iPad a externí harddisk

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Křeček | ned úno 20, 2011 9:28 am

iPad a externí harddisk

Ahoj, chci se zeptat, jestli jde k iPadu připojit nějaký externí HDD (klidně s nějakou redukcí) a pouštět z něj videa a hudbu. Klidně i s Jailbrekovaným iPadem. (nějaká appka z cydie) Po tom, co vyjde iPad 2, by mohla jít cena iPadu 1. gen dolů, a proto by stačila 16GB verze, kdyby šel připojit HDD, na kterém by byla hudbu a videa, a hry a aplky přímo v iPadu. Takže moje otázka je, zda-li lze k iPadu připojit externí HDD a přehrávat z něj hudbu a videa. iPad se svým 10" a výdrž cca. 10 hodin, by byl super třeba do auta, ale třeba i na výlety do přírody a tak, a externí hdd by nebyl problém nosit. Protože dát asi o 8 tisíc víc, za 48GB paměti je celkem dost. Vím, že 48GB je dost, ale za 1,5 tisíce se dá pořídit 500GB externí HDD. Když k iPadu jde připojit foťák, tak si myslím, že externí hdd by neměl být problém. A přehrávání třeba přes iFile z cydie, ale nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. iPhone mám taky v 16GB verzi, ale tam jsou videa podstatně menší, protože je převádím na daleko menší kvalitu a rozlišení.
Křeček
 

ls8 | ned úno 20, 2011 9:53 am

Re: iPad a externí harddisk

Podle tototo to jde: http://www.iphoneheat.com/2010/05/how-t ... e-to-ipad/

Nicméně nemám ani Camera Connection Kit ani JB, takže to neumím ověřit.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Křeček | ned úno 20, 2011 9:57 am

Re: iPad a externí harddisk

Aha, tak to by bylo dobrý, spíš mi jde o to, jestli to má někdo odzkoušený.
 

Uživatelský avatar Skoty | ned úno 20, 2011 9:58 am

Re: iPad a externí harddisk

Follow me on instagram - Skoty (PS: mám na profilovce fotku pepsi)
iPhone 2G Totality Expert
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 946
Registrován:
ned srp 15, 2010 9:57 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned úno 20, 2011 10:08 am

iPad a externí harddisk

Ja se spise obavam toho aby ten ipad stacil ten externi harddisk napajet, neni tam napsano jaky harddisk byl pouzity, kdyz jsem pripojil pres camera conection kit obycejnou flashku, na ktere byly fotky, tak mi ipad napsal neco ve smyslu ze pripojene zarizeni potrebuje vice energie, takze jedine jak to pres jb a kamera conection kit udelat je nahrat to na sd karty, protoze soucasti baleni je redukce na pripojeni pres usb a redukce na vlozeni sd karty. Rozhodne bych si nemyslel ze po pripojeni 2.5" hdd ho ipad bude stacit napajet aby byl funkcni.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Křeček | ned úno 20, 2011 10:27 am

Re: iPad a externí harddisk

Aha, takže zo je na nic, takže přes SD karty by to šlo? A nejde přes JB iPad to toho externího HDD nějak dostat víc šťávy? Vím, že pak iPad vydrží míň, ale i tak.. Ale např. 64GB paměťová karta stojí 5 tisíc, což už by možná bylo lepší si připlatit přímo za tu v iPadu... A na tom videu od Skotyho je ten HDD ještě napájen z noteboku, ne?
Edit: Skoty, ten druhý odkaz je návod, jak použít iPad jako externí HDD.
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned úno 20, 2011 3:44 pm

iPad a externí harddisk

Spise ten Camera kit nebu uzpusobeny k tomu aby neco napajel, pouze prenasi data, a kdy to nevzalo jednoduchou flasku tak o extr hdd pochybuji a ani si nedokazu predstavit ze bych mel pustey ipad a od neho jeste snuru do hdd ... Jestli diky jb a tom ifiles pujdou postet filmy nebo hudba treba s tech sd karet opravdu nevim, jaka tam je prenosova rychlost a jestli by to vubec stacilo prehravat,
Hlavne mi to prijde docela zvlastni to tak resit, pripoji extr hdd treba na presunuti neceho do ipadu ok ale mit to pripojene a poustet s toho ....
Staci koupit 32gb verzi a pro narocne 64gb a je vystarano.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Křeček | pon úno 21, 2011 1:41 pm

Re: iPad a externí harddisk

Podle tohoto videa, to na jailbreaknutém iPadu půjde.
[youtube]9qDrDC-HD-M&feature=related[/youtube]
 

Moonlight | pon úno 21, 2011 3:16 pm

Re: iPad a externí harddisk

Pomocou aplikacie iFile v pohode pracujem s usb klucom.Pokusal som sa pripojit aj externe hdd,pri hdd bez napajania vypise iPad to ze zariadenie potrebuje prilis vela energie a preto to nejde,a hdd s externym napajanim mi iFile ani neukazal.
Myslel som ze hdd s externym napajanim by mohol fungovat ale bohuzial niejde to,pokusim sa este pohladat nejake riesenie.
Aj tak som ale spokojny ze to ide aspon s usb klucom.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

Křeček | pon úno 21, 2011 3:21 pm

Re: iPad a externí harddisk

Flashku mám 8GB, ale i to by mohlo stačit, externí HDD by byl ale lepší, páč za 1500,- Kč, se dá pořídit 500GB vklidu. Ani nějaká utilita v cydii nepovoluje větší množství energie?
 

Uživatelský avatar waczko | pon úno 21, 2011 4:05 pm

Re: iPad a externí harddisk

Umíš si to ale vůbec představit? I kdyby to nějaká aplikace dovolovala, tak bys o tu energii přicházel velmi rychle - spuštěný film = procák, grafika ... k tomu zvuk atp atp... a ještě k tomu chceš aby Ti iPad napájel externí HDD? Já si pouze myslím, že si tak trochu "vymýšlíš".

Doporučuji Ti si připlatit a koupit si 64GB verzi (ten rozdíl zase není tak veliký). To Ti zaručí stále stejnou spotřebu a dat se Ti tam vleze spousta. Stejně si reálné z 500GB, dejme tomu filmů, spustíš jen hrstku.

Já bych si také přál, kdyby mi iPad umyl auto... to by bylo blaho, snad už někdo vydá takovou appku.
iPhone 2G 8GB -> iPhone 3G 8GB Black -> iPhone 4S 16GB White iOS 5.0.1
iPad 16GB WiFi + 3G: iOS 4.3 -> iOS 4.3.1 JB -> iOS 5.0.1

WebDeveloper
POMOZTE!! SBÍREJTE, NAKUPUJTE x) http://goo.gl/mJEzc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon pro 24, 2007 6:07 pm
Bydliště: Brno

Moonlight | pon úno 21, 2011 4:18 pm

Re: iPad a externí harddisk

Prave som zistil jednu neprijemnu vec.Dlhsie som camera connection kit nepouzival a teraz ked som pripojil usb tak vypisalo hlasku o tom ze zariadenie potrebuje prilis vela energie.Po badani na nete kde je chyba som zistil ze chlapci s apple znizili napajanie kitu,vo firmware 4.2.1,a uz sa neda ani pripojit obycajna flash.Usb kit sa uz neda pouzit ani na prenos fotografii ulozenych na flashkach ktory doteraz fungoval aj na nejailbreaknutom iPade s trojkovym firmwarom.
Kit pre sd kartu funguje v pohode no kit s usb sa da pouzit iba na spojenie ipadu s fotoaparatom.
Mozno napajanie kitu zvacsia vo firmware 4.3, ale ak nie tak potom sa mi uz ani neoplati iPad jailbreakovat pretoze jailbreak som robil iba koli aplikacii iFile
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar Barberry.pha | pon úno 21, 2011 5:27 pm

iPad a externí harddisk

Vzdyt jsem psal ze mi pres camera kit nesla pripojit ani obyc flash, ze to psalo tu hlasku ze zarizeni potrebuje vice energie, akorat jsem nevedel ze u fw 3x tady toto slo i bez JB
Myslim ze to co chce Krecek je kravina a at si radeji koupi netbook a k nemu si muze pripojit co chce, vyjde ho to levneji nez ipad a i v tom netbooku ja docela velka pamet samostane.
To co pise mi stejne prijde jako kravina na n-tou a pochybuji ze i Jb tady v tom neco zmuze, a abych si pustil film s ext hdd a tim ipad vybil za dve hodky, tak total kravina.
Ale neprestane me udivovat co cesky clovicek nevymysli jenom aby neco usetril ....
Ipad je TABLET neni to zadny NOTEBOOK tak on neho nechtejne neco k cemu nebyl uzpusobeny ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Křeček | pon úno 21, 2011 6:58 pm

Re: iPad a externí harddisk

Hm, tak to se pak omlouvám, že jsem se zeptal. Myslel jsem, že by to šlo, ale jak vidím, tak to nepůjde. Můžete lock.
 

Uživatelský avatar rony | pon úno 21, 2011 7:02 pm

Re: iPad a externí harddisk

priamo nejde. jedine sprostredkovane cez nejaku app, ktora sama musi vediet, co s datami, ktore "vidi" na disku.

a hlavne: najidealnejsie prepojenie je cez wifi.

typicky zastupca takychto app:

AirVideo
BuzzPlayer
...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Křeček | pon úno 21, 2011 7:05 pm

Re: iPad a externí harddisk

OK, na doma by to bylo super, a když na cestu, tak hodit přímo do iPadu, to by šlo. Děkuju rony.
 

dyndym | pon úno 21, 2011 7:22 pm

Re: iPad a externí harddisk

Na mém iPadu chodí 4GB Flash - Corsair Voyagermini bez problémů. To samé 16 GB SD karta. Mám FW 4.2.1 JB.
iPhone 3GS 32GB
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
čtv lis 29, 2007 8:50 pm
Bydliště: Náchod

Křeček | pon úno 21, 2011 8:15 pm

Re: iPad a externí harddisk

Ale 500GB externí HDD je trochu rozdíl..
 

bamban007 | úte úno 22, 2011 8:09 pm

Re: iPad a externí harddisk

Zdravim, mam takovy dotaz,ktery se tyka camera kitu, ale ne exeterniho hardisku. Mohl bxtse nekdo, kdo mate camera kit zkusit, zdali je mozne pripojit pres usb tiskarnu a neco (napr. Doc soubor) vytisknout? Popripade,jak resite tisk z ipadu?

Snad nejsem moc OT. Diky za odpovedi.
iPhone 5 16GB CZ iOS 6.0
new iPad 16GB white Wifi CZ iOS 6.0
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
sob dub 04, 2009 10:53 am

Uživatelský avatar rony | úte úno 22, 2011 8:30 pm

Re: iPad a externí harddisk

mam kit ale nemam printer. pokial som dobre pochopil, tak funguje len technologia tlacenia "airprint" a to sprostredkovane cez pocitac, resp. mozno existuju "airprint" tlaciarne. nemam k tomu ale ziadne konkretne skusenosti. ak by som to riesil ja, tak "tlacim" do PDF (napr. Pages v ipade to nastastie vie) a potom PDFko poslem mailom na nejaky pocitac. Ale este som to nepotreboval :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ls8 | úte úno 22, 2011 9:50 pm

Re: iPad a externí harddisk

Tiskárnu přes kit opravdu neřipojíš. Tisknu z iPadu a iPhonu, v Macovi mám nainstalovanou aplikaci Printopia, ktera zpřístupňuje pro iDevice všechny tiskárny, které vidí Mac (lokální USB, síťové i bezdrátové).
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Moonlight | úte úno 22, 2011 10:13 pm

Re: iPad a externí harddisk

Jedna firma ma od marca zacat vyrabat hdd pre iPad s velkostou 1TB,ma podporovat len pracu s fotografiami ale myslim ze s aplikaciou iFile sa s tym mozno bude dat robit viac veci.
http://www.techfresh.net/sanho-hyperdrive-portable-hdd-for-ipad/
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

ls8 | úte úno 22, 2011 10:15 pm

Re: iPad a externí harddisk

Hm, zajimave. Ale $350 to bude u nas stat 10.000Kc.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Křeček | stř úno 23, 2011 9:04 am

Re: iPad a externí harddisk

Takže je to taky na 2 věci...
 

Uživatelský avatar rony | stř úno 23, 2011 9:10 am

Re: iPad a externí harddisk

hej, hladate pokutne riesenia, ktore su nakoniec tak drahe ako keby ste si domov kupili NAS aj s diskami. Pouzili GoodReader a jeho schopnost napr. nacitavat cez FTP.

Za kazdu cenu hladat s heslom "ja to tak chcem" riesenia, ktore su nakoniec daleko drahsie ako to, co na zaciatku odporucame ako schodnejsiu cestu :-)

tym nikoho nenapadam :-) chcete silou mocou mat k ipadu pripojeny kablik a na nom cely hardisk, ok beriem :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

dyndym | pát úno 25, 2011 6:41 pm

Re: iPad a externí harddisk

Křečku, pokud ti nestačí 16GB SD karta kup si větší, ale věz, že HD (320GB a 1TB) byť byl zvlášť napájený nefachá. Neklesej však na mysli. Jeden mám naformátovaný v NTFS a druhý HFS. HDD formátovaný ve FATu třeba poběží, ale elektrocentrálu s sebou :D. To je maximum co jsem mohl zkusit. Disk s FAT formátem bohužel nemám.
iPhone 3GS 32GB
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
čtv lis 29, 2007 8:50 pm
Bydliště: Náchod

tommmy09 | pát bře 11, 2011 2:36 pm

Re: iPad a externí harddisk

nevíte náhodou někdo zda lze Ipad propojit s Time Capsule 1TB přes wifi

díky
 

mrzic | pát bře 11, 2011 2:45 pm

Re: iPad a externí harddisk

tommmy09: nejde. Aspoň jsem nikde nenašel návod.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | úte dub 12, 2011 10:10 am

iPad a externí harddisk

Ja bych potreboval do iZarizeni dostat kazdy den par dokumentu. Jsem schopny to nahrat na SD kartu - co tak sleduju, pres ten Cam. Con. Kit by to mohlo fachat na iPadu. Slo by to i na iPhonu 4?

Mam iPhone 4 bez JB s nejnovejsim iOS a uvazuju o iPadu, ovsem bez moznosti dostat tam dokumenty timhle zpusobem bych si ho neobhajil, fakt to potrebuju. Pouzivate to takhle?
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte dub 12, 2011 10:17 am

Re: iPad a externí harddisk

camera connection kit nejde na ip4, zarizeni neni podporovano, viz hlaska ktera se objevi po pripojeni,
tak zkus treba DropBox na nahravani souboru, pocitam ze prijeni k netu na ip mas ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar iTukan | úte dub 12, 2011 10:18 am

Re: iPad a externí harddisk

A co pouzit dropbox?
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar SteveJSF | úte dub 12, 2011 10:44 am

iPad a externí harddisk

Diky za informaci o nefunkcnosti na iPhonu.

Na tom iPadu bych to potreboval nejak pres drat / kit / flashku / pam. kartu, zkratka tak, jak popisuju v tom predchozim prispevku. Potrebuju mit moznost natahnout do nej par dokumentu z jakehokoliv pocitace (kde neni iTunes), ale dulezite podminky jsou:

- pocitac nema pristup na internet
- na pocitac nesmim nic instalovat
- pocitac nema wifi

Muzu si nahrat ty dokumenty na flashku nebo pam. kartu, ale jak je dostat do toho iPadu? Samozrejme je z nej pak poslu na iDisk a do Dropboxu, ale tam ten pocitac nema pristup - nedostane se na internet.

Je to pro me nutnost, klidne dam za iPad "dvacku" i s pouzdrem, ale tohle proste musi nejak fungovat, jinak iPad nebude.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte dub 12, 2011 10:47 am

iPad a externí harddisk

Obavam se ze bez JB takova moznost vyuzit camera connection kit neni. A na ipad 2 zatim jb neni.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar SteveJSF | úte dub 12, 2011 11:08 am

iPad a externí harddisk

Neexistuje zadna appka, ktera by na tu SD kartu v kitu videla? Krome fotografii samozrejme, o ty mi nejde. Udajne by to mohlo jit se Smart-Office, ale to nemam jak overit. Neslo by to ani nejakou fintou? Myslim treba zmenit priponu pdf dokumentu na jpg, natahnout to do Galerie v iPadu, odsud to pretahnout treba do Goodreaderu a ... ani nevim, jestli by tam ta pripona sla zase zmenit zpet na pdf. Ale to uz vymyslim zoufalosti.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

orgasmic | stř dub 27, 2011 1:35 pm

iPAD 2 a pripojeni externiho pametoveho zarizeni

Zdravim,
premyslim, ze bych prodal svuj notebook a koupil si misto nej iPAD2.
Da se do nej pripojit pres USB nejaky externi disk?
Jak je to treba s filmama...kdyz bych si ho stahnul z netu pres iPAD2, da se rovnou i prehrat?

Dekuji

MODERÁTOR ls8 VARUJE:

Sloučeno do existujícího vlákna se stejným tématem. Nezakládejte zbytečně nová vlákna s dotazy, které se již řeší nebo řešily jinde.
Host
Host
 
Příspěvky: 64
Registrován:
pon lis 30, 2009 4:33 pm

Pospec CZ | stř dub 27, 2011 1:40 pm

iPAD 2 a pripojeni externiho pametoveho zarizeni

Bez JB nic nestáhneš. Potřebuješ nějaký kit na připojení usb. A i přesto není iPad schopný HDD nabijet. Takže fotky z flashdisku nanejvíš.


Tapatalk
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 314
Registrován:
stř bře 09, 2011 5:05 pm

Uživatelský avatar macodk3 | stř dub 27, 2011 2:25 pm

Re: iPad a externí harddisk

Ja tiež potrebujem poradiť - niekto tu písal že s camera connection kit cez ifile dokáže spúšťať aj iné veci ako fotky, ako sa to dá?? Máte nejaký súbor v iFile ktorý zobrazuje všetky dokumenty na SD karte??
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Moonlight | stř dub 27, 2011 4:27 pm

Re: iPad a externí harddisk

Ked vlozim sd kartu do camera conection kitu a pripojim ho k iPadu tak mi ju iFile celu precita a zobrazi vsetky subory a zlozky na SDkarte.ked je na nej film tak kliknem nan a da mi moznost vybrat prehravac ktory ma film prehrat,chvilu to trva lebo film si pravdepodobne kopiruje do zlozky zvoleneho prehravaca(350mb mi kopiroval asi za 1-2minutky)
V iFile nemam ziadny extra subor ktory by umoznoval zobrazenie veci na SDkarte,vsetko mam standartne.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar SteveJSF | stř dub 27, 2011 5:45 pm

iPad a externí harddisk

A muzu se zeptat o jake iFile se jedna? Da se najit vice aplikaci s podobnym nazvem. Je to z appstore nebo odjinud?
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř dub 27, 2011 5:55 pm

iPad a externí harddisk

Potrebujes na to JB a iFile pak najdes v cydii. Bez JB jdou pres camera kit jenom prohlizet a nahravat obrazky a videa s iphonu nebo dig fotoaparatu.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé