pád aplikaci! pomůže obnovení systému?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Rixi961 | ned zář 23, 2012 6:00 am

pád aplikaci! pomůže obnovení systému?

Prosím zkušené uživatelé o radu. Vlastním iPad 1 64GB verzi, iOS 5.1.1 iPad mám už přes dva roky a musím říct, že jsem z něj byl zpočátku hodně nadšený. Všechno běhalo krásně a plynule, ale teď už nespustím skoro žádnou 3D hru. Všechny spadnou většinou ještě počas úvodního filmečku. Otázka zní, pomůže obnovení systému? Nebo tenhle přístroj už nové hry nezvládne? Proč se potom, ale prodávají? Žádná z her neměla v popisu vyloženě napsáno, že nepodporuje iPad 1. Jinak u windowsu bych už systém počas dvou let určitě přeinstaloval aspoň dvakrát, ale Apple všichni vynáší do nebes, jak je to vše bezúdržbový a na nic tam uživatel praktický nemusí sahat. Je pravda, že za tú dobu se počet aplikací, které jsem nainstaloval počítá na stovky. Tak může teda pomoct to obnovení? Nechce se mi s tím moc párat a pak zjistím, že to stejně nepomohlo.
iPad Air wi-fi 32Gb
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
čtv črc 01, 2010 5:46 am

Uživatelský avatar Metalgirl | ned zář 23, 2012 7:57 am

Re: pád aplikaci! pomůže obnovení systému?

Obnoveni by pomoct mohlo, ale to bys nesmel obnovovat ze zalohy, tak ale prijdes o vsechny ulozene pozice v hrach a taky o ostatni data. Ono to bude nejspis zpusobeno tim, ze ty lepsi hry jsou hodne narocne na RAMku a na tom iPadu 1 je ji zatracene malo a jde to znat. Proto se aplikace ukonci pred spustenim, v dusledku zaplneni RAM. Ty vykonnejsi hry jsou totiz vice optimalizovane na novejsi iPady.

Zkus udelat jednu vec:

Zalohuj komplet iPad pres iTunes na PC, tu zalohu si skopiruj nekam jinam na disk, kdyby nahodou doslo k jeji prepsani, tak at ji mas zalohovanou
Pote proved restore, ale neobnovuj ze zalohy, iPadu dej jine jmeno, nez ma doposud, aby prave nedoslo k prepsani stavajici zalohy
Nainstaluj znovu jen ty hry, co padaji a zkus je spustit na cistem iPadu, jestli pojedou nebo ne
No a jestli to nepomuze a budou stale padat, tak pak obnov iPad z te zalohy, kterou jsi pred restorem udelal.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Lincoln Six Echo | ned zář 23, 2012 9:05 am

Re: pád aplikaci! pomůže obnovení systému?

iPad 1 má strašně málo RAM (256 MB). Tohle byl jeden z důvodů, proč jsem se ho po několika měsících zbavil. Jinak bych se držel rad Metalgirl.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé