Hledám aplikacie na iPad

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

dubak | čtv črc 29, 2010 8:35 pm

Hledám aplikacie na iPad

Prosim vas potreboval by som poradit nejake aplikacie na ipad co by ste mi odporucili nejaku aplikaciu
- cez ktoru by som si mohol povkladat pomocouwifi, bluetooh alebo kabla cez pocitac do nejakej aplikacie v ipade videa, fotky popripade dokumenty a nasledne si to aj zaheslovat, nieco take ako videosafe pre iphone by mi vyhovovalo ale nech je to pre ipad
- potom by som sa chcel opytat na nejaku aplikaciu na upravovanie fotiek v ipade lebo som zatial ziadnu pre ipad nenasiel, myslim tym upravovanie kontrastov a take vecicky
- tiez nejaku aplikaciu pomocou ktorej by som vedel ovladat mac po sieti, ale nieco na sposob teamvieweru ale ze by som sa len cez wifinu pripojil na mac a na obrazovke ipadu by som videl obrazovku co mam na macu a mohol ho tak vzdialene ovladat ak teda o nejakej viete
- a posledne, ze kupil som si aplikaciu Touch LCD a velmi sa mi paci, chcem sa vsak opytat ze ked si nastavim budik na rano nezere to nejak velmi baterku ked je ta aplikacia zapnuta a ipad je len v sleepmode popritom ? Lebo nenasiel som zatial ziadnu app ako je v zaklade na iphone ten budik ktory vsak nemusi bezat na pozadi aby fungoval zatial co Touch LCD musi bezat na pozadi

Diki vopred za rady, ak som netrafil sekciu alebo co tak sa vopred ospravedlnujem a ak to porusuje dake pravidlo tak mi to prosim presunte do danej temy.

Název tématu změněn dle pravidel. Metalgirl
 

Uživatelský avatar rony | čtv črc 29, 2010 8:44 pm

Aplikacie

Goodreader a nejaky vnc klient lebo mac vnc vie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dwick | čtv črc 29, 2010 8:46 pm

Re: Hledám aplikacie na iPad

Podle mne je nejlepsi aplikace na vzdalenou spravu plochy iTeleport (Drive Jaadu VNC)
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

Uživatelský avatar caesar | čtv črc 29, 2010 10:32 pm

Re: Hledám aplikacie na iPad

Pouzivam VNC Lite. staci.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

dubak | pát črc 30, 2010 6:22 pm

Re: Hledám aplikacie na iPad

rony: diki ten goodreader vyzera ozaj dobre, idem to vyskusat
a s tym iteleport by mi vedel niekto helfnut bo som to kupil a vyzera to dost zlozito nejak sa neviem pripojit ku macu
 

dubak | pát črc 30, 2010 6:24 pm

Re: Hledám aplikacie na iPad

Doublepost smazán, nauč se editovat příspěvky. Metalgirl
 

Uživatelský avatar dwick | pát črc 30, 2010 6:28 pm

Re: Hledám aplikacie na iPad

dubak: musis na Macu mit budto verejnou ip a VNC server a pak se normalne pripojit na ip a port sveho Macu, nebo pokud nemas verejnou ip, tak pouzit toho jejich iTeleport klienta pro mac, ktery ti zajisti jakysi tunel, takze ti to pujde i kdyz nemas verejnou ip adresu
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

Uživatelský avatar caesar | pát črc 30, 2010 7:08 pm

Re: Hledám aplikacie na iPad

Hlavne to musis na macu ale povolit
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé