[iPad v aute] Navigácia, umiestnenie, multimédia a iné

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Cruzer | pon kvě 03, 2010 8:56 pm

[iPad v aute] Navigácia, umiestnenie, multimédia a iné

zdar vseci asi je to hloupa otazka ale nevite jestli jde ipad pouivat i jako navigaci dik moc za odpoved
Ipod classic 160GB
MacBook Pro 13,3 2,4GHz 4GB Ram
Magic Mouse
iPhone 4 16GB black
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
čtv črc 24, 2008 7:04 pm
Bydliště: Praha

Qwuiddo | pon kvě 03, 2010 9:00 pm

Re: Navigace

http://www.apple.com/ipad/features/maps.html

prvni odstavec, paty radek od zdola ... asi prvni co bych udelal ?

edit: na foru to tady najdes taky asi 100x, priste zkus hledat.
 

Uživatelský avatar ygy | pon kvě 03, 2010 9:08 pm

Re: Navigace

ipad 3g má gps aj kompas takže gps aplikácie prídu ....
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

andrejkovo1 | úte kvě 04, 2010 2:59 pm

Re: Navigace

radšej použijem navigaciu na iPhone ako keby som mal toto držať na prednom skle auta :-/
 

Uživatelský avatar rony | stř kvě 05, 2010 8:16 pm

Re: Navigace

mozno spolujazdec v rukach. Kazdeho vec, co naco ako. Ak si raz kupis navigaciu do iphone, tak jej iphone verziu mozes dat do ipadu s GPS. Preco nie?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

beitrel | čtv kvě 06, 2010 5:06 pm

Re: Navigace pomocou ipadu v aute

Sam iphone nemam a tak uvazuju o uzivani iPad jako navigace v aute. Trochu jsem pohledal net, a ackoliv se nabidka jeste nestihla prilis rozsirit, neco se najit da.

Asi nejsirsi nabidku ma tento prodejce. Prodava ruzne drzaky, ktere se upevni bud na palubku, za pas spolujezdcova sedadla, nebo za konstrukci sedadla.

Muzete mrknout sem : http://www.ram-mount.com/NewProducts/ip ... fault.aspx

Mel jsem moznost i videt drzak na sklo, ale ten mi neprijde prilis idealni, zabira dost mista z vyhledu, teda pokud nejezdite kamionem, nebo dodavkou(tam vam to bude asi fuk).

Jeste pridam jeden odkaz. Podle me pekne upraveny drzak. Zatim neni mozne koupit a vzhledem k tomu,ze ma kazde auto trochu jinou palubku, nevim jestli to bude bezne prodejne.

http://hothardware.com/News/Scosche-Tea ... -Elevated/
 

Uživatelský avatar balda88 | čtv kvě 06, 2010 5:22 pm

Re: Navigace pomocou ipadu v aute

Nevim jestli to už tady někde bylo, ale s navigací toto nemá nic společného, ale s držákem ano.

http://www.navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=3453
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 371
Registrován:
ned srp 24, 2008 10:23 am
Bydliště: Benešov

ls8 | čtv kvě 06, 2010 9:12 pm

Re: Navigace pomocou ipadu v aute

iPad vbudovanej do palubky tý Toyoty, to je mega hustý :)
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

hrubesdusan | sob bře 05, 2011 10:32 pm

Re: [Navigace] pomocou ipadu v aute

Je možné spojit iPad, pouze ve verzi s wi-fi, s libovolným GPS modulem? Např. pomocí bluetooth?
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 222
Registrován:
ned črc 18, 2010 10:01 pm

Uživatelský avatar Golf | sob bře 05, 2011 11:37 pm

Re: [Navigace] pomocou ipadu v aute

Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

jmenujiseja | pon bře 14, 2011 7:20 pm

iPad v autě [všeobecná diskusia]

Co říkáte na todle :)
Obrázek

O něčem podobném uvažuji, ale umístění někam jinam, spíše dozadu pro spolujezdce.

MODERÁTOR milan2022 POZNAMENÁVÁ:

Uprav si nazov temy podla pravidiel,ipad 2 nam nic nehovori a nevystihuje podstatu tejto temy.
Host
Host
 
Příspěvky: 88
Registrován:
úte úno 22, 2011 12:48 pm

johny03 | pon bře 14, 2011 8:14 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Podobna vec existuje take na iPhone, videl jsem na to reklamu v televizi. Muzes iPhone ci Droidem odemknout auto, zkontrolovat funkcnost a mam pocit ze i nastartovat, mam tuseni za to stoji asi 250 dolaru, ale nejsem si jisty nazvem a podorou jednotlivych aut.
EDIT:
http://www.mydigitallife.info/2009/10/15/remotely-start-your-car-with-iphone-using-viper-smartstart/

Viper Smart Start
 

jofos | pon bře 14, 2011 11:39 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Ja len pridám že je to koncept VW Bulli, prezentovaný na nedávnom Ženevskom autosalóne. Ja som videl foto kde je ten iPad pred spolujazdcom a súdiac podľa foto na google tak je ten suport posúvateľný na palubnej doske a je otočný okolo osi Z :-)
iP 5 non-JB
MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 246
Registrován:
pon úno 02, 2009 11:46 pm
Bydliště: Trnava

Uživatelský avatar rony | úte bře 15, 2011 12:49 am

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

ipad vzadu ma vyznam :-)

toto je trochu z inej kategorie, pripojis to na OBD II konektor a zobrazuje ti to udaje z riadiacej jednotky. Vo vseobecnosti si myslim, ze je to zbytocne snazit sa takto si zobrazovat v aute taketo udaje. V skutocnosti, ak to potrebujes, tak prave iPad vypadava z hry :-)

niezeby som chcel niekoho odhovarat od montaze ipadu pre vodica ale radsej mi povedzte, kadial jazdievate :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

jofos | úte bře 15, 2011 12:41 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Rony: Prepáč ze budem čiastočne oponovať.
Uznávam že využitie iPad ako diagnostického nástroja je dobrý nápad, samozrejme pripojený na OBD konektor.
Ale na tejto fotke je na obrazovke iPadu kopec informácií:
mapa, čas, teplota, ikona FB, tváre ľudí, ikona mejlu. Ďalšie sa mi nepodarilo identifikovať.
A dovolím si tvrdiť že budúcnosť ovládacích prvkov automibilu sa nebezpečne blíži ku faktu že šoférov pohľad (a prsty) bude lákaný na centrálnu dotykovú "jednotku", aj keď si to neprajem.
Takže ak sa budeš chceť vyhnúť autám vybaveným touto technoĺógiou tak buď chodiťvlakom ale dúfať že to bude až vtedy keď my budeme pokojne sedieť v domove dôchodcov :D
iP 5 non-JB
MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 246
Registrován:
pon úno 02, 2009 11:46 pm
Bydliště: Trnava

Uživatelský avatar Golf | úte bře 15, 2011 12:59 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

A co že tam je kupa informací? Čas, mapa, teplota, mapa-navigace, to je normální výbava dnes. FB, tváře lidí, ikona mailu - co má tohle co dělat v zorném poli řidiče?

Já za sebe s Ronym v tomto souhlasím... Ono už dnes je to na hraně, takže maximálně pro spolujezdce nebo vzadu, OK (nebo na vlastní diagnostiku ještě, ale ve stojícím autě). Stačí ty billboardy kolem silnic a navigace plácnuté na předním skle, telefonující lidi jsou naprosto běžní (s telefonem u ucha, pokud se to zakáže i s HF tak jenom dobře, a brát za to na místě papíry...). Čím míň tam bude lidský faktor, tím líp (např. dnes mám v autě automat a už bych ani snad neměnil).
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar rony | úte bře 15, 2011 1:41 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Sorry ludia, clovek, ktory bude za jazdy ovladat dotykove zariadenie mi musi svoju trasu alebo aspon DNI, kedy jazdi, nahlasit vopred. Dakujem.

V nasledujucom prispevku vymenujem vsetky skarede oznacenia ludi, ktori by chceli siahat na ipad pocas jazdy. Mne je uplne fuk aki Schumacher sa kto citi byt, ze by to chcel podla neho bezpecne robit. Sorry ludia.

Chapem, ze by som si mrkol v ipade vysledky merani z auta. Chapem. Ale doma v izbe po ich nasosani z auta. Nemam nic proti. V momente ako mi tu zacnete tvrdit, ake je to krasne, uzitocne a kolko veeeeciii jeeeehooooo, tak mam dost :-) takto mozeme spolu debatit o telefonoch na usiach pocas jazdy mestom. Dotykove zariadenia by mali byt mimo dosah vodica. A ich montaz by mala znamenat vyradenie vozidla z premavky - odobranie technickeho. Sorry ludia.

Uz vidim dementov ako sleduju pocas jazdy youtube. V ten moment ako ktokolvek cosi taketo vyslovi ako fantasticka moznost, tak by som ho najradsej videl bez vodicaku.

Ak naozaj nutne potrebujes v aute "vidiet krutak", tak si kup udelatko s cifernikom pripoj na OBD II a pripevni to tak, aby ta to poletujuce v kabine kotulajuceho sa auta nezabilo.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Zbuj | úte bře 15, 2011 4:03 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

To Rony:
Zase bych to nevidel tak dramaticky! Nerikam ipada bych si nikdy nenamontoval do auta, ale dotikove radio (RNS 510) mam v aute zabudovane od zakladu a nevidim v tom zadny problem - ba naopak. A kdyz cestujes 2000km tak i to DVD se hodi, treba to casem pochopis.
 

Uživatelský avatar Slimák | úte bře 15, 2011 4:17 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Jsem stejného názoru. Takovéhle kravinky vitám, ale především pro zbylou posádku vozu (spolujezdce). Když jedu s mladou, tak má na klíně iPada a furt se v tom šťourá :D Co se týče RNS 510ky, tam jsem si udělal odblok obrazu za jízdy pro filmečky a povolil dignostické servisní menu pro načítání závad přes CAN sběrnici. Když jsem jel sám, pustil jsem si video, ale ani jsem pohledem na obraz nezavadil, takže pro mě je to za volantem nevyužitelné a především nebezpečné.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Zbuj | úte bře 15, 2011 5:04 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

jj taky mam odblok za jizdy, ale to neni podstatne co jsem chtel tim dvd v aute rict, je to ze kdyz jedes nejakou velkou dalku a stane se ti ze uviznes v zacpe nebo cekas na trajekt nebo tak neco tak se ti to proste hodi a tim to hasne.
 

Julek | úte bře 15, 2011 5:08 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

soulas, koukam na filmy casto .. porad nekde stojim .. navic peknej film v aute hezky zni :)

taky mam RNS 510

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar rony | úte bře 15, 2011 5:11 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

vidim to dramaticky, prvy schumacher s trojrocnym vodicakom si nacpe ipad vedla volantu a kedze uz vie rozoznat cervenu od zelenej, tak uz jazdi lepsie ako v NFS a tym padom povazuje za normalne jazdit prstom po dotykovej obrazovke.

Nie, v tomto budem radsej dramaticky ako chapavy :-)

Je to blbost cely koncept dotykovej obrazovky AKA ipadu pre vodica. Kludne pre decka dozadu, kludne spolujazdcovi, kludne na vyhodnocovanie nameranych hodnot pre "pretekarov", ktorym ucarovali krivky vykuzlene plynovym pedalom auta a pozeraju sa na ne v stojacom aute s kamaratmi. V momente ako cast zaujmu pocas jazdy smerujes na hmatanie po obrazovke, si v nepripustnej situacii. Nejde to nijako riesit akoze toto je este pripustne a toto uz nie. Obvykle sa nestastne nahody deju po zdanlivo pripustnych ukonoch nad ramec sledovania okolia v iducom aute.

Aby bolo jasno: ja v aute netelefonujem, nefajcim, nejem, nepijem. Dokazem si toto vsetko odlozit a riesit pocas zastavky. To je moj postoj a nanestastie ti, ktori si myslia, ze sa to da zvladat si to myslia len do toho jedineho momentu v zivote, od ktoreho si to uz nemyslia :-)

Ja chapem, ze pokial sedis v aute na neutrali, tak mozno hladas rozptylenie. :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Lincoln Six Echo | úte bře 15, 2011 5:19 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Ale vždyť je jedno jestli je panel dotykový nebo ne. Důležité je, aby měl pouze základní funkce, ne pitominky ve stylu iPad.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar rony | úte bře 15, 2011 5:50 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

voci 4 dotykovym "tlacitkam" na 7" radiu nemam nic. aj ked radsej mam ovladanie z volantu :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Zbuj | úte bře 15, 2011 6:32 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Rony ctu tvoje prispevky uz od dob kdy tohle forum zacalo fungovat a co se tyce apple s tobou vetsinou souhlasim ovsem k technice v aute se trosku nase nazory lisi to je ale tvuj pohled na vec. Nerikam ze ta Zminovana RNSka je nejlepsi zpusob ovladani medialniho systemu v aute (osobne bych volil Audi MMI - to prijde) ale tuhle RNSku pouziva VW, Seat a ted uz i Skoda a pokud by to bylo tak blby jako tvrdis tak uz by ji davno stahli z prodeje.

Jedina nevyhoda tehle RNSky je ze se hodne krade :D :D :lol: :D
 

jmenujiseja | čtv bře 31, 2011 12:54 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky


Zobrazit video na http://youtu.be/xlXpyibNPtQ
Kód do fóra: [youtube]xlXpyibNPtQ[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
Host
Host
 
Příspěvky: 88
Registrován:
úte úno 22, 2011 12:48 pm

Uživatelský avatar rony | čtv bře 31, 2011 1:13 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

zbuj: ja sa v prvom rade bavim k prvemu prispevku, priplietli ste k tomu nejake autoradio a tym padom je debata ako hluchy s nemym, kazdy si mele svoje a kazdy to chape inak ako ten druhy. Takze vrat sa k prvemu prispevku a potom sleduj moje reakcie podrobnejsie. JA len tvrdim, ze ak si nejaky vodic zacne mysliet, ze je fakt sef a pocas jazdy venovat pozornost nahmatavaniu dotykovej obrazovky, tak robi zle a nic, vobec nic neznamena, ze sa DOTERAZ nic nestalo. Tvrdim, ze ak sa stane, uz to ten jeden vodic tvrdit nebude moct ale dalsich tisic frajerov budu nadalej robit za volantom vsetko mozne len nie cumiet tam, kam maju. To myslim VSEOBECNE.

Mne je naozaj srdecne jedno, ze nejake autoradio montuju tam onam. To nema priamu suvislost s tym, co pisem a na co reagujem. Rozhodne vsak snahu sofera pozerat pocas jazdy video pokladam za hazard a slabu sebareflexiu. Bez ohladu na to, ze PRAVE VAM sa video v aute dari pozerat, mozno prave preto to tak tvrdo pisem.

Uprimne mi je jedno, co si nacpete do aut a co v nich robite. Ale len do momentu, kedy sa na ceste aj vplyvom toho spravate ako kreteni. Ak to neobmedzuje a neohrozuje inych, tak ok (ale aj tak zvysujem pozornost a radsej by som sa vyhol stretnutiu s takymto vodicom). Moralizujem.

Pozri som tiez nadsenec do techniky a hightech vymyslov ci v autach alebo inde. Niekde je uz hranica. Za nou sice este mozem relativne beztrestne robit kvanta veci ale mam uz k tomu vyhrady. V tomto vlakne to bolo natocenie ipadu s udajmi, ktore vodic na jazdenie medzi ostatnymi ludmi NEPOTREBUJE a naopak mozu ho zaujat natolko, ze nevenuje soferovaniu pozornost natolko, aby sa to neprejavovalo v style jazdy.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar tachos | ned dub 03, 2011 7:13 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Mě osobně by to třeba zajímalo jak to zprovoznit,kdyby jste někdo měl nějaké odkazy tak mi dejte prosím vědět.
Díky předem!!! :Bravo:
iPhone 6
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 22, 2008 6:47 pm

makovice | ned dub 03, 2011 8:51 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

Aplikace jsou asi 3 nebo 4. Pokud si vzpomenu doplnim. Hlavnim zadrhelem je ovsem:

1/ cena ... protoze vsechny aplikace bezi s Wifi OBD II "redukci" ... cca za 7tis.
2/ aplikace samotne tusim stoji kolem 99USD
3/ musis mit novejsi model auta (min.2002) s podporou OBD II a stejne ne vzdy funguje vse.

Jinak ty lepsi dokazou delat zajimave statistiky: spotreba, doba + vzdalenost na jednotlivych rychlostnich stupnich .. taky kolik km jste najeli na "spatny" prevod. atd. Je to hezky, ale kvuli adapteru a kompatibilite auta jsem se na to vykaslal ;)

edit:
mam to .... http://www.scantool.net/scan-tools/smar ... -wifi.html
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 335
Registrován:
sob pro 01, 2007 1:15 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | ned dub 03, 2011 9:10 pm

Re: iPad v autě jako nástroj diagnostiky

prelozim :) appku sice ukradnes ale snimac do OBD II nie :)

s kolegom sme jeden vyrabali :) a par veci sme museli aj kupit :)))))))))))) udaje sme citali do laptopu. Existuju rozne aplikacie a su ich na tony. Vychadza mi najlepsi nejaky budik v aute na pristrojovke ako silou mocou lepit ipad na pristrojovku.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Kony.cz | pon dub 04, 2011 9:08 am

Zapojeni iPadu v aute

Ahoj, chtel jsem se zeptat jak mate (pokud mate) zapojeny iPad v aute, aby sel zvuk pres autoradio. Diky. Premyslim ze namontuju ipad do auta a tak jsem si rikal, ze by bylo dobry zvuk valit pres autoradio, aby kdyz se budou deti divat treba na film, aby to lip slyseli. Tak treba me napadlo ten konektor pro sluchatka (jestli je to obyc jack na sluchatka), tak ho protahnout do AUX v autoradiu.

MODERÁTOR House_MD POZNAMENÁVÁ:

jo slyseli... :D


Kód: Vybrat vše
nono tak jsem udelal chybu :))
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 909
Registrován:
pát črc 17, 2009 2:01 pm

Uživatelský avatar tachos | pon dub 04, 2011 3:34 pm

Re: iPad v autě [všeobecná diskusia]

Kruci kluci je to drahé jako :evil: to budu radši bez,ale moooc díky za ochotu všem. :beer:
iPhone 6
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 22, 2008 6:47 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé