Proč jsem si právě teď koupil ipad první generace

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Uživatelský avatar SteveJSF | pát kvě 27, 2011 1:51 pm

Proč jsem si právě teď koupil ipad první generace

Tak to bych taky bral.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar avixe | sob kvě 28, 2011 11:59 am

Re: Proč jsem si právě teď koupil ipad první generace

tak mam uz aj ja ipad cca mesiac, tiez som ho kupil lacnejsie a bol som z neho nadseny... no skusil som ipad 2... a uz jednotku predavam :-)... je to dost rozdiel podla mna, ovela rychlejsi multitasking atd
"audietur et altera pars"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 426
Registrován:
pát říj 08, 2010 8:50 am
Bydliště: Namestovo/Bratislava

Uživatelský avatar Gekko gecko | sob kvě 28, 2011 2:15 pm

Re: Proč jsem si právě teď koupil ipad první generace

Sem tam jsou patrne prodlevy v zavislosti na zaplneni RAMky ale nic tragickeho a za sebe mohu rici ze bych nemenil :)
Pri serfovani na netu a pustene hudbe na pozadi coz jsou cinnosti ktere z 90% provozuji bych potencial nastupce sotva pocitil
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar sidlas | sob kvě 28, 2011 3:18 pm

Proč jsem si právě teď koupil ipad první generace

Vcera jsem zakoupil ipad 64gb 3g verze za pouhych 7tis. Maximalne spokojenost jak zminuje vetsina chci to jen na filmy ktere jsou na to o hodne lip videt nez na iphone pak na knizky kde sem nenasel rozdil v rychlosti leda ze bych stacil cis 20 stran za sekundu a potreboval rychle otacet. A na tech par stranek co sleduju facebook mail atd mi to staci nepotrebuju mit pustenej 13 oken zaroven a vsechny mit nacachovany. Kamera pro me zbytecna mam na iphonu popr Hd sony. Takze u me maximalni spokojenost a jeste bych na zaver dodal ze me 3d FPS hry stejne moc neberou takze to ze dvojka je vykresluje ostreji je mi upe jedno.
Iphone 6 128gb 8.4 Jailbroken + Ipad mini retina 32GB Wifi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 261
Registrován:
úte čer 15, 2010 8:59 am

Uživatelský avatar macodk3 | sob kvě 28, 2011 3:28 pm

Re: Proč jsem si právě teď koupil ipad první generace

Dobre..tak prekonám lenivosť a napíšem niečo: V apríli som si kúpil iPad prvej gen. pretože sa dvojka u nás ešte zohnať nedala. Mesiac som ho celkom spokojne používal až na pár výnimiek (padanie náročnejších hier..). Keď som zistil že sa začala predávať dvojka tak som hneď podlahol a bežal do radu pred traco computers. Kúpil som si prvý deň predaja iPad 2 16GB wifi white. Veľmi ma zaujal tvar a tenkosť nového iPadu. Ale to hlavné čo ma zaujalo je rýchlosť, plynulosť hier a funkčný multitasking! Som náročný hráč ktorý hrá na iPade najnovšie hry s dobrou grafikou, to už iPad 1 prestával zvládať. Ak by som ale nehral hry, úplne by mi stačil prvý iPad na všetko. Revolučný rozdiel v rýchlosti neje a kameru takmer nikto z nás tak moc nepotrebuje..Takže záleží len na tom či ste ochotní priplatiť si za to že budete hrať lepšie hry.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé