nový iPad 2 se 4.3.2 SHSH zálohou

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Uživatelský avatar iphonik4 | stř čer 08, 2011 5:45 pm

nový iPad 2 se 4.3.2 SHSH zálohou

Zdravím iPhoňáky! Dneska se mi stala podivná věc, před cca měsícem jsem si koupil zcela nový iPad 2. Dneska jsem se rozhodl, že si uložím SHSH 4.3.3 pomocí TinyUmbrelly (verze 4.33.02 na Macu). Klikl jsem tedy na save SHSH a ejhle, podle Logu 4.3.3 (ani 4.3) sice uložené nemám, ale co je divné, že 4.3.2 mám uložené! Není to divné, když byl iPad 2 kupován v obchodě jako nový se 4.3? Jinak trošičku offtopic, proč nejde uložit SHSH na 4.3.3?? (na iPhone 4 je mám uložené již z dřívějška, ale na zmíněném iPadu 2 a iPhone 3GS nejdou uložit :( ) Nechápu, ano sice je venku iOS 5.0 beta 1, ale přesto je 4.3.3 pro normální uživatelé aktuální FW! Tudíž by měl být stále podepisován ne?
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Uživatelský avatar dwick | stř čer 08, 2011 5:50 pm

Re: nový iPad 2 se 4.3.2 SHSH zálohou

Koupil si iPad, ktery ma refubrished logicboard z nejakeho jiz predtim reklamovaneho iPadu, jehoz majitel udelal SHSH zalohu. Pokud jde nejaky kus na reklamaci a je uspesne vyreklamovan, tak se z nej v tovarne vezmou ty casti, ktere jsou bez vady a sestavi se s nima zcela nove zarizeni.
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

Uživatelský avatar iphonik4 | stř čer 08, 2011 5:55 pm

Re: nový iPad 2 se 4.3.2 SHSH zálohou

aha, to mě napadlo, ale nemyslíš, že bych o tom náhodou měl jako zákazník vědět?? :D To je celkem sprostý přístup, navíc já myslel, že oficiální refusbished iPad (vlastně celkově Apple produkty) jsou prodáváný jako refurbished za nižší cenu a v takovéto krabici:
Zobrazit video na http://youtu.be/eWtBGIaXhk8
Kód do fóra: [youtube]eWtBGIaXhk8[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Uživatelský avatar McJobs | stř čer 08, 2011 9:29 pm

Re: nový iPad 2 se 4.3.2 SHSH zálohou

Tak ako hovori dwick. Pokial by si reklamoval iPad 2, vtedy by ti bol vydany "novy" kus (refurbished), pokial si to kupoval v obchode za plnu sumu o refurbishe nemoze byt ani rec. Mozno ani nevieme, a ku nam Apple dovaza druhotriedny tovar (pozostatky z reklamacii zo zapadu)... :D
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 529
Registrován:
úte zář 30, 2008 12:58 pm

Uživatelský avatar House_MD | stř čer 08, 2011 9:52 pm

Re: nový iPad 2 se 4.3.2 SHSH zálohou

Jsou tam jenom použité součástky, které jsou OK...
Klasickej refurbished je prostě repas - vymění se co je odřený, ulomený... A navíc je to starší HW...
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Uživatelský avatar dwick | stř čer 08, 2011 10:07 pm

Re: nový iPad 2 se 4.3.2 SHSH zálohou

Tohle jde primo z tovarny, kde se delaji zbrusu nova zarizeni a kde obcas misto novych soucastek nahodi predem ozkousene, ocistene a otestovane fungujici soucastky z jiz reklamovanych zarizeni. Jako koncovy zakaznik nemas sanci v tomhle pripade poznat vizualni ci technicky rozdil (az na tu SHSH zalohu) oproti zbrusu novemu kousku, protoze ten kousek defakto je zbrusu novy. Prosel naprosto stejnym vyrobnim procesem, akorat v jednom kroku do nej zasadili neco maleho pouziteho
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

Uživatelský avatar iphonik4 | čtv čer 09, 2011 1:59 pm

Re: nový iPad 2 se 4.3.2 SHSH zálohou

jop ono to tak bude, protože v tom video ten borec hovoří o nějkých škrábancích nebo co, jenže tento je opravu "brand new looking :D", takže zřejmě je to tak, jak napsal dwick a House :)

@Peterson: vtip je v tom, že ten iPad by koupen ještě víc na východě :D Byl koupen v duty free shopu na letišti v Dubaji :D

jinak chlapci offtopic, proč nejde záloha SHSH 4.3.3 na cydii?. Jako do compu to uložit jde přes TU, ale poslat na cydii už ne :( Asi bug a Saurik na tom pracuje...

EDIT: tak je to tak, jak říkám:
http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/ píše:TinyUmbrella now supports 5.0b1 for all devices. I've added a few nag messages to remind people to update their settings. "Request SHSH from Cydia" and "Set Hosts to Cydia on Exit" should be disabled by users as soon as possible especially if you are having issues saving your SHSH. Cydia is ramping down it's proxy service and will eventually offer it no more. It will continue to host SHSHs and I'm working on the new TinyUmbrella which will integrate with those new features.


Je o tom už na fóru zmínka? Ja nic nenašel, možná by stálo za to udělat novej topic a informovat o tom...
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé