Splashtop Remote desktop

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

noobies | úte lis 01, 2011 11:31 pm

Re: Splashtop Remote desktop

muže mi někdo prozradit jak otočit display na iphone abych videl i widescreen ?:)

EDIT: jsem koko* při dopoledním blbnutí jsem si v menu pro multitasking (dvojty klik na home) uplně vlevo vypl rotace :D.. už je to ok diky :D
 

Uživatelský avatar amazoon | úte lis 15, 2011 10:11 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Zdravím pánové, mam taky problem s pripojenim press tendle program. Mam adsl modem a na nej pichlej po kabelu iMac a stolni PC a pres kabel TP link a ten nastaveny jak AP co vysila bezdrat pro notebook a iPad. No a iPad nevidi pres tendle program ani na iMac ani na stolni PC i kdyz maji stejny rozsah IP adres . Jedine kdyz pripojim iMac ne po kabelu do Adsl modemu ale pres wifi do TP linku tak iPad na iMac vydi. Da se to nejak nastavit aby iPad ktery je pripojeny bezdratove vydel na iMac a stolni PC ktere jsou pripojeny po kabelu? Nevydeli na seba ani kdyz jsem nahodil wifi primo v Adsl modemu a pripojim iPad na nej. Predem diky za radu.
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
pon bře 03, 2008 6:18 am

Uživatelský avatar Maximus-CZ | stř lis 16, 2011 2:28 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Pokud vím, má to v sobě i Internet discovery. Sice to nevyřeší tvůj problém tak, aby nebyl, ale obejde ho a dokonce bych řekl elegantněji, než to řešit.

Streamer na PC se nechá zalogovat pod Google účet. Na ten samý se logneš v placce a pak ti to PC najde ať máš zařízení připojený kdekoliv, třeba na druhym konci světa.
Navíc výhody, nemusíš se starat o IP, pokud je máš dynamické.
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

RIZrt | čtv led 05, 2012 10:42 pm

Re: Splashtop Remote desktop

macodk3 píše:dá sa na tom hrať aj počítačová hra :D to je super hlavne na ipade

Jaké tam má být přihlašovací jmééno prosím? Nechce mi to nic vzít
 

Gazi | pát led 06, 2012 4:01 pm

Re: Splashtop Remote desktop

heslo musi obsahovat cislo, velke pismeno a nejaky znak
Host
Host
 
Příspěvky: 41
Registrován:
ned úno 14, 2010 10:22 am

PeterKiss | pát led 06, 2012 4:27 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Vážne ? Ja mám heslo 1000000 a vzalo ho.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar Sphyn0x | pát led 06, 2012 6:06 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Keď som spustil na nzb nejakú hru, na iPhone black screen a napísalo že hry to nepodporuje :(
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

PeterKiss | pát led 06, 2012 6:25 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Skus hru hladanie min, ta mi sla nejake ine (narocne hry) som neskusal tam je uz treba klavesnicu a na dotikaci je to urcite nehratelne.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar Dynamix | pát led 06, 2012 6:45 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Prepacte taku blbu a primitivnu otazocku :D asi musi byt ten pc zapnuty ked ho ovladam ze? Ja som chcel ze ked sa rano zobudim a nemozem zaspat a vsetci este spia tak aby som nemusel zapinat PC (mam strasne hlucny pc urcite by ich pobudil) tak ze sa iba pripojim a pozrem nejaky filmik.to sa asi neda co? :D
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 267
Registrován:
ned srp 14, 2011 5:16 pm
Bydliště: Slovensko

PeterKiss | pát led 06, 2012 6:55 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Na toto su rozne ine aplikacie ktore dokazu pc prebudit ale splashtop to nevie.


Edit : 12.1.2012.

Tak som robil restore ipodu a nainstaloval splashtop a ono po spusteni malo v ponuke moje pc aj z heslom a ip adresov.

A tak by ma zaujimalo je to nejaka specialna funkcia splashu ak som pripojeni na jednej wifi a nainstalovanym remoterom tak sa pc ponukne automaticky medzi pripojitelne zariadenia ?
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

charvii | ned bře 11, 2012 11:55 am

Re: Splashtop Remote desktop

Ahoj,
Nevite, jak se daji nejakym gestem prepinat aplikace ve fulscreenu?

Dekuju
 

kanyawest | pon kvě 14, 2012 10:23 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Slimák píše:Připojení z venku u Spashtop (mimo vnitřní síť) funguje bezproblému. Stačí znát svou IP adresu z vnějšku a na routeru povolit UDP porty 6783/6784/6785. Na filmečky z lokálního PC je to zatím nejlepší řešení, protože na dobré konektivitě je to defakto jediný program, který zná pojem plynule. TeamViewer/Desktop Pro/iTap a další jsou pouze pro ovládání PC bez optimalizace plynulosti přehrávání videa nebo flashe. Pro samotné ovládání PC používám iTap RDP (nastavení výkonosti 3G/Wifi, špičkové ovládání při změstnání do rozlišení iPadu (případně možnost přepnout na nativní rozlišení PC), tři režimy ovládání kurzoru (kurzor, scope, výběr), klávesnice s přepnutím na horké klávesy nebo Fka, mnoho nastavení, test spojení, propracované GUI, gesta, zabezpečený přístup, běh na pozadí).


Ahoj, prosim ta ked sa nemozem prihlasit na tej stranke kde davam svoju ip adresu tak koho mam kontaktovat? dodavatela internetu? pretoze som hladal na nete a skusal som tie admin hesla airlive atd a stale nic , proste ma tam nechce prihlasit. Nevies co mam robit? :)


Neviete preco mi na novom ipade ta aplikacia stale padne tesne pred pripojenim cez 3G? Cez wi-fi to ide v pohode, ale cez 3G mi najde moj pc, zacne sa pripajat a tesne pred koncom spadne cela app.
 

Uživatelský avatar Levon | stř čer 06, 2012 2:10 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Mám s tímhle programem problém....Všechno funguje jak má, ale když pustím film, jde jen zvuk a neobjeví se žádný obraz....Jen černá plocha. Neví někdo, co s tím?
EDIT: Vyřešeno.... Ve VLC media playeru vypnout v nastavení "accelerated video output"
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
úte úno 09, 2010 2:39 am
Bydliště: Tábor

Clon | stř črc 18, 2012 11:28 am

Re: Splashtop Remote desktop

Super prográmek! Dnes jsem našel, že je dostupná aktualizace programu a že byla nově přidána funkce WAKE UP = probuzení či nastartování i vypnuteho pc! Vyzkoušel jsem to hned ......... A ono to maká!!! Bohužel byla tato funkce přidána asi týden po té, co jsem si kvůli buzení pc pořídil program WAKE (jeho funkčnost mohu také potvrdit). Vse zkouseno z jiné site, na pc s veřejnou IP.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

MichalB. | úte úno 05, 2013 12:32 pm

Re: Splashtop Remote desktop

Ahoj,

nechci zakládat nové vlákno a tak se zeptám tady....mam tento prográmek , konkrétně Splashtop2 a funguje ale problém je následující

Tabletem chci ovládat vzdálený PC (ve stejne siti cca na 30m). Jenze v dané místnosti je jen wifi routr, který NEMÁ připojení do internetu a jiné v dané místnostni není.Tenhle program funguje dobře ale než se připojím na vzdálenou plochu, tak se musím lognout na nějaký účet na netu. Což v dané situaci je pruiser a já tak nemohu ovládat PC.

Předchozí verze Splashtop se taky nejdřív musí někam na net zalogovat? (Googl učet a tak podobně) a nebo tam jde nastavit aby se rovnou připojil na daný PC?

Pokud to tetno prográmek neumí, nevíte o nějakém jiném? Kde ale budu moci ovládat PC dotykem a né prstem tlačit kurzor myši, tam kam potřebuji...

Děkuji za odpovědi

PS:Aplikace mi ale beží na Androjdoj....

EDIT:

Tak už jsem na to přišel......a zda se, že to funguje :D
 

Clon | úte úno 26, 2013 9:20 am

Re: Splashtop Remote desktop

Tak se pochlub, jak jsi to rozchodil. At se taky neco priucim.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

PeterKiss | úte úno 26, 2013 10:44 am

Re: Splashtop Remote desktop

a skusil si I want to use Splashtop 2 in a closed network ?
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]