[DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Uživatelský avatar schmiedy | stř pro 01, 2010 8:04 pm

[DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Ahoj, potřeboval bych poradit a tak nějak rozhoupat. Jednou jsem si s přítelkyní prohlíželi Ipad a velice se nám zalíbil. K TV do gauče či postele na prohlížení webu nebo fotek a ostatních věcí, že by byl parádní. Měl bych zájem o Ipad 32gb Wifi verzi bez 3g. Moje otázka zní, jestli mám přitelkyni a sebe překvapit a dát nám ho pod stromeček, či počkat na pozdějc na Ipad 2 (tchán jede v únoru do USA, že by mi ho tam koupil, kdyby byl již k prodeji). Co vy si o tom myslíte? Děkuji za každé nakoupnutí či odrazení..:D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar Design | stř pro 01, 2010 8:15 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Já osobně čekám na druhou generaci. Stejně jako mě minula první generace iPhonu, tak mě mine i první generace iPadu.

Čistě spekuluji, ale podle mě bude mezi první a druhou generací velký rozdíl ať už ve výkonu nebo možnostech použití (kamery, kapacity, váha, výdrž a i ten výkon).
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar schmiedy | stř pro 01, 2010 8:21 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Někde jsem četl, že by měl Ipad 2 být kolem 1.čtvrtletí, tzv. leden až březen, pak jsem někdě četl, že to bude kolem dubna....kdyby někdo řekl, ano bude to v únoru, tak počkám, ale takhle si asi udělám radost. Kdyžtak ho pak prodám v létě...:(
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar rallydavid | stř pro 01, 2010 8:28 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Ja osobně bych už teď taky radši čekal iPad 2. Někde jsem četl, že tehnle měsíc by měl jít do výroby takže do 3 měsícu by mohl bejt už k mání :-)
iPhone 3G 8 GB -Dead
iPhone 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GB iOS 7.1.1JB
iPhone 5S (2x) 16 GB Black
iPhone 6S 64 GB -Sold
iPad Mini Retina 16 GBiOS 9.3.3JB
iPhone 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GB iOS 13.x
iPhone X 64 GB iOS 12.x
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1069
Registrován:
úte čer 15, 2010 10:35 am

Uživatelský avatar schmiedy | stř pro 01, 2010 8:31 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Ehm..:D ok, tak asi teda pockam, taky jsem to nasel dnes na netu, ze by mel jit do vyroby, snad bude do unora..:) preci by vysel primo z usa levneji, tak snad to bude stat aspon za to..:D jestli teda pockam a vydrzim..:D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

raider | stř pro 01, 2010 8:49 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Rozhodně Ipad 2.Chtělo by to hlavně vyšší rozlišení displeje.Když si vezmete,že má na 10 palcích skoro stejné rozlišení jako Iphone 4 na 3.5 palcích.Plus podpora paměťových karet bez nějaké předražené redukce.
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř pro 01, 2010 11:57 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Ja si poridil ipad tedka a jsem spokojeny, i pritelkyne, pouziti stejny jako si psal ty :))
Zatim nikdo nepotvrdil ipad 2 a ani parametry, takze pouze spekulace, takze zalezi na tobe, muzes si ho poridt tedka, udelas prekvapeni a pak ho prodas a nebo pokud si to muzes dovolit tak nechat pritelkyni a koupis si ipad 2 :)
Jak ho jednou vyzkousis tak si ho zamilujes, rad rikm rikam ze je to nepotrebna vec ale strasne krasna hracka a proto ji mam a lidi co ji vyzkouseli kolikrat zmenily nazor, vyuziti se nezjisti dokud ho nema clovek doma a na gauci na nem neserfuje na netu, nehraje hry atd :)
Vim ze ipad 2 bude lepsi ale ipad 3 treba jeste lepsi, aby nebyl rozdil jenom jako mezi 3g a 3gs, a az ipad 3 bude pecka :p
Nebo si pockej na oficialni info a uvidis sam, takove rady ze bude lepsi, bude v lednu atd .... Co neni ofiko ... Neverim ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar JackieTran | čtv pro 02, 2010 12:27 am

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Pockej si na iPad 2.Bude to za par mesicu.. A dvojka bude mit urcite mnoho vylepsi(aspon doufam).
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | čtv pro 02, 2010 7:19 am

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Pockajte este viac a budu tablety, ktore budu mat trojrozmerne GUI a ovladat sa budu machanim rukami vo vzduchu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 7:31 am

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Dekuji dekuji za nazory, od ronyho jsem podobny prispevek cekal..:D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar rony | čtv pro 02, 2010 8:17 am

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Je to individualne rozhodnutie, neda sa radit. Mam financne zdroje a chcem to hned, kupim a o rok predam a kupim nove.
Nepotrebujem to a len tak spekulujem, tak cakam vzdy na nieco nove lepsie. Premyslam nad tym perspektivne a hladam nieco, kde mi to zariadenie vydrzi par rokov a ohladom na to si pockam mesiac, dva lebo vzhladom na cas pouzivania je to nevyznamne a terajsie zariadenia by mi tolko nevydrzali. Atd. Atd.

Cisto subjektivne ani jeden menovany pripad nie je horsi od ostatnych, len kazdy z nas si jeden z nich vyberie ako pre neho optimalny.

Ale nefunguje to takto: naozaj to potrebujem, chyba mi to, bez toho nemozem nejake veci robit, takze POCKAM ROK. Takisto nefunguje: teraz si kupim drahu vec aj ked ma to financne uplne vycerpa, aj ked nie je uplne najlepsia a limituje ma, veci, co chcem robit to nevie a v podstate kvoli tomu by som to ani nepouzival ale mal, takze o pol roka kupujem za podobne velke peniaze nieco dalsie. Nefunguje ani: kup si to, co si teraz nemozes kupit :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Slimák | čtv pro 02, 2010 11:41 am

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Původně jsem přemýšlel, že bych ho koupil, ještě předtím než se tady oficiálně začal prodávat, ale nakonec jsem počkal a nespěchal, mám WM i Android :D a z každého OS čerpám vždy to pozitivní. Mám na HD2 WM i Android a z dob, kdy jsem měl iP 2G, tak vím co očekávat a proč ho kupuji. iPad chci na web a hlavně zábavu, především hry. Ještě před zakoupením jsem si ve storu udělal soupis app a her, které koupím, některé mám zakoupené ještě z 2G, ale předpokládám, že v případě označení HD verze budu muset cvakat znovu. Dnes jsem ho objednal z Datartu 32GB 3G. Druhou generaci koupím, až bude také oficiálně prodejný v ČR, což může být konec 1. čtvrtletí. Co se týče psychologického hlediska, iPad koupený oficiálně se mi bude lépe prodávat.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

iMaty | čtv pro 02, 2010 12:03 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Řekl bych, že se nevyplatí pořád jen spekulovat, chce si ho jít vyzkoušet a když se bude líbit, tak si ho koupit, kdyby každej jen přemýšlel o další generaci, tak jsme ještě teď v době kamenné.
Já mám iPad už nějaký ten pátek a jsem spokojen, varianta s 3G je perfektní, dokonce jsem odepsal iPhone, protože už mě nebavil ten miniaturní displej na web...
 

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 12:05 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

OK, diky diky, konecne poradne rozhoupani..:D, jdu pro nej..! :D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv pro 02, 2010 12:14 pm

Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Jakou nakonec budes kupovat verzi? Myslim ze budes max spokojeny ;) a naprosto souhlasim s iMaty
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

lukasm | čtv pro 02, 2010 12:14 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Osobně si myslím že Ipad2 bude nejdříve o prázdninach, a to kdo ví jestli. Každopádně až vyjde prodávám svůj iPad a jdu do nové verze. :)
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 12:18 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

3g nechci, aspon myslim, ze Ipad chci jen na tahani po baraku, mozna nekdy do skoly, kde vsude mam pristup k wifi. Chci ho spise na doma, nebo na cesty kuli filmum a obrazkum, ale hlavne jako hracku do ruky k TV na gauc..:D No rozhoduji se jestli 32gb nebo 16gb, ale asi spise tech 32gb..:)

edit: to: lukasm: jelikoz si k vanocum chci koupit Ipad, tak se mi tvuj nazor velice libi a budu se ridit podobnym smerem, myslim si, ze nez se officialne dostane ipad 2 do cr, takze mam rok cas. :D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

lukasm | čtv pro 02, 2010 12:49 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Tak nejak, hele ja mam s iPadem jediny problem, ale za to velky!!! Pokazde kdyz ho potrebuji tak ho ma pritelkyne, zvazuji ze ji koupim k vanocum taky jeden. Protoze na verzi: Dam ji starej, koupim novej! na to nemam cas ani nervy :)
Naposledy upravil lukasm dne čtv pro 02, 2010 12:52 pm, celkově upraveno 1
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 12:51 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Snad nedopadnu stejne..:D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv pro 02, 2010 1:02 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Tak dopadneme vsichni :mrgreen: nasim drahym polovickam kterym se nas napad s koupi ipadu treba moc nezamlouval ale nasledne si ho oblibily, dame ipad a koupime si novou verzi :) uz abych zacal setrit :mrgreen:
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

lukasm | čtv pro 02, 2010 1:22 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Kamo presne, ze zacatku to bylo reci! A tedka se ke me dostane jednou za Uhersky rok, uz aby byl iPad 2 ten si schovam a nikomu nepujcim!! Hm kecam ona se me ptat nebude :( :D
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

Lincoln Six Echo | čtv pro 02, 2010 4:58 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Heh, něco podebného se mi stává s iPhonem. "Půjč mi ho, chcu se kuknou na net. Dej mi zahrát ptáky (Angry Birds)..." :D

Jinak já bych normálně koupil iPad teďkom a kdyby náhodou měl iPad 2 fíčury, bez kterých bys nemohl žít, potom bys prodal stávající (třeba mě :-P).
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 5:14 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

JJ, uz jsem se rozhodl, tesne pred Vanoci ho koupim, no mozna uz drive, ale nevim jak se udrzim ho nezapinat, ale zase bych ho mel vyzkouset.. kuli funkcnosti..:D ale chtel bych ho mit original pod stromeckem zabaleny, takze nejlepe koupit okolo 20.prosince..:)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar JackieTran | čtv pro 02, 2010 5:22 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

uplne slintam....ah :D .Ja musim vydrzet na dalsi generaci,jinak si s tim dobre hraj,preju ti to :D
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 5:24 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

ta dalsi generace bude presne touhle dobou v CR za rok..:D, neslintej a kup si ho taky, stejnak jak psali ostatni=necekej, kup ted, pak prodej, dosetri a kup si ipad 2..:D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar rony | čtv pro 02, 2010 5:36 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Jedine, co mi u iPadu vadi, ze by som z neho bol uplne hotovy pred 10 rokmi. Ak ti sadne, tak si budes nadavat za kazdy den vahania :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Design | čtv pro 02, 2010 6:24 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Každý podle svého, ale..
Jakmile se u nás začne prodávat určitý produkt Apple, tak je tu další generace už s minimálním zpožděním, takže si nemyslím, že by to mělo být až za rok. Můj odhad je řádově pár měsíců.

Těším se taky a majitelům to přeju.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 6:37 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Ok, kdyz ho ukazou v unoru, v dubnu ho zacnou prodavat v USA, tak dobre z cerneho trhu by mozny byl nekdy k letu, ale...ale? to je dlouho.. :D :D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

john | čtv pro 02, 2010 6:39 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

No, když už jsme u toho,co bude mít lepší a co ne, to pak logicky bude ale asi i o dost větší cena ne?

Jinak nevíte jestli ho někdo od Applu nenechal náhodou někde na baru? Rád bych ho viděl. :D
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 3044
Registrován:
sob úno 13, 2010 1:51 pm

Killingman | čtv pro 02, 2010 6:51 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Kdybych se na to koukal takhle, tak nekoupím nikdy nic...

Měl jsem iPhone 2G, 3G a 3GS jsem vynechal, koupil 4. Mám iPad 1G, 2G zcela bez pochyby vynechám, počkám na 3G? Nevím, ale abych čekal půl roku na něco co MOŽNÁ přijde? Uteče mi půl roku pohodlného surfování, čtení mailů, koukání na filmy? Nejsem blázen.

Takže za mě - ano, vyplatí se koupit iPad teď a nečekat na 2 :-) Myslím si, že pokud bude iPad 2 tak revoluční jak čekáš, stejně tak iPad 1 prodáš za slušný peníz, pokud tedy nebudeš moct bez té revoluce žít. Popravdě, vyjma víc RAM mi na iPadu nechybí nic. Kameru nepotřebuju, "foťák" s mrňavou čočkou je nanic i s HDR, rychlejší CPU možná by k něčemu bylo, USB fakt nepotřebuju už vůbec (me.com je bezkonkurenční) a na všechno co chci mi stačí iPad...
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 7:06 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

yes, yes...jdu pro nej, tohle nakopnuti jsem potreboval, vzdy mi trva nez se rozhoupu... :-D, tak dikys.. :-D btw, stejnak bych si ho koupil, i kdyby ste mi to nedovolili, sem totiz trochu magor do apple veci... :-D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Killingman | čtv pro 02, 2010 8:28 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Víš jaký je rozdíl mezi Apple a konkurencí? Kdykoliv jsem cokoliv koupil od někoho jiného, za čas mi začlo něco vadit. Ať už to bylo IBM a nebo Nokia. U Apple je to opačně. Čím déle to máš, tím víc jsi s tím spokojený.
Takže ti přeji pevnou ruku ve výběru a hodně moc krásných chvilek, hlavně nekupuj verzi bez 3G, WiFi není všude a bez netu je iPad třetinovým zařízením (nehledě na to, že 3G verze má GPS)
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Uživatelský avatar Domy007 | čtv pro 02, 2010 8:42 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Je to přesně tak. Měl jsem vždycky období, kdy jsem se iPhonu nebo iPadu strašně věnoval a pak to člověka zase na chvíli omrzí. Jenže když pak vidí, kolik toho zase promeškal, je mu to docela i líto:)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 653
Registrován:
pát pro 28, 2007 4:36 pm
Bydliště: Říčany u Prahy

Lincoln Six Echo | čtv pro 02, 2010 8:44 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Killingman: Vždyť psal, že ho chce jen tak nadoma do postele. Pokud člověk necestuje, tak je to pár tisíc navíc zbytečně. Je to o osobních preferencích.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 8:56 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

presne tak, pokud vycestuju, tak stejnak datovy roaming nepouzivam, v nejhorsim nekde chytnes wifi v lepsi lokaci, to, ze ma ipad 3g verze GPS jsem nevedel, ale nedovedu si predstavit, ze beham z ipadem po ulici nebo v aute, na to mam ip4. Radsi investuju do vetsi pameti nez do 3g, na filmy,hry a foto ramecek :-D 3g sit nepotrebuju, wifi mam vsude kde delsi dobu prebivam..:)a na ven ho tahat taky nebudu, je to proste hracka na gauc... :-)

edit: tot ale muj nazor a preference pro mne, jini mohou nadavat, ze bez 3g sou to vyhozeny penize... :-)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Killingman | čtv pro 02, 2010 9:11 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Taky jsem ho chtěl na válení na gauči a nebo na válení v ložnici. JENŽE - naštěstí bez 3G nebyl a koupil jsem s 3G :-) Jenže pak jsem ho s sebou začal tahat místo X200s, protože NB zkrátka moc nepotřebuju.
Minulý týden jsem byl s malou ve škole na nějaké předškolní besídce, hodinu a půl si tam vedle hrála s krtečkem a já jsem seděl v učebně. Co čert nechtěl, chlápek vytáhnul iPad. Dali jsme se do řeči, já vytáhnul iPad. Měl tam 3.2.2, já 4.2.1 - ukazoval jsem mu co je novýho, jak to vypadá. Pak jsem si spustil net a projel fóra, idnes, dfens. On koukal a zareagoval stejně jako ty - já si to kupoval na to že to budu mít doma, ale když takhle někde jsem, 3G verze je fakt lepší... I když si myslíš že to nikam neponeseš, věř tomu, že poneseš, pak mi dáš za pravdu :-)
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Uživatelský avatar rony | čtv pro 02, 2010 9:12 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

ano! hracka na gauc NEPOTREBUJE 3G verziu. Presne takto fungujem a necitim sa diskriminovany :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 9:20 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

to Killingman: A kam bych ho dal? :-D do sosu v bunde? :-D V tasce na notebook nosim Macbook pro napr. do skoly. Kdyz potrebuju neco nalehave najit, mam Ip 4 s datovou siti. Nevim, ale nejak se nevidim, ze bych Ipad nosil misto macbooku, na to si ho nekupuju. K te 3g siti me nepremluvis... :-D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

lukasm | čtv pro 02, 2010 9:22 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Panove ja jsem s iPadem porad v terenu bez 3G si to uz ani neumim predstavit. iPad2 kazdopadne koupim ve 3G vezi. Staram se o iPad jako o vlastni tak doufam zeho prodam za rozumnou cenu :D

Edit: a to jsem se pristihl ze kdyz nejsem v kanclu ustolniho pc tak uz vubec notebook neotviram vsechno resim pres ipad. Uz jen proto ze zmacknu tlacitko power nebo home a iPad je ready. Jo a mezi nami tedka sedim na gauci a jdu cučet na kriminalku, samo sebou s iPadem jak jinak. Je neuveritelne kdyz si zvykete na klavesku na iPadu tak, aspon ja, pisu rychleji nez na klasike klavesnici.
Naposledy upravil lukasm dne čtv pro 02, 2010 9:28 pm, celkově upraveno 1
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

Killingman | čtv pro 02, 2010 9:23 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

To není třeba, stačí, že jsem tě přemluvil k iPadu :-)

Uznávám, že někdo bez 3G vydrží, je to otázka priorit samozřejmě. Já zase mám ten názor, že lepší to mít a nevyužít, než nemít a pak to potřebovat :-)
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron