Ipad 2 soucasna poloha

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

suchac500 | čtv zář 20, 2012 8:51 pm

Ipad 2 soucasna poloha

zdravim, mam ipad 2 s iOS 5.1.1 (wifi verzi..) a mam dotaz, posledni tejden mi doma na wifine, nejde lognout polohu (soucasnou polohu nelze urcit), na skolni wifine se pritom chytam normalne, a ukazuje spravnou a aktualni polohu..
jeste tejden zpet mi to ukazovalo dobre a spravne i doma, ale prave ten posledni tejden se to vubec nechyta... na router jsem vubec nesahal, zkousel jsem reset ale nic nepomohlo a doma se furt na mapach nenajdu ... nevi nekdo co s tim? byl bych vdecnej diky :shock:
 

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv zář 20, 2012 9:50 pm

Re: Ipad 2 soucasna poloha

Možná že došlo někde ke změně u poskytovatele internetu? Na něm totiž záleží, jestli umožňuje určování polohy nebo ne. Ale těžko říct.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

suchac500 | pát zář 21, 2012 7:04 am

Re: Ipad 2 soucasna poloha

jo jo zacinam mit stejne podezreni, ze je chyba nekde u O2cka :Search: mno co se da delat... mozna se to spravi samo :cry:

edit: modovi se omlouvam za double post :) (kdy jsem predtim omylem tema napsal 2x)
 

Uživatelský avatar preax | ned pro 02, 2012 6:26 pm

Re: Ipad 2 soucasna poloha

No já mám podobný problém. Mám iPad 2 WiFi 32 GB, tento týden mi to ukázalo při lokalizaci polohy, že jsem v Honkongu (na to že bydlím ve Východních čechách docela dobrý). No a hned po tom přestali fungovat, ani se neukazuje ta šipečka u baterky že se to snaží zjistit polohu (dřív to dělalo). iPhone i MacBook se bez problémů na stejné WiFi najde. Služba hledat iPhone řekne že je online, ale zároveň oznámí Žádná poloha. Někdo nějakou zkušenost, nápad?
http://www.preax.cz
iMessage: preax@icloud.com
GameCenter: preaxik
iPhone 4 32GB iOS 6.1.2 (10B146) (Vodafone CZ)
iPad 2 WiFi 32GB iOS 6.1.2 (10B146)
MacBook Pro 13" Intel Core i7 2.7GHz (Early 2011) OS X 10.8.3 (12D78)
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
sob zář 10, 2011 7:10 pm
Bydliště: Pardubice

Jorgas | stř pro 26, 2012 7:09 am

Re: Ipad 2 soucasna poloha

Metalgirl píše:Možná že došlo někde ke změně u poskytovatele internetu? Na něm totiž záleží, jestli umožňuje určování polohy nebo ne. Ale těžko říct.


u wifi ipadu tezko... Zalezi to pouze na tom, zda je dane apcko zamerene pripadne jestli zarizeni chyta aspon 2 apcka
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé