ipad 2 problem s displayom

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

punky7865 | sob čer 30, 2012 5:19 pm

ipad 2 problem s displayom

mam celkom znepokojujuci problem ....zažltly mi dva rohy na displeji a celi jeden kraj ... neviem cim to moze byt je to vidno hlavne ked mam obrazovku boelu napriklad aj ked teraz pisem takspacebar a tlacitko na menenie klavesnice a dalsie v spodnom riadku su nazltnute ...najprv som si myslel ze folia mi zozltla ale tu som odlepil a je to v displayi .. stretol sa stim niekto ? jako keby boli vypalene pixely neviem cim to moze byt hodim sem aj fotku ak bude treba .. uz som mal vela vyrobkou od jablicka ale toto sa mi este nestalo .... .. ipad je kupovany z alzy ... myslite ze mi to zreklamuju? budem musiet dat novy iOS bez JB ? a ak budu vymienat kus za kus tak co bude s foliou na display co nanom mam? preplatia?
http://tinypic.com/r/v5cuw2/6
nieje to vydno na fotke ale spodne rohy a spodna strana displaya je zažltnuta..poradte co stim(tu foto nevem jak sem lepsie hodit sorry..)
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w
Host
Host
 
Příspěvky: 129
Registrován:
pát kvě 06, 2011 2:53 pm

Uživatelský avatar tvosi | úte črc 03, 2012 2:37 pm

Re: ipad 2 problem s displayom

s JB bych ho rozhodne nereklamoval :D takze ano restore bez obnovy a na reklamaci...pokud displej neni zluty po cele plose, tak je pravdepodobne vadny
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

punky7865 | úte črc 03, 2012 10:20 pm

Re: ipad 2 problem s displayom

teraz som si vsimol ze niekedy to zmizne a niekedy to zas zozltne ale neviem stale ze pri jakej cinnosti ..ale ak sa to zhorsi pojde na reklamaciu
iPhone 4s 16GB iOS 8.1.2 Jailbreak Taig
iPad2 WiFi 64GB iOS 5.1.1 Jailbreak Redsn0w
Host
Host
 
Příspěvky: 129
Registrován:
pát kvě 06, 2011 2:53 pm

iTouch | pon črc 16, 2012 7:52 pm

Re: ipad 2 problem s displayom

iPad určitě Apple autorizovaný servis vymění. My toto na prodejně iTouch ve Zlíně běžně děláme a většinou to Apple uzná. Fólie ovšem je věc druhá. Tu Apple neproplatí a je lepší iPad zaslat bez fólie.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé