[DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 9:28 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

ok tak teda, kdybych sel do 3g verze, tak jsem si dal strop 15tis. Nebude potom 16gb malo? Proto jsem myslel 32gb wifi... :-( Jsem student, co dre rukama vedne vnoci... :-D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

lukasm | čtv pro 02, 2010 9:29 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Killingman: Rozumny nazor pane. :wink:
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

Killingman | čtv pro 02, 2010 9:51 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

schmiedy píše:ok tak teda, kdybych sel do 3g verze, tak jsem si dal strop 15tis. Nebude potom 16gb malo? Proto jsem myslel 32gb wifi... :-( Jsem student, co dre rukama vedne vnoci... :-D


Taky mám 16GB verzi. Jak bych ti to vysvětlil, aby to prošlo...

Bez jailbreaku 16Gb stačí, s jailbreakem je to málo :lol: :lol: :lol:
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 02, 2010 9:52 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

ok, chapu, klidne si to uprav... :-D

edit: Me de o to , jestli to bude stacit, kdyz vyjedu nekam, ok dam tam 5-10filmu, cca 7gb, nejaky fotky taky 3gb, app taky neco vemou a sem plny..
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Lincoln Six Echo | čtv pro 02, 2010 10:17 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Tak pokud DivX filmy (předpokládám, že myslíš právě ty) překonvertuješ na H.264, tak se celkem dost smrsknou.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar bohem | čtv pro 02, 2010 10:52 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

..vyzkoušet a jestli se líbí nebo je touha - nečekat, koupit a užívat. Až bude k mání nová generace (a to je buhví kdy) prodat nebo darovat 1 generaci (podle gusta nebo možností) koupit novou generaci a zase užívat. Až bude k mání 3 generace, tak když ji budu chtít tak zase tu předešlou darovat nebo prodat a koupit novou .. atd.

Já jsem koupil 1 gen. wifi 32GB a vůbec mi nevadí, že jsem nečekal až tu bude offiko k mání. Ceny za který se tady nyní prodává mne mile překvapily, ale to, že jsem jej koupil už dříve a dráž je mi fuk - doma a mezi známými je tak v oblibě, že je na něj pomalu pořadník .-) - pár známých si jej po seznámení se, také k spokojenosti pořídilo. Takže u mne je to jasné - až bude nová gen. tak prostě přibyde domu další a je to.. Leda by 1.gen přestala stíhat budoucí nové applikace, pak by šla do světa.

Já žiji teď a teď je pro mne první gen. bezva a až stačit nebude nebo bude nová gen. která když se mi bude líbit tak zase čekat nebudu. Zatím mi, ale 1.gen. k tomu na co jej využívám bohatě stačí. Takže jak říkám : jestli se líbí nebo je po něm touha, tak nečekat, neřešit, koupit, poznat, vybavit aplikacema a užívat..
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

Uživatelský avatar sten32 | čtv pro 02, 2010 11:13 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Tak tak, ja som ho kupil v lete, sice za premrštenu cenu ale vôbec nelutujem, mam 2 ročnu zaruku a v rodine to ma uspech :wink:
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 572
Registrován:
pon zář 15, 2008 10:41 am
Bydliště: Košice

T-o-m-a-s- | sob pro 04, 2010 10:47 am

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Ja osobne si myslim, ze pokud by mel kazdy cekat na novou verzi Apple produktu, tak by si nekoupil nic. Protoze by si porad rikal, jake budou nove funkce atd. Ja osobne jsem zatim vsechny Apple produkty kupoval az po jejich oficialnim predstaveni v cr a nelituju. Nemusim mit strach o zaruku atd. Planuju koupi iPadu 1G jeste letos na Vanoce, protoze si myslim, ze tech vylepseni na 2G nebude prilis mnoho. Odhadoval bych to podobne jako iPhone 3G a iPhone 3GS, ale jsou to podle dohady. Navic nikde neni napsano, ze iPad 2G prijde v 1Q.
 

Uživatelský avatar schmiedy | sob pro 04, 2010 12:52 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Jj...uz jsem se taky rozhodl, budu kupovat ipad 16gb 3g + wifi, nad tim 3g jsem dlouho uvazoval, az jsem se k tomu rozhoupal, poridim si internet bez smlouvy jen jako datove balicky a hotovo..::) snad tech 16gb bude stacit, ale nechci jit pres 15tis. Holt se budu muset uzkromnit..:)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar Design | sob pro 04, 2010 4:32 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Ať tam budeš mít jakoukoliv paměť, tak jí zaplníš. Já 16GB vnímám jako naprosté minimum, kde prostě budeš muset rozmýšlet jestli tolik hudby, videa nebo takový a makový software.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar rony | sob pro 04, 2010 11:48 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

myslim si, ze v ipade moc hudby mat nebudes. su aj mensie mp3 prehravace
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Design | sob pro 04, 2010 11:53 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

hudby, videa, software..
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar schmiedy | ned pro 05, 2010 7:01 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Spise to vidim na Video, fotky a aplikace. ...:) uz mam objednano, takze uz jen cekam.. :) pak vyzvednu v Datartu .. .:)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar MINICOOPER | úte pro 07, 2010 5:17 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Sakra vy jste mě tu pěkne nahlodali, já jsem si koupil iPhone 4 a zalíbil se mi tolik ze jsem si koupil iMac.
Pak jsem manželce prodal netbook eee a koupil nový Macbook Air 11" a k tomu iPhone 4.
A ted neustalé dilema nad iPadem, je vubec neco na co bych ho potřeboval mam-li doma naprosto skvělý macbook air?
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
úte říj 05, 2010 8:48 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte pro 07, 2010 8:04 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

MINICOOPER píše:A ted neustalé dilema nad iPadem, je vubec neco na co bych ho potřeboval mam-li doma naprosto skvělý macbook air?


No ale ten Air ma manzelka ne? :lol:
Takze duvod ke koupi ipadu specialne pro tebe urcite je :) sedi se s nim lepe na gauci nez s notaskem :) aby ti pak nezustal air a manzelka nezabavila ipad :lol:
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

lukasm | úte pro 07, 2010 9:26 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

To je bohuzel dost pravdepodobne :lol:
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

Uživatelský avatar schmiedy | úte pro 07, 2010 9:42 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

u me to zaclo podobne, iphone 4 pak macbook pro a ted i ipad.. :mrgreen:
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar Maximus-CZ | stř pro 08, 2010 4:02 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

kde na to berete peníze?
já měl iP 3G, ten jsem prodal a koupil iP4, což ze mě vycucalo poslední zbytky peněz.. kdybych měl takových peněz jako vy, už bych doma měl iMac, mb air, iPad a kdo ví co ještě..
No jo, studentovi, který nerad chodí po brigádách, se střádá špatně.

Jinak já jsem četl o spoustě lidech, co si po iP 4 koupili iPad a byly tak zklamaní displejem, že ho museli prodat.. prý jak si člověk zvykne na Retinu display, nedokáže se na nic jinýho dívat... a já, ptž nemám finance kupovat každej rok novej iPad, asi počkám na iPad 2, který bude mít snad větší rozlišení a ramku (šetřím už teď, a nevím, jestli našetřím)

Teď mě napadá, nechat si dát iPad jako Vánoční dárek od rodičů by nemusel být špatný nápad:-D
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

Uživatelský avatar schmiedy | stř pro 08, 2010 4:11 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

OT: Kup si ho.. :D ja jsem taky student na VS, pritom chodim na brigady, zbijecka, zednicina, prace na vysokozdviznym voziku, doprava a podo. co se da,pak vsechny penize venuju do apple a do pritelkyne + moto a auto. Dokud nemam deti, tak si uzivam :mrgreen:
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar rony | stř pro 08, 2010 6:00 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Nie sme vsetci studenti :-) tazko sa to chape ale po zamestnani sa budes moct svoj rozpocet riadit sam. Takze bud pojdes 2-3x rocne kamsi po svete alebo na tyzden tlacit zadok do piesku alebo si kupis iPad. To uz bude na tebe :-) Peniaze su boli budu, len sa treba naucit s nimi vyjst :-) Cim skor sa naucis s peniazmi, tym menej otazok budes mat :)

Precenujete Retinu, precenujete. Uvedomte si, ze VSETKO, co prinasa je na tej istej ploche viac bodov. Ale az taka dolezitost? ani moc nie. Isteze by ma trapil skutocne kockaty displej ale to uz su extremy. Povedzme, ze pre iphone je uz Retina tiez skoro extrem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar House_MD | stř pro 08, 2010 6:04 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

myslím, že i jako student ti nic a nikdo nebrání v tom, abys chodil o víkendu nebo v týdnu do práce. I kdybys rovnal zboží v obchoďáku, tak těch 10K Kč při troše snahy vyděláš.
Moje kamarádka studuje vysokou, do toho má 2 práce. Bydlí s přítelem v bytě, který si sami zařídili a platí. Nikdy sem ji neslyšel, že by fňukala nebo si zoufala, že má málo práce...
Třeba práva jsou pro práci jako stvořená - do školy chodím akorát na 3 hodiny jednou týdně :-D.
Kdyby se mi chtělo, taky se zapojím do pracovního procesu :mrgreen:
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Lincoln Six Echo | stř pro 08, 2010 6:11 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

To samé informatika - 4 hodiny týdně ve škole :D Jen to chce tu práci hledat a snažit se. Je třeba si užívat, práce bude v životě ještě dost, ale to už jsme úplně OT.

Jinak jsem se dneska podíval v Datartu na iPad a nevidím důvod čekat na dvojku - teda aspoň co by se mého využití týkalo (net, seriály, hry). Už jsem měl cukání vytáhnout kartu a jeden si odnést s sebou :oops:
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar rony | stř pro 08, 2010 6:17 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Tiez si myslim, ze KED sa budete miesto skoly venovat prilis roznym bezcennym aktivitam, tak vam to bude luto.

Ked uz nic ine, tak popremyslajte, na co nebudete mat v normalnom zamestnani, ked uz skutocne budete musiet zarabat peniaze, tak tie veci robte pocas skoly :-) a hlavne take, ktore po skole nalezite vyuzijete aby ste sa nemuseli trapit tym, ze pracujete s odporom :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Maximus-CZ | stř pro 08, 2010 8:02 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

House_MD píše:myslím, že i jako student ti nic a nikdo nebrání v tom, abys chodil o víkendu nebo v týdnu do práce.

já nepsal, že nemůžu sehnat práci, já psal, že jsem línej:-D
a btw, nejsem VŠ student, ale SŠ, takže cca 38 hodin tejdně ve škole:-D (hodina = 60 minut, né 45)

ale jinak jako Vánoční dárek by to projít mohlo:-D
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

Uživatelský avatar schmiedy | stř pro 08, 2010 8:13 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

OT:ja jsem na tom asi nejlip, obor pozemkove upravy a prevody nemovitosti, 45minut ve stredu a 45 minut ve ctvrtek a to je to prezencni studium, jinak zbytek casu dopo i odpo travim jako kazdy jiny v praci, je jedno jaka to je, ale je to prace, za kterou mam penize a za ktere mam apple hracky ....) prace je a bude, tak jako penize, jen si chce jit za svym cilem. :wink:
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar Design | čtv pro 09, 2010 3:35 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Pokud se dočká iPad USB konektoru pro připojení disku pro import/export dokumentů nebo jiných dat, tak se čekání vyplatí, protože z toho bude úplně jinak použitelné zařízení pro pracovní účely. Aspoň tedy pro mě, takže já čekám..
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar schmiedy | čtv pro 09, 2010 3:37 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

a apple camera conection kit - zde ti zatim nestaci .?? :mrgreen: :mrgreen: malej pokrok... :D
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Uživatelský avatar Design | čtv pro 09, 2010 3:46 pm

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

Potřebuju dělat s dokumenty i mimo cloud nebo email a v tom mi tahle redukce nepomůže.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar MINICOOPER | stř pro 29, 2010 12:55 am

Re: Vyplatí se koupit Ipad či čekat na Ipad 2?

barberry.pha píše:
MINICOOPER píše:A ted neustalé dilema nad iPadem, je vubec neco na co bych ho potřeboval mam-li doma naprosto skvělý macbook air?


No ale ten Air ma manzelka ne? :lol:
Takze duvod ke koupi ipadu specialne pro tebe urcite je :) sedi se s nim lepe na gauci nez s notaskem :) aby ti pak nezustal air a manzelka nezabavila ipad :lol:


Tak to dopadlo teda zejtra dopadne tak jak jste říkali :-) jdu si pro iPad prostěveci od Apple mají své kouzlo jen me to dost rujnuje :-)
Jsem na to fakt zvedavej, neustale okupuju macbook air mé manželky, protože je to fakt rychlá mašinka, až mam blbý pocit že zanedbávám muj iMac.
Jsem na to fakt zvědavej :-)
Začalo to "blbým" iphone 4 - že já vul nezustal u HTC a mohl jsem mít klid a ušetřit už nějakých 90 tisíc? ( 2x iP4, iMac, Macbook AIR, iPad)
Miluju Apple fakt GRGRGR chi chi
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
úte říj 05, 2010 8:48 pm

Uživatelský avatar charlie77 | úte led 25, 2011 8:18 am

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Zažívám teď stejné dilema :) Pořád jsem si myslel, že počkám na dvojku, ale poslední články spíš naznačují, že by mělo jít o změnu typu 3G -> 3GS, takže opravdu nevím...Co jsem tak všude četl, tak výkonu je snad dost a foťák ani facetime kameru nepotřebuju. Čekal jsem na lepší rozlišení, to ale asi nebude. Jediné z čeho mám strach je to, že současný iPad má jen 256 MB RAM :( Stačí vám to? A myslíte, že to bude stačit i v budoucnu např. na lepší hry?
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 850
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:21 pm

ls8 | úte led 25, 2011 8:38 am

[DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

iPhone 3GS ma take "jenom" 256MB RAM, a nijak nepocituju nedostatek pameti. Osobne taky cekam na iPad2, ale urcite ne kvuli vice RAM. Tesil jsem se na vyssi rizliseni, ale kdyz nebude, zily si kvuli tomu trhat nebudu ;).
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar rony | úte led 25, 2011 10:05 am

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Presne o tychto sklamaniach pisem. Ludia CAKAJU ako blbci, lebo maju vysoke ocakavania. Miesto toho, aby sa 6 mesiacov, ci rok zabavali s aktualne predavanym kusom, tak cakaju. Ked k tomu dojde, tak zistia, ze si to nekupia, lebo NEJAKA hlupost im v tom zabrani. A tak bud zacnu znovu cakat alebo v skepse urobia nejake hlupe rozhodnutie :-)

Uvazujte vzdy len nad tym, co skutocne existuje a ignorujte aviza firiem, ktore naslubuju vzdy viac ako moze cokolvek na trhu realne splnit. Najma ak mate pocit, ze to naozaj chcete, tak nie je nad cim spekulovat.

Preco? Tak boze moj, kupim to a o 6 mesiacov ohlasia novy model, mozno tak o dalsi pol rok bude dostupnejsi. Tak stale mam rok na pouzivanie teraz predavaneho a potom sa V KLUDE ROZHODNEM, ze upgradnem. Medzitym mi pekne ludia zreportuju ako je to z novym modelom a zvazis, ci sa to vobec oplati.

ps: pamat s novym iOS na "starom" ipade je na pocudovanie celkom ok, ono sa to neprejavuje tym, ze by sa ipad "spomalil" alebo ako zvyknu windowsy byt odrazu akesi divne. Len s tou pamatou nadalej ked mas v Safari par kariet s webkami, tak po istom case sa zacnu znovu nacitavat, je to jediny viditelny vysledok. Nie je to az take zle ako som cakal pri prechode na iOS 4

Naozaj skoda cakania, dnes by si uz mal naozaj jasno, ci iPad je to prave a uz len by si posunul termin kupy druheho na neskor, ked uz naozaj bude preskumany a overeny. Mne tato taktika vychadza - vynechal som 3GS...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar charlie77 | úte led 25, 2011 12:32 pm

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Já vím...kdybych ho koupil hned jak byl v ČR, tak by byl klid. Jenže já zaslechl ty skvělý předpovědi pro iPad 2, tak jsem znejistil...většina z nich ale pravděpodobně nebude. Asi počkám na představení dvojky a pak uvidim. Jsem student, takže u mě není tak jednoduchý upgrade na novou verzi, proto se tolik rozmýšlím.
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 850
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:21 pm

bluetake | úte led 25, 2011 12:37 pm

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Souhlas s Rony . Pokud by clovek stale cekal na neco noveho a lepsiho, co prijde za rok ,tak by stravil pul zivota v cekarne... :) I kdyz ja osobne si na ten druhy rad pockam. Momentalne jej vubec nepotrebuji, vse,co na cesty potrebuji , mam v iPhonu a iPad planuji koupit ,jako prijemnou hracku a doplnek. A prave proto, ze mne takrikajic bota netlaci, tak si tech par mesicu na dvojku rad pockam. :)
 

Uživatelský avatar Design | úte led 25, 2011 8:33 pm

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Také čekám. Jen se obávám informace, že do Evropy dorazí po třech měsících po uvedení na trh a to ještě pouze do retail obchodů Apple. Z toho plyne Mnichov nebo listopad na Andělu..
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar rony | úte led 25, 2011 8:35 pm

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

to ber ako istotu, ved o tom uz mesiace pisem, aby sa ludia netesili, ze uz teraz v zime si pojdu ipad 2 kupit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Design | úte led 25, 2011 8:38 pm

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Je mi to jasné. Jsem smířený s červnem v Mnichově. Udělám si z toho pěkný rodinný výlet a nákup nové hračky. Pokud do té doby nebude retail i CZ, ale to je jen takový vlhký sen a ještě OT.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar rony | úte led 25, 2011 8:40 pm

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

z mnichova bude ten ipad jediny zazitok, zvysok bude ako prejst internym oddelenim nemocnice :) a pojdes tam v cervenci (moja predpoved) ;)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Design | úte led 25, 2011 8:46 pm

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

No i to je možné. Pokud ho nejdřív koupím, tak si asi pamětihodnosti moc neužiju:)
Btw nevíte, jestli je možné si třeba i dnes objednat na apple storu německém i s tím gravírováním vlastního textu na zádech a pak si ho vyzvednout na té pobočce? Na počkání to tam asi nedělaji.

Rony červen!:)
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar charlie77 | úte led 25, 2011 10:02 pm

Re: [DILEMA] čekat na iPad druhé generace?

Já uvidím, podle toho co bude mít novej iPad a podle toho se rozhodnu. Taky bych případně jel do Mnichova. Akorát vůbec nevím, jak to udělat abych vůbec věděl, že s ním odjedu...budou tam určitě fronty ne? No to už je trochu OT
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 850
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:21 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron