iPad mini - reakce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Koupíte si iPad mini?

Ano, to je jasný, ihned!
48
18%
Ano, ale až se podívám jak bude vypadat v realu.
79
30%
Ne, klasický iPad je lepší
110
42%
Ne, nekoupim si žádný iPad
28
11%
 
Celkem hlasů : 265

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte lis 06, 2012 8:45 am

Re: iPad mini - reakce

a novy ipad ma prisviceni? protoze jak koukam tak to tam je opravdu napsane ve specifikach, jak u ipadu mini tak noveho ipadu.
a pisou to i na us strankach applu.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar iTukan | úte lis 06, 2012 9:23 am

Re: iPad mini - reakce

asi nějaký error... buď v popisu nebo ve výrobě... :-D
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rongic | úte lis 06, 2012 9:25 am

Re: iPad mini - reakce

Ono to mají na stránkách Apple tak trochu zvláštně přeložené, že vlastně není jasné o co jde... iPad ani iPad mini žádnou LED diodu vzadu nemá.

Přisvícení na zadní straně neboli BackSide-Illumination Sensor je nový typ CMOS senzoru, jehož výhoda je v tom, že na fotocitlivou vrstvu snímače dopadne více světla než na klasický CMOS čip.

Viz.: http://cs.wikipedia.org/wiki/BSI_CMOS
iPhone 6 Plus 64GB Space Gray FW 8.3 a iPad mini Retina 16GB Cellular black FW 8.3
iRadar CZ+ (NEW) - Appstore, free
iRadar CZ - Appstore, free
Host
Host
 
Příspěvky: 68
Registrován:
ned dub 06, 2008 9:07 pm
Bydliště: Trutnov

Lipon | úte lis 06, 2012 2:28 pm

Re: iPad mini - reakce

EDIT: to spis vypada, ze to souvisi s technologii CMOSu ve fotaku, jak je uvedeno vyse
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 560
Registrován:
čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Uživatelský avatar Ceeert | úte lis 06, 2012 5:46 pm

Re: iPad mini - reakce

omlouvám se že se opakuji ale mohl by někdo vyzkoušet jak je na tom navigace TOMTOM, NAVIGON, DYNAVIX, IGO) na iPadu mini při použití hotspotu z iPhonu5 nejlépe. Děkuji
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
ned led 23, 2011 6:58 pm

Cerda | stř lis 07, 2012 9:41 am

Re: iPad mini - reakce

Tak jsem na něj byl včera mrknout:

- design krásnej
- LEHOUČKEJ (dá se opravdu pohodlně držet v jedné ruce)
- velikost displeje tak akorát, dovedu si představit že by nahradil můj klasickej iPad (jak na nošení, tak na doma)
- rozlišení displeje? Na hraní a filmy asi OK, ale jinak :bad: (můj subjektivní pocit)

Vyšel jsem z prodejny s Ipadem 4 (nahradí aktuální 3jku) a čekám na další generaci iPad mini s retinou (jestli se dočkám, to nevím)
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
pon čer 30, 2008 8:00 pm

scorpi | stř lis 07, 2012 4:21 pm

Re: iPad mini - reakce

Ceeert píše:omlouvám se že se opakuji ale mohl by někdo vyzkoušet jak je na tom navigace TOMTOM, NAVIGON, DYNAVIX, IGO) na iPadu mini při použití hotspotu z iPhonu5 nejlépe. Děkuji



Nefunguje. iPad mini+ iPhone 5 prostě nefunguje. Není to jen moje resumé, potvrzeno i z apple fora https://discussions.apple.com/thread/3810027?start=0&tstart=0
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Uživatelský avatar McJobs | stř lis 07, 2012 5:13 pm

Re: iPad mini - reakce

Cierna verzia je neskutocny lapac odtlackov prstov, zadna strana sa zababre skor jak to vytiahnete z krabice. Displej ma nielen nizsie rozlisenie (s urovnou 163 ppi sa dostavame späť k iPhonu 3G S), ale aj viditelne horsi farebny gamut oproti Retina displejom
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 529
Registrován:
úte zář 30, 2008 12:58 pm

Uživatelský avatar elka | čtv lis 08, 2012 12:54 pm

Re: iPad mini - reakce

Vlastníci iPadu Mini, máte i originál Smart Cover? Není s ním problém tím, že má o jeden prvek méně, při použití jako stojanku?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 698
Registrován:
sob lis 10, 2007 12:39 am
Bydliště: Ostrava

Skyt | čtv lis 08, 2012 1:43 pm

Re: iPad mini - reakce

Majitelem miniho sice nejsem, ale co jsem videl na videich tak zadny problem s jednim chybejicim clankem smart coveru u ipadu mini neni ;-). Je pouze tezsi z nej udelat "trojuhelnik" kdy se musis trefit primo hranou posledniho clanku na magnet. Ale jinak drzi stejne poctive, jako jeho vetsi bracha ;-)
iPhone 4S 32gb
iPad 4 32gb wifi JB
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
ned lis 13, 2011 10:36 am

xslide | čtv lis 08, 2012 1:51 pm

Re: iPad mini - reakce

Je to o něco horší ale je to použitelné. Navíc je lépe vyřešeno "přicvaknutí" obalu že by se nemělo stát, že se něco odře.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar krabicka3 | čtv lis 08, 2012 3:20 pm

Re: iPad mini - reakce

OT: Pro anglictinare se smyslem pro humor :)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Po8s#t=26s
a jeste jedna anekdota.

Bavi se Brnak (muzete misto nej dosadit skalni Androidista) s Prazakem (muzete misto nej dosadit casto bezneho uzivatele iPhonu)
Brnak: "Ty, poslóchej, víš, jak my tady u nás v Brně říkáme vám pražákům?"
Prazak: "To nevim."
Brnak: "Říkáme vám ŠULINI!"
Prazak se zamysli a rika: "Hmm...víš, jak my v Praze říkáme vám brňákům?"
Brnak: "No to nevííím."
Prazak: "Vubec nijak."
iPhone X 256GB Space Gray, iPad Pro 12.9 512GB Cellular Space Gray
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
čtv črc 15, 2010 8:54 pm

Uživatelský avatar kiciN | čtv lis 08, 2012 7:19 pm

Re: iPad mini - reakce

tak zrovna jsem s nim dorazil dom, nemužu si to vynachválit, prostě iPad velikosti a schopnosti který jsem potřeboval :)
iPhone 6 64 GB space grey
MacBook Air 13' early 2015
history: iPhone 5S, 5, 4S, 4, 3GS, 3G
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
úte zář 14, 2010 11:26 am
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Ceeert | čtv lis 08, 2012 7:28 pm

Re: iPad mini - reakce

kiciN: a nemáš náhodou koupenou nějakou navigaci aby jsi vyzkoušel gps přes hotpsot?
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
ned led 23, 2011 6:58 pm

marseli | čtv lis 08, 2012 7:53 pm

Re: iPad mini - reakce

Ja to zkousel s iphone 4 a dynavixem a neslo to. Psalo spatny signal.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

niky79 | pát lis 09, 2012 8:36 am

Re: iPad mini - reakce

BSI neni zádné "prisviceni na zadní strane". To je takovy problém zadat tento termín do google a najít si česky preklad?
 

Uživatelský avatar Papek | pát lis 09, 2012 12:04 pm

Re: iPad mini - reakce

BSI je len upraven typ CMOS snimaca. CMOS cip je sam o sebe svetlocitlivy, aj ked nie v takej miere, ako napr. CCD, ktory bol za tymto ucelom vyrobeny. Par rokov dozadu prislo SONY s technologiou, kde preusporiadali jednotlive vrstvy v cipe tak, aby na jeho svetlocitlivu cast dopadalo podstatne viac svetla. Tu sa uz dostavame do nechutnych detailov.
Suma sumarum, BSI je len technologia snimaca, ziadne zadne prisvietenie pri foteni ani nic podobne sa nekona.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 248
Registrován:
úte zář 21, 2010 9:05 pm
Bydliště: Bratislava

lich.reburke | sob lis 10, 2012 8:51 pm

Re: iPad mini - reakce

Ahoj, rád bych se podělil o nějaké dojmy s případnými zájemci o koupi ipadu mini. Šel jsem si ho včera prohlédnout do Electroworldu, kde je již k vyzkoušení. Hned vedle něj byl ipad 4, takže jsem mohl rovnou porovnávat. V podstatě v momentě, kdy mini vezmete do ruky, vám začne klasický ipad připadat jako těžkopádná velká těžká kráva se strašně tlustým rámečkem. Opravdu takto si představuji budoucnost, neuvěřitelně tenké a lehké zařízení, kde máte pocit, že držíte v ruce pouze displej a nic jiného. Mám i ipad 2, na menší velikost displeje jsem si zvyknul okamžitě, není to problém, naopak při hraní her je to mnohem pohodlnější a přitom je pořád zachován skvělý zážitek z používání. Krásně se drží pouze jednou rukou a druhou můžete ovládat, stejně tak psaní palci na klávesnici je oproti normálnímu ipadu možné. Jako v podstatě jedinou nevýhodu bych viděl displej, na retinu opravdu nemá ať již rozlišením, tak podáním barev - je to srovnatelné s ipadem 2. Každopádně v černé verzi krásně ladí s ip5 :). Tak jako tak, rovnou jsem s ním odešel domů:). Kdybyste měli nějaké konkrétní dotazy, klidně se ptejte.
iPhone 5 16 GB Black
iPad 2 16 GB Black
iPad mini 16 GB Black
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
úte led 20, 2009 2:32 pm

Uživatelský avatar Sphyn0x | sob lis 10, 2012 10:52 pm

Re: iPad mini - reakce

Presne ten istý pocit som mal, keď som sa s ním asi hodinu hral v iStyle a potom chytil do ruky veľký iPad :D Moc veľký a ťažký..
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar cicolably | sob lis 10, 2012 11:32 pm

Re: iPad mini - reakce

:-D tak skoncil aj u mna ,iStyle,porovnal som 10' , ten ma nikdy nelakal ale mini je uz doma
PS: dnes v datarte ,nexus 7, hral som sa snim chcelo to nejake aktualizacie,zrazu nejaky error blabla.android.blabla a to aktualizovalo hry a chrome. Vratil som späť a utekačkaaa. :-D


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Uživatelský avatar Midnight | ned lis 11, 2012 8:42 pm

Re: iPad mini - reakce

Mam ho doma druhy den. Som velmi spokojny. Do vacsieho by som ani nesiel. Zbytocne velke, tazke a ked vidim ten široky ram tak to uz vobec nie... je o polovicu lahsi ako normal ipad takze nieje očom.

jedina vec ktora by mohla byt (ale nijak extra mi to nechyba) je retina... displej je super, farby sa mi pačia. ziadny problem. vydrz baterky vynikajuca.

bojim sa len jednej veci a tou je zadna strana (mam black verziu) a myslim si ze sa strasne rychlo poskriabe. preto zhanam nejaku foliu. ak by nahodou niekto nejaku nasiel sem s nou.

inak odporucujem kazdemu. btw ten lighting je taky... smiesny.. malicky.. :D
Macbook Air 2013 i5,128GB SSD, 4GB
iPhone 5S&5S 16-32GB White & White
iPod Classic 160GB Black
iMac 27" i7,2TB,ATI,12GB RAM
iPad Air 32GB Wifi + LTE
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 358
Registrován:
stř úno 10, 2010 3:47 pm
Bydliště: Toronto

2MATRIX | pon lis 12, 2012 2:07 pm

Re: iPad mini - reakce

Tak pred par dnami som mal tu cest mat iPad mini asi na 1 hodinu.. Vysledok? Som teda dost sklamany..A uz chapem preco Jobs nechcel mensi iPad.V prvom rade som bol dost znechuteny tym , ze zadna starana celeho iPadu mini nie je z hliniku ako u velkeho ale z nejakeho lacneho plastu..(aspon tak posoby,tak ze je videt kde sa vsade setrilo aby marze boly vysoke aj nadalej) to ma dost zarazilo a od Applu by som to teda necakal ani v sne , pripdalo mi to jak nejaky fake android iPad , druha vec ktora vyzera inak ako nazivo je displej , ked som videl iPad mini na youtube vyzeral velmi pekne ba dokonca sa mi viac pacil ako velky iPad , no hned ako som vedla neho polzil velku retinu iPadu 4.gen tak to bol neskutocny rozdiel , proste ta vecsia plocha na tu dialku od oci ako sa iPad drzi je pohodlnejsia ako ta mensia z ktorej ma zacinali boliet oci , pritom na youtube sa mi uhloprecka iPadu mini zdala ovela lepsia no opak je pravdou , o kontraste a zivych farbach retiny iPadu 4 ani nehovorim..Co bolo naopak velmi priemne iPadu mini je jeho hmotnost , je snad o polovicu lachsi ako iPad 4 , tak ze sa lepsie drzi, je aj prijemne tenky , no nedoporucil by som ho nikomu..na zabavu je ovela lepsi velky iPad z retinou a byt vo vedeni apple tak by som ho po skusenosti zatrhol, a to som si myslel pravy opak.
Naposledy upravil 2MATRIX dne pon lis 12, 2012 2:29 pm, celkově upraveno 1
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 505
Registrován:
čtv črc 30, 2009 11:55 pm

fAUSt | pon lis 12, 2012 2:17 pm

Re: iPad mini - reakce

No nevím, jak ostatní, ale já mám u iPadu Mini celé záda z hliníku:D vlastně nikde jsem nenašel na těle iPadu plast :D
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 347
Registrován:
pon dub 11, 2011 11:16 am

2MATRIX | pon lis 12, 2012 2:27 pm

Re: iPad mini - reakce

no tak ten hlinik na dotyk posoby ako lacny plast bez urazky..skus aky ma hlinik velky iPad a potom mini, to sa neda zrovant..dokonaca aj ked sa nan zaklope mi to pripada ako plast nie hlinik..A nazor nezmenim ani ked to bude vyrobene z nerezu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 505
Registrován:
čtv črc 30, 2009 11:55 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | pon lis 12, 2012 2:52 pm

Re: iPad mini - reakce

OT: Ipad mini je ze stejneho materialu jako iphone 5, takze ta veta o tom ze je z plastu je trochu mimo.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

georgeoldman | pon lis 12, 2012 3:45 pm

Re: iPad mini - reakce

ipad mini je excelentní kus, oceníš ho jedině, když si ho koupíš, na prodejně to je o ničem :-) je lehký, akorát do jedné ruky. Vlastnil jsem týden starý new ipad, vrátil jsem ho (na čtení v metru a dokonce i v posteli byl velký a těžký), neříkám, že je něco lepší nebo horší, každému vyhovuje něco jiného - já ipad používám na net, mail, muzika, knihy, filmy, takže mini je pro mne akorát :-)
MacBook Pro Retina
iPad Mini
iPhone 5S
Apple TV
AirPort Express
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 224
Registrován:
úte říj 05, 2010 8:40 am

Uživatelský avatar Midnight | pon lis 12, 2012 4:04 pm

Re: iPad mini - reakce

2MATRIX píše:no tak ten hlinik na dotyk posoby ako lacny plast bez urazky..skus aky ma hlinik velky iPad a potom mini, to sa neda zrovant..dokonaca aj ked sa nan zaklope mi to pripada ako plast nie hlinik..A nazor nezmenim ani ked to bude vyrobene z nerezu



vsetci vieme, ze ty by si tam dal hlinnik 1 cm tlusty aby ked na neho poklopes nevydaval dute zvuky. :good:
Macbook Air 2013 i5,128GB SSD, 4GB
iPhone 5S&5S 16-32GB White & White
iPod Classic 160GB Black
iMac 27" i7,2TB,ATI,12GB RAM
iPad Air 32GB Wifi + LTE
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 358
Registrován:
stř úno 10, 2010 3:47 pm
Bydliště: Toronto

Uživatelský avatar jojosr | pon lis 12, 2012 6:57 pm

Re: iPad mini - reakce

Midnight píše:Mam ho doma druhy den. Som velmi spokojny. Do vacsieho by som ani nesiel. Zbytocne velke, tazke a ked vidim ten široky ram tak to uz vobec nie... je o polovicu lahsi ako normal ipad takze nieje očom.

jedina vec ktora by mohla byt (ale nijak extra mi to nechyba) je retina... displej je super, farby sa mi pačia. ziadny problem. vydrz baterky vynikajuca.

bojim sa len jednej veci a tou je zadna strana (mam black verziu) a myslim si ze sa strasne rychlo poskriabe. preto zhanam nejaku foliu. ak by nahodou niekto nejaku nasiel sem s nou.

inak odporucujem kazdemu. btw ten lighting je taky... smiesny.. malicky.. :D


http://www.icarbons.com/collections/ipad-mini skvele folie... =@
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
stř dub 02, 2008 7:19 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar cuting | pon lis 12, 2012 8:32 pm

Re: iPad mini - reakce

Vcera jsem osahaval oba - velky i maly a uprimne, zadny zasadni rozdil mezi retinou na velkem a displayem v mini jsem nevidel. Pokud bych osobne kupoval, tak s vetsi pravdepodobnosti maly. Velikost neni o tolik mensi,hodne dela vyrazne sirsi ramecek u velkeho . Jas a kvalita je srovnatelna a pro mnohe je rozdil 4000 take pomerne vyznamny. Je to hlavne o tom, k cemu bude vyuzivany. Pokud jen pro hry ,web a pripadne facetime, skype apod. ,coz je u vetsiny lidi prevazne vyuziti, tak ten maly je vice, nez dostatecny. Velky ma mozna o trochu lepsi display, ale opakuji, osobne kdyz vidim oba vedle sebe zapnute , tak ten rozdil az tak velky nevidim. Pro sebe urcite kupovat nebudu, mame doma dva velke a sam nam iP5, ale mozna budu kupovat novy iPad tchyni k vanocum a tam na jeji vyuziti bude maly urcite vetsim favoritem. Me dojmy z neho jsou v realu vice, nez positivni.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Sphyn0x | pon lis 12, 2012 8:36 pm

Re: iPad mini - reakce

2MATRIX píše:no tak ten hlinik na dotyk posoby ako lacny plast bez urazky..skus aky ma hlinik velky iPad a potom mini, to sa neda zrovant..dokonaca aj ked sa nan zaklope mi to pripada ako plast nie hlinik..A nazor nezmenim ani ked to bude vyrobene z nerezu


Teba už nakazil plast SIII :D
Ja tam normálne cítim hliník.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | pon lis 12, 2012 9:18 pm

Re: iPad mini - reakce

Ja si zkousel nedavno ipad mini a ipad 4 trochu dele a mel moznost je mit vedle sebe, mam doma ipad 2, a tak jsem se zameroval i na ten displej, na cteni web stranek, casopisu atd. a kdo nevidi rozdil potrebuje bryle :D
musim rict ze tady v tom je mezi retinou ipadu 3-4 a displejem ipadu mini videlny rozdil, ani ne tak na hlavni obrazovce, jako pri prohlizeni webu nebo cteni textu.
A oproti ipadu 2 je max vyhoda ve velikosti a tak si pockam na tu pripadnou retinu. Ikdyz jsem uvazoval ze bych ho pod stromek najezil.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

sissive | pon lis 12, 2012 9:36 pm

Re: iPad mini - reakce

Ahoj, chci se zeptat zda ma ipad mini gorilla glas?
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
stř lis 09, 2011 11:05 am

Uživatelský avatar LooK | pon lis 12, 2012 11:03 pm

Re: iPad mini - reakce

Moje zkusenosti z iStyle - (po cca 15 min testovani) - porovnaval jsem mini a novy s Retinou. Rozhodne pro me domu je jasna volba klasicky iPad. Mini je lehky, ano, rozmery do ruky skvele, na cestovani prima, ale por me rozhodne klasicky. U me bude priorita brouzdani po webu - zde je vetsi displej rozhodne znat (mel jsem vedle sebe nactene stejne stranky) - a pohodlne se mne urcite cte z vetsiho. Pro prohlizeni fotek je jasna vyhra retina. A pro malyho na hrani her opet vyhrava vetsi plocha. Muj nazor - pro nekoho mini urcite ano, pro nase domaci potreby a hrani malyho (8 let) rozhodne klasicky Ipad.
iPhone 16GB 1.13 OTB - 1.14 + ZiPhone 2.5c - 2.1 from Whisky - 3.1.3 (redsnow)
iPhone 5 32 GB White
iPad 4 32 GB White
Host
Host
 
Příspěvky: 45
Registrován:
pát úno 22, 2008 2:52 pm
Bydliště: mám

mrapa1 | úte lis 13, 2012 12:52 pm

Re: iPad mini - reakce

Zdravim,
Chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi iPadem mini 16GB wifi MD531 HC/A vs -||- SL/A.
Díky
Host
Host
 
Příspěvky: 22
Registrován:
stř zář 10, 2008 10:18 pm

Uživatelský avatar Midnight | úte lis 13, 2012 2:17 pm

Re: iPad mini - reakce

no.. konecnce baterka klakla na menej ako 10% ... tu je vysledok ...

wifi nonstop zapnute, jas automaticky, internet, video, filmy hudba, a brat na tom asi 2 hodiny hral hry....

http://i45.tinypic.com/2zpjrmf.jpg

cize kebyze prezeram iba internet, alebo čitam, tak baterka vydrzi si myslim uplne v pohode aj 12 hodin...
Macbook Air 2013 i5,128GB SSD, 4GB
iPhone 5S&5S 16-32GB White & White
iPod Classic 160GB Black
iMac 27" i7,2TB,ATI,12GB RAM
iPad Air 32GB Wifi + LTE
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 358
Registrován:
stř úno 10, 2010 3:47 pm
Bydliště: Toronto

Uživatelský avatar cicolably | úte lis 13, 2012 2:40 pm

Re: iPad mini - reakce

ja mám pohotovosť 1deň 11 hodín a používanie 12h30min ,baterka 9%
zabudol som urobiť screen :( a to som nom blbol z novými angry birds ,CSR či sprinkle plus web,film cez airplayer
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Mik-fx | úte lis 13, 2012 4:42 pm

Re: iPad mini - reakce

Za mě je mini super, používám ho namísto poznámkového bloku. Jediné co mě trochu prudí je ten originální start cover. Tak nějak divně to tam sedí. Jinak výdrž baterky super. Mám to v podstatě pořád zapnutý protože do toho stylusem pořád píšu. Super taky je že se vejde do větší kapsy. Kdo je však zvyklý na klasický iPad bude trochu nespokojenej, ale mě to nevadí. Příjemná je i cena. Překvapila mě rychlost, která je lepší než u ipadu II. A taky rychlost nabíjení přes lightning. Takzě spokojenost
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB
Host
Host
 
Příspěvky: 79
Registrován:
pon lis 08, 2010 10:11 pm

Haveja | úte lis 13, 2012 5:36 pm

Re: iPad mini - reakce

iSaryk píše:
Ceeert píše:můžete někdo prosím vyzkoušet jak je to s tou gps navigací přes hotspot? funguje tomtom, navigon atd.?


Funguje mi takhle Sygic s iPad 3 wifi a iPhone 4. Oboji mam 6.01, ale bezelo to i s iOS5.

Proste to sparuj pres BT a musi to jit!
Mne to funguje takhle: na iPhone zapnuta data, BT a aktivovan osobni HotSpot. Na iPadu musim mit zapnute WiFi a musi byt sparovany s iPhone (pripojeno). Wifi nemusim mit pripojene k zadne siti (kdyz vypnu AP, funguje to dal), ale musim je mi stale zapnute, jinak mi to hlasi, ze ztratil signal gps.



Trochu OT:
Mam iphone 4 32gb fw:6.0.1 a iPad 3 wifi fw:6.0.1 a zkousel jsem hotspot a sdileni gps:
Mam sparovani pres bt a obe zapnuty wifi ale nepripojeno.
Sice funguje, ale pokud je to ve meste, asi analyzuje pomoci wifi siti a kdyz jsem za mestem a zadna wifi tak nefunguje gps na ipadu.
Zkouseno na Mapy(apple) a navigon europe. Jine nemam.
Ale vim ze lepe bezelo na iOS5, bylo plynule na ipadu, ted na iOS6 je asi nejak omezeny.
R.I.P. Steve Jobs
Host
Host
 
Příspěvky: 126
Registrován:
pon srp 11, 2008 1:25 pm

jarednomak | úte lis 13, 2012 6:16 pm

Re: iPad mini - reakce

Moje postrehy z Miniho, predtym som ziadny iPad nevlastnil ale mal som moznost drzat v ruke a hrat sa z iPad 2 a Retina iPad. Do Miniho som isiel hlavne kvoli novym moznostiam vyucby anglictiny naco ho aj primarne vyuzivam, zatial pomenej. Mam doma aj iMac aj iPhone ale tie idu stranou ked je po ruke Mini. Jednoducho sa mi na nom robi vsetko lahsie, oproti Macu ma pohodlnejsie ovladanie a oproti iPhonu ovela vacsi displej.

+plnohodnotny displej plne postacujuci na net, hry a ostatne aplikacie
+baterka, vydrz 7.43hod a este mam 47%
+mobilita
+dizajn
+hranie hier :)

-zatial ziadne
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
sob lis 29, 2008 8:51 am

automotolaky | úte lis 13, 2012 6:44 pm

Re: iPad mini - reakce

Zdravím teď pisi z miniho když ho připojíme k iTunes píse mi nenabiji se vedle loga baterie
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
úte lis 06, 2012 9:38 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Všeobecně o iPadu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron