iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Bakara | stř říj 12, 2011 8:11 pm

iOS 5 "iPad nelze obnovit"

Stáhl jsem iOS 5 přes iTunes a při tvorbě zálohy mi naskočí "iPad nelze obnovit ... An internal error occurred" co s tím?
 

BaX | stř říj 12, 2011 8:12 pm

Re: iOS 5 "iPad nelze obnovit"

číslo chyby?
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 812
Registrován:
ned pro 27, 2009 3:55 pm

Bakara | stř říj 12, 2011 8:22 pm

Re: iOS 5 "iPad nelze obnovit"

Nepíše to číslo chyby, jen to, co jsem psal.
 

mefistos | stř říj 12, 2011 8:23 pm

Re: iOS 5 "iPad nelze obnovit"

mas posledni iTunes?
 

Bakara | stř říj 12, 2011 8:24 pm

Re: iOS 5 "iPad nelze obnovit"

Mám
 

dabelM | stř říj 12, 2011 8:26 pm

Re: iOS 5 "iPad nelze obnovit"

Číslo chyby : 3200

Návod na opravu je ve foru o iPhone

Provádím test tak podám zprávu jak jsem dopadl
Apple iPhone 6, 64GB, SpaceGray
Apple iPhone 5S, 64GB, SpaceGray, 7.0.4, JB
Apple iPad Air, WiFi+3G, 128GB, SpaceGray
Dell Inspiron 7000, 15"
minulost iP3G 32GB black, iP4 32GB black, iP5 64GB black
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován:
ned srp 09, 2009 6:45 pm

Bakara | stř říj 12, 2011 8:32 pm

Re: iOS 5 "iPad nelze obnovit"

Pomohlo milionkrát akci opakovat :)
 

Fanuš | stř říj 12, 2011 9:08 pm

Re: iOS 5 "iPad nelze obnovit"

Jsou pretizene servery Applu, kdyz to nepujde, tak musis pockat.

pozn.rony: toto je dovod. Pockaj do zajtra, skusaj to dokola, tak ako miliony ludi spolu s tebou. Ja mam to iste.
 

Uživatelský avatar LedBack | čtv říj 13, 2011 3:31 pm

iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Mám iPad 2 (bez JB!) asi měsíc a prováděl jsem časem zálohy. Dnes jsem si nainstaloval iOS 5 a při spuštění mě iPad požádal o nastavení. Měl jsem na výběr z:
Kód: Vybrat vše
> Obnova z iTunes
> Obnova z iCloud
> Nastavit jako nový iPad

Když jsem chtěl provést obnovu s názvem Název_iPadu - 12.10.2011 15:00 vypsalo mi iTunes tyto chyby:
Obrázek
a
Obrázek
Ale protože jsem si chtěl iOS 5 vyzkoušet, dal jsem Nastavit jako nový iPad s tím, že později si tam tu zálohu nahraji. (Aplikace zůstaly, ale vše je bez dat/uložených pozic apod.)!
Tak jsem chtěl zkusit nahrát tam tu zálohu a koukám, že záloha mi zmizela. Kliknu v iTunes na tlačítko se jménem iPadu>Obnovit ze zálohy a k dispozici jsou jen tyto:
Obrázek
Proč se mi tam neobjevila ta ze včerejška a ty starší ano? (Ta s datumem 13.10. je už po iOS 5!)

Díky moc za radu, tento problém potřebuji vyřešit. Apple v tom
má opravdu pěkný "bordel" a rozhodně není uživatelsky přívětivý.
iPad 2, iPod nano 6th, iPhone 5, MacBook mid 2010
iPod touch 1G
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
sob dub 30, 2011 7:02 pm

patofbc | čtv říj 13, 2011 3:34 pm

Re: Ztratila se záloha

toto nebude asi tvoj problém ale mne sa stalo to ked som chcel dat iOS 5 že po restore na iOS5 GM som dal zalohu a nič, tak som chcel ešte raz restornuť, išiel som cez Preferences---Devices a tam som žiadne BackUpy nemal ... všetky zmizli. No teraz keď som si dal iTunes 10.5 (už niebeta, to bolo asi kvoli tomu), tak sa mi tam naspäť všetky vrátili :O
 

Uživatelský avatar LedBack | čtv říj 13, 2011 3:40 pm

Re: Ztratila se záloha

Aha, tak mě to stále nejde. Mám nejnovější iTunes 10.5
iPad 2, iPod nano 6th, iPhone 5, MacBook mid 2010
iPod touch 1G
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
sob dub 30, 2011 7:02 pm

patofbc | čtv říj 13, 2011 3:49 pm

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

pravdupovediac ja neviem ako to je vyriešené, lebo vždy tam mam 5 či koľko záloh ... takže neviem či si itunes vybera ktore sa mu zache, alebo keď nastanu nejake velke zmeny alebo ako, to neviem
 

Uživatelský avatar LedBack | čtv říj 13, 2011 4:15 pm

Jak je to se zálohami?

Včera jsem před aktualizací na iOS 5 připojil iPad k iTunes a provedla se záloha. Po nahrátí iOS 5 se mi odmítala záloha nahrát zpátky:
Obrázek
Tak jsem dal nastavit jako nový iPad a dnes jsem se chystal zálohu nahrát a nenašel jsem ji v seznamu záloh.
Jsou tam starší zálohy a ta dnešní, ale ta včerejší zmizela. Je to dočasná chyba nebo už se tam nikdy neobjeví?
iPad 2, iPod nano 6th, iPhone 5, MacBook mid 2010
iPod touch 1G
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
sob dub 30, 2011 7:02 pm

Uživatelský avatar bohem | pát říj 14, 2011 2:39 am

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Možná jsi udělal někde chybu, nebo je chyba v tvém kompu.
Popíšu jak proběhl upgrade iPadu u mne ( macbook pro) ráno, když davy amíků spali a servery začli stíhat.

- dal jsem aktualizaci, stáhla se, skočila hláška o odstranění iPodu a hláška, že kontakty atd. zůstanou zachovány, po odkliknutí souhlasu proběhlo zálohování,
-pak 2x ověření od apple,
-dál automaticky rozbalování firmware, po rozbalení instalace firmware restart iPadu, po restartu se objevil iPad v iTunes s názvem iPad,
-dál to pokračovalo okýnkem s ukazatelem průběhu obnovování aplikací, po obnovení aplikací, navázala stejným způsobem obnova hudby atd.
-pak opět restart iPadu, po restartu následovala aktualizace firmware, po aktualizaci se v iTunes automaticky objevil iP už s názvem jaký jsem měl před upgrade, proběhlo zase ověřování a po něm začala probíhat synchronizace, ta trvala tak 2 hodiny..
-když se dokončila naběhla uvítačka s asistentem a ten mě hladce provedl nastavením Cloudu atd. po dokončení nastavení bylo vše jako před upgradem a vše funkční s tím rozdílem, že už na fw iOS 5 ..


a to vše automaticky - takřka bez mého zásahu - máš pocit, že to apple nezvádl? já ne - komfortnější to -když se zavádí takové záležitosti jako iCloud pro stovky milonů lidí atd. nemohlo být. Z mého pohledu bez chybičky. Upgrade proběhl automatizovaně s minimálním požadavkem na moje zásahy - přívětivost sama.

Horší to bylo včera večer s iP4 - to ani nebudu popisovat, .. vždy se to po zálohování zaseklo při ověření od apple a pád do chyby - ověřovací servery nestíhaly -naběhl jsem si vlastní nedočkavostí..- měl jsem počkat na dopoledne (až budou davy upgradujících amíků spát a servery si oddychnou) jako s iPadem.

Večer to bylo ale jinak -100 mil. lidí nebo bůhví kolik najednou, upgradovalo tak rozsáhlý fw. i s on line zaváděním nového datového centra a projením na něj.

Chtěl bych to v apple v datovém centru tu chvíli vidět, to musel být mazec, jak tam ty miliony a milony lidí padají do cloudu, generují miliardy a biliony souběžných připojení a požadavků. Servery museli šumět.., ten šrumec nájezdu sta milionů uživatelů musel být ve sledovacím centru impozantní. Tak masivní akce ještě asi na světě nebyla.

.. a do toho i já a honem a hned .-) zkusil jsem iP i obnovit, ale padalo to s tím, že obnova není možná, čerstvé zálohy zmizely- jako u tebe. Takže jsem to nakonec projel přes DFU s tím, že i s DFU to 3x spadlo neověřeno - a vypadalo na iCihlu - pak se to, ale chytlo a dál už byl průběh v poho takřka stejný jako s iPadem.

Z mého pohledu tak monumentální akci zvládl apple dobře, možná měl kontinenty připojovat postupně, nevím jestli by to bylo lepší .. -na nás, by se dostalo až bůhví kdy a takhle najednou to byl větší karneval a první velká zatěžkávací zkouška nového dat.centra

S problémem jsem ti moc nepomohl.. i když podobný moment jsem tam s iPhonem měl -
( kámoš ugradoval také včera iPad a iP4 říkal, že dal rovnou alt+restore, vybral stažený fw s iOS5 a šlo mu to hladce jako mě ráno s iPadem -automatizovaný upgrade s obnovou. Já jsem se k možnosti nastavit to jako nové iZařízení ani nedostal a ani mi to nevadí. Vše běží v poho, baterka drží, iP vypadá rychlejší.

Zkus DFU - vybrat stažený fw a nechat to trpělivě proběhnout i s obnovou - starší zálohy tam máš tak se ti to snad podaří..
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

Mazna | pát říj 14, 2011 6:27 am

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Tak a je to tady, vsechno v pi... nevi nekdo jak se dostanu k te zaloze, ktera se delala pri nahravani ios5? Videa co jsem stahoval tyden v kuse jsou pryc, aplikace nejdou spustit, nektere ani v ipadu nemam. Vsechny radne zaplaceny a vse delano oficialni cestou.

Takze jak se dostanu k te VELKE zaloze? :(
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 38
Registrován:
sob srp 06, 2011 6:40 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát říj 14, 2011 7:08 am

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Co napsat co mas za system? Win-mac, jinak tady viewtopic.php?f=112&t=24789
Bod 48 mas cesty jak se dostat k backupu.
Delas si update? Nebo jak si tam ten ios5 nahraval, s tveho postu totiz neni nic poznat, krom toho co ti v ipadu chybi, ale o tom co si s tim delal ani zminka, a jak chces poradit?
V ios5 uz probiha synchronizace napozadi, takze lze idevice pouzivat, neodpojil jsi hned ipad2 od pc jak se ti ukazala obrazovaka kde uz nebylo synchronizuje ale nahore ve status baru se pouze toci kolecko.
Kdyz kliknes po pripojeni ipadu na ikonku ipadu v otunes pravym tlacitkem a das restore from bavk up tak ti to ukaze jake back upy?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Mazna | pát říj 14, 2011 7:54 am

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Mam win, aktualizoval jsem obycejnou cestou, ips5 uz mam v ipade. V momente ale kdy se nahravala zaloha, to bylo tak na 10 hod, jsem musel odejit a odpojit ipad. Ted kdyz si rozkliknu v itunes zalohy, tak tam vidim jednu starsi, o dva dny drive pred aktualizaci ios. Z teto zalohy jsem dostal nejake aplikace, ale ne vsechny a hlavne ne soubory v aplikacich pomoci file sharing.

Kdyz se kouknu do te slozky se zalohama, tak tam vidim plno souboru, ale ne tu co mam v itunes. Pokud ale potrebuju videa atd, tak nekde musi byt fyzicky ulozeny, kdyz se to zazalohovalo, nebo se pletu?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 38
Registrován:
sob srp 06, 2011 6:40 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát říj 14, 2011 8:03 am

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

No melo by to vsechno soucasti toho back upu, chybu jsi udelal v tom ze si nenechal ten synch dokoncit, to se pak nesmis divit.
a takze si udelal restore from back up s toho back upu ktery byl delany dva pred nahranim ios? a nechal jsi ho cely dokoncit?
nebo odkud si tam dostal nejaky applikace?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Mazna | pát říj 14, 2011 8:24 am

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Uvedomuji si svou chybu, ale jsem novacek s applem. Poradne to nebylo oznaceny, ze se kopirujou app. Na ipadu jsem normal byl a to taky muze nekoho zmatnout.

Ano nechal jsem dokoncit. Vetsinu aplikaci jsem ziskal zpet, nektere jsem musel rucne presunout z itunes do ipadu (nechapu) a nektere dokoce znova stahnout (po stazeni tam byly moje udaje)

Nedokazu si teda predstavit, ze nekdo bez zakladnich it znalosti a apple sveta tohle aktualizuje :)) viz ja plus miliony lidi?

Treba avplayer se obnovil, ale obsah v nem ne. Podcasty ano
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 38
Registrován:
sob srp 06, 2011 6:40 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát říj 14, 2011 9:28 am

iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Tak jako v pocitaci v itunes se ti jasne ukazuje ze se zarizeni synhronizuje, nezlob se na me ale toto je tvoje blbost. Pokud odpojijes neco aniz by ses podival jestli se nesynchronizuje a sam jsi napsal ze ti psalo obnovu za 10 hodin a tys to odpojil a sel.
Restore from back up ti vrati zarizeni do stavu v jakem bylo kdyz se ten back up ktery nahravas delal,
Ja filmy primy do ipadu nestahuji takze nevim jestli tam zustavaji, stahoval jsi je pres ten prehravac nebo jiny program?
Ja osobne stahuji vse pres pc a do ipadu pak nahravam, a i kdyz obnovuji se zalohy tak je pak v tom prehravaci mam, necham obnovu dojet vzdy do konce, a tim vytahnutim si to asi cele ....
Zalezi co jsi do ipadu nahraval behem tech dvou dnu, to v tom starem backupu urcite mit nebudes.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Lincoln Six Echo | pát říj 14, 2011 9:34 am

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

V iOS 5 se při synchronizaci točí dokolečka takové dvě šipečky, hned vedle indikátoru Wi-Fi. Podle toho to poznáš, i na iPadu/iPhonu. V iTunes je to klasicky nahoře.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát říj 14, 2011 9:40 am

iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Sam ale pise v prvnim postu ze kdyz obnovoval ze zalohy, psalo mu to 10 deset hodin, asi pekne plny ipad, a presto to vytahl a sel. Takze vedel ze se to synchronizuje, a to co pise v tom druhem postu ze to nebylo jasne ukazana a dalsi veci, tak se snazi svoji blbost hodit na neco jineho, nevim co jasneji by potreboval napsat?

Ale chybami se clovek uci, takze priste uz si to bude pamatovat a takove problemy se mu uz nestanou.

Pokud jsi ty filmy stahoval pres jiny program, nejsou v tom programu? Nebo to bylo primo pres ten prehravac?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Mazna | pát říj 14, 2011 10:41 am

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Uf, necekal jsem, ze to bude trvat tak dlouho. Mel jsem na to dve odiny a to mi prislo uz hodne. Kdyz to cłovek musi za kazdou cenu odpojit, tak proste musi. Ipad uz załohovanej byl, proto jsem si myslel, ze kdyz je udelana zaloha, tak tam bude naporad. Neverim tomu, ze jsem jediny s timhle. Clovek si treba omylem vytrhne kabel a ma po datech? To mi prijde nedomysleny. Jak jsem rekl, v itunes je załoha, ktera se udelala jeste predtim, nez jsem aktualizoval ipada. Takze nechapu, kam se podela, automaticky smazala? A jeste neco, pri skoro deseti hodinach jsem mel 43 procent baterkua ipad se nenabijel, je jasne, ze by to stejne padlo.

Filmy mam pres icab do playeru. Z icabu hned mazu. Zustal mi tam jediny :) asi to je marny. Poucil jsem se, aspon jsem nemusel vsechny aplikace stahovat znovu.

Diky za pomoc
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 38
Registrován:
sob srp 06, 2011 6:40 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát říj 14, 2011 12:05 pm

iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Kdyz mas pripojeny ipad pres usb tak sice pise ze se nenabiji ale nemel bych strach ze by se vybil, nabiji se pres usb hodne pomalu ;)
A kdyz si pak pripojil znovu ipad jestli se ti ta zaloha neprepsala tim co si v tom ipadu mel. A v te starsi si uz treba nemel vsechno co sis mezitim nahral.
Zalezi jestli kdyz to stahnes pres icab a pak spustis pres avplayer jestli se prvni prekopiruje a mas je pak dvakrat, nebo se jenom spusti.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

bob123 | pát říj 14, 2011 2:32 pm

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Mazna píše:Uf, necekal jsem, ze to bude trvat tak dlouho. Mel jsem na to dve odiny a to mi prislo uz hodne. Kdyz to cłovek musi za kazdou cenu odpojit, tak proste musi. Ipad uz załohovanej byl, proto jsem si myslel, ze kdyz je udelana zaloha, tak tam bude naporad. Neverim tomu, ze jsem jediny s timhle. Clovek si treba omylem vytrhne kabel a ma po datech? To mi prijde nedomysleny. Jak jsem rekl, v itunes je załoha, ktera se udelala jeste predtim, nez jsem aktualizoval ipada. Takze nechapu, kam se podela, automaticky smazala? A jeste neco, pri skoro deseti hodinach jsem mel 43 procent baterkua ipad se nenabijel, je jasne, ze by to stejne padlo.

Filmy mam pres icab do playeru. Z icabu hned mazu. Zustal mi tam jediny :) asi to je marny. Poucil jsem se, aspon jsem nemusel vsechny aplikace stahovat znovu.

Diky za pomoc

No je to blba rada, ale porid si MAC, na macu je zalohovani a sync v iTunes podstatne rychlejsi nez na win, 10 hodin to bys musel syncovat 500 GB kdyz 8 GB jsem mel u iphone a ipadu hotovy za cca 20 minut i s updatem sw, btw ten sync v ios 5 pri kterym se da pracovat a jede na pozadi je super, vubec se to nejak nezvyraznuje, ale pro me je to vyrazny vylepseni
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
pon lis 12, 2007 11:38 pm

kamciko | ned říj 16, 2011 1:20 pm

Re: iPad 2 - nelze obnovit, pak se ztratily zálohy

Prosím o radu.Ipad jsem zazalohovala (zaloha v pc porad je),nainstalovala iOS5,dala restore from back up a nic.Tvari se,ze vsechno funguje jak ma ale nic.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé