TV program pro iPad

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

Uživatelský avatar Crempa | čtv říj 14, 2010 9:44 am

TV program pro iPad

Ahoj, nemate nekdo tip na dobre pouzitelnej TV program pro iPad? Bud formou aplikace nebo i optimalizovane web stranky.

Diky!
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
pát črc 31, 2009 10:53 am

Dejw 777 | čtv říj 14, 2010 1:01 pm

Re: TV program pro iPad

Ja pouzivam o2tv, je to app z appstore a je free:-)Ale jestli to bezi na ipadu, to nevim 100%
 

Uživatelský avatar rony | čtv říj 14, 2010 1:38 pm

Re: TV program pro iPad

iphone app je pre tento ucel na ipad uplne k nicomu

a odpoved: zufalo neexistuje ziadny poriadny.

chodim sice na http://www.tv-program.sk ale sam zistis, ze je to na nic.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

camel | sob říj 16, 2010 7:18 pm

Re: TV program pro iPad

Já používám aplikaci Seznam TV - pro iPad pouze ve vertikálni poloze - lepší než nic :mrgreen:
 

Uživatelský avatar vbruno | čtv dub 07, 2011 12:15 pm

Re: TV program pro iPad

Tak jsem se zde nic nedočetl, to je škoda.. já snad normálně začnu kupovat zase TV Magazín.. přitom na iPad by to šlo udělat právě i formou toho magazínu, nějak by mi to nevadilo :-(
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar rony | čtv dub 07, 2011 12:57 pm

Re: TV program pro iPad

ipad tv program je zatial vo hviezdach a tiez si myslim, ze by sa naozaj velmi velmi hodil.

ale uz som zlikvidoval vacsinu kanalov v kablovke, tak uz mi je to pomaly uplne jedno, kedze fungujem on demand tv :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar vbruno | čtv dub 07, 2011 3:55 pm

Re: TV program pro iPad

Já si právě opět pořídil větší počet stanic a O2TV už mi při takovém množství nevyhovuje.

Je to škoda.. přitom programátor by podlě me na takové aplikaci u nás mohl pěkně vydělat. Bůh ví co v tom je. Třeba do iBook store hodit nějaký týdenní program, taky by to šlo.

Dneska jdu ke stánku a koupím starý, dobrý papír :-)

EDIT: Kazdopadne kdyby to nekdo neznal, ja pouzivam http://tv.sms.cz. Je tam spoustu reklam ale program je to dobry.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar Petrt | pát dub 08, 2011 7:52 am

Re: TV program pro iPad

V cem vam nestaci napr. TV program na Seznamu? Pri horizontalni orientaci je celkem prehledny i s vice programy.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar vbruno | pát dub 08, 2011 8:20 am

Re: TV program pro iPad

Tak já o něm třeba nevěděl.. :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar rony | pát dub 08, 2011 8:24 am

Re: TV program pro iPad

nedavno som testoval pripravovanu aplikaciu s SK/CZ TV programami a bol som prijemne nadseny. Jediny problem bol v zadavatelovi, ktory do projektu nezahrnul iPad verziu. Ta pre iPhone je daleko daleko lepsia ako vsetko, co som doteraz utrapene skusal.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Martin J | pát dub 08, 2011 8:44 am

TV program pro iPad

Rony, a nasepkat im že existuje aj iPad ? Myslím , že komunita okolo ipadov rastie a ja osobne by som za to bol ochotný (za aplikáciu) aj zaplatiť. Uz so do iPhone / iPad kúpil aj väčšie ftákoviny ;)


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 162
Registrován:
sob led 01, 2011 11:14 am
Bydliště: Limbach

Uživatelský avatar rony | pát dub 08, 2011 8:49 am

Re: TV program pro iPad

To nejde nasepkat, ved som sa s vyvojarom o tom bavil. On by to chcel, ale AKONAHLE mu zadavatel zaplati iba iPhone verziu, tak nebude im robit iPad.

Chapte, ze ta app bude v AppStore trebars zadarmo ale investicia do nej bola a vyvojar takychto programov rozhodne nedostava take prachy ako z hier.

V skutocnosti je programovanie hier daleko vynosnejsie aj preto, ze NIKTO do hier nekeca a len ich kupuju. Kym u appiek je neustale tlak ludi, aby sa robilo do nich to ci ono.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ronny | pát dub 08, 2011 8:53 am

Re: TV program pro iPad

elfineer, který dělá web vtelevizi.cz něco asi chystá

http://twitter.com/#!/elfineer/status/56254176568688641
 

elfineer | pát dub 08, 2011 9:16 pm

Re: TV program pro iPad

Ahoj,

díky za link na můj Twitter - můj TV program pro iPad nebude typická aplikace z AppStoru - je to kombinace HTML+jQuery+některých HTML5 prvků jako databáze a uložiště, takže velmi věrně kopíruje normální aplikace (při uložení ikonky na plochu).

Stále na tom pracuju (aktuálně funguje výpis právě běžících pořadů, proklik na detail a stažení osobního programu z http://vtelevizi.cz), takže asi moc nemá cenu mi říkat o chybách, protože je vidím taky, ale kdyby měl někdo připomínky k chování aplikace (spíš tak nějak pocit z ní), tak určitě ocením :).

http://ipad.vtelevizi.cz/ (ani v Safari se nedostanete dál než na právě běžící pořady, jinak fakt jen iPad)
 

Uživatelský avatar rony | pát dub 08, 2011 9:25 pm

Re: TV program pro iPad

dobra sprava :-) ked nezabudnes na SK TV programy, tak ta budeme velebit do konca svetov :)

pocit: trosku premysliet dizajn a zladenie farieb, inak nic, je to takmer idealna predstava o rychlom prehlade toho, co frci v tv.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar vbruno | sob dub 09, 2011 8:04 am

Re: TV program pro iPad

Musim rict ze se mi to libi moc. Vazne pecka. Jake kanaly tam planujes?
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

ls8 | sob dub 09, 2011 8:48 am

TV program pro iPad

Hezkýýýýýýýý !!!
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

elfineer | pon dub 11, 2011 8:32 am

Re: TV program pro iPad

Díky :)
SK programy určitě budou, ale zatím ne hned :(

Web už běží, kdyby vám dělaly problémy dřívější pokusy, tak dejte prosím v nastavení Safari Vymazat cache.

http://vtelevizi.cz/ipad-aplikace
 

mengele | stř dub 27, 2011 5:25 am

Re: TV program pro iPad

rony píše:To nejde nasepkat, ved som sa s vyvojarom o tom bavil. On by to chcel, ale AKONAHLE mu zadavatel zaplati iba iPhone verziu, tak nebude im robit iPad.

Chapte, ze ta app bude v AppStore trebars zadarmo ale investicia do nej bola a vyvojar takychto programov rozhodne nedostava take prachy ako z hier.

V skutocnosti je programovanie hier daleko vynosnejsie aj preto, ze NIKTO do hier nekeca a len ich kupuju. Kym u appiek je neustale tlak ludi, aby sa robilo do nich to ci ono.


A ono je nejaky vetsi problem udelat u takto jednoduche aplikace i layout pro jine rozliseni, vic nez par hodin prace? Nevim, proto se ptam...
 

Uživatelský avatar rony | stř dub 27, 2011 6:26 am

Re: TV program pro iPad

podla vyvojara, s ktorym som hovoril to problem nie je. Jediny faktor, ktory ho zaujima, ci mu to zaplatia. Ak to nezahrnuli do specifikacie, tak to neurobi. On to nerobi v detskej len tak. Problem TV GUIDE je mat zdroj dat nie schopnosti prekonat nejaku banalnu vec pri programovani.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

mengele | stř dub 27, 2011 6:58 am

Re: TV program pro iPad

smim vedet, proc si treba neoslovil ty anebo on zadavetele (ja ho neznam, kdo je zadavatel, kdybych to vedel, mel info, beta verzi, tak bych to udelal) s dotazem na IPAD?

Treba by si par hodin priplatil a vsichni by byli spokojeni...?

Programatori jsou lina huba ...
 

Uživatelský avatar rony | stř dub 27, 2011 7:13 am

Re: TV program pro iPad

ach jaj :-) on sam povedal, ze by to s radostou urobil ale je to nad ramec toho, co zadavatel chcel urobit. O moznosti urobit to pre ipad vedeli obe strany. Ked robis na zakazku appky, tak potrebujes zarobit. niekolkokrat sme sa o tom bavili a doslo to asi tam, ze appky na zakazku su slabo platene, kopec komunikacie a neustalych pripomienok. Kym pri programovani hry a zabavy si viacmenej od zaciatku do konca v klude a bud sa hra chyti a zarobis alebo nie :-)

Ja vsetkym argumentom pre ipad verziu TV GUIDE rozumiem a velmi by som ho chcel = mam ipad pred telkou castejsie ako iphone :) no rozumiem hlavne tomu, ze ak zakaznik chce iphone verziu a ipad do projektu nezahrnul, tak nemozes len tak urobit prace nad rozsah zadania :-)

nechajme sa prekvapit, ja dufam, ze appka vyjde aspon pre ten iphone.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Golf | pát kvě 06, 2011 9:49 am

Re: TV program pro iPad

A co tohle?

Televizní program - přehled televizních programů pro ČR a SR..... Aplikace obsahuje přehledy TV programů pro zákazníky CSLink, Skylink, UPC a DigiTV.

http://itunes.apple.com/cz/app/televizn ... 19560?mt=8

Cena: Free

Obrázek

Obrázek Obrázek
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar vbruno | pát kvě 06, 2011 10:32 am

Re: TV program pro iPad

Upřímně mě to zklamalo. Je to to samé co ja na webu a není to obohaceno vůbec o nic, dokonce se ani seznam nezobrazí dle aktuálního času. Od Aplikace pro iPad čekám mnohem, mnohem víc. Nehledě na to, že načtení stanic trvá neskutečně dlouho.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar rony | pát kvě 06, 2011 12:07 pm

Re: TV program pro iPad

ako pozeram vseobecne je stav takyto:

1. bud niekto ma DATA ale ma zaroven katastrofalne nebezpecne schopnosti spravit aplikaciu na ich prezeranie
2. niekto ma schopnost spravit pouzitelnu, ergonomicku, premyslenu aplikaciu ale neurobi to, lebo nema data.
3. niekto spravi pouzitelnu aplikaciu, pouzije nepovolene zdroje dat a appka coskoro umiera.

Vymotat sa z toho da len tym, ze majitelia DAT pochopia, ze tie TV programy nie su komodita, ktoru musia strazit v sejfoch. A ano viem, aky biznis to je.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Gekko gecko | sob kvě 21, 2011 11:44 am

Re: TV program pro iPad

Tohle uz tu bylo zminovano nejde o aplikaci ale upravenou webovou stranku pro iPad a myslim ze je to velmi dobre: http://vtelevizi.cz/ipad-aplikace :wink:

MODERÁTOR RONY POZNAMENÁVÁ:

o par prispevkov vyssie je spomenuta, co noveho si povedal?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Golf | ned čer 12, 2011 8:53 am

Re: TV program pro iPad

Golf píše:A co tohle?

Televizní program - přehled televizních programů pro ČR a SR..... Aplikace obsahuje přehledy TV programů pro zákazníky CSLink, Skylink, UPC a DigiTV.

http://itunes.apple.com/cz/app/televizn ... 19560?mt=8

Cena: Free

No, opravdu to nebylo to pravé ořechové, ale teď jsem to zkusil znovu a je to o dost lepší (i když netvrdím, že ideální) :friends: Je vidět, že na tom pracují…
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar vrty | úte srp 09, 2011 8:07 pm

Re: TV program pro iPad

Dobra prace, fak to funguje moc pekne.
Jedine vitky co bych k tomu mel jsou tyto:

1) nevim jestli cerny design je na ipadu uplne idealni. Bily font se mi zda hodne roztrepany a ne moc dobre citelny.

2) uvazujete i o radkovem prehledu, stejne tak jak to ma seznam

3) uvital bych take, kdybych si mohl vybrat svoje stanice a seradit si je podle sebe

Tak jen tak dal.


elfineer píše:Ahoj,

díky za link na můj Twitter - můj TV program pro iPad nebude typická aplikace z AppStoru - je to kombinace HTML+jQuery+některých HTML5 prvků jako databáze a uložiště, takže velmi věrně kopíruje normální aplikace (při uložení ikonky na plochu).

Stále na tom pracuju (aktuálně funguje výpis právě běžících pořadů, proklik na detail a stažení osobního programu z http://vtelevizi.cz), takže asi moc nemá cenu mi říkat o chybách, protože je vidím taky, ale kdyby měl někdo připomínky k chování aplikace (spíš tak nějak pocit z ní), tak určitě ocením :).

http://ipad.vtelevizi.cz/ (ani v Safari se nedostanete dál než na právě běžící pořady, jinak fakt jen iPad)
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:06 pm
Bydliště: Brno

JinkJang | pát srp 12, 2011 8:31 pm

Re: TV program pro iPad

Na IPhon a IPad je možné mít i satelitní programy, až 1000 kanálů v HD kvalitě
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé