[Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Uživatelský avatar balda88 | pon kvě 10, 2010 7:35 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

taky mám to pouzdro co má rony, ale dnes jsem si objednal origo obal od Applu tak jsem na to zvědav
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 371
Registrován:
ned srp 24, 2008 10:23 am
Bydliště: Benešov

Juramac | čtv kvě 13, 2010 5:02 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

to pekne kozene Grifin pouzdro uz maji i zde v cesku v iStyle a neni ani tak drahe :)
http://www.istylecz.cz/webshop/ipad/gri ... sport.html


Balda88 - original pouzdro jsem dostal ze statu spolecne s druhym iPadem a uprimne, docela mne zklamalo. Plast, zadna kuze, nijak pevne, takove "chrastitko" s jablkem. Nastesti jsem ho prodal obratem i s iPadem.... Pro sebe bych si ho urcite uz neporidil. Ale je to samozrejme vec vkusu, ma zena si koupila horsi silikonovou hruzu :-)
 

Uživatelský avatar ygy | čtv kvě 13, 2010 5:13 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

juramec to púzdro som bol pozerať aj ja ale vadil mi že keď je púzdr nasadené tak sa nijako nedá dostať k tlačítku na screen rotation lock a takisto je sťažený prístup k tlačítkam na ovládanie hlasitosti ...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

thera | čtv kvě 13, 2010 5:16 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

nenechám dopustit na pouzdra CRUMPLER The Gimp, mám odzkoušeno z macbooků, neoprenové, perfektně zpracované, se zipem, lehké, kolem 500,- max. 900,-
australská firma, počítám, že až tam uvedou iPad, udělají pouzdro přesně na něj.
je jasné, že tento typ pouzder-vaků nemusí někomu vyhovovat. mě zase přijdou ty "koženkové" "knihy", že se nějak k ipadu nehodí...
Host
Host
 
Příspěvky: 104
Registrován:
stř pro 05, 2007 7:27 pm

Uživatelský avatar ygy | čtv kvě 13, 2010 5:26 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

na macbook mám samozrejme aj ja neoprénové púzdro gimp ale to funguje tak že prídem do miestnosti kde mám pracovať , vyberiem macbok z púzdra a do púzdra ho pchám až keď odchádzam ale u ipadu je to tak , že ho nepoužívam stále na jednom mieste ale pohybujem sa po celom dome , kancelárií škole,.. a tak potrebujem aby mal stálu ochranu , a dávať na tak luxusne vyzerajúci stroj gumenný obal mi príde hriech , a tá koža tomu fakt sekne :wink:
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

thera | čtv kvě 13, 2010 5:31 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

jo, jo pravda, čas ukáže, jak se ten pristroj bude pouzivat, jestli spis jako notebook (superpouzdro) nebo mobil (žádné pouzdro), asi to bude mezi.
já se zase rád dotýkám hliníkových věcí bez obalu (pozn.: nejsem úchyl...:-))
Host
Host
 
Příspěvky: 104
Registrován:
stř pro 05, 2007 7:27 pm

Juramac | čtv kvě 13, 2010 5:34 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

ygy píše:juramec to púzdro som bol pozerať aj ja ale vadil mi že keď je púzdr nasadené tak sa nijako nedá dostať k tlačítku na screen rotation lock a takisto je sťažený prístup k tlačítkam na ovládanie hlasitosti ...


No,ale ja to stejne neresim, iPad ma ma zena, ktera si poridila ruzovou hruzu se srdickem, ale pokud bych volil ja, pak by mi to ten "ztizeny" pristup k tlacitkam hlasitosti asi moc nevadil. Osobne, pokud bych si nekde v letadle poustel nejakou muziku a nebo filmy, tak tam vrazim stejne sluchatka. A rotation lock bych asi nepouzil nikdy..... Ale je to skutecne velmi individualni. V kazdem pripade se me osobne , ciste individualne, z toho, co jsem zatim videl, ten kozeny Griffin libi nejvice :)
 

Uživatelský avatar rony | ned kvě 16, 2010 8:20 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Tak uz sa zacina blyskat na lepsie casy s puzdrami. Anglicka Proporta ma uz portfolio puzdier:

http://www.proporta.com/F02/PPF02P05.ph ... t_mode=cat

Z tych "zasuvacich" ala "pouzivaj ma v puzdre" je podla mna najpraktickejsie toto:
http://www.proporta.com/F02/PPF02P05.ph ... t_mode=des
hlavne nema okolo obrazovky hruby kozeny ramik, takze sa nebude pliest prstom do cesty.

Dobre vyzera aj toto (aj ked vaja vyzeraju radovo lepsie)
http://www.proporta.com/F02/PPF02P05.ph ... t_mode=des

a nakoniec, proporta vysla s celym programom puzdier s dovetkom "eco" :)

http://www.proporta.com/smart/home

vyhodou je, ze ide o EU, takze postovne nizsie :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar balda88 | pon kvě 17, 2010 4:40 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Me dnes prisel origo obal od Applu, neprijde mi tak hrozny jak pise petrxxl. Ted iPad vypada docela bytelne v tom pouzdru.
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 371
Registrován:
ned srp 24, 2008 10:23 am
Bydliště: Benešov

Uživatelský avatar rony | pon kvě 17, 2010 4:48 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

mal si prihodit vlastnu fotku :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Juramac | pon kvě 17, 2010 5:06 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Ja osobne jsem byl tim originalem docela zklamany. Je to takova plastova "guma" tvarici se, jako kuze, ale zadny zazrak. Takze sel do sveta spolecne s druhym iPadem . Osobne se mi stale nejvice libi ten kozeny Griffin, co ukazuje whisky96 a ktery je uz tady v cesku k mani za docela prijatelnych 860,- czk vcetne DPH. Ale je to samozrejme otazka vkusu a ten je vzdy individualni. A navic, ja uz to neresim a ani v dohledne dobe resit nebudu, druhy iPad , tentokrat pro sebe , neplanuji a ani o nem neuvazuji. Vice se tesim na novy iPhone a k nemu zase koupim pekny osvedceny kozeny flip obal od beyzacases. :) I kdyz jsou pomerne drahe.
Naposledy upravil Juramac dne pon kvě 17, 2010 5:20 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar balda88 | pon kvě 17, 2010 5:16 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

mě se právě líbí, že je to jakoby takové pogumované, ale určitě věc vkusu
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 371
Registrován:
ned srp 24, 2008 10:23 am
Bydliště: Benešov

Uživatelský avatar rony | pon kvě 17, 2010 5:24 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

myslis, ze tie zahyby casom neprasknu?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar balda88 | pon kvě 17, 2010 5:32 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Po jednem dni si netroufnu rici, ale myslim si, ze by to mohlo docela vydrzet. Ale prijde mi to opravdu bytelne, ale kazdy ma jiny nazor.
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 371
Registrován:
ned srp 24, 2008 10:23 am
Bydliště: Benešov

Uživatelský avatar ygy | pon kvě 17, 2010 6:56 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

a ako si drží púzdro pevnosť ?
myslím že keď ho takto zahíbaš dozadu či stále tak pevne prilieha na display.
myslím že materiál je semiš, ako rýchlo sa to zašpiní ? :D
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar balda88 | pon kvě 17, 2010 7:14 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Pouzdro mi prijde celkove tvrde. Material neumim presne specifikovat, je to neco mezi semisem a gumou. Pouzdro jsem ohybal sem a tam. Po dnesku ohybani drzi stale stejne hezky. Zatim si urcite nestezuji. Dneska jsem iPad ukazoval kamaradovi v pouzdre a to pouzdro ho snad zaujalo vice nez samotny iPad. :)

EDIT: ten material na pouzdru mi neprijde, ze by se nejak extra spinil a kdyz jo tak to staci ocistit rukou
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 371
Registrován:
ned srp 24, 2008 10:23 am
Bydliště: Benešov

Uživatelský avatar whisky96 | čtv kvě 20, 2010 11:57 am

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

ak máte niekto záujem o originál nevybalené púzdro od Apple, tak mi napíšte PM.

za americkú cenu, 39 USD (=33 EUR) (to je menej ako v Apple Stores v Európe), doprava zahrnutá v cene
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

Paly | pát kvě 21, 2010 10:59 am

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Vrelo odporucam original puzdro. Je to jednoducho pecka. Jednoduche a velmi ucelne. Mam ho tiez do whiskyho a musim povedat, ze je to perfektna spolupraca.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar whisky96 | pát kvě 21, 2010 3:00 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

ja len dodám:

s púzdrami ani ničím iným neobchodujem, takze mi zbytočne budete písať PM.

tie 2, čo som predal (paly, ygy) sa u mňa objavili skôr náhodou a preto som ich bez akejkoľvek marže posunul...

ďaľšie už nebudú, zbytočne sa pýtať
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar ygy | pon kvě 24, 2010 1:38 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

takže púzdro už mám doma a maximálna spokojnosť .
proti nározom to asi moc nebude ale určite ochráni pred poškriabaním a najvačia výhoda že to môžem polohovať a tím pádom nemusím kupovať ipad dock aby som použil wireless keyboard :wink:
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Paly | úte kvě 25, 2010 1:36 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Ak by sa niekto rozhodoval pred kupou nejakeho drhasieho puzda a niecim lacnym tak davam nieco na zamyslenie :)

http://bit.ly/aRC0Bs
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar TDa | úte kvě 25, 2010 2:01 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

no kdybych nemusel dávat ty 2 pásky i na iPad tak bych bral... ale pro mě by tam na držení musely být packy... iPad znehodnocovat nebudu !
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
čtv kvě 06, 2010 6:35 pm
Bydliště: Brno, Břeclav

game.boy | stř čer 02, 2010 1:35 pm

[iPad] Dock Connector to VGA Adapter

--- edit rony ----

Dock Connector to VGA Adapter: Apple Store
Watch slideshows and movies on the big screen by connecting your iPad to a TV, monitor, projector, or LCD display that uses a VGA connector.*

Use the iPad Dock Connector to VGA Adapter to connect an iPad to your television, projector, or VGA display. Then see your videos and slideshows on the big screen.

The iPad Dock Connector to VGA Adapter connects to your iPad or iPad Dock via the dock connector and to your projector or display using the VGA adapter.*


--- edit rony ----



Měl by někdo zájem o originál Apple VGA adaptér pro iPad? Díky němu můžete připojit Váš iPad k monitoru, televizi nebo projektoru. Asi budu objednávat, takže, kdo by chtěl napište zprávu.

Jedniná nevýhoda je v tom, že to nefunguje tak, že to, co vidíte na Vašem iPadu uvidíte po připojení na monitoru. Výstup na externí monitor musí podporovat aplikace. Vestavěné iPad aplikace podporují výstup zatím(může se změnit v dalším OS) tyto: - Photos (jenom slideshow)
- Youtube
- přehrávání videí (nahraných do iPadu).

Jinak v Appstore se začínají objevovat aplikace, které umožňují zobrazení webové stránky, dokumentů (.pdf, .doc), prezentace (.ppt) nebo třeba videí přes Air Video (což je myslím asi nejvíc zajímavé).
 

Uživatelský avatar rony | stř čer 02, 2010 3:53 pm

Re: Apple VGA adaptér pro iPad

Prave toto ma prekvapilo, ze prenos videa cez kabel musi podporovat spustena aplikacia, takze radsej by som chcel connection kit :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar ygy | pát čer 04, 2010 4:58 pm

Re: Apple VGA adaptér pro iPad

a aplikácie keynote to podporuje ? lebo zrovna sa v nej učím pracovať a to by som využil asi ako jediné ...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Gasolins | ned čer 06, 2010 9:13 am

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Poridil jsem Crystal case - tvrde pruhledne pouzdro ktere se nacvakne na iPad ze zadu, takze perfektne chrani pred poskrabanim a iPad vypada porad krasne - jakoby zadne pouzdro nemel. Mam doma jeste sikikonove ale po jednom dni jsem ho sundal, nelibi se mi.

Crystal case doporucuji. Na Ebay se da sehnat za 2 dolary.
 

game.boy | pon čer 07, 2010 7:56 am

Re: Apple VGA adaptér pro iPad

Jo Keynote to taky podporuje. Vlastně je to jenom na tvůrcích těch aplikací, jestli to umožní nebo ne, ale myslím, že budou jenom přibývat. Do týdne si ten kabel objednám, takže ještě jednou má někdo zájem? Podrobnosti přes ICQ nebo mi napište zprávu.
 

akusobick | pát čer 11, 2010 2:08 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
pát čer 11, 2010 2:04 pm

Uživatelský avatar rony | pát čer 11, 2010 4:54 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

dealextreme.com je uz plny puzdier, dokonca sfalsovane vajacases.com :-)

objednal som si polykarbonatovy kryt - len akej farby bude, to ma este prekvapi, lebo som sice objednal sive ale obratom mi predajca napisal, ze posiela pink, skoro ma pinklo :) a nakoniec mi slubila, ze posiela predsa len ine :-)

a druha vec, za par dolarov taky drziak, aby ipad vedel stat na stole, co chcem na obcasne pozeranie videa ;)

ked to vsetko pride, pofotim odporucim alebo varujem pred hlupym vyberom ak to budu blbosti.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar rony | sob čer 12, 2010 8:34 pm

[iPad] Bluetooth keyboard - klávesnica

Mam novu klavesnicu schopnu pracovat s ipadom. Je to ta od Apple. Skusal som ju na Apple zraze v Brne ale teraz mam komplexnejsie poznatky.

Samozrejme neumozni zatial pisanie s diakritikou, musime si pockat na update firmware ipadu. to uz vsetci vieme.

Cim vsetkym zlepsi pouzivanie ipadu:

1. nastavovanie jasu, hlasitosti tlacitkami v hornom rade. to sa priamo v ipade robi dost zle.
2. pisanie je na tej istej klavesnici aku normalne pouzivate (ak pouzivate bt klavesnicu ci klavesnice apple)

Co si hned neuvedomite:

1. je to iba doplnok a po klavesnici siahnete len v obmedzenom pocte pripadov a teda len na pisanie textu. neustale musite siahat na obrazovku
2. sipky nefunguju asi na nic, aj ked by som ich extremne chcel na posuvanie stranky, nejdu...
3. na klavesnici nie je ekvivalent home tlacitka
4. springboard nejde z klavesnice ovladat, napr. spustit nejaky program, divna poziadavka ale preco by to nemohlo vediet?
5. v safari by mohlo napriklad fungovat vojdenie do kolonky s adresou cez shortcut, vseobecne by tomu prospeli shortcuty v aplikaciach z klavesnice. podobne zobrazenie bookmarkov a pohybovanie v nich.
6. pevne dufam, ze pouzivanie multitaskingu v novom fw bude pocitat aj s klavesnicou, marne dufam?
7. musite ipad polozit, aby ste mohli pisat a zmenit ho na lcd obrazovku, zaroven vsak nahradzuje chybajucu mysku, takze niekedy je lepsie klavesnicu nepouzivat a pisat na ipade.

Moj result: nosit so sebou klavesnicu budu iba ti, ktori si najdu pre ipad vyuzitie pri pisani dlhych textov v jednej aplikacii niekde mimo svojho pocitaca. Inak ju skutocne nema cenu nosit len kvoli tomu, aby ste napisali napriklad prispevok do diskusneho fora.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar 666 | sob čer 12, 2010 8:46 pm

Re: Prve dojmy z bluetooth klavesnice s iPADOM

mohol by si sem hodiť o aký typ ide, koľko stála, prípadne foto ? :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
čtv črc 16, 2009 6:50 am
Bydliště: Šenkvice

Uživatelský avatar rony | sob čer 12, 2010 9:45 pm

Re: Prve dojmy z bluetooth klavesnice s iPADOM

Je to ta od Apple. to som pisal :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

andrejkovo1 | sob čer 12, 2010 10:26 pm

Re: Prve dojmy z bluetooth klavesnice s iPADOM

Ja používam k macovi a iPhonu túto. Ale iba cez BTKeyboard z cydie , ale ani tam nefugnuje diakritika , ani nastavovanie jasu , iba normalny text.
 

Uživatelský avatar rony | sob čer 12, 2010 11:06 pm

Re: Prve dojmy z bluetooth klavesnice s iPADOM

Sakra, akoby apple mal dvesto bt klavesnic: ano ano ano je to apple wireless keyboard, cize bluetooth klavesnica od Apple. :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar sten32 | sob črc 03, 2010 6:23 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

A pošlu mi to original puzdro z hocikiaľ?A ako je to z poštou?
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 572
Registrován:
pon zář 15, 2008 10:41 am
Bydliště: Košice

Uživatelský avatar rony | sob črc 03, 2010 9:48 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

jasne. takych eshopov z azie, co posielaju za 0 postovne je viacej, obvykle funguju :) ved uz vyssie spominam spider foot... aby som len neodpovedal na opakujuce sa otazky:

dosiel mi ten kryt na ipad. celocierny. za tu cenu nemozem kritizovat ale na jednom malom mieste sa mi uz kusocek odlupol. Ale na to to je urcene :) nemam ho nasadeny doma a ked pojdem von, tak nech sa lupe :)

potom ten stojan, nechcelo sa mi vymyslat provizoria, toto je celkom dobre male. Len mi to doslo postou a mierne puknute (mierne!) nebrani to pouzivaniu. Asi by sa to aj dalo nosit so sebou ale zrejme by som to raz prisadol a rozpucil :) pouzivam to ked chcem pozerat video.

teraz cakam este na taky minimikrofon pre iphone, chcem vyskusat asi pojde aj na ipad a este som cosi objednal ale aktualne neviem presne co, ved to dojde. tentoraz som objednaval z dealextreme.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar sten32 | ned črc 04, 2010 6:07 am

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Asi beriem obal zo spider-foot ale ten este lacnejsi bez zipsu... A na tom originalnom docku sa da nabyjat iphone?Lebo ked uz chcem zobrat aj dock tak ci to funguje z iphonom.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 572
Registrován:
pon zář 15, 2008 10:41 am
Bydliště: Košice

TonoBa | úte črc 06, 2010 8:27 am

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

Ahoj koupil jsem pouzdro primo v prodejne Apple v Brne, stalo asi 1200 a je vyhovujici, primo delame na iPad. Meli na vyber z vice modelu. Ale to bylo jedine prislusenstvi, ktere na iPad meli.
 

Uživatelský avatar rony | úte črc 06, 2010 9:49 am

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

sten: ako som zistil, tie "neoriginal" docky obvykle nenabijaju.

konkretne tento (najdes ho aj na dealextreme, eBay a spol.) urcite nenabija, ma vsak vyhodu v tom, ze sa tam vopcha aj iphone. (nemam ho, len som sa docital o nom viac)

TonoBa: a co foto? :-)


Ten moj kryt iPadu je takyto len je nepriesvitny a cierny.
.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar sten32 | úte črc 06, 2010 1:15 pm

Re: [iPad] Púzdra, príslušenstvo: typy, tipy, ceny, skúsenosti

rony:dik za info :)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 572
Registrován:
pon zář 15, 2008 10:41 am
Bydliště: Košice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé