[Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

vlastr | pát pro 02, 2011 11:03 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

no viem ze to nie je aukcny portal. ide skor o to ci su tam kvalitne veci aj za dobru cenu. je mi jasne ze su tam vsetko veci z ciny a podobne a je tomu tak aj na ebayi ale kedze nakupujem len od top rated sellerov tak sa tak nejak neobavam ze mi poslu uplny smejd... narozdiel od dx o ktorom som toho tiez dost nacital a nie vzdy vsetko bolo zrovna pozitivne...
iPad 2 16GB Wi-Fi White JB Evasi0n 6.1
Iphone 5 16GB Black 6.0.2
Host
Host
 
Příspěvky: 18
Registrován:
stř srp 24, 2011 10:33 am

Uživatelský avatar rony | sob pro 03, 2011 12:22 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Ale ty si zacal o doveryhodnosti predajcov, takze ti len pripominame, ze to nie je aukcny portal.

Skrytý text (Ctrl-A)

Na eBay mas take iste riziko, ze ti predaju blbost a tiez musis byt obozretnejsi. DX je eshop s cinskym tovarom, eBay predava horedole ten isty sortiment ale tak, ze predajcovia s tym istym sortimentom ako ma DX ho predavaju cez eBay. Ziadny velky rozdiel, zalezi na tebe, v com sa lepsie orientujes. Ale ak som si isty tym, ze eBay predajca ponuka tu istu vec ako vidim na DX, tak vyberiem to, kde je lacnejsia. DX ma VZDY free shipping.

ano na DX su kvalitne veci a za nizku cenu. Priklad: kable vseho druhu. Ja tam kupujem prepojovacie kable pre iPhone/iPad. Su prakticky identicke s originalom, len su za 1/10 ceny originalu. Kupujem tam docky pre iPhone, original stoji 50 eur, tu ho kupis za 5 dolarov. Takze sa mi stalo, ze som kupil 4 docky, tri nefungovali, jeden ano. A stale som voci originalu v pluse. Taky je system.

ak iba hladas originalne veci (cover, ktory nie je od Apple ale nie je to cinsky nepodarok) ale nie od vyrobcu z jeho eshopu, tak ti asi neporadime, je to vec hladania po eBay a po bazaroch. Nevenujeme sa totiz prieskumu bazaroveho a aukcneho trhu s doplnkami. :-) a mas malu sancu, ze sa tu najde niekto s identickym zaujmom o presne tie iste obaly na iPad. Mozeme ti radit len v otazke tipov na nejake obaly, no otazku ich ziskania si musis vyriesit sam. Je mi to velmi luto, no naozaj to asi nepojde ;-) asi aj preto, ze ty chces na tej istej veci usetrit nejake peniaze, takze chces, aby ten rozdiel sme investovali vlastne my svojim casom, hladanim a ak motyka vystreli konkretnym tipom. :-) lenze tu zlavu si musis najst sam :-) alebo ak si netrpezlivy kupit to tam, kde to maju a povedzme za "vyssiu" cenu, aj ked ja osobne to chapem za cenu stanovenu vyrobcom, ktory za ten obal chce taku sumu. Chapem, ze chces vsetko este lacnejsie ako to co chce za to vyrobca :-)


MODERÁTOR RONY POZNAMENÁVÁ:

A koniec debaty o DX a eBay. Sme vo vlakne o prislusenstve pre iPad. Takze bavme sa uz iba o nom.


Pozri si tie VAJA cases, su spickove a su k dostaniu aj na eBay a ich napodobeniny su na DX. Co si vyberies je na tebe :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

vlastr | sob pro 03, 2011 2:47 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

prepacte pani stale som tu novy a pravdou je, ze som zabrdol do temy, ktora nie je predmetom tejto diskusie. takze sorry. ukoncim debatu tym, ze som nasiel na ceskom eshope hladany obal v prepocte za 35 eur s postou za 40. sice to musim dat poslat na kamarata, ktory v cesku byva, ale usetrim minimalne 10 ecok a bude to aspon s 2 rocnou zarukou a aj zarukou toho, ze to bude na 99% original znacky PURO.
iPad 2 16GB Wi-Fi White JB Evasi0n 6.1
Iphone 5 16GB Black 6.0.2
Host
Host
 
Příspěvky: 18
Registrován:
stř srp 24, 2011 10:33 am

Uživatelský avatar matouch350 | ned pro 04, 2011 10:10 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Zdravim, chci se zeptat lidi co mají iPad 2 se Smart Coverem. Jak chráníte zadní část iPadu? Smart Cover je opravdu perfektni, nicméně mam velké obavy o zadní část iPadu. Uvažoval jsem o nějaké folii na zadní. Můžete nějakou doporučit? Případně jiný způsob ochrany. Diky :)
iPhone 5S 32 GB, iOS 8.2
MacBook Pro Retina 13" Late 2013, 8GB RAM, Yosemite 10.10 GM
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 573
Registrován:
pát dub 09, 2010 5:52 pm
Bydliště: Kutná Hora

Uživatelský avatar rony | ned pro 04, 2011 10:47 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

puzdier je na trhu milion :-) takze ak mas pocit, kup si. podla mna nie je zla samolepka na zadnu cast, nie folia. prestane ta bavit das prec. ja osobne mam tasku a smartcover ale nevlacim ho nikde. obcas ale luskam dx aj ebay a pozeram na tie kvanta obalov :-)

uz som vyssie spominal, vaja cases, to je vec, ktoru si zelaj ako darcek :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar SteveJSF | ned pro 04, 2011 11:44 pm

[Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Hm, dobry tip. :-) Vidim to poprve a celkem se mi libi Leather Agenda a Libretto LE, jen v nich tezko hledam nejaky rozdil. Ale vypada to dost dobre. Da se to sehnat u nas?
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Picco | úte pro 13, 2011 7:14 pm

Kensington Key Folio pre Ipad 2

Zdravim, ma niekto skusenost ako prepinat klavesnicu (CZ/US/SK) na Key Folio ? Na sw klavesnici sa to prepina dlhsim podrzanim znaku 'zemegula'. Na Key Folio su znaky "control, alt option, a command", ktore nie su nikde vysvetlene ako ich pouzit. :Search:
Ipad 2 64GB/3G fw. 6.1 JB Evasi0n
Ipad Mini 64GB/3G fw. 6.0.2 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
úte zář 02, 2008 7:52 pm
Bydliště: Bratislava

Kulda_on_mac | pát pro 23, 2011 4:43 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Zdravím, chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s Elgato EyeTV Mobile, TV tuner pro DVB-T s dock konektorem / http://www.qstore.cz/eshop/elgato-eyetv ... 32188.html ) nebo lépe s Elgato Tivizen, přenosný TV tuner pro DVB-T s Wi-Fi ( http://www.qstore.cz/eshop/elgato-tiviz ... 30592.html ) .. zvažuji koupi , hodně cestuju po čr a právě tv v dobré kvalitě bez netu by se mi šikla :-) ..díky
Ipad 3 32GB 3G Black , Iphone 5 16Gb, Macbook Pro 15" /Core i 7,8gb ddr3 ,240GB SSD ..../
Host
Host
 
Příspěvky: 18
Registrován:
stř říj 13, 2010 6:57 pm

Uživatelský avatar DeMaio | pát pro 23, 2011 6:50 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Vyzerá to dobre.. tu som našiel dáky popis..

Elgato EyeTV Mobile - DVB-T TV tuner pro iPad 2 (video)
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 344
Registrován:
čtv led 22, 2009 12:55 am
Bydliště: Banská Bystrica

jarjarbinks | sob pro 24, 2011 11:57 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

matouch350 píše:Zdravim, chci se zeptat lidi co mají iPad 2 se Smart Coverem. Jak chráníte zadní část iPadu? Smart Cover je opravdu perfektni, nicméně mam velké obavy o zadní část iPadu. Uvažoval jsem o nějaké folii na zadní. Můžete nějakou doporučit? Případně jiný způsob ochrany. Diky :)



http://www.idamericany.com/index.php?di ... t_id=29799

já koupit na zadní stranu pouzdro ID America Cushi Stripe , je to takové gumové, dobře se to drží. Objenal jsem přímo na webu výrobce, poštovné dělalo 7$.
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
stř pro 23, 2009 11:59 am

Kuliss9 | ned led 01, 2012 6:33 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

http://www.muj-ipad.cz/60beat-gamepad-o ... ouch-video
Taková první zajímavá vlaštovka, ale já stále nějak doufám ve vydání 24. února 2012 iPad 3 a společně s ním originál apple gamepad
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 151
Registrován:
stř bře 19, 2008 3:17 pm


Pave | pát led 13, 2012 9:14 am

Re: iPad 2 a Smart cover

Pave píše:Uvažuji o Smart cover, ale na zahraničních fórech jsou lidé, kterým tento obal poškrábal iPad v místech, kde se "přicvakává". Mohu zdejší uživatele, kteří používají zmíněnou kombinaci poprosit o vyvrácení či potvrzení tohoto problému?
Děkuji.


Tak jsem to nakonec vyřešil oblepením kontaktních stran, tj kde dosedá hliník na hliník, průhlednou izolepou. Není to vidět a iPad se mi neustálým používáním SmartCoveru nepoškrábe.

Mám ovšem další dotaz. Jak o svůj idálně kožený SmartCover pečujete. Po čase nošení je na té kůži vidět mastnosta apod. Jenže čistit kůži vodou asi není dobré, když bobtná. A cpát na to nějaké přípravky na boty asi také nebude to pravé, když to pak pouší. :twisted: Světový problém
Děkuji za odpověd.
 

vitaminc | pát led 13, 2012 11:02 am

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

mám smart cover neoriginál kupovaný na ebay a na poškrávání ipad netrpí.Ani nejak o něj nepečuji, nenosím ho ani v nějakém pouzdru, prostě to hodím do batohu a naprosto v pohodě. Jediné co jsem koupil průhledná plastová záda které fungují se smart cover a je to super mě se to i líp drží v ruce
 

smoldik | pát led 13, 2012 2:30 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Já bych si představoval k iPadu nějakou elegantní tašku přes rameno, kam se vejde iPad, pití, sešit, peněženka, psací potřeby, klíče a nějaké ty doklady. Ale chci aby taška měla samostatnou a vyztuženou kapsu jen pro iPad. A pak právě zbytek kapsiček na ostatní věci. Nemá někdo nějakej tip? Cenově tak kolem těch 1000Kč. Koukal jsem po českých e-shopech a nic mě teda nezaujalo. Představoval bych si to asi takhle.
http://www.amazon.co.uk/TROOP-CANVAS-ME ... 37&sr=8-58
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1082
Registrován:
ned čer 21, 2009 7:10 pm

Pindo | pát led 13, 2012 3:14 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Tiez nieco take hladam. Samostatny priestor pre ipad a dalsii priestor pre rozmer aspon A4 a na dajmetomu doklady. Hladal som aj nieco pre male notebooky ako macbook air ale nenasiel som na Slovensku nic. Ak ma niekto niaky ty, bol by som rad. Dakujem.
Host
Host
 
Příspěvky: 70
Registrován:
ned dub 11, 2010 1:57 pm

Uživatelský avatar DD_ | pát led 13, 2012 4:06 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

No ja mam tuhle:
http://www.alza.cz/golla-delta-11-6-cerna-g-bag-d231341.htm a jsem s ni celkem spokojenej. Neni na zadne velke kramy ale klice tuzky ipad pripadne nejakej blok se tam vejde.
Ja v tom teda obcas nosim i Mac Air 11.6 ten se tam vejde uplne tesne ale taky vejde.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1321
Registrován:
čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Uživatelský avatar rony | pát led 13, 2012 6:56 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

delta alebo tarif, moc miesta v nej nie je, asi v nej neprenesies svacinu a flasku vody ale na bordel k ipadu a telefonu doklady penazenku bohate. je silne polstrovana

zmesti sa air do nej aj s ipadom? air dopredu, ipad do extra oddielu...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar insoul | sob led 14, 2012 5:16 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

to kulda :

tivizen som kupil pred dvoma dnami a som s nim maximalne spokojny, vyhoda je moznost pouzitia na iphone ipad aj mac ... jedinou nevyhodou je stale prepinanie wifi takze ked pozeras tv nejde internet. zatial mi to nevadi uvidime casom
apple Iphone 5 , 32gb 7.1.2
apple ipad air 16gb 4g 7.1.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 161
Registrován:
ned led 20, 2008 2:13 pm
Bydliště: ako kedy :)

Uživatelský avatar DD_ | ned led 15, 2012 11:38 am

[Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

To rony: Tedka jsem to testoval a vejde se tam Air i s iPadem v pohode.

DD
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1321
Registrován:
čtv srp 12, 2010 12:48 pm

kamen911 | pát led 20, 2012 12:11 am

Re: Nabíjení z USB - AI CHARGER

Chtěl bych upozornit, že při používání tohoto softwaru můžete mít problém, pokud chcete dostat vaše apple zařízení do DFU modu. Dnes jsem se hodinu snažil dostat svůj iPod do DFU (kvůli JB) a povedlo se mi to, až po odinstalování téhle ASUSácké utilitky. Podle příspěvků na zahraničních forech, rozhodně nejsem jediný, kdo s tím měl problém.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
pát srp 29, 2008 9:33 pm
Bydliště: Jablonec

niky79 | pát led 20, 2012 6:32 am

Nabíjení z USB - AI CHARGER

Lion/lipol baterie se bežné nabíjehi proudem 1C a často i více. Ničemu to nevadí. Jsou to sice modelarske baterie, ale porad je to ta stejna technologie.
 

ji59k | úte led 31, 2012 4:37 pm

iPad 1 Smartcover

Ahoj, nasel jsem doopravdy peknou upravu iPadu 1 pro smartcover.

Jak to vypada je videt zde: http://www.therussiansusedapencil.com/p ... d-1-update

Nemel by nekdo zajem si to koupit? Je to i celkem levne, az na postovne.

Cenovy to vyjde na:
$4.50 - "lista"
$2.60 - magnety
= 140Kc
+ postovne dohromady $30.

Kdyby se nekdo nasel, kdo by to chtel, at mi napise, ve vice lidech by se postovne uz dalo prijmout :D
 

Uživatelský avatar Digiman2 | čtv úno 02, 2012 4:44 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Dnes mi z UK dorazil obal "Yoobao Leather iPad 2 iSlim Case Black" a muzu rict, ze je to absolutni spicka mezi tim, v cem jsem mel doposud svuj iPad 2 obleceny. Je to decentni, velmi tenke a luxusne vypadajici pouzdro. Pouzite materialy jsou velmi kvalitni, stejne jako celkove zpracovani celeho pouzdra. Zakoupeno na Ebay.com primo od prodejce, viz. odkaz nize. Opravdu doporucuju. :good:

http://www.maikai.co.uk/en/yoobao-leather-ipad-2-slim-case-black.html

Odeslano z iPadu
iMac 27" 2.8GHz QuadCore Intel Core i7 | iPhone 2G 16GB 3.1.2 JB+UL | iPhone 3GS 32GB Black 5.1.1 JB | iPhone 4 32GB Black 6.1 JB | iPad 2 64GB GSM Black 6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
úte bře 25, 2008 6:56 am
Bydliště: Bělá pod Bezdězem

logr | úte úno 28, 2012 2:28 pm

Re: drzak na zed Ipad 2

ja mam ten loxone drzak doma a sem s nim spokojenej. Mel sem i jejich drzak na ipad 1 - ten mel jeste takovej ram kolem dokola, ale byl taky ok. Dvojka vsak doznala docela dost zlepseni, je mensi a i presto v nem ipad drzi i horizontalni poloze velice pekne... nikde neni zadna vule, nemuze se stat, ze by vypadl...

drzak je vseobecne vynikajicic vec... dal sem ho zene na linku a taky ho mam v koupelne pred vanou :-)
 

jonas.hajek | pon bře 05, 2012 7:45 pm

VirtualDJ remote USB

Zdravím,
lze nějak spojit VirtualDJ remote pro iPad s Macem přes USB? Třeba nějak z cydie stáhnout USB tethering a spojit to tak?
Přes WiFi je to docela nepřesný a k ničemu.
Díky.
 

Uživatelský avatar miro1309 | sob bře 10, 2012 10:30 am

Externá klávesnica iPad 2

Čo by ste povedali na túto klávesnicu? Funguje zároveň aj ako kryt. Potrebujem písať 10timi a na SW klávesnici to nejde. Máte niekto nejaké skúsenosti?
http://www.nay.sk/logitech-keyboard-case-for-ipad2/d-301047-c-2081/


Sent from iPhone
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 477
Registrován:
ned led 25, 2009 5:10 pm
Bydliště: Žilina

PeppoM3 | pon bře 12, 2012 11:09 pm

Re: Externá klávesnica iPad 2

Ak nepotrebus kryt nieje lepsia origo apple klavesnica?? Ta hlinikova neni ani velka ani taka draha...
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 207
Registrován:
úte zář 07, 2010 10:47 am
Bydliště: 90027

Uživatelský avatar rony | pon bře 12, 2012 11:19 pm

Re: Externá klávesnica iPad 2

ja mam tiez apple bt kb a mam ju k pocitacu a ked idem prec na dlhsie, zoberiem ju so sebou. aspon mam vzdy na pisanie tu istu a nemusim nadavat pri pisani, ze je nieco inde :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar miro1309 | úte bře 13, 2012 3:43 pm

Re: Externá klávesnica iPad 2

Chcel som hlavne, aby iPad bol v stojatej polohe, ako dispaly, hlavne na prednášky v škole, doteraz som bol zvyknutý na netbooku písať, ale vadí mi, aký je pomalý. Už predtým som mal iPad, ale nemožnosť písať desiatimi ma odradila. No teraz, po tom, ako trpím neskutočnú pomalosť Intel Atomu a nechal som sa zlákať HW klávesnicou, tak to ľutujem. Mal som zostať pri iPade, radšej budem písať dvoma prstami dve hodiny, ako netbook. Rozmýšľam, ako ho zlepšiť tak, aby som ho mohol postaviť a písať. Mal som ho s Apple klávesnicou, ale bolo to zle prenosné. Najradšej by som nejaké púzdro s nesilikónovou klávesnicou, nech je to hlavne ľahké a mobilné.
Apple klávesnica je v skutku luxusná :) ale na stále prenášanie to nie je ktoviečo.
Ďakujem za odpovede.
Naposledy upravil miro1309 dne úte bře 13, 2012 3:46 pm, celkově upraveno 1
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 477
Registrován:
ned led 25, 2009 5:10 pm
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar rony | úte bře 13, 2012 3:46 pm

Re: Externá klávesnica iPad 2

no na pisanie na kolenach to nie je. avsak hocijaky hlupy stojan, stol, stolicka a frcis. nejdem presvedcovat. Mne Apple BT KB usetrila peniaze na DALSIU klavesnicu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

stuger | úte bře 13, 2012 4:36 pm

Re: Externá klávesnica iPad 2

Moj znamy ma tuto klavesu od logitechu

http://alian.info/2011/05/klavesnica-logitech-pre-ipad/

Skusal som ju je velmi dobra a velkost tiez vyhovuje, velke plus tam mas ze obal klavesnice mozes pouzit ako stojan.
Zaujimala by ma jedna vec na ktoru som neprisiel, klavesnica tam ma rozne skratky, home button, play atd. Ale vobec netusim ako by som mohol odoslat spravu ktoru pisem, ked stalcim enter alebo ctrl plus enter tak ma len posunie o riadok dolu, je to vobec mozne volako odoslat?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 76
Registrován:
stř led 23, 2008 10:52 pm
Bydliště: Nottingham, UK

Uživatelský avatar gnoma | čtv bře 15, 2012 12:00 am

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

dnes dorazilo je trochu extravagantne a cena je dost vysoka ale ako sa hovori ked musis tak musis...nelutujem a kedze ho mam aj na iphone pekne im to ladi :D doteraz som pouzival len neoprenove futro

http://www.mzone.sk/ine-doplnky-pre-ipad-bookbook-ipad-1-2-classic-brown-2015
iphone 4 black 16GB 6.1
Ipad 2 black 16GB 6.1
MacBook Pro 13" Core i5 2.4GHz
iphone 5 black 16GB 6.1

Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
sob dub 16, 2011 1:53 am

Maario | sob bře 17, 2012 10:28 pm

Nefunkční dobíjení u dokovací stanice philips DS8550 - iPad3

Chci se zeptat, v pátek jsem zakoupil v DE nový iPad(3) a dnes jsem zjistil, že moje dokovací stanice neumí dobíjet nový ipad :( - dle specifikací výrobce od philipsu - dokovací stanice neumí dobíjet ani 2. generaci - lze tohle nějak obejít bez jailbreakeu?

Dále bych se rád zeptal jak dlouho se Vám dobijí iPady 2. generace ve standardní nabíječce? už jej mám několik hodin na nabíječce a stále není dobit :(, i když je fakt, že jsem si s iPadem hrál, přesto to dobíjení je nějaké dlouhé :(. Můj původní starej iPad 1. generace se dobíjí mnohem rychleji.

Děkuji za odpověď
 

Uživatelský avatar Freaders | ned bře 18, 2012 10:20 am

Re: Nefunkční dobíjení u dokovací stanice philips DS8550 - i

iPad 3 má kvůli vysokému odběru (4 jádrová grafika) mnohem větší baterii takže je přirozené že se nabíjí déle

Jen pro představu abys viděl kolik zabíra baterie v iPadu 3 http://dotekomanie.blog.mobilmania.cz/f ... p62cth.jpg

a takhle u iPadu 1 http://www.blogcdn.com/www.engadget.com ... ppw2m5.jpg
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2588
Registrován:
pát lis 06, 2009 4:31 pm
Bydliště: Děčín

niky79 | ned bře 18, 2012 10:30 am

Re: Nefunkční dobíjení u dokovací stanice philips DS8550 - i

Baterie oproti ipadu 2 neni o moc vetsi, rozmerove. Ale ma mnohem vetsi kapacitu 42,5 wh mam pocit.
 

Maario | ned bře 18, 2012 1:03 pm

Re: Nefunkční dobíjení u dokovací stanice philips DS8550 - i

Moc děkuji za vysvětlení.
Hold si budu muset na 6 i více hodinové nabíjení zvyknout :( . Jinak jsem teď zjistil, že i když ten dock píše, že nenabíjí tak nabíjí - ale za cca 1,5 hodiny 11% což je fakt skvělý :( .
Neexistuje nějaká rychlo nabíječka?
 

Uživatelský avatar styxx | pát bře 23, 2012 3:49 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Poněkud dražší, ale podle mě skvělý doplňek k Smart Coveru. Podobný skin už mám na iPhonu 4 a nemůžu si ho vynachválit. Na dotek příjemný a barvu si každý zvolí podle stylu.

Obrázek

http://www.icarbons.com/collections/new ... rbon-fiber
Obrázek iPhone 4
Obrázek iPad 3rd generation

Supermac.cz - Tipy a návody pro iPhone, iPad a Mac OS X
Twitter - Informační kanál SuperMac.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 144
Registrován:
sob srp 23, 2008 3:45 pm

Uživatelský avatar McJobs | pát bře 23, 2012 4:38 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Ten iCarbon tiez odporucam. Mal som ho na iPade 2 3/4 roka, a vzdy bol ako novy. Material vyborny, na chlp vsetko vyrezane, v rukach sa drzi lepsie ako cisty hlinik.
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 529
Registrován:
úte zář 30, 2008 12:58 pm

Raksak | úte bře 27, 2012 1:35 pm

Re: [Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 0476_n.jpg

prečo je ten iPad taký hranatý? to je púzdro? Ak áno, aké?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé