Jak odeslat fotky na me.com

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Pantani | stř zář 21, 2011 12:03 pm

Jak odeslat fotky na me.com

Jak řešíte odesílání fotek z iPadu na me.com? Importoval jsem fotky přes camera connection kit, proběhlo v pořádku. Jenže až následně jsem zjistil, že zřejmě nemám jinou možnost, než na každou zvlášť ťuknout a pak z meníčka dát odeslat do jedné z galerií - to je za trest!! :( (krom toho ani tu galerii nemůžu vytvořit).
Dělám něco blbě, nebo je to prostě jen nedostatek aktuální verze? A pokud to dělám dobře - může mi někde s iOS5 říct, jestli se něco v tomhle směru v novým systému chystá? Díky
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar styxx | čtv zář 22, 2011 12:47 pm

Re: Jak odeslat fotky na me.com

Co zkusit Good Reader? S ním můžeš synchronizovat účet na me.com. Akorát ten postup by byl asi trochu zdlouhavej.
Obrázek iPhone 4
Obrázek iPad 3rd generation

Supermac.cz - Tipy a návody pro iPhone, iPad a Mac OS X
Twitter - Informační kanál SuperMac.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 144
Registrován:
sob srp 23, 2008 3:45 pm

Uživatelský avatar Freaders | čtv zář 22, 2011 1:19 pm

Re: Jak odeslat fotky na me.com

na ipad s ios 5 je taky photo stream
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2588
Registrován:
pát lis 06, 2009 4:31 pm
Bydliště: Děčín

Pantani | čtv zář 22, 2011 2:40 pm

Re: Jak odeslat fotky na me.com

styxx: nestudoval jsem to nijak, ale na první pohled mi není zrovna moc jasný jak by se to použilo. A pokud by to ještě bylo komplikovaný...

Freaders: photo stream bude asi dobrej až bude. Spíš bych ale očekával v ios5, že můžu dát třeba všechny fotky v "last imported" naimportovat na me.com do galerie, kterou si z iPadu rovnou vytvořím. Nechápu, proč si myslej, že budu chtít importovat 300 fotek tak, že kliknu na každou (čímž ji teprve zvětším na fullscreen), klepnu na tlačítko, vyberu galerii, dám odeslat, ... grrr
Nebo pokud jde mass delete fotek jejich hromadným označením (pravda - musím klinout na každou), proč nejde taky jejich hromadný odeslání na me.com? Doufám, že tohle v ios5 výrazně zlepšej
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar styxx | pát zář 23, 2011 10:25 am

Re: Jak odeslat fotky na me.com

Nemám zkušenosti s kopírováním z Camera Kitu, ale počítám že se všechny fotky nahrají do Camera Roll v Obrázkách. Odtud by jsi to hromadně přehrál do nějaké složky v Good Readru a v něm vše synchronizoval s Me.com.
Obrázek iPhone 4
Obrázek iPad 3rd generation

Supermac.cz - Tipy a návody pro iPhone, iPad a Mac OS X
Twitter - Informační kanál SuperMac.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 144
Registrován:
sob srp 23, 2008 3:45 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé