Totality Expert
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 946
Registrován:
ned srp 15, 2010 9:57 am

Fanuš | pát úno 11, 2011 2:54 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

ls8: Notifikace, synchronizace s mobilem, opravdovej multitasking. Posledni vec resi jailbreak ostatni dve snad vylepsi iOS 5 pro iPad :) . Jen HP vubec nezminilo cenu to nevesti nic dobreho.
by the way i smell a kiss-ass just a post above
 

Uživatelský avatar McJobs | pát úno 11, 2011 3:31 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Pozor, dalsi iPad killer prichadza ! LG Optimus Pad :D :D


Zobrazit video na http://youtu.be/ur57usXiQZU
Kód do fóra: [youtube]ur57usXiQZU[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 529
Registrován:
úte zář 30, 2008 12:58 pm

McDog | pát úno 11, 2011 6:21 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Vaaaaaaaaaazne trapne...
 

Uživatelský avatar rony | pát úno 11, 2011 6:55 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

LG uz nepokryte pokryva jednu uzku cielovu skupinu. Deti. Tym sa to moze pacit. Az na to, ze budu dospelych otravovat po internete vychvalovanim takych nezmyslov pretoze nic ine im rodicia nemohli kupit. Asi aj preto, ze zdravo usudili, ze decka veci od LG "odpasú" (rozumej znicia, stratia) do dvoch mesiacov :)

LG je pre mna hrackarska firma, sorry, ak ste fanuskovia.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Moonlight | pát úno 11, 2011 11:19 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Reklama na LG optimus-slabe avsak trapne:-)
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar Metalgirl | sob úno 12, 2011 12:19 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Pockejte az dostanou pokutu za kopirovani transformers :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

ls8 | sob úno 12, 2011 9:58 am

[Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Fanuš píše:ls8: Notifikace, synchronizace s mobilem, opravdovej multitasking.


Notifikace - souhlasim, ty ma WebOS lepsi. Ale to urcite neni zakladni parametr, podle ktereho bych vybiral zarizeni.

Synchronizace - me se uz ted iPad synchronizuje s iPhonem. Pres ucet na Googlu se mi synchronizuje kalendar, poznamky, maily, dokumenty mam na vlastnim WebDAV serveru. Nevidel jsem to video HP cele, jak presne to u nich funguje? A umi to synchronizovat zase jenom s WebOS telefonem, nebo s jakymkoliv?

Multitasking - vec nazoru, zatim jsem nezjistil, v cem by me iOS multitasking omezoval.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Fanuš | sob úno 12, 2011 12:00 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

A nestava se ti, ze kdyz ti prijde novej email tak mas o nem notifikaci jak na iPhonu tak i na iPadu? Email si prectes, ale druhy pristroj te na ten samy email stale upozornuje... :) Je to malickost, ja vim.
V HP je navic ta integrace v tom, ze si muzes nechat presmerovat veskerou komunikaci, SMSky, emaily, nejspis i telefonaty z webOS telefonu do TouchPada. Neco podobnyho jako bude mit RIM Playbook a Blackberry. Tady na foru to moc lidi nezaujme a nevyuzije to chapu :) .

Ten multitasking v iOS zarizeni ma tu slabinu, ze ho musi podporovat dana aplikace. Stavalo se mi treba s aplikacema (napr. iFile ze Cydie, iFiles, Read It Later, Reeder,...) ze jsem s nimi pracoval - stahoval, uploadoval, apod. a shodil jsem je do MT abych udelal jinou vec. A pokud to aplikace nema naprogramovany, tak stahovani/upload se jednoduse zastavi. WebOS ma "skutecnej" multitasking, kdy dana aplikace bezi, dokud ji nevypnes, takze nejake stopnuti uploadu/downloadu/whatever nehrozi. Tohle mi momentalne na iOS resi Backgrounder :) Dalsi malickost o osobnich preferencich, v tom s tebou souhlasim.
 

Sven | ned úno 13, 2011 11:40 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Konkurencia to začína celé zakopávať cenami.
Motorla Xoom 799 dolárov
HP TouchPad 699 dolárov
Ide samozrejme o ešte nepotvrdené ceny, ale informácie idú zo screenov dodávateľských progamov, čiže dá sa od toho odraziť.
iPad 2 32GB 3G white
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
pon bře 24, 2008 9:34 am

Fanuš | ned úno 13, 2011 1:27 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Ty kravo. Tak BestBuy oznamil, ze 17.2. bude k dispozici predobjednavka Motoroly Xoom... a cena bude... $1,199!

edit: zpresneni a link: http://www.bestbuy.com/site/Computers-P ... 3400050016
Naposledy upravil Fanuš dne ned úno 13, 2011 4:14 pm, celkově upraveno 2
 

Uživatelský avatar rony | ned úno 13, 2011 2:04 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Tym chcem popriat vsetkym, ktori propagovali vec, ktora este nebola v predaji :-) nabuduce s oslavnymi recami treba pockat az do okamihu skutocneho predaja a aj to este by som pockal na neskreslene priame reporty tych, ktori neziskavaju "skusenosti" z jpegov, firemnych oslavnych popisov a tabulkovych udajov :)

Ono, na cene nezalezi, ak to naozaj chces :-) lenze teraz vsetci, ktori krutia nosom nad iPadom musia znovu pouzivat "ja si pockam na XY" :-) pretoze ani to, co posledne tyzdne/mesiace propagovali si... nekupia :-)

Nechcem byt skodoradostny, no stale sa mi javi ako problem fakt, ze zjavne niekolko desiatok pokusov a STALE nic poriadne neprichadza. Nic take, kde by si to kupili SAMI od seba aj ludia, ktori nie su zrovna IT maniaci.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dodulo | pon úno 14, 2011 9:29 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Samsung galaxy tab II, som zvedavy aku cenu zabiju :P, ale ziadne USB, ziadna citacka kariet ;P a neviem co este tak iPadu podla niektorych chyba
http://www.redmondpie.com/samsung-galax ... -on-video/
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

r.a.c.e.k | pon úno 14, 2011 10:14 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Samsung galaxy tab II zabili tim co pises ze mu chybi. Nevim jak a cim chteji dohanet iPad, kdyz ne tim co mu chybi + snad v daleke budoucnosti AndroidMarketem a sluzbama. Jsem zklamanej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

Uživatelský avatar House_MD | pon úno 14, 2011 11:00 am

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

GT II zabili pro mě tím, že je 16:9... To se bude na nic držet a i ty webový stránky budou nic moc...
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

r.a.c.e.k | pon úno 14, 2011 2:08 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Tohle taky vypadalo slibne, ale slaba vydrz a male rozliseni 7 palcoveho displaye a horsi jas. Skoda :sing:

http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=5115
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

Uživatelský avatar rony | pon úno 14, 2011 2:16 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

House_MD píše:GT II zabili pro mě tím, že je 16:9... To se bude na nic držet a i ty webový stránky budou nic moc...


s tymto jedinym suhlasim. Vacsinou sa da teoretizovat o nutnosti vselijakych USB portov a podobne ale sirokouhla obrazovka z tabletu urobi nemotorne padlo. prechod na Android 3.0 bude mozno lepsi ale NIKTO ho este realne neodskusal.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

gulii | pon úno 14, 2011 2:21 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Bože, teď jsem viděl, jak ten android 3.0 funguje na Xoomu... :thumb_down: 3x tápat na jednu ikonku a nic se nespustí...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 413
Registrován:
sob pro 26, 2009 4:26 pm

Uživatelský avatar rony | pon úno 14, 2011 2:39 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

to moze byt aj rozrusenim cloveka, ktory to ma prvykrat v ruke. este by som to netopil :-) ja som potreboval na Galaxy Tab niekolko tyzdnov aby som povedal verdikt.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

gulii | pon úno 14, 2011 3:21 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Tak samozřejmě to celé nezatracuji, ale po pravdě řečeno jsem byl zprvu nadšený při ohlášení nových tabletů s A 3.0... Ale po shlédnutí videí mě to najednou všechno přešlo a opět se koukám na svůj iPad jako na to "pro mne nejlepší"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 413
Registrován:
sob pro 26, 2009 4:26 pm

Uživatelský avatar rony | pon úno 14, 2011 3:26 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

ja mam podobne pocity, nekvalifikujem ich ako vseobecny zaver, urcite by sa nasli ludia, ktori by ocenili iny dizajn tabletu ale zrejme vela moznosti nemaju, asi aj preto, ze ich argumentom je cena a vsetky existujuce aj ohlasovane tablety "nepodliezli".
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ls8 | pon úno 14, 2011 4:33 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

LG Optimus Pad priced at ?999 in Germany
http://www.engadget.com/2011/02/14/lg-o ... n-germany/

Fakt si vyrobci mysli, ze za takovehle ceny ty svoje "iPad killery" prodaji?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar House_MD | pon úno 14, 2011 4:35 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

No, a Galaxy tab bude tak za 25k kč, protože 7'' stál 18 :rotfl:
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Uživatelský avatar rony | pon úno 14, 2011 6:52 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

to si myslia ti, ktori vyrobcov nahuckali, ze to musi mat to ci ono a cely koncept "vsetkotovie" tym utopili cenou.

Android je fajn platforma ale vyrobca hardwaru je rukojemnik googlu.

moj nazor je, ze bud google pritvrdi a zacne ist tvrdo po poskytovani sluzieb "vseho druhu" a potom to zacne mat zmysel, alebo sa vyrobcovia "spiknu" spravia nejake svoje predajne kanaly pre Android, ktorymi ovladnu platformu. Ale musia sa spojit 2-3 najvacsi - Samsung, Motorola, mozno HTC. Kludne nech si vytvoria nejaku spolocnu firmu na content.

a nech nenechaju do seba hucat blbcov, ktori "nutnenutne" musia mat v tom kazdu skratku, ktoru najdem na internete. Ma to mat zmysel, ak sa to tam prida. A nech do nich hucia ti, ktori im pristroj skutocne zaplatia :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

r.a.c.e.k | úte úno 15, 2011 2:40 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Tak jak sleduju deni posledni dny a ted od nedele novinky z Barcelony, tak jsem cim dal zklamanejsi a opet s nadeji cekam az se obevi dalsi varka Adam od Nation Ink. Registroval jsem se a budu cekat :) Za tyhle ceny to je dobry stroj a komunika okolo se rozrusta. Myslim ze podpora bude lepsi nez od velkych firem.

Tady jsou ceny ktere me prisly vcera do emailu po registraci.

USD 375.33 / INR 18916 LCD Wi-fi only
USD 425.33 / INR 21416 LCD Wi-fi + 3G (UMTS 850 / 1900 MHz)
USD 425.33 / INR 21416 LCD Wi-fi + 3G (UMTS 900 / 2100 MHz)

USD 499.45 / INR 25122 PixelQi Wi-fi only
USD 549.99 / INR 27649 PixelQi Wi-fi + 3G (UMTS 850 / 1900 MHz)
USD 549.99 / INR 27649 PixelQi Wi-fi + 3G (UMTS 900 / 2100 MHz)
We charge a flat shipping fee of USD 50 / INR 2350 for your order.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

Fanuš | úte úno 15, 2011 8:37 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Ten tablet je skvelej, ale cena za ten PixelQi disple nepatri zrovna mezi nejlakavejsi...
 

r.a.c.e.k | úte úno 15, 2011 9:00 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

No prave ze i s PixelQi je to nejspis nejlevnejsi pouzitelny tablet.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

Fanuš | úte úno 15, 2011 9:10 pm

Re: [Konkurence pro iPad] WePad, Google, Galaxy Tab a další

Jeste Archos. A iPad :)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé