iPad 2 parametry, popis

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Hnykda | čtv bře 03, 2011 5:51 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

iphonik4 píše:...Já bych byl nejradší za 1GB, ale těch 512MB se mi jeví reálnejší...

Nemohl jsem si to odpustit :D . Neříkej mi, že to poznáš :P . Apple vydává své iDevices vždy v takové konfiguraci, aby se komponenty vyvažovali (k čemu by byl nabouchaný procesor proti špatné grafice - btw. paralela k letošním MBP 13" :D =@ ). Takže se nemusíš bát a papírová konfigurace tě myslím vůbec nemusí tížit. Jediné co by tě snad mělo tížit jsou věci, kterých se dotýkáš, posloucháš, koukáš... To co je vevnitř, tě vůbec nemusí zajímat :wink: , to je ten náš nešvar, na který jsme zvyklí z ostatních platforem.
Když si kupuješ teď telefon s Android a plánuješ na něm hrát nějakou hru, musíš si to hlídat a dávat si pozor aby to zvládl CPU a GPU. Když si ale koupíš 3GS nebo 4G, máš jistotu, že ti na nich půjde každá hra, kt. Apple dovolí .
 

ls8 | čtv bře 03, 2011 5:54 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Taky tomu nerozumím. Všichni řvou že chtějí alespoň 1GB RAM, ale nikdo nenapíše proč. Jednička má 256MB a já jsem teda zatím nenarazil na situaci, kdy by mě to jakkoliv limitovalo.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar daknol | čtv bře 03, 2011 6:07 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Golf: k tomu OT: protoze MyWi je shit kterej se seka, nefunguje vzdy tak jak ma a navic stoji 20$, na tu aplikaci nemam proste nervy. tak proto ocekavam, ze od applu ten wifi hotspot pojede snad lepe a nebude to takovej zasirac jako MyWi s tema proticrackovejma ochranama.


Edit: a na muj dotaz jak bude vypadat antena na te bile 3G verzi, nenasel nekdo nejake foto? Aby to nebyl hnus
Naposledy upravil daknol dne čtv bře 03, 2011 6:10 pm, celkově upraveno 1
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 89
Registrován:
čtv kvě 13, 2010 10:30 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar iphonik4 | čtv bře 03, 2011 6:10 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

@Hnykda, Is8: za prvé jsem nenapsal, že to poznám ;) a za druhé ano, když jsem ještě měl iPad 1 (3G), tak se mi stávalo, že se některé apps (např. Navigon HD) začínaly sekat a někdy a padaly, proto jsem musel ukončovat jine apps v MT. Jinak OT:
Hnykda píše:...Apple vydává své iDevices vždy v takové konfiguraci, aby se komponenty vyvažovali (k čemu by byl nabouchaný procesor proti špatné grafice - btw. paralela k letošním MBP 13" :D =@ )....

Chlape v jedné větě jsi napsal, jak Apple vyvažuje své produkty a ve druhé uvádíš nějakou paralelu jako příklad nevyváženosti komponentů letošního MBP, který je taky Apple produkt, to mi moc smysl nedává. Jinak máš ale pravdu jsou firmy, které s tím mají daaaleko větší problémy... Navíc chlapci papírově 1024MB vypadá lépe než 512MB to si přiznejme a myslím, že to trošičku poznat bude, zejména bude zvládat víc náročných apps v multitaskingu. :beer:
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Hnykda | čtv bře 03, 2011 6:22 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Já vím, měla být taková ironie, doufal jsem, že ty to pochopíš při tolika příspěvcích a tolika smajlíky :) . To proč to udělali u MBP 13" je z čistě marketingových důvodů, aby trhli něco i na MBA. A vím že 1 GB vypadá lépe než 512 MB, ale to je právě to o čem mluvím, jen vypadá :D , to je ten náš zlozvyk.
A myslím, že vím přesně co chceš říct. Jasně, čím víc, tím líp. Ale nevěřím, že by to udělali s RAM v tomto případě hůř. Není tomu ani u iPhonů. RAM, CPU a GPU je většinou to jediné, na co se můžeš spolehnout, že tě Apple neošidí. Přídavné kamerky, nový design, o pár gramů lehčí... To už jsou detaily :) .
Jsem si jist, že i když tam dají 512 MB, bude to dostačovat (ačkoliv máš jiné zkušenosti, to je ale myslím nevyhnutelné, stroj od stroje, aplikace od aplikace, vývojář od vývojáře...). A kdyby tam mohli dát 1 GB, tak tam bude a nebude to na úkor baterie, velikosti, váhy, zahřívání...
 

Uživatelský avatar iphonik4 | čtv bře 03, 2011 6:35 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Hnydka: tak s tím s tebou naprosto souhlasím, btw taky proto jsem napsal:
iphonik4 píše:to mi moc smysl nedává.
:D promiň, že mi to nedlošlo....

Jak sem říkal, 512MB mi připadá nejrealnější, to opravdu stačí, ale jak jsem již psal: 256MB na iPadu 1 měla opravdu menší problémy...
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Uživatelský avatar charlie77 | čtv bře 03, 2011 6:59 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Já akorát nechápu tu zadní kamerku...všude se píše jen 720p video, ale o fotkách nikde ani zmínka?
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 850
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:21 pm

johny03 | čtv bře 03, 2011 7:49 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

nikdo s tim fotit stejne nebude :) dokazes si nekoho predstavit jak chodi po Praze s desetipalcovym iPadem a foti ?

navic muj odhad je ze kamerky maji stejny vlastnosti jako iPod touch a iPhone 4, cili dostacujici
 

Uživatelský avatar charlie77 | čtv bře 03, 2011 7:51 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

když už tam ta kamera je, tak bych třeba někdy něco vyfoil..nevím budu s tím venku na zahradě..budu chtít něco vyfotit a musel bych utíkat pro iPhone? zbytečný když je na iPadu čočka ne? jo a iPod touch a iPhone 4 mají rozdílnou kvalitu fotek...

EDIT: jak teď koukam na youtube na tu keynote, tak mě napadá, že z toho Smart Coveru bude iPad mít docela omlácený ty hrany, kde se "přicvakává" ten cover ne?
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 850
Registrován:
ned čer 07, 2009 10:21 pm

johny03 | čtv bře 03, 2011 7:55 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

jak jsem rikal, urcite tam nebudou horsi kamery nez na iP 4 (nejsem Steve treba se pletu)

jinak Smart Cover se mi nelibi, chtel bych zada iPad mit neposkrabane a se Smart Cover to si nepujde, navic co kdyz to upustim Smart Cover upadne a dispej rozbity.
 

pinkrider | čtv bře 03, 2011 8:40 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Takže dnes v 18:00 jsem se byl zeptat jak to bude s iPadem 2 v iStylu na Andělu. Říkali že iPad bude v ČR opravdu 25.3 ale oni by ho měli mít někdy ke konci března (cca 26,27,...) takže cajk. Já mam 21. narozky. :D :D
 

gulii | čtv bře 03, 2011 10:25 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Nejvic m stve, ze na jednicku nepujde dat Smart Cover :P stupidni magnety po okraji... :%)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 413
Registrován:
sob pro 26, 2009 4:26 pm

Uživatelský avatar sten32 | čtv bře 03, 2011 11:41 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

gulii: presne, najviac sa mi na iPade 2 páči biela farba a ten Smart Cover :D Stále musím dookola pozerať to Apple video na ich stránke z obalom a stále som fascinovaný :D
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 572
Registrován:
pon zář 15, 2008 10:41 am
Bydliště: Košice

7luke.com | čtv bře 03, 2011 11:42 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Jsem na to moc moc zvědavý v reálu. Takhle na pohled se mi ten kryt moc nezdá, ale promyšlené to mají dobře, kutilové :)
 

ls8 | pát bře 04, 2011 12:01 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

johny03 píše:jak jsem rikal, urcite tam nebudou horsi kamery nez na iP 4 (nejsem Steve treba se pletu)...


Zadni kamera je 720p, tedy 1280x720 cca 1mpix. iPhone ma 5mpix.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Maximus-CZ | pát bře 04, 2011 1:04 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Ten Smart cover mi taky přijde děsně super... Jinak není to na to, aby se ti nerozbilo sklo při pádu, nebo aby se ti nepoškrábal zadek... Ani to tak nebylo myšleno.. Je to prostě proto, že se ti na to nepráší doma a když to hodíš do tašky, tak se ti na skle nebudou dělat mikroškrábance (I když na ty zrovna výrobky od Applu netrpí, to je recht..)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

7luke.com | pát bře 04, 2011 1:28 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Jestli to tady bylo, tak sorry....

Jak se lidi (i my) dohadovali ohledně otvorů v "prosáklých na veřejnost" coverech, tak nahoře uprostřed byla zajímavá dírka. Někdo říkal, že to je na displayport, někdo říkal, že je to na Thunderbolt, někdo říkal, že je to na oboje. Tak ten otvor byl, pánové a dámy, na mikrofon:

Obrázek

Zdroj: engadget.com

Jááj. :ROFL: MG
 

ls8 | pát bře 04, 2011 2:41 am

iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Ano, a tim vic je zajimave, ze se ukazalo ze ty kryty byly prave, tedy ze jejich cinsti vyrobci znali parametry iPadu 2 HODNE dlouho dopredu.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar JackieTran | pát bře 04, 2011 2:44 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Ach ti cinani ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

johny03 | pát bře 04, 2011 3:13 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

to ls8: zadni kamera nahrava HD video, takze pochybuju ze ma jen 1 megapixel
 

Uživatelský avatar jackherrer | pát bře 04, 2011 6:34 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

1280 x 720 = 921 600 = cca milion. predpona mega = milion. Megapixel = milion pixelu(bodu)
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

pe.kova | pát bře 04, 2011 7:27 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

co jsem koukal tak iPad 2 má větší reproduktor - myslíte, že bude víc řvát?
chápu diskotéku s tím asi neuskutečním, ale zajímalo by mě jaký to má výkon 8)
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

spinmaster | pát bře 04, 2011 8:37 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

som jediny kto chrani iPad hlavne na zadnej strane?
osobne som hned po kupe siahol po zagg shielde na zadnu stranu aby som mal ochraneny "zadok" ked ho polozim na hociaky material, displej som nikdy neriesil, neviem si predstavit ze by som si ho poskrabal o kluce alebo co, vzdy mam ipad diplejom "hore"
sklo na iphone 3g malo po dvoch rokoch jeden jediny maly skrabancek a to som ho nikdy nemal v puzdre, v aute som ho hodil hocikam a podobne, tak sklu verim ale tomu hliniku veru nie
 

lukasm | pát bře 04, 2011 8:46 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Ja používám u iPad originál apple case a doufám že podobné pouzdro bude i u iPadu 2. Ja chi chránit celé tělo ne jen displej.
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

7luke.com | pát bře 04, 2011 10:07 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

pe.kova píše:co jsem koukal tak iPad 2 má větší reproduktor - myslíte, že bude víc řvát?
chápu diskotéku s tím asi neuskutečním, ale zajímalo by mě jaký to má výkon 8)


iPad 1 má docela fajnm zvuk, věřím (a doufám), že iPad 2 bude ještě lepší


OT: něco pro pobavení

Obrázek
 

ls8 | pát bře 04, 2011 10:20 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

johny03 píše:to ls8: zadni kamera nahrava HD video, takze pochybuju ze ma jen 1 megapixel


Tak se nauč počítat.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar avixe | pát bře 04, 2011 10:40 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

pre mna je velkost ram dost dolezita, ios mam otweakovany ficurkami zo cydie a cim viac ram tym viac si ich mozem dovolit... nemam notebook ani ine prenosne zariadenie pripojene na net, resp zariadnie na komunikaciu, preto bez niektorych tweakov je pre mna cisty ios obmedzujuci.. mam len iphone a po prechode na 4ku som narast ramky dost pocitil

pri 9 nasobnom zvyseni vykonu grafiky by ma ani 2 gb ram neprekvapili... ale pocitam ze max 1 gb
"audietur et altera pars"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 426
Registrován:
pát říj 08, 2010 8:50 am
Bydliště: Namestovo/Bratislava

Uživatelský avatar rony | pát bře 04, 2011 11:07 am

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

avixe a uz mas prvy ipad alebo len tak premyslas? velkost ram je dost zavisla na velkosti rozlisenia obrazovky. tento parameter Apple nikdy nejako zvlast nepropagoval. Pre ludi ako ja je dolezitejsie skor prakticke vyuzitie - ak sa mi v Safari otvoria tri karty a potom uz pri ich prepinani reloaduje stranku a zacne to byt otravne, tak chcem stroj, ktory to odstrani. Takze parameter samotny mi nenapovie prilis ale realny test ano, a v tom pripade ma nezaujima kolko je tam pamati ale ako sa stroj sprava. Snad rozumiete, co chcem povedat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

beitrel | pát bře 04, 2011 12:10 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Pouzivam atomic browser a zvyk jsem si pracovat s cca 5 zalozkama zaroven. Kdyz pak prepinam aplikace, tak se mi treba cely atomic restartuje, protoze tam tech 256 ramek nedostacuje.. Takze ja bych urcite vic ram take uzil :)
 

Uživatelský avatar Maximus-CZ | pát bře 04, 2011 12:17 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Škoda jen , že není retina, Nebo alespoň semi-retina, i když to by bylo zas blbý ,že by to nebyl celý násobek rozlišení... Pokud bude mít víc RAM asi půjdu do tý dvojky.. přeci jen 3000 za to, že to bude mít o rok delší životnost není špatné:)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

Mewrick | pát bře 04, 2011 12:56 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

lukasm píše:Ja používám u iPad originál apple case a doufám že podobné pouzdro bude i u iPadu 2. Ja chi chránit celé tělo ne jen displej.


Treba by sel ten jejich kryt otocit a pouzit na stranu kterou chci zrovna chranit???
 

mrzic | pát bře 04, 2011 1:54 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Teď mi přišel tweet, že Apple iPad 2 má grafiku PowerVR SGX543MP2 (2 GPix/s), která je opravdu 8-9× výkonnější než SGX535. Je dokonce 2× lepší než GeForce v Tegra 2
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar iphonik4 | pát bře 04, 2011 2:19 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

@mrzic: ten twitter account prosím ;) Ne, že bych nevěřil, ale chtěl bych taky followovat ;)
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Uživatelský avatar toncek | pát bře 04, 2011 2:29 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

ls8 | pát bře 04, 2011 2:31 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

Tak informace je to sice zajímavá, ale já bych rád znal zdroj. Někdo ho rozebral, nebo to Apple oznámil v tiskové zprávě?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar avixe | pát bře 04, 2011 2:38 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

rony píše:avixe a uz mas prvy ipad alebo len tak premyslas? velkost ram je dost zavisla na velkosti rozlisenia obrazovky. tento parameter Apple nikdy nejako zvlast nepropagoval. Pre ludi ako ja je dolezitejsie skor prakticke vyuzitie - ak sa mi v Safari otvoria tri karty a potom uz pri ich prepinani reloaduje stranku a zacne to byt otravne, tak chcem stroj, ktory to odstrani. Takze parameter samotny mi nenapovie prilis ale realny test ano, a v tom pripade ma nezaujima kolko je tam pamati ale ako sa stroj sprava. Snad rozumiete, co chcem povedat.


no rozumiem.. a mam ten isty nazor.. aj jeden dalsi kolega sa tu vyjadril ze apple robi svoje produkty vyvazene, to ano.. ale akonahle tam zacnem tlacit softver tretich stran (nepodpisany, zo cydie), tak sa tato harmonia dost porusi ak si ju samozrejme neustrazim.. a vacsia ram mi dava vacsi priestor

ipad nemam, ano, len premyslam.. myslim ze by som ho na hry nevyuzival ale od tej grafiky si odvodzujem ze by mohli dat viac ako je v ipad 1 ... pride mi ze ak to ma byt v buducnosti vyvazene tak takej rychlej grafike a dvojjadrovemu cpu nebude vyvazene sekundovat 256mb ram... ked pri 1x1ghzx1vga je pouzita 256mb.. tak pri 2x1ghzx9vga.. mi to pride malo .. ale ako pises... len uvazujem
"audietur et altera pars"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 426
Registrován:
pát říj 08, 2010 8:50 am
Bydliště: Namestovo/Bratislava

john | pát bře 04, 2011 2:53 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

pe.kova píše:napadlo vás, že díky HDMI kabelu(po připojení do TV) tu máme nové herní televizní zařízení?


Napadlo, viz. http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2011/03/04/je-ipad-2-vstupem-apple-mezi-konzole/
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 3044
Registrován:
sob úno 13, 2010 1:51 pm

Uživatelský avatar iphonik4 | pát bře 04, 2011 3:01 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

toncek: děkuji ;)

//EDIT:
Apple údajně dosáhne 10-12 milionů zásilek iPadů 2 ve 2. čtvrtletí roku 2011.
Zdroj: macrumors.com
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

niky79 | pát bře 04, 2011 4:33 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

ls8 píše:Taky tomu nerozumím. Všichni řvou že chtějí alespoň 1GB RAM, ale nikdo nenapíše proč. Jednička má 256MB a já jsem teda zatím nenarazil na situaci, kdy by mě to jakkoliv limitovalo.


Tak to ipad asi moc nepouzivas :beer: (drobne rypnuti, neber to osobne). Me priklady z posledni doby:

- v prohlizeci (iCab/Atomic) otevru 6-9 zalozek, prohlizec zacne hlasit malo RAM, popr. rovnou cela aplikace spadne (Safari to resi tak, ze stranky v "zalozkach" nedrzi v pameti a nacita znova)
- Blade Infinity, vcera 2x spadla, nedostatek RAM, po vypnuti/zapnuti (po hooodne dlouhe dobe; tim se opravdu uvolnila vsechna nekdy nekde zabrana pamet) vse ok.
- AirVideo, streaming 720p, aplikace se pri prehravani nahodne ukoncovala, po ukonceni vsech ostatnich aplikaci na pozadi to bylo OK

Takze bych byl opatrny s tim, ze 256 MB staci. Opravdu nestaci. Ale samozrejme s 512 to uz bude uplne nekde jinde a 1 GB momentalne povazuji za zbytecne (ackoliv se to nezda, i RAM zere energii).
 

spinmaster | pát bře 04, 2011 5:18 pm

Re: iPad 2 představen - specifikace, diskuze

niky79: napr xbmc mi berie 720p vide bez nejakych problemov
ono je to skor o strope, keby ma ipad 8Gb pamate tak aj tak sa da zaplnit
ja osobne kazdy den kliknem dva krat na home a aplikacie si pozatvaram, nerobi mi to ziadny problem
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé