iPad mini - reakce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Koupíte si iPad mini?

Ano, to je jasný, ihned!
48
18%
Ano, ale až se podívám jak bude vypadat v realu.
79
30%
Ne, klasický iPad je lepší
110
42%
Ne, nekoupim si žádný iPad
28
11%
 
Celkem hlasů : 265

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát lis 02, 2012 11:49 am

Re: iPad mini - reakce

Byl jsem se na ipad mini podivat, cerna verze luxus, krasne by pasovala k cernemu ip5 ;)
Tim ze ma mensi displej, tak i pri rozliseni ipadu 2, je displej pekne ostry ( nemam doma ipad retinu ;) ) zkousel jsem i casopisy pres publero, a krasne citelne a ostre i bez zoomu.
Osobne mi padl presne do ruky a nemel jsem problem ho drzet v dlani. Mit tech 8.5 tisice navic, tak jsem si ho dneska odnesl, opravdu se mi moc libil a dalsi verze ipadu bude tento mini (pocitam s tim ze ipad 2 zustane doma)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

fbio | pát lis 02, 2012 1:06 pm

Re: iPad mini - reakce

Už si s ním hraju.. Ráno jsem stál na Vaňkovce ve frontě jako první... Asi jsem nemusel chodil, ještě mají..... Takto nadšený jsem nebyl ani ze svého prvního iPhonu. Prostě úžasný stroj. Jen se mi nechtěl připojit na Apple store, ale stačilo nahrát jednu aplikaci přes notebook a už se přihlásí v pohodě....
Host
Host
 
Příspěvky: 37
Registrován:
čtv srp 13, 2009 7:08 am

Uživatelský avatar Ceeert | pát lis 02, 2012 7:11 pm

Re: iPad mini - reakce

dnes jsem se na ipad mini byl podívat v iStyle na Zličíně a vážně luxus. Parádní velikost i hmotnost. Rád bych se ujistil v jedné věci. Když si v iP5 udělám hotspot bude přenášet i gps signál pro navigaci? Vím, že se to řešilo u iPadu 2 ale chci si být jistý na 100%, takhle jsem si "jenom" na 99.9% :)
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
ned led 23, 2011 6:58 pm

scorpi | pát lis 02, 2012 8:19 pm

Re: iPad mini - reakce

Taky už je doma. Black verze 64GB :-)
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Skyt | pát lis 02, 2012 8:43 pm

Re: iPad mini - reakce

Prěsně tak, jak všichni tvrdí, mini je opravdu skvost. Stál jsem na té vaňkovce a absolutně jsem se nemohl rozhodnout, pro který se nakonec rozhodnu. Nakonec jsem si vybral retinu. Vyhrálo rozlišení a i ta velikost (momentálně větsí je pro mě osobně lepší). A tak myslím, že aktuálně v čr jsem jeden z mála uživatelů (možná by nás šlo napočítat na prstech obou ruk), kteří si dnes domů odnesli iPad 4 :-) spokojený uživatel
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
ned lis 13, 2011 10:36 am

zvonicek | pát lis 02, 2012 9:04 pm

Re: iPad mini - reakce

Skyt: řeším stejné dilema. Ale spíše si také koupím iPad 4, přeci jen na pohyb v terénu mám iPhone a na čtení knih zase Kindle.
Host
Host
 
Příspěvky: 91
Registrován:
stř čer 15, 2011 8:12 am

Uživatelský avatar elka | pát lis 02, 2012 10:16 pm

Re: iPad mini - reakce

Vy, kdo jste koupili: taky vam pri doteku lehce chrasti home button?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 698
Registrován:
sob lis 10, 2007 12:39 am
Bydliště: Ostrava

marseli | pát lis 02, 2012 10:35 pm

Re: iPad mini - reakce

Me nechrasti. Krasne tuhy zmacknuti.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Skyt | pát lis 02, 2012 10:42 pm

Re: iPad mini - reakce

Zvonicek: Dilema to bylo obrovsky :-) ale ted jsem rad za svoje rozhodnuti. Primarne jsem si pro nej sel a byl jsem uz z domu presvedcen, ze jen co dojdu do istylu, vezmu ipad 4 a jdu pryc. Kdyz jsem tam ale videl povalovat se to mini, rikam si, proc to nezkusit. Chytl jsem ho do ruky a uz to bylo v pytli :-) stravil jsem tam pul hodiny rozhodovanim, z toho deset minut rozhovorem s prodavacem :-D doporucuju nejdriv vyzkouset a pak se rozhodnout, ale jak pises, taky mam do terenu iphona. A na doma, praci a zabavu jsem chtel velky displej.
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
ned lis 13, 2011 10:36 am

Uživatelský avatar iSaryk | pát lis 02, 2012 11:19 pm

Re: iPad mini - reakce

Ceeert píše:dnes jsem se na ipad mini byl podívat v iStyle na Zličíně a vážně luxus. Parádní velikost i hmotnost. Rád bych se ujistil v jedné věci. Když si v iP5 udělám hotspot bude přenášet i gps signál pro navigaci? Vím, že se to řešilo u iPadu 2 ale chci si být jistý na 100%, takhle jsem si "jenom" na 99.9% :)


Mělo by to jít určitě. Já mám iPad3 WiFi a přes HotSpot z IP4 takhle provozuji Sygic na iPadu.


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/
iPhone 5S 32GB SG, MacMini 2010, iPad3 32GB, AppleTV3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 176
Registrován:
sob lis 19, 2011 10:06 am

Uživatelský avatar phaeton_esc | pát lis 02, 2012 11:54 pm

Re: iPad mini - reakce

O koupi jsem uvažoval v létě, když to ještě byly "rumors". Nakonec jsem si v září koupil iPad 3 a nelituju toho, primárně jsem chtěl zařízení s Retinou a to Mini není. Na druhou stranu, 10" je na tahání po kapsách moc a těch 7" jev v tomhle směru dost lákavých..ale ne.

Každopádně tím Apple zalepil díru na trhu, kterou mu (možná) braly 7" s Androidem. Co se mi nelíbí je cena , co se mi líbí moc jsou stereo reproduktory. Každopádně pořizovat si ho nebudu, jsem spokojený s iPad 3 (byl bych víc, nevidět benchmarky iPad 3 vs 4 :D)
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

kiruj | sob lis 03, 2012 6:46 am

Re: iPad mini - reakce

Velmi silno uvazujem aky ipad si kupit. Mam objednany IP5 cize lightning bude doma pouzivany. Takze bud 4 alebo mini. Mozno blba otazka ale ako to bude s iCloud na mini? Da sa bezproblemov napojit? Diky
Apple IPhone 3G 16GB White, 4.1 JB R.I.P.
Apple iPhone 4S 16GB Black 6.0.1 R.I.P.
Apple iPhone 5 16GB Black 8.1 R.I.P.
Apple iPhone 6 16GB Gold R.I.P.
Apple iPhone 6 PLUS 16GB Gold

iPad 4 16GB R.I.P.
iPad Air 2 64GB
Macbook Pro 13" mid 2010
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 157
Registrován:
stř lis 11, 2009 9:27 pm
Bydliště: Prievidza

probed | sob lis 03, 2012 6:55 am

Re: iPad mini - reakce

Tak ja uz mam Miniho taky doma. Vcera vecer v istyle v olympii v Brne jsem se na nej dival a nakonec jsem si ho vzal. 3G nepotrebuji (mam na iPadu 2 a dodnes jsem ani nerozbalil 3mesicni interne od O2 pribaleny zdarma)
Design je opravdu moc hezky a ladi k iPhone 5, mam oboje v cerne barve. Dival jsem se i na bily a pro majitele bilych iPhone 5 je to jasna volba. U me hlavne vyhrala velikost miniho a kompaktnost Miniho, velky ipad se me nechtelo ani nosit, ale mini je opravdu mini s relativne velkym displejem, ktery se vejde do cehokoliv maleho a clovek ani nevi, ze jej nese :D Krome velikosti Mini nic vic, ale hlavne nic min neprinesl, je to opravdu "jen" o te velikosti.
iPhone X 256GB Space Grey
MacBook Pro (Retina, 13-inch 2016 Touch Bar)
Host
Host
 
Příspěvky: 39
Registrován:
čtv kvě 26, 2011 4:39 pm

fAUSt | sob lis 03, 2012 8:08 am

Re: iPad mini - reakce

Nemáte problémy například s tím, že ovládací prvky jsou menší než na iPadu klasickém? Například, tlačítka v prohlížeči, atd.? Vím, že jsem se nemohl strefit například, abych si otevřel další tab:D Je psaní na menší klávesnici stejně pohodlné nebo dokonce lepší? Určitě do něj půjdu, jen nevím, zda-li vzít 3G či nikoliv. 3200 kč za 3G modul mi přijde dost :/
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 347
Registrován:
pon dub 11, 2011 11:16 am

Uživatelský avatar elka | sob lis 03, 2012 10:03 am

Re: iPad mini - reakce

Tak musím konstatovat, že jsem prostě smolař. Z celé dodávky pro Ostravu jsem prý jediný, kdo má problém s uvolněným a při dotyku chrastícím home buttonem. Když iPad obrátím displejem dolů, HB vyčnívá trošku nad povrch, což jsem ještě neviděl. Každopádně, chtějí to poslat do servisu, což je pěkně na houby, protože minimálně dva týdny budu bez :-(

Takhle to vypadá:
Obrázek
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 698
Registrován:
sob lis 10, 2007 12:39 am
Bydliště: Ostrava

marseli | sob lis 03, 2012 10:20 am

Re: iPad mini - reakce

tak to te lituju, ja to mam v poradku a jel sem si pro nej do prahy az ze severu. Jinak jsem si koupil 32GB verzi a k ni dokoupil ftpcloud, ktery doplnuje zbytek pameti.

OT: koupil jsem ted O Player, ktery v teto verzi nepodporuje nektere zvukove kodeky, je nejaka moznost tam dostat starsi verzi ? diky
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Jadro | sob lis 03, 2012 10:25 am

Re: iPad mini - reakce

Nechapu jedine, proc ti rovnou nedali novy kus? Evidentne se jedna o vyrobni chybu, kterou jsi nezpusobil...
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar elka | sob lis 03, 2012 10:27 am

Re: iPad mini - reakce

Dle jejich slov "nejsou kompetentní věc posuzovat". Proto servis :(

Jak to vůbec je podle obchodního zákoníku? Koupím-li v kamenné prodejně zboží s výrobní vadou, kterou jsem zjevně nemohl způsobit, mám nárok na výměnu/vrácení peněz, nebo musí zboží na reklamaci?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 698
Registrován:
sob lis 10, 2007 12:39 am
Bydliště: Ostrava

scorpi | sob lis 03, 2012 12:34 pm

Re: iPad mini - reakce

iSaryk píše:
Ceeert píše:dnes jsem se na ipad mini byl podívat v iStyle na Zličíně a vážně luxus. Parádní velikost i hmotnost. Rád bych se ujistil v jedné věci. Když si v iP5 udělám hotspot bude přenášet i gps signál pro navigaci? Vím, že se to řešilo u iPadu 2 ale chci si být jistý na 100%, takhle jsem si "jenom" na 99.9% :)

Mělo by to jít určitě. Já mám iPad3 WiFi a přes HotSpot z IP4 takhle provozuji Sygic na iPadu.


Chlapi, tak jsem vyzkoušel TT Eastern Europe, který na iPhone běhá jak vítr na iPad Mini. Připojil se na hotspot v iPhone, ale TT nefungoval. Celou cestu "Špatný příjem signálu GPS" Tak nevím........

Má někdo jinou zkušenost?
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | sob lis 03, 2012 12:43 pm

Re: iPad mini - reakce

To Elka: a kde si ho kupoval?

Na nakup v kamenne prodjne se vztahuji jinaci reklamacni veci nez pres eshop, takze je pak pouze na danem prodejci zda ti to uzna hned a vymneni kus za kus nebo to posle na reklamaci, bohuzel tady nemame Apple Store, kde by ti to vymenily kus za kus, byl to nejaky APR prodejce?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Ceeert | sob lis 03, 2012 1:18 pm

Re: iPad mini - reakce

můžete někdo prosím vyzkoušet jak je to s tou gps navigací přes hotspot? funguje tomtom, navigon atd.?
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
ned led 23, 2011 6:58 pm

Uživatelský avatar Golf | sob lis 03, 2012 4:41 pm

Re: iPad mini - reakce

iPad mini v palubní desce auta... video

Zobrazit video na http://youtu.be/RCXJIjxvPNE
Kód do fóra: [youtube]RCXJIjxvPNE[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Jadro | sob lis 03, 2012 5:45 pm

Re: iPad mini - reakce

Tak to je pecka, to se mi libi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar elka | sob lis 03, 2012 6:01 pm

Re: iPad mini - reakce

To barberry.pha: byl to ostravský Qstore, a ačkoli jsem tam přišel s tím, že bez peněz, nebo nového neodejdu, stejně jsem odešel :(
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 698
Registrován:
sob lis 10, 2007 12:39 am
Bydliště: Ostrava

Uživatelský avatar Deraspoth | sob lis 03, 2012 7:58 pm

Re: iPad mini - reakce

scorpi píše:
iSaryk píše:[quote="Ceeert"]dnes jsem se na ipad mini byl podívat v iStyle na Zličíně a vážně luxus. Parádní velikost i hmotnost. Rád bych se ujistil v jedné věci. Když si v iP5 udělám hotspot bude přenášet i gps signál pro navigaci? Vím, že se to řešilo u iPadu 2 ale chci si být jistý na 100%, takhle jsem si "jenom" na 99.9% :)

Mělo by to jít určitě. Já mám iPad3 WiFi a přes HotSpot z IP4 takhle provozuji Sygic na iPadu.



Zrovna včera jsem někde četl spoustu postů kde si uživatelé pochvalovali sdíleni gps z ip na ipad. Nevím no, mě to prostě nikdy nefungovalo.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 231
Registrován:
sob led 31, 2009 7:44 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Metalgirl | sob lis 03, 2012 8:45 pm

Re: iPad mini - reakce

Jenže dle občanského zákoníku pokud je rozpor s kupní smlouvou, to znamená, že se projeví vada, která nebyla při převzetí zboží zjevná, což navíc v jeho případě to je reklamace do prvních 6 měsíců od koupi, kdy prodejce musí dokazovat zákazníkovi, že způsobil vadu, má nárok na výměnu kus za kus. Pokud však souhlasí s opravou, tak se dá domluvit i takto. Popřípadě, když nejsou první dvě možnosti možné, může odstoupit od kupní smlouvy a požadovat navrácení peněz nebo požadovat slevu. Výměna věci kus za kus by měla mít však přednost.

Občanský zákoník §616 odst. 3 a 4

(3) V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není- -li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.
(4) Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar kiciN | sob lis 03, 2012 9:48 pm

Re: iPad mini - reakce

tak už je rozhodnuto, bude to tedy 16 GB WiFi - Black s větším datovým limitem na mobilu a hotspotem :) Bohužel už měli včera v iStylu vyprodáno tak by měl dorazit do úterý, už se těším
iPhone 6 64 GB space grey
MacBook Air 13' early 2015
history: iPhone 5S, 5, 4S, 4, 3GS, 3G
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
úte zář 14, 2010 11:26 am
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar balda88 | sob lis 03, 2012 10:45 pm

Re: iPad mini - reakce

Dneska jsem se stavoval v Datartu abych si miníka ošahal a můžu říci, že jsem byl velice nadšen. Rozhodl jsem se pro bílou variantu a pořád nevím zda se sim nebo bez. Ale zatím mám čas, po koupi iP5 budu chvíli šetřit :)
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 371
Registrován:
ned srp 24, 2008 10:23 am
Bydliště: Benešov

Uživatelský avatar iSaryk | ned lis 04, 2012 12:24 am

Re: iPad mini - reakce

Ceeert píše:můžete někdo prosím vyzkoušet jak je to s tou gps navigací přes hotspot? funguje tomtom, navigon atd.?


Funguje mi takhle Sygic s iPad 3 wifi a iPhone 4. Oboji mam 6.01, ale bezelo to i s iOS5.

Proste to sparuj pres BT a musi to jit!
Mne to funguje takhle: na iPhone zapnuta data, BT a aktivovan osobni HotSpot. Na iPadu musim mit zapnute WiFi a musi byt sparovany s iPhone (pripojeno). Wifi nemusim mit pripojene k zadne siti (kdyz vypnu AP, funguje to dal), ale musim je mi stale zapnute, jinak mi to hlasi, ze ztratil signal gps.

Hodne stesti s tim pertinaxom;)



IPhone 4 16gb, iPad 32 GB WiFi, Mac Mini 2010 Mountain Lion
iPhone 5S 32GB SG, MacMini 2010, iPad3 32GB, AppleTV3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 176
Registrován:
sob lis 19, 2011 10:06 am

Uživatelský avatar Sphyn0x | ned lis 04, 2012 2:24 am

Re: iPad mini - reakce

Tiež silno uvažujem ale odrádza ma A5, v podstate črevá 4S.
Nepozorujete niekto sekanie iOS/lagy v hrách.
Lebo od 4Ska by som sa nikde neposunul, len ku zväčšeniu, dokonca bez Retiny. Či ani tie pixely tam nevnímate?
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

marseli | ned lis 04, 2012 7:15 am

Re: iPad mini - reakce

Uz mate nekdo nejake pouzdro k doporuceni? Popripade objednane.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

scorpi | ned lis 04, 2012 7:52 am

Re: iPad mini - reakce

Ceeert píše:můžete někdo prosím vyzkoušet jak je to s tou gps navigací přes hotspot? funguje tomtom, navigon atd.?

iSaryk píše:Funguje mi takhle Sygic s iPad 3 wifi a iPhone 4. Oboji mam 6.01, ale bezelo to i s iOS5.
Proste to sparuj pres BT a musi to jit!
Mne to funguje takhle: na iPhone zapnuta data, BT a aktivovan osobni HotSpot. Na iPadu musim mit zapnute WiFi a musi byt sparovany s iPhone (pripojeno). Wifi nemusim mit pripojene k zadne siti (kdyz vypnu AP, funguje to dal), ale musim je mi stale zapnute, jinak mi to hlasi, ze ztratil signal gps.


U mě nepomohlo ani zapnutí BT a párování. Je fakt, že v prvním testu jsem to takhle neměl. Nicméně výsledek stejný = iPad Mini stále hlásí Špatný příjem signálu GPS.
Testováno s iPhone 5 a iPad Mini, oba IOS 6.01,navigace TT v1.11.

Tím ale nechci určitě tvrdit, že to nefunguje obecně. Pamatuju se, že jsem takhle testoval Navigon mezi iP4 a iPadem2 a běželo to tak jak popisuje iSaryk. A pokud se nepletu, tak nemuselo to být ani spárováno přes BT, jen připojeno na hotspot, vytvořený v iPhone.

Kdo máte možnost kombinace iPhone 5, iPad mini, tak vyzkoušejte a dejte vědět.
Třeba to nefunguje pouze mě :-)
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

bob123 | ned lis 04, 2012 9:51 am

Re: iPad mini - reakce

Sphyn0x píše:Tiež silno uvažujem ale odrádza ma A5, v podstate črevá 4S.
Nepozorujete niekto sekanie iOS/lagy v hrách.
Lebo od 4Ska by som sa nikde neposunul, len ku zväčšeniu, dokonca bez Retiny. Či ani tie pixely tam nevnímate?

Takze to ma stejnej vykon jako iPad 2 a 3, ja bych se toho nebal pokud ti vyhovuje ta velikost
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
pon lis 12, 2007 11:38 pm

daimos | ned lis 04, 2012 12:27 pm

Re: iPad mini - reakce

marseli píše:Uz mate nekdo nejake pouzdro k doporuceni? Popripade objednane.



na zaciatok som si zobral toto http://dx.com/p/protective-pu-pc-flip-o ... 738?item=3

uvidim ci bude vyhovovat
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 468
Registrován:
stř úno 10, 2010 1:26 pm

kiruj | ned lis 04, 2012 6:06 pm

Re: iPad mini - reakce

No dnes som bol v Nayku a je maly. Krasny, lahucky no maly. Kupujem radsej 4. Gen s retinou
Apple IPhone 3G 16GB White, 4.1 JB R.I.P.
Apple iPhone 4S 16GB Black 6.0.1 R.I.P.
Apple iPhone 5 16GB Black 8.1 R.I.P.
Apple iPhone 6 16GB Gold R.I.P.
Apple iPhone 6 PLUS 16GB Gold

iPad 4 16GB R.I.P.
iPad Air 2 64GB
Macbook Pro 13" mid 2010
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 157
Registrován:
stř lis 11, 2009 9:27 pm
Bydliště: Prievidza

Uživatelský avatar amdatlon1 | ned lis 04, 2012 8:43 pm

Re: iPad mini - reakce

Dnes som si iPad mini vyskúšal v predajni a môžem povedať, že som bol milo prekvapený aký ma veľký displej, osobne radšej si kúpim iPad mini :)
iPhone 6S Space Gray 64GB iOS9(od 10/2015) Telekom
Macbook Pro Retina L 2013(3/14)
iPad Air silver (12/13)32GB
iPhone 6 silver 16GB iOS8
iPhone 5S silver 16GB iOS7(od 11.13-10/14)
IPHONE 4S 16GB (10/11-10/13)
IPHONE 3G 8GB (6/09-10/11)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 647
Registrován:
úte lis 25, 2008 3:49 pm
Bydliště: Piešťany

Uživatelský avatar Sphyn0x | pon lis 05, 2012 7:11 pm

Re: iPad mini - reakce

Dnes som bol tiež pozrieť v "Central" a rozhodnutie: Čo najskôr zadovážiť 32GB Black :D
Úplne parádny je a nonRetina absolútne nevadí.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

marseli | úte lis 06, 2012 8:36 am

Re: iPad mini - reakce

Přisvícení na zadní straně, tak to pisou ve srovnavaci tabulce s ostatnimi ipady. Nejak nevim kde a jak to vyzkouset.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Uživatelský avatar iTukan | úte lis 06, 2012 8:38 am

Re: iPad mini - reakce

zapnout fotak a zapnout blesk?
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

marseli | úte lis 06, 2012 8:42 am

Re: iPad mini - reakce

no ale tam zadny blesk neni, jen cocka fotaku, ne jako u iphone.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé